71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Oman Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe

Egzotyka Light - Oman

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 118685 - 193 - 2897
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 25-04-2019. Egzotyka 2019/20!
ZMIEN MARZENIA WE WSPOMNIENIA
Nawet do 1000 zł rabatu!
Tylko w przedsprzedazy az do 5% dodatkowego rabatu dla Stałych Klientów
UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI TU EUROPA GRATIS
BARDZO KORZYSTNA ZALICZKA – TYLKO 20 %!
GWARANCJA NAJNIZSZEJ CENY – nie dotyczy ofert Last Minute
Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty.
Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
75 zł / 7 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Egzotyka Light – Oman

Salala - ogrody Półwyspu Arabskiego ● plaża Mughsail - oceaniczny gejzer ● Szlak Kadzidlany ● odpoczynek nad morzem w Salali ● Dubaj – spektakularne budowle świata • Zaginiona komnata – gigantyczne akwarium w hotelu Atlantis • Wyspa „Palma” – architektoniczne marzenie • Mall of Emirates ze stokiem narciarskim ● opcjonalnie tydzień wypoczynku nad morzem w Emiratach Arabskich.

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw organizatora na 2 lub 3 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Wylot z Polski. Przelot do Emiratów Arabskich. Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Dubaju lub okolicy (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu – dotyczy klientów którzy dopłacili do tej opcji).

Dzień 2

Po śniadaniu i wykwaterowaniu udamy się na zwiedzanie nowych części Dubaju. Odwiedzimy nową, ekstrawagancką ciekawostkę miasta – Ramę Dubaju (Dubai Frame), złotą konstrukcję z której widać zarówno stare jak i nowe części miasta. Po wizycie na tarasie widokowym wieży przejedziemy na plażę La Mer, niedawno oddaną do użytku atrakcję miejską, przyciągającą drewnianymi spacerownikami, kolorowymi domkami i wspaniałym piaskiem - wszystko to z widokiem na wieżowce centrum Dubaju. Następny przystanek przy innej plaży pozwoli na sfotografowanie jednej z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązującego kształtem do żagla hotelu Burj Al Arab. Kolejno przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Odwiedzimy w nim akwarium Lost Chambers zamieszkiwane przez około 65000 zwierząt. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać projekt palmy i jej zabudowę. Odwiedzimy także dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Dla chętnych możliwość rejsu jachtem kanałami pomiędzy drapaczami chmur - najlepsza sposobność do podziwiania tej dzielnicy (płatne dodatkowo). Następnie przejazd do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Po zwiedzaniu transfer na lotnisko, odprawa bagażowo-paszportowa i przelot na południe Omanu do nadmorskiej miejscowości - Salala. Późnym wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Salali lub okolicy. W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji – dotyczy klientów, którzy dopłacili do tej opcji. (Trasa ok. 100 km + przelot ok. 2 godz.).

Dzień 3
Po śniadaniu wyruszymy na zwiedzanie Salali - stolicy regionu Dhofar, znanego z wszechobecnej egzotycznej zieleni. Zwiedzimy Muzeum Kadzidła, do którego dojedziemy mijając bujne ogrody miejskie. Miniemy także sułtański pałac Al Husn oraz odwiedzimy orientalny, bajecznie kolorowy targ - souk Al Haffah (czas na zakupy). Kolejno obejrzymy najważniejsze atrakcje położone na starym Szlaku Kadzidlanym. Zaczniemy od wioski Taqah, kiedyś znanej z handlu suszonymi sardynkami - dziś malowniczo położonej nad oceanem miejscowości, nad którą dominuje świetnie zachowana twierdza. Po spacerze przejedziemy do Khor Rori - skrywającego ruiny dawnego miasta Sumharam - które handlując kadzidłem obracało w czasach starożytnych niewyobrażalnymi bogactwami. Miasto znajdowało się na szlaku handlowym łączącym Lewant i Persję z Indiami, niektóre źródła zapewniają zaś, że rezydowała tu sama królowa Saba. Po zwiedzeniu ruin wyruszymy do Mirbatu, dawnej stolicy regionu Dhofar, skąd rozpoczynał się słynny Szlak Kadzidlany. Zobaczymy starą zabudowę miasta, po czym wjedziemy nieco w głąb lądu zobaczyć uprawy słynnych drzew kadzidłowca, z których dawniej pozyskiwano żywicę, przewyższającą ceną złoto w ówczesnych czasach. Powrót do Salali; obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 180 km)

Dzień 4
Po śniadaniu przejedziemy na plażę Mughsail, na której nie tylko sfotografujemy spektakularną panoramę skał stromo wyrastających z Oceanu Indyjskiego, ale będziemy mieli okazję zobaczyć niezwykłe gejzery wybijające morską wodę. Po spacerze i zdjęciach przejazd pod domniemany grobowiec Hioba, postaci znanej wyznawcom wszystkich religii objawionych. Powrót do hotelu i czas wolny na plażowanie lub samodzielną eksplorację Salali; obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 100 km)

Dzień 5 - 6

Wypoczynek w hotelu, wyżywienie w części pobytowej: śniadania; obiadokolacje opcjonalnie (2). Uwaga: Możliwość dopłaty do hotelu 4* podczas całego objazdu i pobytu w Salali (5 nocy) Czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne lub możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych: m.in.: trekking w górach Dhofar, pustynne safari, rejs na obserwację delfinów itp. (wycieczki dodatkowo płatne na miejscu).

Dzień 7
Wykwaterowanie, transfer na lotnisko w Salali i przelot do Emiratów; zakwaterowanie po przylocie w okolicy Dubaju; opcjonalnie obiadokolacja.

Dzień 8
Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz. 10.00) i transfer na lotnisko, a dla klientów przedłużających pobyt transfer do wybranego hotelu. Wylot do Polski. Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia pobytu o tygodniowy pobyt w hotelach w Emiratach Arabskich. Opisy hoteli w sekcji „Wypoczynek ZEA” i w systemie rezerwacyjnym.

Uwagi do programu:
Uwagi!
- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem.
- Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD).
- Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera.
- Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet
- Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

Zakwaterowanie:
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych). Na terenie hotelu restauracja, bar, recepcja Uwaga: możliwość dopłaty do pobytu w 4* hotelu nad morzem w Salalah (5 rozpoczetych dób hotelowych) – w systemie rezerwacyjnym.

Pokoje:
2-osobowe, wyposażone są w łazienki z wc, klimatyzację, TV.

Wyżywienie:
BB oferuje:
śniadania oraz za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych); napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Cena zawiera:
Opłaty lotniskowe, przeloty samolotem (Polska – Emiraty – Salala – Emiraty – Polska), transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7), wyżywienie: śniadania; obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie zawiera:
Opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych na miejscu - ok. 60 USD/os. (wiza do Omanu, opłata wyjazdowa z ZEA); obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych, napiwków dla obsługi oraz Tour Guide System (razem ok. 175 USD/os bez wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiej; płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok. 15 USD/pokój/objazd - płatne w hotelach) oraz przy wyborze drugiego tygodnia pobytu (taksa i depozyt) - wysokość taksy oraz depozytu uzależniona od hotelu; innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Egzotyka Light - Oman

Traveliada last minute do Egzotyka Light - Oman
Traveliada na raty do Egzotyka Light - Oman
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA