71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Majówka - Włochy

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 149696 - 264 - 13
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Majówka 2020 We Włoszech  

Program ramowy:
Dzień 1 (26.04): Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 2 (27.04): Przyjazd w godzinach porannych do Udine – krótkie zwiedzanie miasta, czas na poranną kawę.
Miasto o dziwo nie należy do najpopularniejszych we Włoszech, a posiada niezwykły klimat.

Co warto zobaczyć?
Porta Aquileia, czyli bramę wjazdową do miasta, Kościół Chiesa della Beata Vergine del Carmine z XVI wieku, Piazza Libertà (Plac Wolności), który jest najważniejszym zabytkiem miasta, sięgającym czasów weneckich, Loggia del Lionello, Loggia di S. Giovanni oraz Wieżę Zegarową pochodzącą z XVI wieku. Najpiękniejszym jednak zabytkiem miasta jest zamek wybudowany pod koniec XVI wieku, obecnie siedziba muzeum oraz galerii sztuki.

Przejazd na zakwaterowanie w miejscowości Lido di Jesolo pod Wenecją . Odpoczynek. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3 (28.04): Śniadanie, wypoczynek, spacery po plaży, relaks, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 (29.04): Wczesne śniadanie i wyjazd na całodniową wycieczkę do Padwy i Wenecji (obligatoryjna opłata 18 EUR/osoba - rejs statkiem, miejscowy przewodnik oraz zestaw słuchawkowy) .
Przyjazd do Padwy. Spacer po mieście z pilotem. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego (zwyczajowa opłata wynosi ok 2,5 EUR).
Następnie przejście na plac Prato Della Valle, który ma kształt elipsy, na której znajduje się 78 posągów różnych zasłużonych osób. Na placu dawniej odbywały się jarmarki. Ciekawostką jest to, że znajdują się tam również posągi Stefana Batorego i Jana III Sobieskiego podarowane przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1789 roku.
Następnie przejście na Stare Miasto, gdzie mieści się min. Uniwersytet, Piazza Erbe i Pałac Sprawiedliwości. Na słynnym uniwersytecie studiowali min. Dante, Jan Kochanowski, Mikołaj Kopernik czy Jan Zamoyski.

Przejazd do Punta Sabbioni pod Wenecją. Przepłynięcie statkiem do Wenecji.
Spotkanie z miejscowym przewodnikiem i zwiedzanie miasta min.: Placu Św. Marka - uważanego za jeden z najpiękniejszych placów na świecie, Bazyliki św. Marka (wstęp bezpłatny, konieczność stania w kolejce) - najcenniejszego zabytku sakralnego w Wenecji, Dzwonnicy i Pałacu Dożów (oglądane z zewnątrz) oraz mostu Wenecji - Ponte dei Sospiri (Most Westchnień). Następnie spacer w kierunku Mostu Rialto oraz czas wolny. Obiadokolacja. Powrót.

Dzień 5 (30.04): Śniadanie. Półdniowa wycieczka do Portogruaro w trakcie której min. wizyta na lokalnym targu.
Miasto kultury i sztuki z niezwykle ciekawym klimatem.
Główne atrakcje miasta:Malownicze uliczki miasta i place, bramy, mosty, XIV - wieczny ratusz przy Piazza della Repubblica, Młyny - dwa bliźniacze, iewielkie budynki, położone malowniczo na środku rzeki Lemene, Katedra Sant'Andrea, Dzwonnica przy katedrze (najstarsza część pochodzi z XIV w) o wysokości 59 m, nazywana również "Krzywą Wieżą"

Portogruaro to również targ miejski odbywający się w każdy czwartek do godzin południowych - stragany z żywnością, artykułami gospodarstwa domowego, biżuterią, upominkami.

Powrót do Lido di Jesolo. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6 (01.05): Wczesne śniadanie i wyjazd na całodniową wycieczkę do Werony oraz nad Jezioro Garda.
Werona słynie przede wszystkim z szekspirowskich kochanków - Romea i Julii. Obowiązkowa będzie wizyta pod balkonem w domu Julii (Casa di Giulietta – wstęp ok 6 EUR) czy dotknięcie piersi Julii z brązu - podobno "na szczęście". Odwiedzimy również Piazza delle Erbe - dawny plac handlowy, gdzie możemy kupić pamiątki oraz wypić dobrą kawę.
Najsłynniejszym zabytkiem jest Arena z I w - jest to trzeci co do wielkości taki zabytek we Włoszech (Wstęp ok 10 EUR).

Po zwiedzaniu Werony przejazd nad Jezioro Garda.
Lago di Garda to największe jezioro Włoch z krystalicznie czystą wodą. Na jeziorze znajduje się wiele malowniczych wysepek.

Przyjazd do Sirmione. To tutaj znajdują się pozostałości rzymskich i średniowiecznych budowli. Centralnym punktem miasta jest Zamek Scaligerich (Wstęp ok. 6 EUR). .
Powrót na obiadokolację. Nocleg.

Dzień 7 (02.05): Śniadanie. Wykwaterowanie.
Po drodze wizyta na Zamku Miramare oraz w Trieście.

Zamek Miramare to przepiękna budowla wzniesiona na cyplu skalistego przylądka nad samym brzegiem morza w latach 1856-1870 na zlecenie arcyksięcia Ferdynanda Maksymiliana Habsburga. Wewnątrz zamku jest kilkadziesiąt bogato zdobionych komnat. Współcześnie na zamku funkcjonuje muzeum. Na uwagę zasługują dwie sale: muzyczna, gdzie znajduje się fortepian i przywrócona do dawnej świetności tronowa.
Oprócz zwiedzania zamku warto pospacerować po pięknym i zadbanym ogrodzie - parku.
Triest usytuowany jest tuż przy granicy włosko - słoweńskiej. Jest miastem włoskim, ale z dużymi wpływami kultury słoweńskiej. Nad miastem góruje majestatyczny zamek Castello di San Giust.
Powrót.

Dzień 8 (03.05): Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach porannych.
*Program ma charakter ramowy a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie
*Program ma charakter ramowy a kolejność realizowania poszczególnych punktów może ulec zmianie. Osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, osoby starsze a także osoby podróżujący z małymi dziećmi powinni mieć na uwadze, iż realizacja programu wiąże się z pokonywaniem pieszo odległości od ok. 2 do ok. 7 kilometrów dziennie

Wyżywienie:
HB oferuje:śniadanie i obiadokolację. Napoje dodatkowo płatne

Zakwaterowanie:
5 noclegów w Hotelu Grifone w Lido di Jesolo

Cena zawiera-oferta autokarowa:
5 noclegów w Hotelu Grifone w Lido di Jesolo, Transport autokarem klasy LUX, Wyżywienie (Śniadania i Obiadokolacje), Ubezpieczenie KL 15000 EUR, NNW 3000 EUR, bagaż 300 EUR, Opieka pilota, Atrakcje zawarte w programie

Cena nie zawiera-ofert autokarowa:
OBLIGATORYJNIE: Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10zł/osoba | Opłata klimatyczna 2,50 EUR osoba/noc (Płatnej podczas zakwaterowania) | Pakiet Padwa + Wenecja: 18 EUR/osoba płatny na miejscu (rejs statkiem, miejscowy przewodnik, słuchawki)
OPCJONALNIE: Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji | Gwarancja niezmienności ceny - 20 zł/osoba | Wybór miejsca w autokarze - 20 zł / osoba | Biletów wstępu: Bazylika św. Antoniego (ok. 2,5 EUR), Dom Julii (ok. 6 EUR), Arena z I wieku w Weronie (ok. 10 EUR), Zamek Scaligerich (ok. 6 EUR).

Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Majówka - Włochy

Promocje lato 2021 do Majówka - Włochy
Bon turystyczny w Polsce
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE