71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Sunce (Gradac)

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 167608 - 193 - 5196
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Ważne informacje!

Chorwacja. Osoby z zaświadczeniem w j. angielskim o szczepieniu oraz Ozdrowieńcy nie wcześniej niż 6 miesięcy przed wyjazdem do Chorwacji zwolnione są z okazania negatywnego testu.
Pozostali turyści muszą okazać negatywny wyniku testu na COVID-19 test PCR na 72 godziny przed lub Test Antygenowy na 48 godzin przed wyjazdem do Chorwacji.
Polski rezydent na miejscu i bagaż podręczny i rejestrowany (20 kg + 5 kg). Możliwość wykupienia polskich wycieczek fakultatywnych
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Hotel Sunce ***
Chorwacja / Riwiera Makarska / Gradac

Opis miejscowości:

Gradac to niewielka miejscowość turystyczna, położona 40 km na południe od Makarskiej, dokładnie w połowie drogi między Splitem i Dubrovnikiem. Gradac to miejscowość gdzie można spędzić aktywne wakacje: grając w polo w wodzie, jeżdżac po ponad 20 km tras przeznaczonych dla rowerów górskich, wybrać się na pieszą wycieczkę w pobliskie góry Biokovo, uprawiać wspinaczkę górską, nie wpominając o kąpielach słonecznych.
Wieczorami można spacerować wzdłuż promenady. W miejscowści można także korzystać z usług lokalnych restauracji, marketu, sklepu z pamiątkami.

Budynek:
Hotel Sunce zlokalizowany przy plaży, składa się z 35 pokoi rozmieszczonych w budynku głównym i dwóch budynkach bocznych. To co zdecydowanie przyciąga do tego hotelu to jego trzy baseny (dla dorosłych, dzieci i jacuzzi), restauracja a la cartez tarasem, na którym często grana jest muzyka na żywo. Oficjalna kategoria: 3*.

Pokoje:
2-osobowe (niektóre z możliwością dostawki), z klimatyzacją, łazienki z WC i prysznicem, TV sat, mini bar, część pokoi posiada balkon i widok na morze, pozostałe są bez balkonu i widokiem na góry.

Do dyspozycji:
Restauracja, kawiarnia, bar, trzy baseny, winda w hotelu, parking (ograniczona liczba miejsc).

Plaża:
Żwirkowa (drobne kamyki), bezpłatna, w otoczeniu drzew piniowych, w odległości 30 m od hotelu.

Wyżywienie:
HB oferuje:
śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (wybór spośród trzech wariantów z menu), bufet sałatkowy. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Dania kuchni dalmatyńskiej i międzynarodowej.

Biuro podróży Traveliada.pl poleca hotel Sunce:
Wysoki standard, smaczna kuchnia dalmatyńska, zaciszna okolica oraz 3 baseny.

Cena zawiera:
przejazd komfortowym autokarem pod opieką pilota przewozowego (nie dotyczy dojazdu własnego), noclegi, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie KL, NNW + bagaż, podatek VAT, klimatyzację.

Dopłaty:
Obligatoryjne: taksa klimatyczna płatna na miejscu (1€/dzień/os. dorosła, 0,5 €/os. dziecko 11-18 lat), wydatki własne.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Chorwacja, Dalmacja i Kastelanska Riwiera

Dalmacja

Perła Adriatyku - Dubrownik - cena ok. 199 zł
Znakomicie zachowane Stare Miasto Dubrownika jest unikalne ze względu na wykładane jasnym marmurem place, strome brukowane uliczki, wysokie domy, klasztory, kościoły, pałace, fontanny i muzea. Stare mury miejskie odgradzają miasto od ruchu ulicznego. W czasie wycieczki poznają Państwo historię miasta, zobaczą katedrę oraz najstarszą w Europie aptekę Franciszkanów. To także miejsce chętnie wybierane przez scenarzystów wielu znanych produkcji filmowych, m.in. serialu Gra o Tron.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: z okolic Dubrownika - 08:00-16:30, z Neum - 09:30-17:30, z Riwiery Makarskiej - 08:00-18:30, z Vela Luki -07:30-20:30.
Cena nie zawiera: posiłków i napoi podczas wycieczki, wejścia na mury obronne miasta.

Czarnogóra w pigułce - cena ok. 309 zł
W czasie tej całodniowej wycieczki do sąsiedniej Czarnogóry zwiedzimy słynną Zatokę Kotorską. Z Kotoru przejedziemy słynnymi serpentynami do punktu widokowego na wysokości 1000 m., dalej przejedziemy do wioski Njegusi -miejsce znane z produkcji suszonych szynek i serów itp,. Powrót do hotelu trasą widokową na Budvańską Rivierę.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: z Neum 06:00-20:30, z regionu Dubrownika 08:30-19:00.
Cena nie zawiera: posiłków i napoi podczas wycieczki.

Mostar i Međjugorje - cena ok. 269 zł
Međjugorje to niewielkie miasteczko w Bośni, skryte wśród szczytów gór. To miejsce, w którym w 1981 r. sześciorgu dzieciom objawiła się Matka Boża – Królowa Pokoju. Obecnie to największe Sanktuarium Maryjne na Bałkanach.
Mostar to kolejne bajeczne miasto Bośni łączące wiele kultur i religii, tak jak stanowiący centralny punkt miasta most, z którego latem młodzieńcy urządzają zawody w pokazowych skokach do wód Neretvy. Wizyta w tym mieście, stanowiącym kwintesencję bałkańskiego tygla, z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: region Dubrownika 06:00/06:40-21:00, z Neum 07:45-18:30/20:00, z Riwiery Makarskiej 08:00-21:00, z Vela Luki 05:00-22:00.
Cena nie zawiera: posiłków i napoi podczas wycieczki.

Wyspa Korčula i wina Półwyspu Pelješac - cena ok. 299 zł
Jedyna w swoim rodzaju wycieczka, która łączy w sobie zapoznanie się z historią oraz kulturą wyspy Korčula, jak i położonego na małym owalnym półwyspie miasta Korčula oraz degustacja najlepszych win w regionie Dalmacji południowej! W czasie wycieczki będziecie Państwo mieli okazję poznać nie tylko najciekawsze zakątki wyspy, ale również zrelaksować się przy kieliszku wybornego chorwackiego wina.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: z regionu Dubrownika 07:30/09:00-19:30/20:00 - w zależności od hoteli, z Neum 08:30-18:30.
Cena nie zawiera: posiłków i napoi podczas wycieczki.


Kastelanska Riwiera


Dubrownik - Perła Adriatyku - cena ok. 289 zł
Znakomicie zachowane Stare Miasto Dubrovnika jest unikalne ze względu na wykładane jasnym marmurem place, strome brukowane uliczki, wysokie domy, klasztory, kościoły, pałace, fontanny i muzea. Stare mury miejskie odgradzają miasto od ruchu ulicznego. W czasie wycieczki poznacie historię miasta, zobaczycie katedrę oraz najstarszą w Europie aptekę Franciszkanów. To także miejsce chętnie wybierane przez scenarzystów wielu znanych produkcji filmowych, m.in. serialu Gra o Tron.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 05:30-20:00.
Cena nie zawiera: posiłków podczas wycieczki, wstępu na mury miasta.

Park Narodowy - Plitvickie Jeziora - cena ok. 309 zł
Niezaprzeczalnie oszałamiające turkusowe wody Plitvic bulgocząc przelewają się przez ciąg 16 jezior, powiązanych ze sobą aż 92 wodospadami! Jeziora otaczają gęste lasy bukowe i jodłowe, miejscami przypominają puszcze. Park został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: z Riwiery Kasztelańskiej i wyspy Čiovo - 07:00-20:00, z Biogradu na Moru - 09:00-18:30.
Cena nie zawiera: posiłków i napoi podczas wycieczki.

Fish Picnik - cena ok. 129 zł
Zapraszamy na relaksujący rejs po zatokach i wyspach Chorwacji. W czasie rejsu będziecie Państwo mieli okazję spróbować regionalnej kuchni oraz trunków. Poza tym Fish Picnick to raj dla tych, którzy kochają naturę, piękne widoki, kąpiele morskie i słoneczne.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00-16:00.
Cena nie zawiera: transferu z Villi Penava - ok. 10 min. spacerem do portu.

Međjugorje i Mostar - cena ok. 269 zł
Međjugorje to niewielkie miasteczko w Bośni, skryte wśród szczytów gór. To miejsce, w którym w 1981 r. sześciorgu dzieciom objawiła się Matka Boża – Królowa Pokoju. Obecnie to największe Sanktuarium Maryjne na Bałkanach.
Mostar to kolejne bajeczne miasto Bośni łączące wiele kultur i religii, tak jak stanowiący centralny punkt miasta most, z którego latem młodzieńcy urządzają zawody w pokazowych skokach do wód Neretvy. Wizyta w tym mieście, stanowiącym kwintesencję bałkańskiego tygla, z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: z Riwiery Kasztelańskiej, z Wyspy Čiovo - 05:20-20:30, z Omiša - 06:30-20:00.
Cena nie zawiera: posiłków i napoi podczas wycieczki.

Park Narodowy rzeki Krka - cena ok. 229 zł
Najpiękniejsza w Chorwacji rzeka Krka rozciąga się na odcinku o długości 72 km. Przebijając się głębokim kanionem ku morzu tworzy po drodze liczne jeziora, wodospady i kaskady. Podczas zwiedzania parku będziecie mieli okazję zażyć kąpieli w rozlewisku największego z wodospadów oraz zwiedzić skansen, w którym poznacie rytm życia chorwackiej wsi sprzed wieków. Po spacerze i orzeźwiającej kąpieli będziecie mieli okazję skosztować wyśmienitych regionalnych produktów podczas degustacji u jednego z lokalnych producentów.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: z Biogradu na Moru - 09:00-15:30, z Riwiery Kasztelańskiej, Wyspy Čiovo - 08:00-17:30, z Omiša - 08:00-19:30.
Cena nie zawiera: posiłków i napoi podczas wycieczki.

Rafting - wakacyjna dawka adrenaliny - cena ok. 109 zł
Zapraszamy na pełen emocji, kilku kilometrowy spływ pontonami w dół górskiej rzeki Cetiny w okolicach miasta Omiš. W czasie spływu będziecie mieli okazję, aby zażyć kąpieli pod wodospadami a odważni mogą skakać ze skał. Podczas kilkugodzinnego wyjazdu będziecie pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Po pełnym wrażeń spływie możecie nabyć płytę ze zdjęciami ze spływu ze swoim udziałem.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 07:00-14:30.
Cena nie zawiera: zdjęć z raftingu, posiłku podczas wycieczki.

Trogir i Spit - cena ok. 199 zł
Split to miasto żyjące wolniejszym rytmem, do którego szybko można się przyzwyczaić. Place, restauracje i kafejki zawsze są wypełnione po brzegi nie tylko turystami, ale również miejscową społecznością. W czasie wycieczki poznacie Państwo historię powstania i rozwoju miasta, zwiedzicie wpisany na listę UNESCO pałac cesarza Dioklecjana, bramy rzymskie prowadzące do miasta, katedrę oraz malowniczy port. Trogir to miasto leżące w środkowej Dalmacji, w pobliżu Splitu, często nazywane Małą Wenecją. Trogir usytuowany jest na małej wyspie, stąd wygląda jak zamek na wodzie. W Trogirze fascynuje całość zabudowy, z wąskimi uliczkami, nastrojowymi kawiarenkami i zabytkami, które są przykładem kunsztu kamieniarskiego i architektonicznego. Całe miasto znajduje się pod ochroną UNESCO. W czasie zwiedzania poznacie „muzeum pod gołym niebem”, a Kairos być może da Wam porcję szczęścia.
Orientacyjny czas trwania wycieczki: 09:00-16:00.
Cena nie zawiera: posiłków i napoi podczas wycieczki.


Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na dzień 21.01.2020.
Ceny mogą ulec zmianie.  Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  9.9/10
  
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2017-07-30
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 3 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do Chorwacji na naszym portalu miała miejsce wczoraj

Zdjęcia z hotelu: Sunce (Gradac)

Ubezpieczenie turystyczne poszerzone o Covid do Sunce (Gradac)
Procedury wyjazdowe Covid do Sunce (Gradac)
Opinie o hotelu Sunce (Gradac)
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE