71 340 50 50
pn-pt: 9-20, so: 9-16, nd: 13-18
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Paryż Klasyczny (6 dni, 5 nocy)

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 142675 - 209 - 4509
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
75 zł / 5 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Paryż Klasyczny
6 dni (5 nocy)


Atuty wycieczki: nieśpieszny program zwiedzania, lokalni i doświadczeni przewodnicy, karta muzealna 2dniowa, rezerwacje do obiektów turystycznych: Wersal, Luwr, Orsay, wieża Eiffla i smaczne kolacje.

Program wycieczki:

Dzień 1 (część programu dotyczy oferty z przelotem)
Wylot z Polski (odprawa rozpoczyna się 2 godziny przed wylotem). Przylot do Paryża. Transfer z lotniska do hotelu. Dla przylotów porannych, program zwiedzania z przewodnikiem rozpoczynamy po transferze z lotniska. Zakwaterowanie w hotelu po godzinie 14. Dla przylotów wieczornych, spotkanie z przewodnikiem odbywa się następnego dnia rano, a program pierwszego dnia jest przeniesiony na ostatni.
Powitanie lub pożegnanie z Paryżem odbędzie się na Polach Elizejskich. Pola łączą plac Zgody (Place de la Concorde) z placem Charlesa De Gaullea  z monumentalnym Łukiem Triumfalnym, a dalej z nowoczesną dzielnicą biznesową, La Défense. Ten ciekawy  spacer potwierdzi, ze jest to jedna z najpiękniejszych alei świata. Tutaj - wzdłuż alei, co roku z okazji francuskiego święta narodowego 14 lipca, odbywa się imponująca defilada wojskowa, którą odbiera prezydent Republiki. Również w tym miejscu co roku Francuzi i tysiące turystów wita Nowy Rok, a Tour de France przejeżdża finałowy etap wyścigu.Obiad zjemy przy Łuku Triumfalnym w restauracji self serwice.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu.
Przejedziemy metrem do Placu Concorde. Posłuchamy historii  słynnego egipskiego obelisku i  Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Zobaczymy Plac Vendôme, gdzie stoi Kolumna z posągiem Napoleona Bonaparte. Znajduje się tu także jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli na świecie - Ritz,  dawne mieszkanie Chopina, oraz najdroższe europejskie sklepy jubilerskie.
Dojdziemy do kościoła świętej Magdaleny, który swoją architekturą nie do końca przypomina katolicką świątynię. Ze swoimi korynckimi kolumnami bliżej jej do greckiej świątyni. To właśnie w tej świątyni Paryż pożegnał przedwcześnie zmarłego Fryderyka Chopina.
Stąd już blisko do Opery Paryskiej, jednego z największych gmachów oper świata. Powstała na polecenie Napoleona III i nosi imię po swoim architekcie, Charlesie Garnier. W tej części miasta przejdziemy się także Wielkimi Bulwarami Paryża. Na koniec wycieczki wstąpimy do bezpłatnego, pachnącego muzeum perfum Fragonard.
Dalej poznamy najstarsze, historyczne dzielnice Paryża. Zobaczymy dwie wyspy w sercu miasta. To właśnie tutaj lud Paryzjów założył miasto, które przerodziło się w dzisiejszy Paryż. Przyjrzymy sie (możliwie jak najbliżej)Katedrze Notre Dame. Wstąpimy do kościoła św. Seweryna, a z zewnątrz obejrzymy kaplice Sainte Chapelle i Conciergerie.
Kolacje zjemy obok  Łuku Triumfalnym w restauracji self serwice.
W drugiej części dnia zapraszamy na wycieczkę w okolice wieży Eiffel. Zaczynając od placu Trocadero z pomnikiem generała Focha – znanego przyjaciela Polski, dojdziemy do Placu Warszawy. Francuzi nazwali ten plac dla uczczenia niepodległości Polski odzyskanej po zaborach. Zobaczymy Wieżę Eiffla - najbardziej znany obiekt architektoniczny Paryża i zarazem symbol Francji. Zbudowano ją specjalnie na Wystawę Światową odbywającą się w Paryżu w 1889 roku. Wieża dysponuje trzema platformami widokowymi, usytuowanymi kolejno na wysokościach 57 m, 115 m i 275 m. My wjedziemy na najwyższą. Tuz za wieżą rozciąga się wielki ogród - Pola Marsowe Champ-de-Mars. Z ich perspektywy zobaczymy Szkolę Wojskową.
Wieczorem popłyniemy w rejs po Sekwanie. Od mostu do mostu, nad najpiękniejszymi zabytkami, przeżyjemy godzinę relaksu w sercu Paryża. Statek wyrusza z okolicy Wieży Eiffla.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu.
Od rana zwiedzamy paryskie muzea. Aby powstało Muzeum d’Orsay, dokonano przebudowy dworca kolejowego zachowując przy tym oryginalną konstrukcję budynku, w tym żeliwne filary i stiuki. Zachowano nawet wielki dworcowy zegar. Dawną poczekalnię dworcową podzielono przegrodami i zorganizowano po bokach galerie. Muzeum d’Orsay słynie przede wszystkim z wielkiego zbioru obrazów malarstwa impresjonistycznego, autorstwa takich mistrzów jak Augusta Renoira, Edgara Degas i Claude Moneta.
W południe przejedziemy kolejką RER do Wersalu. Zwiedzanie majestatycznego Pałacu Słońca rozpoczniemy od królewskich komnat, gabinetów i korytarzy, wzdłuż których zaprezentowano bogatą kolekcję malarstwa francuskich mistrzów. Obowiązkowym punktem wycieczki jest zwiedzenie Sali Lustrzanej z 17 ogromnymi lustrami, gdzie królowie organizowali widowiskowe bale. Pałac słynie ze swoich wspaniale zaprojektowanych i zadbanych ogrodów. Na powierzchni 95 hektarów znajdziemy liczne klomby, aleje ocienione wysokimi drzewami, długie żywopłoty, fontanny i rzeźby.
Wieczorem udamy się na wzgórze Montmartre. Zjemy tam kolacje w dobrej restauracji z typowym  francuskim menu i oczywiście winem. To z pewnością atrakcja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nie można jej pominąć.
Z najwyższego punktu  Paryża,rozlega się niepowtarzalny widok na całe miasto. Na wysokości ponad 130 m zobaczymy bazylikę Sacre Coeur z 20– tonowym dzwonem Savoyarde. Urokliwymi, zawsze pełnymi turystów uliczkami dojdziemy do Placu du Tertre, gdzie powstał najbardziej znany z nowoczesnych prądów malarskich – impresjonizm. Turyści zamawiają portrety, kupują obrazy i szkice. U podnóża Montmartre rozciąga się tzw. beztroski Paryż. Mnóstwo tu kawiarni, restauracyjek. Do najczęściej odwiedzanych miejsc należy Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge oraz pobliski Plac Pigalle.
Zapraszamy do kabaretu Moulin Rouge (opcja dodatkowo płatna w biurze podroży- wymagana jest wcześniejsza rezerwacja) na ciekawy spektakl w wykonaniu przepięknych, skąpo ubranych tancerek.  Artystki często prezentują się, topless, ozdobione wyłącznie biżuterią lub barwnymi piórami. Rewia to ne tylko kankan, to spektakl przeplatany elementami cyrkowymi i wprowadzanymi na scenę zwierzętami. Potrafi zaskoczyć najlepszych koneserów tego gatunku.  Zasiadamy z butelką szampana, a zespół muzyków wprowadza nas w wieczorowy nastrój.

Dzień 4

Śniadanie w hotelu.
Dzień rozpoczniemy od Luwru, najsłynniejszego muzeum świata. W muzeum będziemy podziwiać niemal całą spuściznę ludzkości: malarstwo włoskie, hiszpańskie, malarstwo francuskie z wieku XIX, klejnoty koronne, eksponaty egipskie, z czasów panowania Rzymian, sztukę Afryki, Azji, Oceanii i obu Ameryk, a także rzeźby włoskie, hiszpańskie i północnoeuropejskie. Łącznie zgromadzono ponad 30 000 tysięcy eksponatów w ponad 220 pomieszczeniach. Nic dziwnego, że rocznie Luwr odwiedza średnio 8 milionów turystów. Zwiedzanie Luwru odbędzie się z audio przewodnikiem po polsku.
Zwiedzimy też muzeum Rodin, mieszczące się w 7 dzielnicy Paryża. Jest ono poświęcone życiu i twórczości rzeźbiarza Auguste’a Rodin. Na siedzibę muzeum wybrano XVIII-wieczny hotel z pięknym wystrojem wnętrz. Na szczególną uwagę zasługują ogrody wokół muzeum, w których rozstawiono kopie rzeźb artysty. Wśród eksponatów znajdziemy również dzieła autorstwa Camille Claudel, niedocenionej za życie uczennicy i partnerki rzeźbiarza.
Następnie wykorzystamy naszą kartę muzealną, aby wejść do Muzeum Armii, znajdującego się w dawnym szpitalu wojskowym – Les Invalides. Ten dawny pensjonat dla inwalidów wojennych mógł pomieścić do czterech tysięcy pensjonariuszy. Złota kopuła budowli na stałe wpisała się w panoramę miasta. Muzeum armii kryje ponad pięć tysięcy eksponatów militarnych. Jednakże główną atrakcją jest grobowiec Napoleona Bonaparte, w którym spoczywają szczątki Cesarza sprowadzone z wyspy św. Heleny, gdzie zmarł na wygnaniu. Dzisiejsze zwiedzanie muzeum zakończymy na Łuku Triumfalnym.

Dzień 5
Śniadanie w hotelu.
Czas wolny. Proponujemy samodzielne zwiedzanie dwóch dzielnic Paryża: Marais i Quartier Latin. Obie słyną z różnorodnych butików, sklepików i restauracji. Szczególną sympatią darzą je studenci, którzy spędzają tutaj swój wolny czas w licznych kawiarniach. Z pewnością można w nich znaleźć wiele ciekawych pamiątek.

Dzień 6

Śniadanie w hotelu.
Czas wolny. Spotkanie z kierowca odbędzie się na 3 godziny przed wylotem. Transfer na lotnisko.

Uwaga:
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Minimalna liczna uczestników konieczna do zrealizowania imprezy to 8 osób, w przypadku nie uzbierania się grupy wycieczka może zostać anulowana najpóźniej na 7 dni przed planowanym wyjazdem.

Informacje dodatkowe:
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie
- Transfery z/ na lotnisko są realizowane busem.
- Przejazdy podczas zwiedzania odbywają się komunikacją miejską.

Zakwaterowanie:
Hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone w pobliżu stacji metra lub kolejki RER. Pokoje: 1 Osobowe oraz 2- osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i WC, oraz telefonem i TV-sat.

Wyżywienie:
WP - według programu
- śniadania kontynentalne (dżem, masło, pieczywo, kawa, herbata).

Cena zawiera - oferta z przelotem:
Przelot samolotem na trasie Polska - Paryż – Polska; koszt przewozu bagażu podręcznego liniami LOT (8kg), AIR France (12kg), WIZZAIR (10 kg nieprzekraczający wymiarów 40 x 30 x 20 cm + podręczna walizka na kółkach nieprzekraczająca wymiarów 55 x 40 x 23 cm oraz WIZZ PRIORITY),RYANAIR (10kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden małybagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm); zakwaterowanie w wygodnym hotelu 2*; śniadania kontynentalne (dżem, masło, pieczywo, kawa, herbata); ubezpieczenie NNW, KL; transfer lotnisko - hotel - lotnisko; turystyczny fundusz gwarancyjny TFG-10PLN; gwarancję niezmienności ceny.
Cena zawiera - oferta na dojazd własny:
Zakwaterowanie w wygodnym hotelu 2*; śniadania kontynentalne (dżem, masło, pieczywo, kawa, herbata); ubezpieczenie NNW, KL; turystyczny fundusz gwarancyjny TFG-10PLN; gwarancję niezmienności ceny.

Cena nie zawiera:
Bagażu rejestrowanego - cena na potwierdzenie uzależniona od przewoźnika, wagi bagażu, trasy i terminu lotu (dotyczy ofert z przelotem); biletów wstępu do zwiedzanych obiektów; przewodników lokalnych według programu; przejazdów komunikacją miejską; rejsu po Sekwanie; obiadów lub kolacji; dodatkowo obowiązkowa opłata na miejscu wliczająca: pakiet zwiedzania - wycieczki według programu z lokalnymi przewodnikami, bilety z rezerwacją do Luwru i muzeum Orsay, wjazd na szczyt wieży Eiffel, rejs po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej - ok. 260 euro/ osoby dorosłe,  ok. 210 e/ osoby do 26 roku, ok. 190 e/ dzieci do 12 lat; pakiet 3 kolacji - jedna kolacja w restauracji na Montmartre kuchnia francuska (zestaw zawiera: aperitif, przystawka, danie główne, deser,  ¼ butelki wina lub inny napój), dwie obiadokolacje w restauracji self serwis przy Polach Elizejskich (zestaw: danie główne, przystawka lub deser) - 65 euro/ osoby dorosłe, 50 euro/ dzieci do 12 lat; fakultatywnie dla chętnych za dopłatą w biurze podróży w Polsce: dopłata do hotelu*** w centrum Paryża ok. 225 zł od osoby - opcja dodatkowo płatna w biurze podroży; wieczorny spektakl Moulin Rouge z½ butelki szampana na os. ok. 590 zł od osoby - opcja dodatkowo płatna w biurze podroży - wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 2 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do Francji na naszym portalu miała miejsce 12 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Paryż Klasyczny (6 dni, 5 nocy)

Promocje lato 2021 do Paryż Klasyczny (6 dni, 5 nocy)
Bon turystyczny w Polsce
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE
BON
TURYSTYCZNY
500+