71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Apartamenty Andjelko

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 201466 - 261 - 2476
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Katowice)
114 zł / 7 dni
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Apartamenty Andjelko

Apartamenty Andjelko, to ekonomiczne apartamenty o standardzie turystycznym - dobry wybór na sezon 2022 w Chorwacji. Jest to pięciopiętrowy obiekt, położony jest w pięknej miejscowości, Makarska.

Położenie:
Ok. 100 m do sklepu; ok.500 m do plaży; ok.100 m do najbliższej restauracji; ok. 120 km od lotniska w Mostarze.

Plaża:
Około 500 metrów od obiektu do 800 metrowej żwirkowej, publicznej plaży. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

Do dyspozycji Gości:
- kuchnia, oraz kuchenne przybory
- klimatyzacja
- czajnik
- kuchenka
- lodówka
- WI-FI

Pokoje:
Obiekt posiada dwuosobowe oraz trzyosobowe pokoje, a także studia dla 2-3 osób.
Apartamenty są w pełni wyposażone, talerze, naczynia kuchenne, szklanki, pościele, ręczniki.
Standard turystyczny.

Wyżywienie:
OV
- we własnym zakresie.
BB oferuje - śniadania.
HB oferuje - śniadania, obiadokolacje. Napoje dodatkowo płatne.
FB oferuje - śniadania, obiady, kolacje. Napoje dodatkowo płatne.
Możliwość wyżywienia BB, HB lub FB w restauracji obok apartamentów - w restauracji Bonaca.

Cena zawiera:
Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą, transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym), bagaż, opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym), opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy, podatek Vat, ubezpieczenie KL 30 000€, NNW 3 000€, bagaż 200€, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).

Cena nie zawiera:
Obowiązkowe opłaty - 15 EUR/os - opłata klimatyczno-meldunkowa (płatna raz na pobyt u rezydenta), dzieci do 12 lat płacą 5 EUR/os, opcjonalnych opłat - wycieczek fakultatywnych, świadczeń nieprzewidzianych w ofercie, dla dojazdu własnego - transportu, ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu), opieki rezydenta podczas pobytu.


Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Chorwacja, Riwiera Makarska

Biokovo

Biokovo – pasmo górskie dominujące nad Riwierą Makarską, z drugim co do wysokości szczytem Chorwacji - Świętym Jerzym (1762 m n.p.m.). Podczas wycieczki przeżyjecie jazdę półkami skalnymi Biokova i najwyżej położoną drogą asfaltową w Chorwacji. Zobaczycie różnorodne okazy flory i fauny oraz będziecie mieli okazję podziwiać niepowtarzalną panoramę Riwiery Makarskiej.
Program wycieczki:
Wyjazd według rozkladu jazdy, przejazd malowniczą drogą prowadzącą na szczyty Biokova. Dla chętnych wspinaczka na szczyt św. Jerzy 1762 m n.p.m., trwająca okolo 40 minut, wzdłuż specjalnie przygotowanej poręczy. Krótka przerwa na szczycie, Przejazd do doliny, z której spacerem udacie się Państwo na szczyt Vošac 1422 m. n.p.m., gdzie znajduje się schronisko spaleologów. Rozkoszowanie niepowtarzalnym widokiem na pobliskie pasma górskie, kurorty na wybrzeżu i wyspy. Powrót pieszo do doliny. Krótki odpoczynek. Powrót na Riwierę Makarską.
Dzieci do lat 6 – gratis, od 6 do 12 lat - 20% zniżki;
Orientacyjna cena od osoby 250 KUN (ok. 35 euro);
Cena zawiera: przejazd komfortowym, klimatyzowanym mini busem, opiekę pilota/przewodnika podczas wycieczki, bilet wstępu do Parku Przyrody Biokovo, podatek VAT.
Minimalna liczba uczestników 6 osób.

Mostar i Medziugorie
Međugorje. W 1981 roku w Međugorje na wzgórzu zwanym dziś BRDO UKAZANJA – GÓRA OBJAWIEN, miały miejsce objawienia Matki Boskiej, ktore trwaja do dziś. Međugorje – Santuarium Matki Boskiej Pokoju jest jednym z najliczniej odwiedzanych miesjc pielgrzymkowych w Europie. Mostar - miasto, którego symbolem jest kamienny Stary Most z XVI w. zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Poza okazałymi meczetami, warta uwagi jest Carsija – starówka na prawym brzegu rzeki Neretwy. Znajduje się tu wiele domów z czasów tureckich, a także ruiny starego fortu. Na miejscowym tureckim bazarze (Kujundziluk) można zaopatrzyć się w lokalne pamiątki. Miasto zamieszkane jest przez ludność katolicką w nowej częsci miasta oraz muzułmańską w mostarskiej starówce. Stanowi barwną mozaikę narodów, kultur i religii.
Program wycieczki:
Wyjazd wg. rozkladu jazdy, przejazd przez Bośnię i Hercegowinę do Međugorje. Wejście na Góre Objawień, czas wolny w miejscu objawień, idywidualna modlitwa. Przejazd do centrum miasta, indywidualna modlitwa w Sanktuarium, przy pomniku Jezusa Zmartwychwstłego bądź w Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Czas wolny. Przejazd do Mostaru, zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. Podczas zwiedzania poznacie Państwo burzliwą historię Mostaru, zobaczycie; Stary Most kamienny, dom turecki, jeden z meczetów, bazar turecki. Czas wolny. Powrót w miejsce wyjazdu w późnych godzinach popołudniowych.
Orientacyjna cena od osoby 350 KUN (ok. 48 euro), dzieci do lat 6 – gratis, od 6 do 12 lat - 50% zniżki;
Cena zawiera: przejazd komfortowym, klimatyzowanym autobusem, opieka pilota podczas wycieczki, bilety wstępu-dom turecki, meczet, zwiedzanie Mostaru z przewodnikiem lokalnym. Podatek VAT.
Minimalna liczba uczestników 30 osób. UWAGA! Wymagany odpowiedni strój – przykryte ramiona dekolt i kolana, zalecane wygodne obuwie.

Dubrovnik nocą
Miasto, nie bez powodu nazwane Perłą Adriatyku, jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Miasto muzeów i festiwali… Plan filmowy wielu znanych seriali i filmów. Przyciąga turystów niepowtarzalną atmosferą, wspaniałą architekturą, uroczymi, wąskimi uliczkami oraz ciekawą historią Opasane kamiennymi murami obronnymi, które broniły go przez wieki. W 1979 roku wpisane zostało na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.
Program wycieczki:
Wyjazd wg. rozkładu jazdy. Krótki postój w miejscowości Neum. Możliwość skorzystania z toalety, zakupów, wypicia kawy. Przyjazd do Dubrovnika. Zwiedzanie miasta: najdłuższa i najszersza ulica miasta Stradun, Fontanna Onofriego, Kościół i Klasztor Franciszkanów, Dzwonnica Miejska, Pałac Sponza, Kościół Św. Błażeja – patrona miasta, Pałac Książęcy, Katedra Dubrovnicka, Stary Port. Czas wolny – w godzinach wieczornych nie możliwości zwiedzania muzeów ani wejścia na mury obronne. Możliwy jest wyjazd kolejką linową na wzgórze Sergiusza, znajdujące się nad miastem. Powrót około 24.00 - 01.00 w nocy.
Orientacyjna cena od osoby - 350 KUN (ok. 48 euro), dzieci do lat 6 - gratis, dzieci od 6 do 12 lat - 50% zniżki.
Cena zawiera: Przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem, opiekę polskojęzycznego pilota na trasie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym, podatek VAT.
Cena nie zawiera: ewentualnych biletów wstępu. Minimalna liczba uczestników 30 osób. Istnieje możliwość wzięcia udziału w dziennej wycieczce do Dubrownika, program jak wyżej, w czasie wolnym jest możliwość indywidualnego zwiedzania muzeów i murów obronnych.

Fish Picnic

Spotkanie przed hotelem.
Program wycieczki:
1. Przejazd. 2. Rejs statkiem na wyspę Hvar. 3. Wizyta w rybackiej wiosce Vrboska. 4. Rejs na wyspę Brać, do miejscowości Bol. Czas wolny przeznaczony na plażowanie. 5. Powrót do hotelu. W planie wycieczki jest rejs stateczkiem wycieczkowym na wyspę Hvar. Tam zaplanowany jest spacer po starej, dalmatyńskiej wiosce rybackiej Vrboska. Kolejnym punktem wycieczki będzie przepłynięcie na wyspę Brać do miejscowości Bol, gdzie atrakcją jest plaża "Złoty Róg" (Zlatni Rat). Fenomenem Złotego Rogu jest to, że cypel, na którym znajduje się plaża, zmienia swoje położenie w zależności od prądów morskich i kierunku wiatru. Podczas rejsu na statku serwowana jest ryba z grilla oraz rakija i wino.
W cenie: - przejazd - rejs stateczkiem - poczęstunek m.in. grillowanie, sałaty, owoce, wino.
Cena orientacyjna: 30 €

Fotosafari Deltą Neretwy
Rzeka Neretwa najdłuższa rzeka wpływająca do Adriatyku. Źródło ma na terenie Bośni i Hercegowiny na wysokości 1.095 m n.p.m.. Około 200 km swojej długości płynie przez terytrorium Bośni i Hercegowiny a zaledwie 22 kilometry przez terytorium Chorwacji. W dolnym toku tworzy rozległą deltę, zajmującą powierzchnię 170 km², z czego 70% jest na terenie Chorwacji. Bogata fauna i flora oraz żyzna ziemie przyczyniły się do tego, że często nazywana jest CHORWACKĄ KALIFORNIĄ. Ludzie głównie zajmują się rolnictwem; uprawia się tutaj wszelkiego rodzaju owoce i warzywa, a najbardziej znane są mandarynki i pomarańcze oraz arbuzy i melony. Specjałem kulinarnym w Delcie Neretwy są; żaby i węgorze. Tradycyjnym środkiem transportu łódź neretwiańska i „trupica“.
Program wycieczki:
Wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd autokarem lub mini busem (w zależności od ilości uczestników) do miejscowości Krvavac. Zmiana środka transportu na Łódź neretwiańską, zwiedzanie Delty pływając jej kanałami. Poza dziewiczą przyrodą, zobaczyć będziecie mogli plantacje owoców cytrusowych, stare wioski i urocze kapliczki, które przybliżą nam niegdysiejszy styl życia Neretwian. Na łodzi symboliczny poczęstunek (figi suszone i rakija), a po wyczerpującej przejażdżce kanałami obiad w restauracji (filet z kurczaka z grilla, przystawki, sałatka, deser, lampka wina, woda mineralna), żywa muzyka. Po obiedzie powrót do autokaru, wyjazd w kierunku Makarskiej Riwiery. Powrót w godzinach popołudniowych. Orientacyjna cena od osoby 400 KUN (ok. 55 euro), dzieci do lat 6 – gratis, do lat 12 - 50% zniżki.
Cena zawiera: przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem lub busem, opiekę polskojęzycznego pilota - przewodnika podczas wycieczki jazda łodzią neretwiańską, poczęstunek na łodzi według programu, obiad wg programu, żywa muzyka podatek VAT. Minimalna liczba uczestników 20 osób.

Rafting Kanionem Rzeki Cetiny
Rzeka Cetina wpada do Adriatyku w pirackim mieście Omiš, płynie jednym z najpiękniejszych kanionów Europy. Barwny krajobraz i nienaruszona przyroda przyciągają ogromną liczbę turystów uprawiających rafting, którzy przyjeżdżają w te rejony, aby poczuć i cieszyć się z przyjemności jakie daje Cetina i otaczająca ją przyroda. PROGRAM WYCIECZKI Wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd autokarem lub mini busem (w zależności od ilości uczestników) do miejscowości Slime, gdzie zaczyna się spływ. Po krótkim instruktażu odbywa się spływ trasą o długości około 9 kilometrów (czas trwania około 2,5 godziny), z krótką przerwą na kąpiel w zimnej wodzie rzeki Cetiny. Dla odważnych możliwość skoków ze skały. Po zakończeniu spływu możecie Państwo zakupić płytę z pamiątkowymi zdjęciami. Powrót na Riwierę w godzinach popołudniowych (13:00-14:00).
Orientacyjna cena od osoby 250 KUN (ok. 35 euro), dzieci do lat 12 - 20% zniżki.
Cena zawiera: przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem lub busem, niezbędny sprzęt (kamizelkę ratunkową, kask, wiosło), opiekę licencjonowanego skipera, ubezpieczenie podczas spływu, podatek VAT. Minimalna liczba uczestników 1 osoba.

Sarajewo
Sarajewo - stolica dzisiejszej Bośni i Hercegowiny, założona w XV w. przez Turków Osmańskich nad rzeką Miljacką. Miasto, które ma duszę i którego nie da się nie pokochać. Charakteryzująca je mieszanka kultur i religii dosłownie pozwala czuć się jak w innym świecie; meczety, kościoły katolickie i prawosławne oraz synagoga w bezpośrednim sąsiedztwie. To właśnie tu, po zamachu na arcyksięcia Ferdynanda, rozpoczęła się pierwsza wojna światowa. Tradycyjne warsztaty rzemieślnicze w wąskich uliczkach,sukiennice, najlepsze na Bałkanach „čevapčići“, „burek“ i „pita“.
Program wycieczki:
Wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd jedną z najpiękniejszych tras bałkańskich przez Bośnię i Hercegovinę do Sarajewa. Zwiedzanie miasta z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym: Baščaršija, Katedra, meczet Gazi Husrev- Bega, sarajewska studnia – Sebilj, Ratusz Miejski, Przekorny dom, sarajewskie mosty. Czas wolny i obiad w lokalnej restauracji: čevapčići, burek i pita. Powrót w miejsce wyjazdu w godzinach wieczornych.
Orientacyjna cena od osoby 550 KUN (ok. 75 euro), dzieci do lat 6 – gratis, od 6 do 12 lat - 50% zniżki.
Cena zawiera: przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem, opiekę polskojęzycznego pilota podczas wycieczki, zwiedzanie Sarajewa z przewodnikiem lokalnym, bilet wstępu do meczetu Gazi Husrev-Bega, obiad w lokalnej restauracji, podatek VAT.
Minimalna liczba uczestników 30 osób. UWAGA! Wymagany odpowiedni strój – przykryte ramiona dekolt i kolana, panie chusty na głowę, zalecane wygodne obuwie.

Sibenik - Park Narodowy Krka
Šibenik- Wizyta w najstarszym, chorwackim mieście słowiańskim z pewnością przyniesie dużo niezapomnianych wrażeń, spacer wąskimi uliczkami Starówki i wizyta w budowanej 100 lat Katedrze św. Jakuba Park Narodowy Krka – założony w 1985 roku jako siódmy Park Narodowy Chorwacji. Rzeka Krka płynąca kanionem przez 75 kilometrów zachwyca swoimi wodospadami i kaskadami oraz otaczającą ją przyrodą.
Program wycieczki:
Wyjazd według rozkładu jazdy w kierunku Splitu. Zwiedzanie miasta: Pałac cesarza Dioklecjana – Perystyl, Katedra Św. Duje, Baptysterium, Ratusz. Krótki czas wolny. Przejazd do Trogiru, zwiedzanie: plac Jana Pawła II, loggia, wieża zegarowa, katedra św.Wawrzyńca, promenada. Czas wolny. Przejazd do Parku Narodowego Krka spacer przygotowaną specjalnie dla turystów trasą widokową. Czas wolny, możliwość kąpieli pod wodospadem Skradinski Buk. Powrót w miejsce wyjazdu w późnych godzinach popołudniowych. Orientacyjna cena odo osoby 370 KUN (ok. 50 euro) + obligatoryjnie bilet wstępu do parku, płatne w autobusie w kunach: 140 kun lipiec i sierpień, 90 kun czerwiec i wrzesień; dzieci do lat 6 – gratis, od 6 do 12 lat - 50% zniżki.
Cena zawiera: przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem, opiekę polskojęzycznego pilota podczas wycieczki, zwiedzanie Šibenika z przewodnikiem, bilet wstępu do katedry św. Jakuba w Šibeniku, podatek VAT. Minimalna liczba uczestników 30 osób.

Split i Trogir
Split – miasto i port słynące z wspaniale zachowanej architektury z czasów rzymskich, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. To właśnie tutaj cesarz Dioklecjan postanowił wznieść swoją letnią rezydencję. Dziś mury pałacu częściowo zaadoptowane są na lokale mieszkalne i handlowe, ale w jego wnętrzu odczuwalna jest atmosfera rzymskich czasów. Trogir - miasteczko portowe ze średniowieczną starówką, również wpisaną na listę UNESCO. Miasto greckiego bożka szczęścia Kairosa, wąskich uliczek i wspaniałych zabytków...
Program wycieczki:
Wyjazd według rozkładu jazdy w kierunku Splitu. Zwiedzanie miasta: Pałac cesarza Dioklecjana – Perystyl, Katedra Św. Duje, Baptysterium, pomnik Grzegorza z Ninu, Ratusz. Krótki czas wolny. Przejazd do Trogiru, zwiedzanie: loggia, wieża zegarowa, katedra św.Wawrzyńca, promenada, twierdza Kamerlengo. Czas wolny. Powrót w miejsce wyjazdu w późnych godzinach popołudniowych.
Orientacyjna cena od osoby 350 KUN (ok. 48 euro), dzieci do lat 6 – gratis, od 6 do 12 lat - 50% zniżki.
Cena zawiera: przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem, opiekę polskojęzycznego pilota podczas wycieczki, zwiedzanie Splitu i Trogiru z przewodnikiem lokalnym, bilet wstępu do katedry św. Wawrzyńca w Trogirze, podatek VAT. Minimalna liczba uczestników 30 osób.


Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na dzień 28.01.2020.
Ceny mogą ulec zmianie. 


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 2 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do Chorwacji na naszym portalu miała miejsce 6 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Apartamenty Andjelko

Ubezpieczenie turystyczne poszerzone o Covid do Apartamenty Andjelko
Procedury wyjazdowe Covid do Apartamenty Andjelko
Opinie o hotelu Apartamenty Andjelko
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE