71 340 50 50
pn-pt: 9-21, so: 9-17, nd: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Karpackie Perły

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 135875 - 258 - KARPER
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Karpackie Perły

Transylwania, Siedmiogród czy Kraina Drakuli? To wszytko to samo! Region Transylwanii to prawdziwa Perła Karpat! Wspaniałe zamki, mury obronne, miasta, miasteczka, rezydencje hrabiego Drakuli to wszystko, co skrywa przed sobą Transylwania. Daj się ponieść tajemniczym opowieściom, odwiedź miejsca związane z Drakulą!

Program
Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy lub/i Słowację, Węgry w kierunku Rumunii.

Dzień 2.
Przyjazd w godzinach południowych do rumuńskiej miejscowości Hunedoary. Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych w tym kraju średniowiecznego zamku – Casteul Corvinillor. Samo miasto w na przełomie XIV i XV wieku było „żelaznym” centrum Transylwanii, ze względu na wydobycie i obróbkę metali. Miecze i włócznie produkowane w Huneodarze były znane w ówczesnych czasach w całej Europie. Po zwiedzaniu zamku przejazd do Alby Iulii (ok. 75 km) jednej ze stolic Siedmiogrodu. W programie zwiedzanie wspaniałej cytadeli i katedry, gdzie pochowany jest Jan Hunyady- siedmiogrodzki książę. Dalej przejdziemy do centrum miasta. Zwiedzanie i czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3.
Śniadanie. Przejazd do Sibiu – miasta będącym jednym z najbardziej lubianych wśród turystów, ze względu na wspaniały klimat tu panujący. Urocze uliczki miasta, największa katedra w Transylwanii, tajemnicze oczy miasta czy żelazny most kłamców to tylko niektóre z atrakcji miasta. Po spacerze przejazd do Poneari. Głównym punktem programu będzie zwiedzanie ruin twierdzy (podejście 1400 schodami wykutymi w skale) Wlada Palownika (czyli pierwowzoru słynnego Drakuli). Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4.
Śniadanie. Przejazd do stolicy Rumunii- Bukaresztu. Miasto położone na siedmiu wzgórzach zachwyca swoją architekturą. Niekiedy nazwany Bałkańskim Paryżem swoją nazwę Bukareszt zawdzięcza szerokim bulwarom czy neoklasycystycznej zabudowie. Spacer po mieście. W programie m.in.: Stare Miasto – Lipscani, Pałac Parlamentu, siedziba filharmonii, Piata Pevolutei – Panteon i Pałac Królewski, Strada Franceza, Bulwar Unirii. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5.
Śniadanie. Przejazd do Sianaii – miasta będącego ośrodkiem narciarskim i uzdrowiskiem. Spacer po miasteczku oraz zwiedzanie Pałacu Peles – dawnej letniej siedzibie królów rumuńskich, obecnie muzeum i Pałacu Pelisor – posiadający 99 pokoi, gdzie najciekawszym z nich jest Złota Sypialnia. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6.
Śniadanie. Przejazd do Bran – miejscowości z zamkiem znawanym za siedzibę Drakuli (choć nigdy tam nie mieszkał). Następnie przejazd do Rasnov – miejscowości w której główną atrakcją jest położony na wzgórzu zamek będący ważnym punktem obronnym przed Imperium Otomańskim. Z murów zamku rozpościera się piękna panorama na miasto i okolice. Kolejnym punktem będzie miejscowość Prejmer – saska wioska wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, której głównym punktem który zobaczymy będzie jedna z najmocniejszych kościelnych warowni siedmiogrodzkich. Dalej przejazd do Braszowa – spacer po średniowiecznej starówce. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7.
Śniadanie. Przejazd do Sighsoary – miejsca urodzenia Wlada Palownika czyli słynnego Drakuli. Zwiedzanie średniowiecznego miasta – spacer pośród kolorowych uliczek miasta, przejście pod Dom Drakuli. Następnie przejazd do Kluż Napoka. Zwiedzanie miasta. W programie m. in. Pomnik Macieja Korwina – króla Węgier, Kościół Franciszkanów, Baszta Krawców. Czas wolny na posiłek przed podróżą powrotną. Zbiórka i wyjazd w stronę Polski. Przejazd nocny przez Węgry, Słowację lub/i Czechy.

Dzień 8.
Przyjazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Wyżywienie:
BB oferuje:śniadanie
HB oferuje:śniadanie i obiadokolację

Zakwaterowanie:
5 noclegów w hotelu ***

Ubezpieczenie
Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu
Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze
W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Cena zawiera-oferta autokarowa:
przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD),opiekę pilota podczas podróży,zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelu ***,wyżywienie: 5 śniadań i 5 obiadokolacji lub 5 śniadań w zależności od wykupionej opcji,oprowadzanie z systemem TOUR GUIDE - mobilny zestaw słuchawkowy połączony bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika,ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera-oferta autokarowa:
kosztów programowych (biletów wstępu, opłat związanych z wcześniejszą rezerwacją biletów,przewodników lokalnych,podatków lokalnych, ewentualnych opłat wjazdowych do miast) 60 euro/osoba; opłata zbierana przez pilota w autokarze, nie podlega rozliczeniu,obowiązkowej dopłaty do obiadokolacji - 70 euro/osoba, płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy (w przypadku wykupienia opcji ze śniadaniami),ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych,ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Karpackie Perły

Promocje lato 2021 do Karpackie Perły
Bon turystyczny w Polsce
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE
BON
TURYSTYCZNY
500+