71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Tajemnice Maskatu

kod oferty: 191287 - 157 - MCT611
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne terminy -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Usługi dodatkowo płatne:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Tajemnice Maskatu

Maskat - Nizwa - Wadi Shab - Maskat

Program:

Dzień 1.
Wylot z Polski. Spotkanie z kierowcą transferu na lotnisku w Maskacie. Przejazd do hotelu i zakwaterowanie,

Dzień 2. MASKAT.
Śniadanie. Maskat jest pięknym miastem, otoczony labiryntem gór i otulony przez morze Arabskie. W przeciągu dwóch, trzech dekad miasto bardzo się rozwinęło. Bardzo ważną rzeczą dla Maskatu i jego mieszkańców jest pielęgnowanie kultury i dziedzictwa. Nawet nowe budynki muszą zachować arabski styl - zgodnie z wytycznymi sułtana. Zwiedzanie zaczniemy od wizyty w Wielkim Meczecie, który jest architektoniczną perełką. Dalej jedziemy przez miasto, gdzie można zauważyć liczne nowoczesne budynki z elementami starożytnej islamskiej architektury. Odwiedzimy rybny targ oraz tradycyjny folklorystyczny targ Muttrah, gdzie poczuć można orientalne przyprawy, aromatyczną kawę wraz z podkręcającą wszystko mieszanką perfum. Następnie odwiedzimy Muzeum Bait Al Zubair, gdzie odkryjemy karty historii Omanu. Zatrzymamy się obok robiącego wrażenie Pałacu Al Alam (rezydencja Sułtana Qaboos) - szybki foto-przystanek. Obiad i kolacja we własnym zakresie. Nocleg w hotelu.

Dzień 3. MASKAT-NIZWA-MASKAT.
Po śniadaniu wczesny wyjazd (ok. 8.30) do historycznego miasteczka Nizwa, kulturalnej stolicy Omanu. Udamy się do centrum miasta, gdzie znajduje się fort (zwiedzanie z zewnątrz) z ogromną wieżą strażniczą co sprawia, że jest to najbardziej imponujący fort w Omanie. Przejdziemy przez tradycyjny targ. Lunch w lokalnej restauracji. Następnym punktem jest Port Jabreen, po drodze będziemy mijać najmniejsze miasto Omanu-Bahla wraz z fortem (zwiedzanie z zewnątrz). Kontynuujemy zwiedzanie, dotrzemy do zbudowanego w XVII wieku Zamku Jabreen. Zachwycające zdobione sufity, ażurowe okna, rzeźbione drewniane drzwi i labirynt korytarzy, to trzeba zobaczyć! Po zwiedzaniu zamku udamy się w drogę do Maskatu. Kolacja we własnym zakresie. Noc w hotelu.

Dzień 4. MASKAT.

Śniadanie. Czas wolny lub wybór proponowanej na miejscu wycieczki fakultatywnej. Wieczorem (ok. 18.30) zbiórka pod hotelem i transfer pod oświetlony pałac Al Alam. Po drodze będziemy podziwiać pięknie oświetlony port. Ponownie odwiedzimy targ Muttrah by zakupić pamiątki i jeszcze raz poczuć tą orientalną mieszankę zapachów. Po zakupach zatrzymamy się na chwilę przy Meczecie Mohammed Al Ameen oraz pod Królewskim Teatrem Operowym. Kolacja w lokalnej restauracji. Noc w hotelu

Dzień 5. MASKAT-WADI SHAB-MASKAT.
Po śniadaniu wyruszymy do doliny Wadi Shab. Od rana będziemy przemierzać górzyste i pustynne krajobrazy by dostać się do Bimah Sinkhole (lej krasowy z piękną turkusową wodą). Tutaj czas wolny na pływanie i odpoczynek. Dalej kontynuujemy podróż przez okoliczne wioski aż dotrzemy do Wadi Shab, co oznacza wąwóz między klifami. Przewodnik zabierze nas na łatwy, ale zapierający dech w piersiach spacer doliną. Następnie zawitamy do przybrzeżnej wioski Tiwi. Lunch w restauracji w Wadi Shab. W drodze powrotnej możemy zatrzymać się w mieście Quriyat i odwiedzić targ rybny położony na skraju portu. Kolacja we własnym zakresie. Noc w hotelu.

Dzień 6. MASKAT-DELFINY-MASKAT.
Śniadanie. Wyruszymy na rejs z delfinami! Wybrzeże Omanu może pochwalić się obecnością różnych gatunków delfinów oraz wielorybów (zarejestrowano 21 gatunków, razem z białym wielorybem, którego jest niesamowicie rzadki). Niestety nie możemy zagwarantować, że każdy wypływający łodzią zobaczy delfina, to jest to mimo wszystko ciekawa atrakcja. Szukanie delfinów, ekscytacja po ich ewentualnym znalezieniu a niektórym szczęśliwcom może uda się dostrzec wieloryba! Po atrakcjach transfer do hotelu. Obiad we własnym zakresie. Czas wolny na zwiedzanie miasta. Kolacja we własnym zakresie. Noc w hotelu

Dzień 7. MASKAT.
Po śniadaniu. Poranek na relaks w hotelu. Transfer na lotnisko i powrót do Polski,

Uwaga:
Realizacja od 2 osób dorosłych.

Obsługa na miejscu:
W języku angielskim.

Zakwaterowanie podczas objazdu:
Zakwaterowanie w hotelu 3***.

Wyżywienie:
WP - według programu
- śniadania, lunch w Whadi Shab, lunch w Nizwa, wycieczka Muscat nocą z kolacją w lokalnej restauracji.

Informacje wizowe:
Wizy - Oman - Wymagane są promesy wizowe, które obywatele polscy mogą otrzymać w Polsce w cenie 5 OMR (55 PLN/os.), promesa ważna do 10 dni. Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu promesy w cenie 100 PLN/od osoby za pośrednictwo. Wymagany paszport ważny min. 6 miesięcy od wyjazdu z Omanu, 1 zdjęcie paszportowe oraz posiadanie biletu powrotnego. Należy zostawić w paszporcie całą wolną stronę.
Wniosek - W związku z koniecznością zapewnienia promesy wizowej do Omanu przed wylotem, należy przesłać skan paszportu (strona ze zdjęciem) oraz zdjęcie (jpg) - w kolorze, w dużej rozdzielczości, najpóźniej na 14 dni przed wylotem. Dokumenty należy przesłać za pośrednictwem formularza.

Cena zawiera - oferta z przelotem:
Przelot z przesiadką na trasie Polska - Maskat - Polska, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelu 3***, śniadania, lokalny transport klimatyzowanymi minibusami, półdniowa wycieczka po Muckacie z audio w jezyku angielskim, całodniowa wycieczka do Nizwy z audio w języku angielskim, całodniowa wycieczka do Whadi Shab w języku angielskim, lunch w Whadi Shab, lunch w Nizwa, rejs z delfinami, wycieczka Muscat nocą z kolacją w lokalnej resturacji.

Cena nie zawiera - oferta z przelotem:
Dopłaty do pokoju jednoosobowego, miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

 
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Tajemnice Maskatu

Opinie o hotelu Tajemnice Maskatu
powrót do góry
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
NEWSLETTER
Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
Akceptujemy płatności kartami:
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE