71 340 50 50
pn-pt: 9-21, so: 9-17
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Z widokiem na Czarnobyl

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 146816 - 193 - 4955
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
75 zł / 5 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Z widokiem na Czarnobyl

Monumentalny Mińsk • Mohylew - gród nad Dnieprem • pałac Rumiancewów w Homlu • Rezerwat Radiacyjno-Ekologiczny wokół strefy elektrowni w Czarnobylu • widok na elektrownię w Czarnobylu z wieży obserwacyjnej • Pińsk – stolica białoruskiego Polesia, rodzinne miasto Ryszarda Kapuścińskiego • Mereczowszczyzna i rezydencja Pusłowskich • Pałac Radziwiłłów i kościół Bożego Ciała w Nieświeżu (UNESCO) • wycieczka bez konieczności posiadania wizy na Białoruś

Program:

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Organizatora na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Wylot do Mińska na Białorusi. Po przylocie krótkie, panoramiczne zwiedzanie Mińska. Monumentalna, socrealistyczna architektura miasta to efekt odbudowy ze zniszczeń wojennych. Mińsk był jednym z najbardziej zrujnowanych w czasie II wojny światowej miast, więc odbudowano go niemalże od zera. Oś miasta stanowi Aleja Niepodległości łącząca plac Niepodległości z placem Październikowym. Zabudowa centrum uznawana jest za modelowy przykład radzieckiego budownictwa lat powojennych – ówcześni architekci mogli tu w pełni realizować swoje wizje. Trochę wytchnienia od betonowej gigantomanii znajdziemy w dzielnicach położonych nad Świsłoczą. Stylizowane na „starówkę” przedmieścia Rakowskie i Troickie to miejsca, gdzie można znaleźć restauracje i bary na wolnym powietrzu. Podczas objazdu miasta zobaczymy też nowoczesny gmach Biblioteki Narodowej. Zakwaterowanie w hotelu w Mińsku lub okolicy; kolacja (fakultatywnie) i nocleg. (Trasa 30 km)

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Mohylewa. Założony w XIV w. gród nad Dnieprem szybko stał się najważniejszym miastem Rzeczpospolitej w tym rejonie. Wielokrotnie odwiedzany przez władców, obdarzany przywilejami Mohylew pozostawał w granicach Polski aż do okresu rozbiorów. Podczas zwiedzania zobaczymy kościół Wniebowzięcia NMP z cennymi freskami z II poł. XVIII wieku; zespół monasteru prawosławnego św. Mikołaja; pałac arcybiskupów mieszczący obecnie szkołę muzyczną. Będzie też czas na kawę na centralnym deptaku. Następnie przejazd i zwiedzanie Homla – drugiego co do wielkości miasta Białorusi. Zobaczymy dobrze zachowaną zabudowę miejską z XIX w., pałac Rumiancewów i malowniczy park z przełomu XVIII i XIX w., sobór śwśw. Piotra i Pawła, kaplicę grobową Paskiewiczów. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (fakultatywnie) i nocleg. (Trasa 390 km)

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Poleskiego Państwowego Rezerwatu Radiacyjno-Ekologicznego. Rezerwat ten utworzono 18 lipca 1988 roku w białoruskiej części 30-kilometrowej strefy wokół elektrowni w Czarnobylu (Ukraina). Białoruskie Polesie również zostało dotknięte skutkami słynnej awarii: przesiedlono mieszkańców wielu miejscowości, wytyczono obszar zamknięty. Z biegiem czasu teren bez aktywności ludzkiej stał się wyjątkową ostoją rzadkich gatunków roślin i zwierząt: występują tu m.in. niedźwiedzie brunatne, borsuki, konie Przewalskiego, żubry, żółwie błotne, bociany czarne oraz orły bieliki. Pobyt w rezerwacie zaczniemy od rejestracji i instruktażu bezpieczeństwa w puncie kontrolnym. Zwiedzimy też wystawę prezentującą historię rejonu. Następnie odwiedzimy opuszczone miejscowości Dronki, Pogonnoje i Krasnosielje – puste szkoły, urzędy, domostwa, zakłady, tworzą niesamowity nastrój końca świata. Na zakończenie będziemy mieli możliwość wejścia na wieżę obserwacyjną skąd przy dobrej pogodzie można zobaczyć zabudowania nieczynnej już elektrowni w Czarnobylu. Uwaga: wszystkie odwiedzane miejsca są całkowicie bezpieczne; poziom promieniowania nie przekracza norm i jest stale monitorowany. Przejazd w okolice Mozyrza, kolacja (fakultatywnie) i nocleg. (Trasa 220 km)

Dzień 4
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd do Pińska. Zwiedzanie stolicy białoruskiego Polesia. Miasto położone jest u ujścia Piny (stąd nazwa) do Prypeci. Pierwsze wzmianki pochodzą z ruskich latopisów już z końca XI w. Spośród innych miast Białorusi Pińsk wyróżnia się dramatyczną historią; wielokrotnie padał ofiarą najazdów, pożarów, cierpieli też jego mieszkańcy. Ciekawostką jest fakt, że właśnie tutaj powstała i operowała w latach 1919 -39 Flotylla Rzeczna Marynarki Wojennej RP. Pińsk jest też znany jako miejsce urodzin Ryszarda Kapuścińskiego. Zobaczymy pałac Butrymowicza z XVIII w. – dawną siedzibę sędziego grodzkiego i starosty pińskiego Mateusza Butrymowicza, ulicę Radziecką, która paradoksalnie zachowała wygląd sprzed rewolucji oraz kolegium jezuitów – obecnie Muzeum Białoruskiego Polesia. Dla chętnych spokojna przejażdżka łodzią (atrakcja dodatkowo płatna). Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (fakultatywnie) i nocleg w okolicach Pińska. (Trasa 290 km)

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd w stronę Nieświeża. Po drodze wstąpimy jeszcze do Mereczowszczyzny, gdzie urodził się Tadeusz Kościuszko. W pobliskim Kosowie zobaczymy neogotycki pałac rodu Pusłowskich z XIX w. Pałac zdobią charakterystyczne zębate wieże podobne do figur szachowych. Przyjazd do Nieświeża i zwiedzanie dawnej posiadłości Radziwiłłów - pałacu otoczonego wspaniałym parkiem. Doskonale odrestaurowane z dbałością o wierność historyczną wnętrza pokazują przepych jakim otaczali się niekoronowani władcy Kresów Rzeczpospolitej. W Nieświeżu mamy wrażenie, że jego właściciele opuścili swoją rezydencję dosłownie wczoraj. Pałac śmiało można zaliczyć do najpiękniejszych, zachowanych do dzisiaj rezydencji magnackich. Wejdziemy również do kościoła Bożego Ciała mieszczącego nekropolię potężnego niegdyś rodu. Kompleks wpisany jest na listę UNESCO. Po zwiedzaniu obiad (fakultatywnie). Powrót do hotelu w okolicach Mińska, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa 300 km)

Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Uwagi do programu:
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów.
- Podczas zwiedzania obieków sakralnych wymagany jest skromny ubiór, dodatkowo kobiety nakrwają głowy chustami.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane.
- Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
- Najbardziej popularną walutą na miejscu jest euro (konieczna będzie wymiana na ruble białoruskie BYN).

Zakwaterowanie na objeździe:
Zakwaterowanie: Hotele **/*** klasy turystycznej - położone zwykle na obrzeżach miast lub poza miastami. Pokoje: 2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami, czasami z telefonem i TV.
Do dyspozycji gości: na miejscu restauracja i bar.

Wyżywienie:
WP - według programu
- śniadania kontynentalne typu bufet (5) oraz fakultatywnie za dopłatą obiady lub kolacje zgodnie z programem (5) – bufet lub zestawy serwowane do stolików.
Możliwa dopłata do 5 posiłków (zamiennie: kolacja lub obiad wg programu).

Wizy:
Wymagana jest wiza do Republiki Białoruskiej, ale z tego obowiązku zwolnione są osoby przybywające na Białoruś drogą lotniczą (wymagane to samo miejsce wylotu i powrotu) i nie pozostające na Białorusi dłużej niż 30 dni. Obywateli innych państw niż Polska mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.

Cena zawiera - oferta z przelotem:

Przelot do Mińska, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (5 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania (5), transfery: lotnisko-hotel-lotnisko, program turystyczny j. w., opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie zawiera - oferta z przelotem:
Kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, usług przewodnickich, napiwków ok. 150 EUR (płatne na miejscu), imprez fakultatywnych, napoi do kolacji lub obiadów, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 3 razy w ciągu ostatnich 24 godzin

Zdjęcia z hotelu: Z widokiem na Czarnobyl

Traveliada wakacje 2020 do Z widokiem na Czarnobyl
Traveliada last minute do Z widokiem na Czarnobyl
USA bez wizy!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA