71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Livigno - Apartamenty Prywatne

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 148663 - 262 - 124
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 31-08-2022. Rabat do 250 zł/os.!
First Minute - Zima 2023:
• Zaliczka 30%
• Rabat 200 zł/osobę - dla ofert na dojazd własny
• Rabat 250 zł/osobę - dla ofert autokarowych i z przelotem
• Gwarancja stałej ceny
• Gwarancja najniższej ceny
• Bezpłatna zmiana terminu oraz destynacji do 35 dni przed wyjazdem
• Oferta bezpieczna od COVID-19:
- możliwość bezpłatnej rezygnacji bez podania przyczyny do 35 dni przed wyjazdem - zwrot wpłaty w całości w gotówce
- w przypadku wprowadzenia kwarantanny dla turystów z Polski, w kraju do którego jedziesz - możliwość zmiany miejsca, terminu lub zwrot całości w postaci bonu
- w przypadku zamknięcia granic, hotelu lub stacji narciarskich z powodu COVID-19 - zwrot wpłaty
- w przypadku skierowania na kwarantannę przez Sanepid - możliwość zmiany rezerwacji na inny termin lub na bon o wartości wyjazdu

Regulamin promocji dostępny u konsultanta.
Ilość miejsc dostępnych w cenach promocyjnych jest ograniczona i promocja może zakończyć się wcześniej.
Promocje dotyczą wszystkich osób w rezerwacji z wyjątkiem miejsc bezpłatnych.
Powyższa promocja dotyczy wszystkich ofert z zakwaterowaniem w hotelach z wyżywieniem w cenie oraz w apartamentach ze skipassem w cenie.
Promocją objęte jest tylko 450 pierwszych rezerwacji.

Rezerwuj - telefon: 713405050, e-mail: rezerwacje@traveliada.pl.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Livigno - Apartamenty (różne rezydencje)

Położenie i warunki narciarskie:
Alta Valltelina - to malownicza dolina w Lombardii przy granicy ze Szwajcarią rozsławiona przez ośrodki sportów zimowych: Bormio, Santa Caterina, Isolaccia, Livigno. Cały region polecany jest dla średnio i dobrze zaawansowanych narciarzy. Nie wątpliwą atrakcją tego regionu jest znana strefa wolnocłowa Livigno, gdzie w atrakcyjnych cenach można zakupić liczne artykuły spożywcze, kosmetyki itp.
Livigno -To miasteczko z czterech stron otoczone górami, tuż przy granicy Włosko-Szwajcarskiej. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza tutaj mikroklimat dzięki któremu śnieg spada tutaj wyjątkowo wcześnie i utrzymuje się aż do końca kwietnia. W Livigno znajduje się 110 km tras ( 15 km tras czarnych, 55 km tras czerwonych, 40 km tras niebieskich ) Poza tym miejsce to pełne jest wolnocłowych sklepów, barów, restauracji, dyskotek - słowem wszelkich rozrywek dla narciarzy pragnących zrelaksować się wieczorem.
Sankt Moritz (Szwajcaria) - Jeden z najbardziej znanych i najdroższych ośrodków narciarskich świata. To urokliwe miasteczko zasłynęło dwukrotnie (w latach 1928 i 1948) organizując Zimowe Igrzyska Olimpijskie, obecnie stanowi prawdziwy rarytas dla miłośników białego szaleństwa.
Podczas pobytu w hotelu 2000 dla osób chętnych za opłatą 40 Euro (cena ze ski-passem) istnieje możliwość jednodniowego wyjazdu do Sankt Moritz.

Ramowy program imprezy (dotyczy oferty autokarowej):

1 dzień - Wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.
2 dzień - Przyjazd do Hotelu, zakwaterowanie od godziny 14.00.
3-8 dzień - BIAŁE SZALEŃSTWO!
9 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd przez Włochy, Austrię w kierunku Czech.
10 dzień - Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Hotel:
Apartamenty Livigno
- Znajdują się w niewielkich, prywatnych budynkach w Livigno (po kilka, kilkanaście apartamentów w każdym) należących do Włoskich rodzin - które osobiście opiekują się apartamentami - co sprawia że są one przyjemnie urządzone i dobrze utrzymane. Położone są 50-250 m od wyciągów (skibuss 50-150m od rezydencji).
Apartamenty w Livigno to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, ludzi młodych i wszystkich tych, którzy cenią sobie niezależność od hotelowych rozkładów posiłków. Wszystkie apartamenty wyposażono we w pełni wyposażony aneks kuchenny (naczynia, sztućce itp.), posiadają także telewizory, urządzone są w praktyczny i funkcjonalny sposób.
Dostępne są następujące typy apartamentów:
T1 Monolocale: Przewidziane dla 2 osób. Pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2 osobowym i aneksem kuchennym oraz łazienka.
T2 Bilocale: Przewidziane dla 2 - 4 osób. Pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2 osobowym i aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem 2 osobowym oraz łazienka.
T3 Trilocale: Przewidziane dla 4 - 6 osób. Pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2 osobowym i aneksem kuchennym,dwie sypialnie dwuosobowe oraz łazienka.

Wyżywienie:
OV
- we własnym zakresie.

Karnet narciarski:
Tutaj polecamy dwa rodzaje ski-passów:
Ski-Pass Livigno Wyjątkowo niedrogi a pozwalający korzystać z sieci wyciągów w całym Livigno!
Ski-Pass Alta Valtellina Pozwala szusować po stokach całej doliny: Livigno , Bormio, S.Caterina, Valdidentro / S.Colombano.
W terminach oznaczonych FREE-SKI w cenie wyjazdu wliczono skipass 6 dni Livigno.

Transfer na stoki:

Spod hotelu 2000 do wyciągów Mottolina, do samego Livigno oraz do Bormio można dostać się bezpłatnym skibussem.

Przelot samolotem:

Klientom korzystającym z przelotu przysługuje bezpłatnie limit bagażu: maksymalnie o wadze do 15-20 kg oraz bagaż podręczny o wadze maksymalnie 5-10 kg i rozmiarach nie przekraczających 55x20x40 cm, a także jedna para sprzętu narciarskiego (waga butów narciarskich wliczana jest w limit bagażu głównego).
Klientom korzystającym z przelotu zapewniamy również transfery do stacji narciarskich zgodnie z programem imprezy.

Cena zawiera - oferta autokarowa:
Dojazd autokarem; zakwaterowanie w apartamencie T1 / T2 / T3; opiekę pilota - rezydenta; ubezpieczenie KL (20.000 Euro), NNW (15.000 zł), bagaż 1000 zł - opcja sporty zimowe; karnet narciarski w określonych terminach.
Cena zawiera - oferta na dojazd własny:
Zakwaterowanie w apartamencie T1 / T2 / T3; opiekę pilota - rezydenta; ubezpieczenie KL (20.000 Euro), NNW (15.000 zł), bagaż 1000 zł - opcja sporty zimowe; karnet narciarski w określonych terminach.
Cena zawiera - oferta z przelotem:
Przelot do i z Werony lub Bergamo; transfery lotnisko-hotel-lotnisko; zakwaterowanie w apartamencie T1 / T2 / T3; opiekę pilota - rezydenta; ubezpieczenie KL (20.000 Euro), NNW (15.000 zł), bagaż 1000 zł - opcja sporty zimowe; karnet narciarski w określonych terminach.

Cena nie zawiera:
Taksy klimatycznej; sprzątania końcowego 40 Euro/apartament (T1), 55 Euro/apartament (T2), 60 Euro/apartament (T3) (kuchnię należy uprzątnąć samodzielnie); kaucja zwrotna 150 Euro/apartament; należy zabrać własną bieliznę pościelową lub wynająć na miejscu w cenie 13 Euro/osobę za zmianę; minimalne obłożenie apartamentów to 2 osoby - wakatu za niewykorzystane miejsca (WKT); karnetu narciarskiego w określonych terminach; przy dojeździe własnym cena nie zawiera transferów autokarowych do wyciągów; wyżywienia.


Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE LIVIGNO


Jedna z TOP listy stacji narciarskich, to Livigno położone na wysokości 1816 m n.p.m. wśród szczytów Alp Retyckich w Alta Valtellina. Idealne miejsce dla tych, którzy oprócz jazdy na nartach na dobrze przygotowanych trasach (obsługiwanych przez jedne z najnowocześniejszych wyciągów narciarskich), lubią rozrywki do późnych godzin wieczornych. Livigno – strefa wolnocłowa, kusi kosmopolityczną atmosferą, tanią benzyną, alkoholem oraz markowym sprzętem i kosmetykami.

Ciekawostką jest tunel Munt la Schera, wydrążony w skałach w 1961 r. łączący Livigno ze Szwajcarią, do słynnego St. Moritz ok. 40 km. Dodatkową atrakcją są wody termalne, które mają temperaturę ok. 37 - 40 stopni w pobliskim Bormio, oddalonym o około 38 km.

Tereny narciarskie w Livigno charakteryzują się dużym nasłonecznieniem, wiele atrakcyjnych szerokich tras, bezpłatny skibus między terenami narciarskimi Carosello 3000, a Mottolino - Teola. Znaczna część tras jest również sztucznie zaśnieżona.

Zaawansowani narciarze mogą również spróbować jazdy poza trasami, ale tylko z przewodnikiem. Snowboardzistów Livigno zaprasza do ogromnego funparku na stokach od strony wyciągów Mottolino. Dodatkowe atrakcje to: wędrówki na rakietach śnieżnych, skuterem śnieżnym po zamarzniętym sztucznym jeziorze lub psim zaprzęgiem, jazda konna. Wieczorami na turystów czekają liczne bary, puby, restauracje, winiarnie i dyskoteki. Tam to lubią się bawić.
INFORMACJE NARCIARSKIE LIVIGNO
Wyciągi i trasy narciarskieTrasy narciarskie: ok. 115 km tras Livigno

Trasy łatwe: 25 tras
Trasy średnie: 26 tras
Trasy trudne: 6 tras

Wyciągi: 32 wyciagów Livigno

Wyciągi kabinowe: 3 kabiny
Wyciągi krzesełkowe: 15 krzesełek
Wyciągi orczykowe: 14 orczyków


KARNETY NARCIARSKIE W LIVIGNO

Karnet Livigno 2020/2021r.


WARUNKI NARCIARSKIE BORMIO


Renomowane Bormio położone na wysokości 1225 m n.p.m., w sercu Alp Retyckich, u podnóża Cevedale 3764 m n.p.m., jest perłą w koronie Doliny Alta Valtelliny. Bormio jest stolicą regionu, już od czasów rzymskich słynie z leczniczych źródeł termalnych o temperaturze 35 – 40 ºC.

Narciarzy przyciągają do Bormio bardzo dobre trasy ze słynną trasą z Cima Bianca, która ma ok. 10 km długości, a różnica poziomów 1780 m i jest trasą olimpijską. Dogodne połączenie skibusem pozwalają na korzystanie z innych terenów narciarskich Doliny z pobliskich miasteczek, takich, jak: Isolaccia - Oga, Santa Caterina Valfurva.

Warunki narciarskie docenią również zawodowcy – w latach 1985 i 2005 odbyły się tu mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim, a co roku odbywają się tu zawody pucharowe FIS. Dla deskarzy jest również Snowpark na Bormio 2000 przy słynnej trasie Stella Alpina.

Wszystkich, którzy przebywają w Bormio polecamy obowiązkowo skorzystać z centrum termalnego, gdzie można skorzystać z leczniczych kąpieli w wodzie z gorących źródeł. Ponadto jest tu lodowisko oraz basen. Zachęcamy również do odwiedzenia oddalonego ok. 38 km słynnego Livigno – strefy wolnocłowej z dodatkowo ponad 100 km tras narciarskich. Przejazd przez Przełęcz Foscagno, (często bywają korki).

W centrum Bormio znajdują się liczne bary i dyskoteka. Przy centralnej ulicy Via Roma wiele jest stylowych sklepików i kawiarenek i restauracji ze słynnym przysmakiem zwanym Pizzocheri (makaran ciemny z gryki, ziemniaki, kapusta, sery na ciepło) smaczne i sycące.
INFORMACJE NARCIARSKIE BORMIO
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Bormio/Oga/Isolaccia 1180 – 3012 m n.p.m.

Trasy narciarskie: ok. 60 km tras Bormio

Trasy łatwe: 13 tras
Trasy średnie: 18 tras
Trasy trudne: 3 trasy

Wyciągi: 22 wyciagów Bormio

Wyciągi linowe: 1 kolejka linowa
Wyciągi kabinowe: 2 kabiny
Wyciągi krzesełkowe: 9 krzesełek
Wyciągi orczykowe: 11 orczyków


KARNETY NARCIARSKIE W BORMIO

Skipass obejmuje 3 ośrodki Santa Caterina,Bormio,Cima Piazzi-San Colombano co daje łącznie 110 km tras
Źródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Livigno - Apartamenty Prywatne

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 8 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do Włoch na naszym portalu miała miejsce wczoraj

Zdjęcia z hotelu: Livigno - Apartamenty Prywatne

Ubezpieczenie turystyczne poszerzone o Covid do Livigno - Apartamenty Prywatne
Procedury wyjazdowe Covid do Livigno - Apartamenty Prywatne
Opinie o hotelu Livigno - Apartamenty Prywatne
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE