Żałoba
71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015, 2017 i 2019 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Relax Beach

kod oferty: 181287 - 209 - 6002
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne terminy -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Usługi dodatkowo płatne:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Relax Beach Hotel

Lokalizacja:
1500 km od centrum Alanyi, 500 m od Obagol, 30 km od lotniska w Gazipasa-GZP. Hotel usytuowany na powierzchni: 1250 m2.

Hotel:
Data otwarcia: 1996 r. Odnowiony w 2021 r.
Na terenie hotelu: restauracja, bar, pralnia (płatna), basen odkryty, 1 zjeżdżalnia wodna dla dorosłych i dla dzieci (działa w godzinach 10:00-11:00, 14:00-16:00).

Internet:
Wi-Fi w częściach wspólnych bezpłatne.

Plaża:
50 m od hotelu, prywatna, piaszczysto-żwirowa, 50 m długości, dojście do plaży ulicą.
Płatne: parasole, leżaki, bar na plaży.

Pokoje:
Zlokalizowane są w 1 budynku (liczba pięter: 6, liczba wind: 2).

Typy pokoi:
Pokoje standardowe dla max. 4 os.: 2 sypialnie, klimatyzacja indywidualna, sejf (płatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon.

Wyżywienie:
All Inclusive (10:00-23:00) oferuje
- śniadanie (07:30-09:30), późne śniadanie (09:30-10:00), obiad (12:00-13:30), przekąski (16:00-17:00), podwieczorek (16:00-17:00), kolacja (19:00-21:00) w restauracji głównej, wybrane lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe, pakiety dla nowożeńców (na życzenie).
Restauracje - Restauracja główna, bar.

Aktywnie i animacyjnie:
W cenie: animacje w nocy.
Płatne: sporty wodne na plaży, centrum SPA, masaż, sauna, łaźnia turecka.

Dodatkowe informacje:
Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.

Wiza:
Zgodnie z oświadczeniem rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych Turcji, Pana Hami Aksoya, od 2 marca 2020 r. od obywateli polskich nie będzie wymagana wiza uprawniająca do wjazdu oraz wielokrotnego przekraczania granicy i pobytu w Turcji. W całkowitym 180 dniowym okresie pobyt w celach turystycznych nie może przekroczyć łącznie 90 dni. Paszport musi być ważny co najmniej 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego. Oznacza to, że paszport powinien być ważny jeszcze przez minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.

Cena zawiera - oferta z przelotem:
Przelot, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny i rejestrowany, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie KL/NNW, zakwaterowanie, wyżywienie wg oferty, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie zawiera - oferta z przelotem:
Wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych, świadczeń niezawartych w ofercie.

Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Turcja, Alanya

Quad Safari
Cena: 1os.35 euro/ 2os.45 euro na quadzie, min.wiek 17 lat, prawo jazdy nie potrzebne

Green Kanion
Rejs statkiem w rejonie Manavgat po jeziorze zaporowym z przepięknymi widokami górskimi. Na statku obiad i napoje bezalkoholowe w cenie.
Cena: 60/30 euro- dzieci od 7 do 12 lat

Rejs statkiem pirackim
Całodniowy rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Alanii. Na statku obiad i napoje w cenie, animacje dla dzieci, postoje na kąpiel.
Cena: 40/30 euro- dzieci od 7 do 12 lat

Alanya Discovery
Całodniowa wycieczka w Alanii. W programie (w cenie): taras widokowy, centrum ze złotem, centrum z tekstyliami tureckimi, jaskinia w górach ze stalaktytami i stalagnitami, godzinny rejs statkiem dookoła twierdzy w Alanii, obiad w restauracji. Napoje dodatkowo płatne.
Cena: 30/15 euro- dzieci od 7 do 12 lat

Pływanie z delfinami
30 minutowy pobyt w max. 8 osobowych grupach w basenie z delfinem: witanie sie z nim, karmienie, taniec, pocaLunki i na koniec przejażdżka na delfinie dookoła basenu. Podczas pobytu w basenie są robione zdjęcia przez profesjonalnego fotografa, które przy wyjściu można zakupić.
Cena: 100 euro- dzieci / dorośli

Seapark & show delfinów

Całodzienny pobyt na terenie parku z basenami tematycznymi, w których można pływać z kolorowymi rybkami, basen Atlantis ze sztucznie utworzną rafą koralową. W między czasie 1 godzinny występ fok i delfinów na oddzielnym basenie. W cenie: maski i rurki do snurkowania, obiad, leżaki,parasole, szafki na klucz. Napoje dodatkowo płatne.
90/70 EURO-dzieci od 3 do 12 lat

Hammam
Zestaw zabiegów w łaźni tureckiej (ok.2,5 h), w cenie: sauna, pomieszczenie parowe, łaźnia turecka, peeling specjalną rękawicą, masaż z pianą, maseczka na twarz z naturalnej glinki, dr fish, masaż z olejkami ciała i masaż z gorącymi kamieniami, w miedzyczasie poczęstunek owocami i szampanem.
Cena: 30/15euro- dzieci od 7 do 12 lat

Jeep & Boat (wycieczka 2 w 1)

3 godzinne jeep safari: taras widokowy na panaromę Alanii, off road, odwiedziny starego domu w wiosce tureckiej, meczet wiejski, bazar wiejski, postój przy małym wodospadzie przy górskiej rzece z możliwością kąpieli.
3 godzinny rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Alanii, 2 postoje na kąpiel m.in przy starym porcie Alanii, 3 jakinie: piracka, zakochanych, fosforowa, dyskoteka w pianie na statku. W cenie obiad na statku, napoje dodatkowo płatne.
Cena: (40/20 euro- dzieci od 7 do 12 lat)

Kapadocja - 2 dni

Urzekająca wyprawa do krainy „księżycowych” krajobrazów i podziemnych miast. Jest to również pouczająca podróż do początków chrześcijaństwa. Wyjazd z hotelu we wczesnych godzinach porannych. W trakcie podróży przerwa na śniadanie. Następnie zwiedzanie muzeum w Konya, obiad. Po obiedzie dojazd do Kapadocji – uważanej za jeden z cudów natury. Zwiedzanie zaczniemy od podziemnego miasta Kaymakli, następnie wizyta w sklepie i panorama „zamku” Uchisar oraz doliny Göreme z największym skupiskiem wykutych w skałach kościołów. Zakwaterowanie w hotelu. Na zakończenie pierwszego dnia wspaniała Noc Turecka – wieczór folklorystyczny z kolacją. Drugiego dnia po śniadaniu zwiedzamy: dolinę Pasabag, zwaną Doliną Mnichów – baśniowe skupisko słynnych, kapadockich kominów. Następnie podziwiamy dolinę Devrent, zwaną też Różową Doliną, na terenie której znajdują się fantastyczne formy skalne przypominające postacie ludzkie, ich kształty pozwalają na indywidualną interpretację co do nazewnictwa, która zależy właściwie tylko od pomysłowości i wyobraźni turysty. Następnie odwiedzimy miejscowe zakłady rzemieślnicze, w których zapoznamy się z procesami wyrobu przedmiotów z onyksu i gliny. Są one jednymi z najchętniej kupowanych pamiątek w Turcji. Obiad, wizyta w sklepie z galanterią skórzaną. Po południu wyruszamy w drogę powrotną z postojem w Konya, kolacja. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych.
Cena ok. 140 EUR, dziecko 7-12 ok. 70 EUR

Jeep Safari
Całodniowa wycieczka jeepami w góry Taurus. Po drodze poznajemy uroki życia na wsi, kulturę oraz niezwykłą gościnność rdzennych mieszkańców. Podczas przejazdu nie zabraknie sposobności do zrobienia wspaniałych ujęć fotograficznych. W programie znajduje się również lunch, pływanie i łowienie ryb.
Cena ok. 40 EUR

Rafting

Niezapomniana przygoda na zimnych wodach rzeki Köprülü Çay, które wypływają z magicznych, legendarnych Gór Taurus. Będzie to 13-kilometrowy spływ pełen niesamowitych wrażeń i podwyższonej adrenaliny. Podczas spływu przewidziane są trzy przerwy: przy historycznym moście z II w. p.n.e., podczas drugiej zjemy obiad, a w czasie ostatniej będzie można spróbować tzw. body raftingu. Życzymy powodzenia w zmaganiu z żywiołem.
Cena ok. 35 EUR dziecko 7-12 ok. 15 EUR

Pamukkale

Wycieczka poświęcona jednemu z cudów natury wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – wapiennym tarasom w Pamukkale. Obszar tarasów rozciąga się wokół starożytnego uzdrowiska – miasta Hierapolis, które zasłynęło ze swych leczniczych wód termalnych. W programie przewidziana jest również wizyta w sklepie z galanterią skórzaną oraz wyrobami z onyksu. Całodniowa wycieczka z obiadem i kolacją.
Cena ok. 65 EUR, dziecko 7-12 ok. 35 EUR
 

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na dzień 28.01.2020.
Ceny mogą ulec zmianie.   


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 13 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do Turcji na naszym portalu miała miejsce 2 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Relax Beach

Opinie o hotelu Relax Beach
powrót do góry
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
NEWSLETTER
Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
Akceptujemy płatności kartami:
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE