71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Dyrrah Hotel

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 167431 - 209 - 5265
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Dyrrah

Położenie:
Ok 40 m od brzegu morza, do centrum miejscowości ok 5 km.

Plaża:
Piaszczysta prywatna plaża przy hotelu. Leżaki i parasole za opłatą.

Wyposażenie:

Recepcja z sejfami, kantor, winda, bar, restauracja. Na zewnątrz basen.

Wyżywienie:
BB oferuje
- śniadanie w formie bufetu.

Internet:
WiFi w całym hotelu w cenie.

Zakwaterowanie:
Pokoje dwuosobowe (ok. 25 m2): łazienka z prysznicem, WC, suszarka do włosów, telefon, sejf, TV, klimatyzacja, WiFi.
Pokoje trzyosobowe (ok. 30 m2), wyposażone jak pokoje dwuosobowe.

Parking:
W cenie, w miarę możliwości.

Ważne informacje:

- Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
- Telefoniczna opieka w języku polskim.

Cena zawiera - oferta na dojazd własny:
Zakwaterowanie, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie KL/NNW, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera - oferta na dojazd własny:
Kosztu przejazdów, wydatków własnych, opieki polskiego rezydenta, wycieczek fakultatywnych, świadczeń niezawartych w ofercie.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Albania, Riwiera Albańska

Berat – Degustacja Win
Miasto tysiąca okien, ikon, legend, kościołów i meczetów Berat, historyczne malownicze miasteczko w południowo-środkowej Albanii, leży na zboczach dzikiej góry Tomorri. Berat jest jednym z najstarszych w Albanii, zachowującym najwcześniejsze ślady zamieszkiwania i osadnictwa ludzi z 2600-1800 pne Miasto Berat składało się z dwóch fortyfikacji na obu brzegach rzeki Osum i ozdobione jest 40 bizantyjskimi kościołami i niektórymi 30 meczetmi. W historycznej części Berat znajduje się zamek, znany lokalnie jako Kalaja, z których większość została zbudowana w czasie przebudowy w XIII wieku, przewożona za panowania despotycznego Epirota, Michała Angelosa Komnena, chociaż jego początki sięgają prawdopodobnie IV wieku pne Niezwykłe stare miasto Berat zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w lipcu 2008 roku. Cytadela w Kalaja w Berat obejmuje wiele bizantyjskich kościołów, głównie z XIII wieku, z których kilka zawiera cenne malowidła ścienne i ikony. Nazwa Berat pochodzi od tureckiego tureckiego ze starszego Beligradu, oznaczającego „białe miasto” w słowiańskim lub belgradzkim /, pod którym nazwa była znana w dokumentach greckich, łacińskich i słowiańskich we wczesnym i późnym średniowieczu. W XVII wieku Berat był głównym centrum handlowym i rzemieślniczym osmańskich Bałkanów specjalizujących się w karnawale drzewnym. Nad Berat znajduje się twierdza na szczycie góry, przebudowana przez Bizantyjczyków w XIII wieku, z widokiem na szeroką dolinę rzeki Osum, wężową rzekę i ośnieżone szczyty. Wewnątrz murów Berat znajdują się domy mieszkalne i Muzeum Onufri.
Cena 45 EUR / osoba, dzieci  powyżej 12 lat 30 EUR / osoba (w cenie: obiad+ degustacja wina (cena nie obejmuje biletów wstępu na zwiedzanie obiektów)

Wlora – rejs na wyspę Sazan

Vlora to miasto o wyjątkowym położeniu geograficznym. To właśnie tutaj przebiega umowna granica pomiędzy Morzem Jońskim i Adriatykiem. Vlora, jest drugim co do wielkości miastem portowym (tuż za Durres), a także jednym z ważniejszych miejsc kultu Bektaszytów. Vlora posiada ciekawą i długą historię. Założona przez starożytnych Greków jest jednym z najstarszych albańskich miast. Juz w czasach starożytnych miasto pełniło rolę ważnego portu. Po uzyskaniu niepodległości w 1912 roku przez krótki czas była stolicą kraju. Najwięcej atrakcji skupia się wokół dwóch głównych ulic miasta – Sadik Zotaj oraz ulicy wzdłuż plaży, która swój początek ma przy porcie. W ich okolicach znajdziemy restauracje, bary oraz liczne kawiarnie i hotele. Do najciekawszych zabytków Vlory należą Muzeum Niepodległości, upamiętniający niepodległościowych działaczy, którzy w 1912 roku proklamowali niepodległość Albanii. Jedną z postaci jest podobizna bohatera narodowego i zarazem pierwszego premiera niepodległego państwa Ismali Quemali. Muzeum Historyczne i Muzeum Etnograficzne. Wśród obiektów religijnych jednym z najważniejszych jest Meczet Maruda. Wybudowany w drugiej połowie XVI wieku, pozostaje jednym z najstarszych zachowanych meczetów w Albanii. Został zaprojektowany przez znanego osmańskiego architekta Mimara Sinana (z pochodzenia Albańczyka), który na swoim koncie miał blisko 150 budowli.
Wyspa Sazan, największa wyspa u wybrzeży Albanii. Dawnej baza wojskowa na Morzu Śródziemnym z licznymi bunkrami i tunelami, które miały przetrwać atak nuklearny. Wyspa posiada strategiczne położenie - znajduje się w cieśninie Otranto, u wejścia do zatoki koło miasta Vlora, od którego dzieli ją ok. półgodzinna podróż motorówką. Sazan jest miejscem tajemniczym - przez lata nikt poza wojskiem i władzą nie miał tu wstępu. Już w latach 30. stacjonowała tu armia włoska; po II wojnie światowej koszary zajęli albańscy komuniści. Wyspa może być jednak atrakcją nie tylko dla wielbicieli historii, urban exploration i teorii spiskowych. Sazan to urokliwe miejsce z dziewiczymi plażami, klifowym wybrzeżem, wzgórzami porośniętymi sosnami i figami, wśród których przemykają ptaki i jaszczurki. Dziś więcej niż połowa linii brzegowej wyspy stanowi część Narodowego Parku Morskiego Karaburun-Sazan.
Cena - 50 EUR, dzieci do 12 lat - 35 EUR (cena nie zawiera lunchu)

Tirana – Mrizi i Zanave
Tirana - stolica Albanii, to miasto, w którym koncentruje się cała siła gospodarcza i polityczna. Dziś Tirana jest nie tylko największym i najważniejszym miastem Albanii, ale także jej głównym ośrodkiem politycznym i gospodarczym. Miasto rozszerzyło się na początku XVIII wieku. Projektantami głównego placu miasta, noszącego imię narodowego bohatera Skandenberga, byli znani włoscy architekci okresu Mussoliniego - Florestano di Fausto i Armando Brasini. Plac ten wraz z głównym bulwarem można określić jako mozaikę różnych epok, które przeszły przez ten kraj. Podczas wycieczki zwiedzmy najbardziej charakterystyczne punkty miasta, takie jak meczet Ethem Beja, wieżę zegarową, Piramidę, czyli Międzynarodowe Centrum Kultury, dzielnicę Bloku, która dawniej była zamkniętym obszarem, zamieszkałym tylko przez partyjnych dygnitarzy, Następnie udamy się do gospodarstwa agroturystycznego Mrizi i Zanave, znajdującego się we wsi Lezha, gdzie będziemy mieli okazję skosztować wykwintnej kuchni albańskiej. Poza gustownym jedzeniem samo gospodarstwo jest również atrakcją turystyczną.
Cena - 50 EUR, dzieci do 12 lat - 35 EUR (cena zawiera: lunch z 1 napojem oraz wizytę w gospodarstwie)

Durres – Fabryka Koniaku - Kruja

Durres to drugie co do wielkości miasto w Albanii, a w starożytności jedno z najważniejszych miast na linii wybrzeża Adriatyku. Wenecka wieża, starożytne mury, rzymski amfiteatr, w którym wniesiono kaplicę ozdobioną freskami i pięknymi mozaikami oraz Forum Bizantyjskie to jedne z głównych atrakcji turystycznych miasta. Przejazd do najstarszej fabryki koniaku w Albanii, założonej w 1933 roku, położonej na powierzchni 40 ha, w której produkowane jest 13 rodzajów win, a także różne rodzaje brandy, raki i likiery. Po degustacji najlepszych win i trunków przejedziemy do miejscowości Kruja, centrum albańskiego nacjonalizmu. Położona na wysokości 608 m npm Kruja jest jednym z najważniejszych miasta w Albanii, znana w okresie średniowiecza jako centrum Albanii i rodzinne miasto Skanderbega (Jerzego Kastrioty) - narodowego bohatera Albanii, któremu dedykowane jest muzeum w zamku. Dzięki swemu oporowi przeciwko imperium osmańskiego Skandenberg został opisany jako obrońca chrześcijaństwa i zachodniej cywilizacji. Otomański bazar z brukowanymi uliczkami oferuje wiele ręcznie robionych pamiątek, drewnianego rzemiosła czy dywaników.
Cena 45 EUR / osoba, dzieci do 12 lat 30 EUR / osoba (cena zawiera obiad, wizytę w fabryce i degustację brandy)

Jezioro Ochrydzkie – Perła Macedonii
Zwiedzanie pięknego miasta Ochryda, które jest największym miastem położonym nad Jeziorem Ochrydzkim. Jego malownicza przyroda oraz zabytki kulturalne, duchowne i historyczne sprawiły, że miasto stało się częścią światowego dziedzictwa UNESCO. Ochryda słynie głównie z najczystszego jeziora oraz 365 kościołów (po jednym na każdy dzień roku). Dlatego właśnie została określona jako "Bałkańska Jerozolima". W drugiej połowie XIX wieku Ochryda odegrała ważną rolę w odrodzeniu macedońskiej kultury. Po zwiedzaniu miasta można skosztować tradycyjnej kuchni macedońskiej w jednej z licznych restauracji położonych nad brzegiem jeziora. Następnie rejs statkiem po Jeziorze Ochrydzkim - jednym z najstarszych jezior na świecie, którego celem naszej wycieczki będzie klasztor Św. Nauma - stary prawosławny klasztor założony w roku 905 przez Św. Nauma z Ochrydy. Ze względu na piękną oprawę klasztor jest jednym z najbardziej popularnych kierunków w Macedonii. Kontynuując wycieczkę wzdłuż brzegu jeziora ujrzymy małą wioskę Tushemisht - ulubioną wioskę byłego komunistycznego dyktatora.
Cena 60 EUR/ osoba, dzieci do 12 lat 45 EUR/ osobę (cena zawiera obiad, cena nie obejmuje biletów wstępu oraz rejsu statkiem – o 10 EUR/os.


Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na dzień 28.01.2020.
Ceny mogą ulec zmianie.   


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Dyrrah Hotel

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  8.1/10
Autor: zoover
  
Ocena ogólna: 9/10
Cena/jakość: 8/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2017-12-15
Autor: kasiullka
Wyjazd: maj 2016
Ocena ogólna: 7/10
Opis:
Wyśmienita obsługa, bardzo miła. Pokoje duże i czyste (sprawna klimatyzacja!), a sam hotel posiada bardzo ładny wystrój. Hotel położony w otoczeniu innych budynków, jednak jest bardzo blisko plaży, tuż przy ulicy z restauracjami i bazarem. Przy basenie znajduje się hotelowa restauracja m.in. świeże i przepyszne ryby są dużym atutem. Basen jest ok, ładny, posiada wydzielony brodzik. Polecam :)
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2016-07-14
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 4 razy w ciągu ostatnich 24 godzin

Zdjęcia z hotelu: Dyrrah Hotel

Promocje lato 2021 do Dyrrah Hotel
Bon turystyczny w Polsce
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE