71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Oman Maskat > Maskat

Shangri - La Barr al Jissah

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 201351 - 224 - MCTSHAR
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
154 zł / 7 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Shangri-La's Barr Al Jissah Resort & Spa - Al Bandar

Położenie:
Luksusowy ośrodek zbudowany w lokalnym omańskim stylu położony w spokojnej zatoce w otoczeniu potężnych gór Haijar. Do starówki w Muscat ok. 15 km (codziennie bezpłatny shuttle bus). Transfer z lotniska ok. 60 min.

Plaża:
Bezpośrednio przy hotelu. Leżaki, parasole i ręczniki bez opłaty.

Wyposażenie:
Wspaniały ośrodek obejmujący 3 kompleksy hotelowe (Al Bandar, Al Husn oraz Al Waha). Al Bandar został zbudowany na wzór starówki w Muscat i obejmuje 198 pokoi. Na małym skalnym występie powyżej morza znajduje się obiekt tylko dla dorosłych Al Husn przypominający orientalny pałac ze wspaniałymi zapierającymi dech w piersiach widokami na zatokę Oman; oferuje 180 pokoi, lobby z recepcją, 2 restauracje, 3 bary, kawiarnie, bar z przekąskami oraz sklepy. W ogrodzie duży basen z tarasami słonecznymi oraz widokiem panoramicznym na zatokę. Nowoczesny, idealny dla rodzin hotel Al Waha  dysponuje łącznie 262 pokojami; lobby z recepcją, 2 restauracje, 3 bary, bar z przekąskami, fryzjer, sklepy. W ogrodzie duży basen ze słodką wodą (lazy river), tarasy słoneczne oraz bar przy basenie.

Dostęp do internetu:
WIFI w lobby i pokojach bez opłaty.

Karty kredytowe:
Amex, MasterCard, Visa.

Zakwaterowanie:
Al Bandar H89633A:
- Pokoje deluxe (A1-3A): ok. 38 m kw., z klimatyzacją, telefonem, TV sat, odtwarzaczem DVD, iPodem, internetem, sejfem, zestawem do przygotowywania kawy/ herbaty, minibarem, żelazkiem. Wanna, prysznic, WC, suszarka, płaszcze/pantofle kąpielowe. Balkon i widok na basen.
- Pokoje deluxe z dostępem do basenu (A1-3B): z tarasem i dostępem do basenu.
- Pokoje deluxe z widokiem na morze (A1-3C): z balkonem.
Al Husn H89634:
- Pokoje deluxe (A1-3A): urządzone w stylu arabskim, klimatyzacja, minibar, zestaw do przygotowywania kawy/ herbaty,  internet, telefon, TV sat, sejf, widok na basen. Wanna, prysznic, WC, suszarka, płaszcze/pantofle kąpielowe.
- Pokoje deluxe z widokiem na morze (A1-3B): z balkonem.
- Suity (A1-2C).
Al Waha H89635:
- Pokoje superior (A1-3A): ok. 32 m kw., z klimatyzacją, telefonem, TV sat, minibarem, sejfem, zestawem do przygotowywania kawy/ herbaty, internetem, płaszczem kąpielowym. Wanna lub prysznic, WC, widok na basen, balkon.
- Pokoje superior z widokiem na morze (A1-3C): z balkonem i widokiem na morze.
- Pokoje executive (A1-3J): ok. 50 m kw., z balkonem i widokiem na morze.
- Pokoje rodzinne (A1-3K): 2 pokoje superior połączone drzwiami, bez widoku na morze, z playstaion dla dzieci.

Wyżywienie:
W zależności od oferty.
BB oferuje - śniadania.
HB oferuje - śniadania, obiadokolacje.
FB oferuje - śniadania, obiady, kolacje.

Sport:
Korty tenisowe, siatkówka plażowa, tenis stołowy, siłownia. Za opłatą aerobik, kursy tenisa, snorkling, nurkowanie oraz sporty wodne oferowane przez lokalne agencje.

Wellness:
Za opłatą luksusowe spa .

Dzieci:
Al Waha: Miniklub dla dzieci (4-11 lat), oddzielny basen dla dzieci, duży plac zabaw wewnątrz hotelu, menu dla dzieci.

Przepisy wjazdowe:
Obywatele polscy mogą otrzymać wizy w każdej placówce dyplomatycznej Omanu (najbliższa Ambasada Omanu znajduje się w Berlinie) bez konieczności uzyskania wcześniejszej zgody (promesy) władz imigracyjnych, po wypełnieniu wniosku wizowego i wniesieniu opłaty wizowej. Turyści i przedstawiciele biznesu mogą również, po wypełnieniu wniosku wizowego i wniesieniu opłaty wizowej, uzyskać wizy na wszystkich przejściach granicznych.
Paszport cudzoziemca ubiegającego się o wizę jednokrotną powinien być ważny przez okres co najmniej 6 miesięcy, licząc od daty uzyskania wizy (1 rok w przypadku wizy wielokrotnej).

Cena zawiera:
Oferta samolotowa - przelot, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie NNW, KL.
Oferta na dojazd własny - zakwaterowanie, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera:
Oferta samolotowa - wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych, świadczeń niezawartych w ofercie.
Oferta na dojazd własny - kosztów dojazdu/transportu, wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych, świadczeń niezawartych w ofercie.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Oman

Terenówką przez Orient
Języki:
Polski
Wyjazd wcześnie rano samochodami terenowymi w kierunku zachodniej strony Salalah. Zwiedzanie Ain Sahlanout – naturalnych źródeł geotermalnych. Następnie podróż w stronę góry Ittin, gdzie podziwiać można niezwykłe panoramiczne widoki na miasto Salalah i okoliczne górskie wioski. Dalej przejazd i odpoczynek na Al Fizayah, jednej z najpiękniejszych plaż Omanu. Następnie trasa wiedzie przez Zegzeg Road – zapierającą dech górską drogę z serpentynami. W tle fantastyczne krajobrazy Oceanu Indyjskiego i wybrzeża, a także góra Jebel Akhbar. Powrót do Salalah, po drodze przystanek na pięknej plaży Al Mughsail z perforacjami w wapiennej skale.
Wliczone w cenę: Przejazd samochodem terenowym, Opieka przewodnika, Parasol na plaży Al Fizayah (dla 2 osób), Napoje bezalkoholowe
Niewliczone w cenę: Obiad
Cena od 585 PLN za dorosłego

Obserwacja delfinów w Salalah
Wybrzeże Omanu (Dhofar) przez cały rok jest domem dla wielu gatunków delfinów, gdzie można je podziwiać w naturalnym środowisku Oceanu Indyjskiego.
Wliczone w cenę: Rejs statkiem, Napoje
Cena od 351 PLN za dorosłego

Salalah City Tour
Zwiedzanie południowej części Omanu, miasto Salalah - miejsce pięknych krajobrazów, ważne stanowisko archeologiczne i historyczne. Wycieczka rozpoczyna się od zwiedzania Muzeum Krainy Kadzidła. Wizyta w Wielkim Meczecie (wymagany odpowiedni ubiórz) oraz postój przy Pałacu Sułtana, przerwa na zrobienie zdjęć, przejście przez tradycyjny suk, gdzie będzie możliwość zakupienia dhofarskich kadzideł, tekstyliów, świeżych owoców i słodyczy.
Wliczone w cenę: Transfer,  Opieka przewodnika, Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, Woda
Cena od 215 PLN za dorosłego

Wschodni i Zachodni Salalah
Wycieczka rozpoczyna się w wiosce rybackiej Taqah. Krótki spacer w kierunku plaży, czas na zdjęcia. Następnie zwiedzanie ruin starożytnego miasta Sumhuram wpisanego na listę UNESCO, dawniej łączącego rejon Morza Śródziemnego z Zatoką Perską i Indiami. Wizyta u źródeł Razat. Następnie przejazd na dziewicze plaże Mughsail otoczone wysokimi klifami.
Wliczone w cenę: Przejazd autokarem, Opieka przewodnika, Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, Napoje
Niewliczone w cenę: Obiad - ok. 20 USD
Cena od 382 PLN za dorosłego

Górskie Safari 4x4
Języki:
Polski
Przejazd jeepami w góry Dhofar. Dalej przejazd do wiecznie zielonej doliny Wadi Darbat, możliwość spaceru wśród niesamowitej scenerii, którą tworzą drzewka akacji, róże pustyni i swobodnie przechadzające się wielbłądy. Następnie jeden z największych lejów krasowych o nazwie Tayq Cave. Następnie przejazd przez pasmo górskie Qara, najwyższy punkt widokowy z widokiem na wybrzeże. Powrót do Salalah po południu.
Wliczone w cenę: Przejazd autokarem, Opieka przewodnika, Napoje
Niewliczone w cenę: Obiad - ok. 20 USD
Cena od 624 PLN za dorosłego

Gardens Mall

Popołudniowy przejazd do największego centrum handlowego w Salalah. Czas wolny na zakupy (ok. 2 godz.) Wycieczka przy min. 12 uczestnikach.
Wliczone w cenę: Transfer, Napoje
Cena od 55 PLN za dorosłego

Zaginione miasto Ubar i Rub Al Khali
Języki:
Polski
Pustynne Safari 4x4, zwiedzanie „zaginionego miasta” Ubar, starożytnego miejsca, kiedyś ważnego ośrodka handlu kadzidłem, odkrytego przez archeologów w 1992 r. Przejazd jeepami przez pustynię Rub Al. Khali, ogromną piaszczystą równinę znaną ze stanowisk archeologicznych. Po drodze możliwość zobaczenia miasteczka Thumrait oraz Wadi Dawkah - plantacji drzew kadzidłowca.
Wliczone w cenę: Przejazd autokarem, Opieka przewodnika, Napoje
Niewliczone w cenę: Obiad - ok. 20 USD
Cena od 663 PLN za dorosłego

Noc na pustyni Rub Al-Khali
Języki
:Angielski
Niezapomniana noc na Rub Al-Khali – największej piaszczystej pustyni na świecie. Po południu wyjazd jeepami w kierunku pustyni. Po drodze krótki postój na farmie wielbłądów, czas na zdjęcia. Następnie wjazd na największe wydmy w okolicy Al-Hashman, skąd można podziwiać przepiękny zachód słońca. Rozbicie obozu, rozpalenie ogniska, kolacja. Podziwianie przepięknego nieba pełnego gwiazd. Nocleg. Śniadanie. W drodze powrotnej przystanek w dolinie Wadi Dawkah, gdzie można zobaczyć drzewa kadzidłowca.
Wliczone w cenę: Transport samochodem terenowym, Opieka anglojęzycznego przewodnika, Śniadanie i kolacja, Napoje bezalkoholowe, Nocleg pod wieloosobowymi namiotami - standard podstawowy
Cena od 896 PLN za dorosłego

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 28.01.2020r., ceny mogą ulec zmianie.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Shangri - La Barr al Jissah

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Shangri - La Barr al Jissah

Ubezpieczenie turystyczne poszerzone o Covid do Shangri - La Barr al Jissah
Procedury wyjazdowe Covid do Shangri - La Barr al Jissah
Opinie o hotelu Shangri - La Barr al Jissah
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
NEWSLETTER
Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
Akceptujemy płatności kartami:
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE