71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

CHORWACJA KALIFORNIA-SOCZYSTE MANDARYNKI

kod oferty: 130013 - 223 - CHRKALB
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Chorwacja wypoczynek i zwiedzanie

ATUTY
- pobyt stacjonarny (7 noclegów) w 1 obiekcie
- zakwaterowanie ok. 100 metrów od Morza
- zwiedzanie - Dubrovnik, Mostar + Medjugorie, Split,
- rekreacja - ZBIERANIE MANDARYNEK, Wieczorek Dalmatyński

POŁOŻENIE
- w samym centrum miejscowości Igrane
- około 100 metrów od plaży
- w centrum Igrane znajdują się liczne sklepy, kramy z pamiątkami, restauracje i kawiarnie oraz piękna nadmorska promenada.
- w odległości około 500 metrów od obiektu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać bezpośrednio do oddalonego o niecałe 20 km miasta Makarska

ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat Mihaljevic

POKOJE
Standardowo urządzone pokoje i apartamenty mogą pomieścić 2,3 lub 4 osoby. Większość pokoi wyposażona jest w mini aneks kuchenny (zlewozmywak, lodówka, kuchenka, sztućce, talerze i kubki). Pokoje posiadają również bezpłatną klimatyzację. Ręczniki wymieniane są na życzenie.

WYŻYWIENIE
HB OFERUJE - śniadania i obiadokolacje podawane w restauracji pensjonatu.
Śniadania w formie bufetu (08.00- 10.00), obiadokolacje w formie bufetu (17.00- 19.00). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

PLAŻA
Plaża z drobnym żwirkiem, z łagodnym zejściem do Morza, oddalona ok. 100 metrów od obiektu. Wzdłuż plaży rozciąga się promenada z kafeteriami, beach barami, sklepami z pamiątkami. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU
- 27.09.2019 - Wyjazd autokarem z Polski w godzinach popołudniowych
- 28.09.2019 - Przyjazd do miejscowości Igrane - czas wolny, nocleg.
- 29.09.2019 - Wyjazd na wycieczkę do DUBROVNIKA - nie bez powodu nazwanego Perłą Adriatyku - jest to jedno z najpiękniejszych miast w Europie.
- 30.09.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 01.10.2019 - Wyjazd w godzinach porannych na ZBIERANIE MANDARYNEK wraz z lokalnym przewodnikiem. Powrot do hotelu na kolację.
- 02.10.2019 - Wycieczka MOSTAR & MEDJIGORIE. Powrót w godzinach popołudniowych, nocleg.
- 03.10.2019 - Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
- 04.10.2019 - Dzień wolny, plażowanie, WIECZOREK DALMATYŃSKI, nocleg.
- 05.10.2019 - Wyjazd z Chorwacji w drogę powrotną w godzinach porannych. W drodze do Polski zwiedzanie SPLITU z polskojęzycznym przewodnikiem.
- 06.10.2019 - Przyjazd do Polski w godzinach południowych.
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie !

ZBIERANIE MANDARYNEK - SOCZYSTA ATRAKCJA
Zbieranie mandarynek odbędzie się pod okiem lokalnego przewodnika, który przybliży tradycję zbierania tych soczystych owoców. Do plantacji, na której będziemy zbierać mandarynki dotrzemy małymi łódkami mogącymi pomieścić maksymalnie kilka osób. Na miejscu gospodarze poczęstują nas lokalnym napojem i dowiemy się więcej o samej plantacji, o tradycji, zwyczajach, a także o tym, jak należy zbierać mandarynki. Po owocnym zbieraniu będzie czas na zasłużony obiad - również na terenie plantacji. W prezencie od gospodarzy, każdy z gości otrzyma worek mandarynek. Powrot do hotelu na kolację.

ZWIEDZAMY
MOSTAR - To miasto w Bośni i Hercegowinie położone nad rzeka Neretwa. Jego historia sięga średniowiecza, czego dowodem jest główny zabytek miasta, XVI-wieczny kamienny Stary Most, wybudowany w 1566. W wyniku wojny w byłej Jugosławii został zburzony przez Chorwatów w listopadzie 1993 roku. Ponownie odbudowany w lipcu 2004 roku.
MEDJUGORJE to miejscowość w Bośni i Hercegowinie położona w południowej części Hercegowiny na południowy zachód od Mostaru. Znana głównie dzięki mającymi tutaj mieć miejsce od 1981 roku objawieniami Matki Bożej z Medjugorje, cały czas badanymi przez Kościół, do tej pory nie odrzuconymi ani nie potwierdzonymi. Ramowy program wycieczki- śniadanie, wyjazd w godzinach porannych, kontrola graniczna, zwiedzanie MOSTARU z przewodnikiem, przejazd do MEDJUGORJE, czas wolny, powrot do hotelu na kolacje.
DUBROWNIK - Nazywany PERŁĄ ADRIATYKU to mekka odwiedzających Chorwację turystów. Łagodnym łukiem wcina się w morze, tworząc plamę czerwono-żółtych wież i dachów na tle błękitu Adriatyku. Miasto położone jest w malowniczej Dalmacji, w odleglym zakątku Chorwacji tuz przy granicy z Bośnią i Hercegowiną. Stara część miasta to wspaniałe kościoły, potężne mury obronne i bastiony, kręte uliczki i muzea w dawnych pałacach. Miasto może się poszczycić najstarszą w Europie apteką, gotyckimi klasztorami Franciszkanów i Dominikanów. Warto zwiedzić m.in. Stradun słynny deptak w Dubrowniku, który jest główną ulicą starego miasta.
SPLIT - Stolica Dalmacji rozsławiona przez cesarza rzymskiego Dioklecjana, który wybudował tu swoją recydencję nad samym Morzem. Split położony jest 60km na północ od Podgory. Dzięki rozbudowie portu, Split rozwinął się do rozmiarów drugiego po Zagrzebiu miasta w Chorwacji. To ważny węzeł komunikacyjny dla dalmatyńskich wysp i generalnie dla chorwackiego wybrzeża. Z tamtejszego terminala promowego odpływają statki do Rijeki, Dubrownika, na pobliskie wyspy - Brač, Hvar, Vis, Čiovo, Korčula, Lastovo, do Ankony, Pescary, Wenecji we Włoszech. Split leży na półwyspie, a oblewają go wody Adriatyku. Ze swoimi ponad dwustu tysiącami mieszkańców rządzi w historycznej krainie Dalmacji. To olbrzymia jak na standardy chorwackie aglomeracja żyje z przemysłu stoczniowego, chemicznego, cementowego, drzewnego, spożywczego - rybnego, piwowarskiego, winiarskiego oraz z portu handlowego, rybackiego i pasażerskiego.

NASZYM ZDANIEM
Spokojna okolica zapewni wypoczynek zarówno młodszym jak i starszym turystom. Chorwackie wybrzeże to gwarantowane piękne widoki, bałkańskie klimaty, jedzenie i ekspresyjna kultura. Bliskość plaży jest dodatkowym atutem obiektu.

CENA ZAWIERA-OFERTA AUTOKAROWA
przejazd autokarem (barek, klimatyzacja, DVD, WC), zakwaterowanie - 7 noclegów w Pensjonacie Mihajlevic, wyżywienie HB- 2 posiłki dziennie, Ubezpieczenie KL 30 000 €, NNW 2 000 €, NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu), opiekę polskiego pilota na trasie przejazdu,ZBIERANIE MANDARYNEK, WIECZOREK DALMATYŃSKI, wycieczka do DUBROWNIKA, wycieczka do MOSTARU & MEDJUGORJE, zwiedzanie Splitu - GRATIS, opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji, podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA-OFERTA AUTOKAROWA
napojów do obiadokolacji, taksy klimatycznej, opłaty za przewodnikow lokalnych, parkingi, opłaty wjazdowe ok.80 Euro/os. - obowiązkowo płątne w autokarze., połączeń antenowych

Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Ostatnia rezerwacja do Chorwacji na naszym portalu miała miejsce 3 dni temu

Zdjęcia z hotelu: CHORWACJA KALIFORNIA-SOCZYSTE MANDARYNKI

Traveliada wakacje 2020 do CHORWACJA KALIFORNIA-SOCZYSTE MANDARYNKI
Traveliada last minute do CHORWACJA KALIFORNIA-SOCZYSTE MANDARYNKI
USA bez wizy!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA