71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Daniella's Bungalow

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 134771 - 200 - 10869
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 30-12-2019. Zaliczka tylko 20%!
Best Time II - Lato 2020:
~ Zaliczka tylko 20%
~ Rabat 30 zł/osobę dla minigrup 10-15 osób przy ofertach z przelotem czarterowym
~ Rabat dla Stałych Klientów 2%
~ Bezpłatny pobyt dla dziecka (dotyczy wybranych hoteli)
~ Gwarancja najniższej ceny do końca trwania promocji (przy ofertach z przelotem czarterowym)
~ Gwarancja niezmienności ceny (przy ofertach z przelotem czarterowym)
~ Ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych - gratis
~ Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w cenie 20 zł/osobę (kierunki europejskie) i 40 zł/osobę (Egipt i kierunki egzotyczne)
~ Bezkosztowa zmiana na rezerwacji - gratis (przy ofertach z przelotem czarterowym)

Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty
Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona
Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
85 zł / 8 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Daniella's Bungalow

Naszym zdaniem:

Mały rodzinny hotelik, kilka kroków od plaży, pośród bujnych ogrodów pełnych tropikalnych owoców.

Położenie:
W miejscowości Bel Ombre, na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy Mahe, 15 km od lotniska, 10 minut spacerem od plaży w miejscowości Beau-Vallon.

Wyposażenie:
Hotel otoczony tropikalnym ogrodem, idealny jako baza wypadowa do pobliskiej zatoki Beau Vallon czy stolicy Victorii.

Pokoje:
Hotel oferuje 5 dużych i przestronnych pokoi z łazienkami i tarasami.

Wyżywienie:
BB oferuje
: Śniadania.

Uwagi:
Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

Przepisy wjazdowe:

Przy wyjazdach na Seszele wiza nie jest wymagana. Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Cena zawiera:

Oferta samolotowa: bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera:
Oferta samolotowa: wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne -  Mahe

Two Islands Melody

Zwiedzanie wyspy Praslin. Wizyta w słynnym parku narodowym Valle'e de Mai wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dolina Mai jest domem dla trzech niezwykle rzadkich ptaków: seszelańskiego bulbula, owocowego gołębia i czarnej papugi. Jest to również jedno z dwóch miejsc na świecie, gdzie można znaleźć naturalnie występujące okazy lodoicji seszelskiej - palmy o charakterystycznych ogromnych kokosach (Coco de Mer). Przejazd nad zatokę Sainte Anne, stąd przeprawa na wyspę La Digue i wizyta w ogrodzie botanicznym L' Union Estate. Przystanek na pobliskiej plaży Anse Source D’Argent słynącej z turkusowej wody, białych piasków i ogromnych granitowych głazów o przeróżnych kształtach.
Cena - ok. 180 EUR
 
Beautiful Coco&Sister

Zwiedzanie dwóch wysepek: Sister Island i Coco Island, sąsiadujących z Praslin. Pierwsza z nich słynie z pięknej plaży, rafy koralowej i malowniczego pasma wzgórz. Po obiedzie przeprawa na Coco Island, gdzie można podziwiać jedną z najbardziej spektakularnych raf koralowych na Seszelach. Nurkowanie, snurkowanie, morskie kąpiele - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niezwykły podwodny świat zachwyca rozmaitością barw i wieloma gatunkami morskiej fauny.
Cena - ok. 120 EUR
 
Wild South

Całodzienna wycieczka po wyspie Mahe: stolica Victoria i zwiedzanie ogrodu botanicznego z historycznymi ruinami Bel Air Cemetry - najstarszego (koniec XVIII wieku) cmentarza na Seszelach z czasów kolonialnych, wzgórze Sans Soucis, podróż na południe wyspy, do rezerwatu przyrody Cap Lazare. Na miejscu czeka świeży sok z owoców na powitanie i lunch serwowany na pięknej prywatnej plaży. Po posiłku zwiedzanie rezerwatu i odpoczynek. W drodze powrotnej przystanek w lokalnym centrum sztuki i rzemiosła.
Cena - ok. 70 EUR
 
Nature Trails

Seszele, dzięki swojej izolacji od kontynentu afrykańskiego, zachowały wiele najrzadszych i niewystępujących nigdzie indziej gatunków fauny i flory. Wyspy te są żywym muzeum cudów natury. Wycieczka przeznaczona jest dla miłośników przyrody, którzy pragną zobaczyć najrzadsze osobliwości przyrodnicze tych dziewiczych wysp. Gwarantowane piękne widoki i niezapomniane wrażenia.
Cena - ok. 150 EUR
 
Tale of 3 Islands

Zwiedzanie Cousin Island - malowniczego rezerwatu flory i fauny, zamieszkałego przez olbrzymie żółwie, zwiedzanie Courieuse Island - jedynego miejsca na świecie, poza Doliną Mai, gdzie w naturalnym środowisku rośnie lodoicja seszelska, palma znana z olbrzymich owoców o nietypowym kształcie (Coco de Mer). Odpoczynek, kąpiele w oceanie, plażowanie, barbecue lunch. Po posiłku wycieczka do ruin dawnej osady trędowatych, muzeum, zagrody żółwia olbrzymiego i na przepiękną dziką plażę Baie Laraie. Wizyta na wysepce St. Pierre słynącą ze wspaniałej rafy koralowej.
Cena - ok. 140 EUR
 
Wyprawa po wielką rybę

Nietypowy rejs połączony z łowieniem ryb. Wycieczka odbywa się wcześnie rano lub późnym popołudniem z doświadczonym kapitanem i załogą.
Cena - ok. 250 EUR

Podane ceny są orientacyjne. Zależą od odległości od hotelu, liczby uczestników, sezonu, kursu walut itd.

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.


Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 21.05.2018r., ceny mogą ulec zmianie.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Daniella's Bungalow

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 4 razy w ciągu ostatnich 24 godzin

Zdjęcia z hotelu: Daniella's Bungalow

Traveliada wakacje 2020 do Daniella's Bungalow
Traveliada last minute do Daniella's Bungalow
USA bez wizy!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA