801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 115145 - 223 - ALBOCEF

Hotel Ocean

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Ważne informacje do rezerwacji

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży oraz "regulaminem Traveliada.pl" zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. Nr 133 poz 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Traveliada.pl moich danych osobowych.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Hotel Ocean

Gustownie urządzony obiekt położony przy plaży, z którego rozpościera się panoramiczny widok na zatokę oraz Sarandę. Komfortowe pokoje z bezpłatną klimatyzacją pozwolą na spokojny wypoczynek, z dala od hałaśliwego centrum miasta.

Albania
Położona w sercu basenu Morza Śródziemnego staje się coraz atrakcyjniejszym celem wyjazdów turystycznych. Wspaniały k
limat, niezwykłe zabytki oraz pyszna kuchnia to główne atuty Albanii. Kraj ten słynie ze swego dziedzictwa naturalnego - pięknej linii brzegowej, dziewiczych plaż oraz flory i fauny terenów górskich. To bardzo dynamicznie rozwijające sie państwo, pełne kontrastów i zaskakujących sprzeczności, posiada wszystko to, co najważniejsze do udanego wypoczynku.

Saranda

Saranda to małe miasto położone na południowym krańcu Albanii, naprzeciwko wyspy Korfu i w niedużej odległości od greckiej granicy. Usytuowanie Sarandy powoduje, że jest to obecnie najczęściej odwiedzane miasto Albanii. Łatwość dostępu do niego z greckiej wyspy Korfu, jak również z samej Grecji, przyczynia się do coraz większego zainteresowania tym miejscem turystów z zagranicy. Dla Albańczyków i Kosowian jest to najchętniej wybierany kurort do spędzenia miesiąca miodowego.Saranda ma doskonały klimat, średnio 290 słonecznych dni w roku.
   
Atuty:

- ok. 3 km od centrum Sarandy
- pokoje z bezpłatną klimatyzacją, lodówką, balkonem i widokiem na Morze

Przelot i przeprawa promowa - dotyczy oferty samolotowej:
- Bezpośredni przelot Katowice - Korfu / Warszawa - Korfu
- Limit bagażowy 20 kg osoba
- Zbiórka na lotnisku na 2h przed planowanym wylotem
- Przelot realizowany na podstawienie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesiące (od daty powrotu do Polski).
- Samolot wyposażony w bezprzewodową sieć AirFI, dzięki której będą Państwo mieli dostęp do multimediów na swoim urządzeniu mobilnym.
- Przeprawa promowa wodolotem Grecja (Korfu) - Albania (Saranda) ok. 45 min.
   
Trasa przejazdu - dotyczy oferty autokarowej:
- Polska - Czechy - Słowacja - Węgry - Serbia - Macedonia - Grecja - Albania
- Na terenie Polski szybki przejazd bez przesiadek na trasie Katowice- Tychy- Pszczyna- Czechowice Dziedzice- Bielsko Biała- granica,
- Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesiące (od daty powrotu do Polski).
- Planowana przerwa obiadowa około 40 min, możliwość zakupienia posiłku ok. 6 €
- Potwierdzone wszystkie wyjazdy antenowe !
   
Rekomendowana trasa przejazdu - dotyczy oferty na dojazd własny:
- Słowacja (Skalite, Sahy), Węgry (Budapeszt, Roszke), Serbia (Belgrad, Nis), Macedonia (Skopcje, Ohryd), Grecja (Tsoliades, Igoumenitsa), Albania
- Przejazd na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu - dokument musi być ważny minimum 3 miesiące (od daty powrotu do Polski).

Położenie:
Około 3 km od centrum tętniacego życiem kurortu SARANDA, bezpośrednio przy plaży, ok. 1,5km od najbliższych sklepów, barów i restauracji. Hotel położony frontalnie w stosunku do Morza Jońskiego z widokiem na grecką wyspę Korfu. W odległości 1000 metrów od obiektu zatrzymują się autobusy kursujące do pozostałych części miasta Saranda lub do miasteczka Ksamil i dalej do Butrinti.

Wyposażenie:
Do dyspozycji gości hotelowych recepcja czynna 24h, restauracja, beach bar, ogród, taras słoneczny. Internet bezprzewodowy WI-FI, punkt wymiany walut, mały plac zabaw dla dzieci.

Pokoje:
Kameralny hotel (20 pokoi) 2 i 3 osobowe (możliwe zakwaterowanie 2 dor. + 2 dzieci w pokoju 3 osobowym na wspólnym spaniu), większość z widokiem na Morze z bezpłatną klimatyzacją, łazienka (prysznic/ WC, suszarka do włosów), telewizor SAT, lodówka, szafa, balkon lub taras (krzesła + stolik). Pokoje sprzątane co 3 dni, zakwaterowanie od 14.00, wykwaterowanie 10.00.

Sport i rozrywka:

Ok. 3km od hotelu promenada Sarandy gdzie koncentruje się życie wieczorne, kafejki, dyskoteki. W hotelu istenie możliwość wypożyczenia rowerów ok. 3€/dzień, scooter ok. 15€/dzień, samochód ok. 25€/dzień.

Wyżywienie:
HB oferuje:
śniadania (bufet) 08.00-10.00 i obiadokolacje 17.00-20.00 (mix sałatek, danie główne, woda, deser lub owoc). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Plaża:
Hotelowa, bezpośrednio przy obiekcie, piaszczysto-żwirkowa, 2 leżaki + 1 parasol na pokój bezpłatnie.

Parking:
Na terenie obiektu znajduje się parking

UWAGA!

Ze względu na brak możliwości wjazdu pod obiekt autokaru, organizowany jest transfer z centrum Sarandy mini busem do miejsca zakwaterowania.

Transport lokalny:
Między Ksamil a Sarandą można przemieszczać się komunikacją miejską - co godzinę w sezonie letnim. Koszt biletu u kierowcy to 1€. Ta sama trasa taxówką to koszt ok. 10€.

Ważne - dot. przejazdu autokarem:
Wszystkie miasta wyjazdowe są potwierdzone do realizacji !!!
Godziny przyjazdu do hotelu jak i godziny wyjazdu w drogę powrotną są każdorazowo potwierdzane przez pilota bądź rezydenta Organizatora !
1. Prosimy Klientów o zapoznanie się z ramowym programem imprezy i zwrócenie szczególnej uwagi na rodzaj rozkładu jazdy.
2. Dopłata zawiera przejazd w dwie strony.
3. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieść 1 szt. bagażu o wadze do 20kg, bagaż podręczny o wadze do 5kg.
4. Prosimy o przybycie Klientów na miejsce zbiórki na 10 min. przed planowaną godziną odjazdu.
5. Na trasach dojazdowych w kraju możliwy jest transport autokarem klasy turystycznej, minibusem, samochodem osobowym, pociągiem.
6. Na trasie dojazdowej dopuszcza się możliwość przesiadek w trakcie przejazdu.
7. Transport od miejsca głównej zbiórki (trasa końcowa) odbywa się autokarami komfortowymi (WC, DVD, barek, klimatyzacja).
8. Miejsca w autokarze docelowym są numerowane i przydzielane przez pilota Organizatora w momencie wejścia Klienta do autokaru głównego.
9. Postoje w trakcie podroży są organizowane co ok. 4,5 godziny w miejscach do tego przystosowanych.
   
Podróż z dziećmi do lat 18:

W przypadku podróży z dzieckiem do 18 roku życia tylko z jednym z rodziców/opiekunów prawnych może być wymagana pisemna zgoda drugiego rodzica/opiekuna prawnego na przekroczenie granicy kraju (w formie notarialnej, przetłumaczona na j. angielski). Warunkiem zwolnienia z posiadania pisemnej zgody drugiego rodzica/opiekuna prawnego jest posiadanie wyłącznej władzy rodzicielskiej (wymagany jest prawomocny wyrok Sądu Rodzinnego, przetłumaczony na j. angielski) lub śmierć drugiego rodzica/opiekuna prawnego (wymagany jest akt zgonu w j. angielskim).

Cena zawiera:
Oferta samolotowa:
  Przelot samolotem Katowice - Korfu - Katowice lub Warszawa - Korfu - Warszawa, Opłaty lotniskowe, 7 lub 14 noclegów w hotelu, Wyżywienie według zakupionej oferty, Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, Opiekę rezydenta podczas pobytu, Opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (15 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji, Ubezpieczenie KL 20 000€, NNW 2 000€,bagaż 200€, Podatek VAT
oferta autokarowa: Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD, 9 noclegów w hotelu, Wyżywienie według zakupionej oferty, Opiekę polskiego pilota podczas przejazdu, Opiekę rezydenta podczas pobytu, Opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (15 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji, Ubezpieczenie KL 20 000€, NNW 2 000€,bagaż 200€, Podatek VAT
oferta dojazd własny: 9 noclegów w hotelu, Wyżywienie według zakupionej oferty, Opieke rezydenta podczas pobytu, Opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji, Ubezpieczenie KL 20 000€, NNW 2 000€, Podatek VAT

Cena nie zawiera:
Oferta samolot:
Taksy klimatycznej + opłat meldunkowych i promowo-transportowych 50 €/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta. Opłata obowiązkowa dla KAŻDEGO uczestnika imprezy. Dzieci do 2 lat nie płacą, Napojów do obiadokolacji, Wycieczek fakultatywnych, Wydatków własnych, Świadczeń nie zawartych w cenie
oferta autokarowa: Opłaty meldunkowo-klimatycznej 15 Euro / os. płatnej obowiązkowo raz na pobyt w autokarze - dzieci do 12 lat nie płacą, Napojów do obiadokolacji, Wycieczek fakultatywnych, Wydatków własnych, Świadczeń nie zawartych w cenie
oferta dojazd własny: Opłaty meldunkowo-klimatycznej 15 Euro / os. płatnej obowiązkowo raz na pobyt w autokarze - dzieci do 12 lat nie płacą, Napojów do obiadokolacji, Wycieczek fakultatywnych, Wydatków własnych, Świadczeń nie zawartych w cenie
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Apollonia/Vlora/Orikum
W Apollonii – zwiedzanie starożytnego miasta założonego w 588 r p.n.e. przez Greków z Korkyry. Jest to jedno z największych  odkryć archeologicznych w Albanii. W II w. n.e. miasto liczyło prawie 60 000 mieszkańców. W czasach rzymskich, po wojnie Juliusza Cezara z Pompejuszem, Apollonia została wolnym miastem. Rozwijała się jako centrum handlu, kultury i sztuki do III w. n.e. Biła nawet własne monety. Następnie przejedziemy do Vlory, drugiego co do wielkości portu Albanii. Tutaj stykają się morze adriatyckie z morzem jońskim. Zwiedzanie w centrum miasta placu flagi wraz z pomnikiem niepodległości i grobem Ismaila Qemala – pierwszego prezydenta Albanii. Opcjonalnie wizyta w meczecie Murada zbudowanym w 1542 r. Wejście do punktu widokowego, skąd można podziwiać przepiękną panoramę miasta, zatoki Vlory, półwyspu Karaburun oraz wyspy Sazan. Kolejny punkt wycieczki to Orikum. Ważny port na południu zatoki Vlory. Czas na plażowanie. Możliwość zamówienia obiadu w regionalnej restauracji. Wycieczka realizowana z miasta Durres.
Cena 35€

Berat
Zwiedzanie Beratu – miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto nazywane ze względu na swoją specyficzną osmańską architekturę miastem „tysiąca okien”.  Wizyta w zbudowanej na wzgórzu twierdzy Berat.  Jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Albanii. Ze wzgórza roztacza się przepiękny widok na otaczające pasma górskie oraz wijącą się w dole rzekę Osum. Mieszkańcy twierdzy byli chrześcijanami, znajdowało się tu 20 kościołów, był tu również meczet. W twierdzy wizyta w zrekonstruowanej katedrze Św. Mikołaja, gdzie mieści się muzeum ikon Onufrego – jednego z najznakomitszych twórców fresków w XVI- wiecznej Albanii. Czas wolny to spacer po mieście, możliwość zamówienia obiadu w regionalnej restauracji. Wycieczka realizowana z miasta Durres.
Cena 30€

Durres (Fabryka Koniaku)- Berat
Wyjazd do Durres zwiedzenie fabryki koniaku "Gjergj Kastrioti Skanderbeu", największej w Albanii, datowanej na 1933 r. Zasmakuj koniaków marki słynnego Skanderbeu, który znany jest już od okresu komunizmu za jakość i niepowtarzalny smak, symbol tradycyjnego napoju w Albanii. W mieście zwiedzamy starożytne grecko-rzymskie miasto portowe Dyrrachium. Zwiedzenie amfiteatru, który został zbudowany w II wieku n.e. Następnie odwiedzamy Berat- "miasto tysiąca okien". Zwiedzanie Fortress, twierdza zbudowana na skalistym wzgórzu, na lewym brzegu rzeki Osum,mimo uszkodzonego stanu jest to nadal wspaniały widok. Zwiedzenie Katedry św Mikołaja, który został odrestaurowany, a obecnie jest to muzeum poświęcone Onufri. Onufri był największym z malarzy XVI-wiecznych w Albanii. Zwiedzenie Crown Mosque, the Mosque of Lead (zbudowany w 1417 roku w czasie okupacji Tureckiej), grobu Abaz Aliu, położonego na szczycie góry  Tomorr. Wycieczka realizowana z miasta Shengjin.
Cena 35€

Durres i fabryka koniaku
Wyjazd do Durres, gdzie odwiedzimy destylarnię brandy „Gjergj Kastrioti Skenderbeu”, jedną z największych w Albanii, działającą od 1933 roku. Firma produkuje jedną z najlepszych brandy „Skenderbeu” oraz wiele innych alkoholi jak: wina, rakija oraz likier pomarańczowy. Podczas prezentacji zapoznamy się z technologią produkcji trunku, który może być wspaniałym podarunkiem z Albanii. Poczęstunek połączony z degustacją wszystkich alkoholi produkowanych przez fabrykę. Możliwość zakupu oryginalnej brandy w firmowym sklepie. Zwiedzanie należącego do najstarszych miast albańskich Durres. Podczas spaceru po mieście zobaczymy nową promenadę, wieżę wenecką, fragmenty dawnych murów obronnych z czasów bizantyjskich. Zatrzymamy się przy nowym meczecie i mogącym pomieścić 15 tys. widzów amfiteatrze z czasów starożytnego Rzymu. Wycieczka realizowana z miasta Durres.
Cena 20€

Pogradec /Św. Naum /Ohryd
Wycieczkę rozpoczynamy przejazdem do Pogradeca, miasta położonego nad jeziorem Ohrydzkim, malowniczo otoczonego górami. Krótki postój. Wjazd do Macedonii, kontynuujemy podróż do monastyru Św. Nauma. Monastyr nosi imię średniowiecznego mnicha, który był uczniem Cyryla i Metodego, niektóre źródła podają go za fundatora klasztoru. Życie i działalność Św. Nauma przedstawione są na freskach we wnętrzu cerkwii Św. Archaniołów Gabriela i Michała. Monastyr jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w całej Macedonii. Możliwość przejażdżki łodzią do źródeł rzeki Czarny Drin. Kolejny punkt wycieczki to Ohryd, letnia stolica Macedonii. Podczas spaceru po mieście zobaczymy pomnik Św. Cyryla i Metodego, zabytkowe bramy miejskie, port, muzeum piśmiennictwa, cerkiew Św. Zofii, amfiteatr z czasów helleńskich, twierdzę Cara Samuela. Dla wielbicieli zakupów – wizyta na tradycyjnym bazarze. Wycieczka realizowana z miasta Durres.
Cena 45€

Tirana + Kruja
Wycieczka  do stolicy kraju Tirany. Tirana to tętniąca życiem  metropolia pełna kontrastów. W Tiranie łączy się nowe ze starym, przepych  z niskim statusem społecznym, a chaos po chwili bawi i rozśmiesza. W Tiranie zobaczymy ścisłe centrum miasta, Plac Skanderberga z meczetem Ethem Beja i wieżą zegarową,  piramidę Hoxhy. Spacer głównym bulwarem miejskim,  przez dawną dzielnicę prominentów z domem Enverea Hoxhy do uniwersytetu na placu Matki Teresy. Opcjonalnie możliwość zwiedzenia Muzeum Narodowego (4750 eksponatów),w którym są prezentowane zbiory dokumentujące historię Albanii. Możemy tu prześledzić rozwój państwowości kultury narodu albańskiego od starożytności  do czasów współczesnych. Następnym punktem jest położona na zboczu masywnego górskiego Kruja. W Kruji obejrzymy zamek  oraz zabytkową starówkę, gdzie będzie się można oddać atmosferze zakupów w bazarowym osmańskim klimacie. Możliwość zwiedzania Muzeum Skanderbega (w cenie) lub Muzeum Etnograficznego. Nowość w sezonie 2017 ! Dodatkowo w programie zwiedzania Tirany będzie możliwość wejścia do jednego z największych bunkrów z czasów Envera Hodży. Wycieczka realizowane z miasta Durres oraz Shengjin
Cena 30€

Butrinti & Twierdza Lekursi
Ruiny starożytne Butrinti leżą około 18km na południe od Sarandy i są prawdziwą perełką dla miłośników starożytności. Pozostałości po mieście pochodzą nawet z okresów do 2500 lat temu. Stanowisko archeologiczne jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest ono jednym z najważniejszych miejsc w Albanii, gdzie mieszczą się pozostałości zabudowań od czasów brązu aż po XIX wiek n.e. Do dzisiaj można podziwiać pozostałości po głównym deptaku miasta, teatrze, kościele, chrzcielnicy i wielu innych. Całość jest otoczona naturalnym lasem, który tworzy wraz z przyległym słodkim jeziorem specyficzny ekosystem. Jest to niezwykłe połączenie zabytków z ciekawym krajobrazem, które sprawia, że Butrinti jest wyjątkowym miejscem. Jeśli jesteś miłośnikiem starożytności, nie powinieneś przegapić okazji aby odwiedzić Butrinti.  Po Butrinti jedziemy do twierdzy w Lekursi, która leży na szczycie wzgórza otaczającego Sarandę. W twierdzy w XVII wieku stacjonował garnizon turecki i stamtąd kontrolował szlak handlowy przebiegający przez Sarandę. Twierdza jest zbudowana na kwadracie 42x44m z dwoma okrągłymi wieżami (południe-zachód i południe-wschód) i jedną wieżą na ścianie zachodniej.
Cena 25€

Gjirokaster & Niebieskie Oko
Miasto światowego dziedzictwa UNESCO mieści się w południowej Albanii, w dolinie Drino otoczonej wysokimi  górami. W mieście „tysiąca schodów” zobaczą Państwo setki domów w stylu osmańskim, z charakterystycznymi szarymi kamiennymi dachami, drewnianymi balkonami i ścianami z białego kamienia. Spacer po brukowanych uliczkach w górę prosto na bazar stworzy wrażenie podróży w czasie. Następnie zwiedzimy XIII wieczną twierdzę, której widok przypomni nam czasy średniowiecznych władców.  W drodze powrotnej do Sarandy odwiedzimy Park Narodowy Syri i Kalter. W cichym lesie dojdziemy spacerem do krystalicznie czystych źródeł nazywanych BLUE EYE (NIEBIESKIE OKO). Źródło to tworzy oko wodne znane jako jedno z najpiękniejszych miejs w Albanii. Tutaj w każdej minucie głęboko z ziemi wypływa około 900m3 wody. Źródła otacza śródziemnomorski las z dębami. Tylko w tym miejscu w Albanii możemy spotkać unikatowy gatunek nietoperza.
Cena 40€

Jeep Safari - Góra Piluri połączone z plażą w Himarze
Zaczynamy z zamku w Lukuresi, gdzie z hotelu dowiezie Państwa autokar. Jadąc cały czas główną drogą ciągnącą się przy brzegu morza jońskiego, mijając  typowe albańskie wioski z architekturą śródziemnomorską zatrzymamy się na pierwszą przerwę kawową w wiosce Borsh przy wodospadzie. Kawa w cenie. Opuszczając Borsh, jadąc obok  Qeparo kierujemy się do górskiej wioski skąd pochodzi zespół ALBANIAN POLYPHONY. Ta wioska nazywa się PILUR i jest usytuowana 950m n.p.m. Droga z Qeparo do Pilur to w większości  OFF ROAD. W Pilur będziemy mieli możliwość zwiedzić kościół Św. Marii, pospacerować wokół wioski, spotkać miejscowych i zjeść smaczny posiłek przyrządzony przez lokalnych mieszkańców. Posiłek w cenie.Po smacznym posiłku podczas zjazdu z góry możemy podziwiać przepiękny widok na morze jońskie. Kierujemy się na najpiękniejszą plażę na albańskim wybrzeżu morza jońskiego w miejscowości Himara.  Zostaniemy tutaj około 2-3h. Późnym popołudniem odjeżdżamy z Himary i kierujemy się w stronę Sarandy. Po drodze zwiedzimy twierdzę w Porto Palermo. Była tu w czasach komunistycznych druga co do wielkości baza marynarki wojennej w Albanii.  Twierdza została wybudowana w XV wieku (czasy republiki weneckiej) a została dokończona w XVIII wieku (czasy otmańskie).  Następnie wracamy do Lekuresi skąd odwiezie Państwa do hotelu autokar.
Cena 60€

Wieczór Albański
Jeśli chcą Państwo ciekawie spędzić wieczór, to zapraszamy na wspaniały występ grupy Albanian Polyphony.  W każdą niedzielę niezapomniany czas  przygotowany specjalnie dla Was.
Cena 28€

Wyspa Korfu
Korfu jest znana jako jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych wysp w Grecji. Jest położona w północno-zachodniej części tego Państwa. Miasto Korfu ma kosmopolityczny charakter połączony z tradycją. Stare miasto jest dla zwiedzających prawdziwą perełką. Zobaczymy 2 wenecke fortece, interesujące muzeum, plac Spianady i wybrukowaną ulicę Liston, która jest kopią Rue de Rivoli w Paryżu. Z tyłu ulicy zobaczymy najwyższy z kościołów w mieście Agios Spyridon. Na wzgórzu ponad miastem jest miejsce zwane Kanoni z pięknym widokiem na mały kościół Vlacherna i słynną wyspę Myszy. Wartym odwiedzenia jest również Paleokastritsa, jedna z najpiękniejszych wiosek na Korfu. Mieści się tutaj klasztor wybudowany w XVII wieku. Na koniec zobaczymy również piękne plaże z jaskiniami.
Cena 65€

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 13.03.2017r., ceny mogą ulec zmianie.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Zdjęcia z hotelu: Hotel Ocean

Traveliada last minute do Hotel Ocean
Traveliada na raty do Hotel Ocean
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA