71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Oman Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe

Oman na okrągło

kod oferty: 203352 - 224 - MCTOKRO
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne terminy -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Usługi dodatkowo płatne:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
154 zł / 7 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Oman na okrągło

Muskat • Hawiyat Najm • Fins • Wadi Tiwi • Sur • Wahiba Sands • Bahla • Jabreen • Al Hamra • Nizwa • Muskat • Barka • Nakhl • Al Rustaq • Al Kasfah • Thowara • Muskat

Wspaniała i urozmaicona trasa, ukazująca wiele aspektów wciąż fascynującego królestwa Omanu, który urzeka gościnnością i niepowtarzalną atmosferą. W programie nie tylko bajeczne krajobrazy, światowej klasy zabytki, majestatyczne forty na mieniącej się złotem pustyni, ale także gwarne bazary, tętniący życiem Muskat i malownicze górskie wioski, gdzie można podpatrzeć codzienne życie mieszkańców Omanu. Niezwykłą przygodą będzie nocleg w obozie na pustyni i safari 4x4 po słynnych Wahiba Sands. Trasa w Omanie: ok. 1160 km.


Plan wycieczki:

1. Dzień.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do Muskatu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2. Dzień. Muskat • Hawiyat Najm • Fins • Wadi Tiwi (trasa: ok. 300 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie MUSKATU. Przejazd do Wielkiego Meczetu Sułtana Qaboosa wyróżniającego się nadzwyczajną architekturą. Budynek zachowuje idealną równowagę między estetyką, kulturą i głęboko zakorzenioną islamską tradycją. Przejazd wzdłuż wybrzeża. Przepiękna widokowo trasa rozpoczyna się od HAWIYAT NAJM, czyli spadającej gwiazdy jak miejscowi nazywają wypełniony turkusową wodą lej krasowy. Czas wolny na odświeżającą kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Następnie przejazd w okolice miejscowości FINS, gdzie znajduje się przepiękna, biała plaża. Czas wolny na plażowanie. Dalej trasa prowadzi do WADI TIWI. Wadi to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów krajobrazu Omanu. Są to naturalne baseny wodne pośród pustynnego krajobrazu, niezwykle popularne wśród Omańczyków pragnących odpocząć od pustyni i słońca. Przejazd do hotelu w okolicy Sur. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3. Dzień. Sur • Wahiba Sands (trasa: ok. 130 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie SUR. Przejazd do Dhow Yard – miejsca, w którym można podziwiać produkowane do dzisiaj tradycyjne, arabskie statki żaglowe, tzw. dau lub dhow. W minionych stuleciach pływały one po wodach Zatoki Perskiej, Morza Arabskiego, wschodniego wybrzeża Afryki oraz Indii i Chin. Przejazd do Al Kamil, gdzie rozpocznie się pustynna przygoda. Przejazd samochodami 4x4 po wydmach pustyni WAHIBA SANDS. Wieczorne niebo pozbawione świateł odkrywa swoje tajemnice. Gołym okiem dostrzec można niezliczone gwiazdy i konstelacje. Zakwaterowanie w obozie na pustyni, kolacja i nocleg.

4. Dzień. Bahla • Jabreen • Al Hamra (trasa: ok. 260 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd samochodami 4x4 przez pustynię do Al Kamil. Następnie przejazd autokarem do BAHLA. Zwiedzanie jednego z najbardziej imponujących fortów pustynnych Omanu. Następnie przejazd do fortu JABREEN. Dalej trasa prowadzi do AL HAMRA, wioski leżącej w górach Hadżar, u podnóża najwyższego szczytu w Omanie – Dżabal Szams. Można tu zobaczyć doskonale zachowane domy z cegły mułowej. Przejazd w hotelu w okolicy Jabreen. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

5. Dzień. Nizwa • Muskat (trasa: ok. 200 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta na bazarze w NIZWIE, znanym z lokalnych, artystycznych wyrobów srebrnych i miedzianych. Czas na zdjęcia przy forcie w Nizwie. Przejazd do MUSKATU. Po południu spacer promenadą Muttrah, rozciągającą się na długości ok. 3 km wzdłuż wybrzeża, z widokiem na stary Muskat, w tym meczet Muttrah, którego znakiem rozpoznawczym jest niebieska kopuła. Codziennie wieczorem promenada wypełnia się mieszkańcami i turystami spacerującymi wśród licznych knajpek i restauracji. Przejazd do hotelu w okolicy Muskatu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. Dzień. Barka • Nakhl • Al Rustaq • Al Kasfah • Thowara (trasa: ok. 270 km)
Śniadanie. Zwiedzanie Muzeum Bait Al Gasham, które swoją siedzibę ma w ok. 300-letniej ufortyfikowanej rezydencji zbudowanej z cegły mułowej. W muzeum znajduje się ciekawa ekspozycja ukazująca życie codzienne dawnej arystokracji. Przejazd do miejscowości BARKA na przedmieściach Muskatu. Przejście na lokalny targ rybny, gdzie spacerując pośród straganów z porannym połowem odwiedzający staje się widzem i uczestnikiem życia codziennego. Głośna wymiana zdań, spektakl negocjacji cen pomiędzy kupcami a kupującymi sprawdzającymi cenę i jakość połowu. Czas wolny. Następnie przejazd do jednego z ciekawszych fortów pustynnych na terenie Omanu – NAKHL. Historia fortu jest niezwykle bogata i interesująca. Powstał jeszcze w czasach przedislamskich, był wielokrotnie przebudowywany i rozbudowywany. Obecnie znajduje się tu m.in. muzeum prezentujące broń historyczną. Kilkanaście kilometrów dzieli go od miasteczka AL RUSTAQ, z interesującym fortem, w okolicy którego znajdują się gorące źródła AL KASFAH. Czas wolny na relaks w oazie. Następnie przejazd do oazy THOWARA, spacer i czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

7. Dzień. Muskat
Śniadanie. Czas wolny. Wypłynięcie z portu w Muskacie tradycyjną łodzią dhow. Snurkowanie w wyznaczonym obszarze wód Zatoki Omańskiej, słynącej z raf koralowych, żółwi morskich i delfinów. Powrót do portu w Muskacie. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

8. Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko. Transfer do wybranego hotelu.

Zakwaterowanie:
7 noclegów: 6 w hotelach***: 4 w Muskacie, 1 w Sur, 1 w Jabreen, 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami, 1 nocleg w obozie pustynnym.

Wyżywienie:
WP - według programu
- 7 śniadań, 7 kolacji.

Cena zawiera - oferta z przelotem:
7 noclegów: 6 w hotelach***: 4 w Muskacie, 1 w Sur, 1 w Jabreen, 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami, 1 nocleg w obozie pustynnym; wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot; przejazd autokarem; rejs łodzią dhow; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW.

Cena nie zawiera - oferta z przelotem:
Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, samochody 4x4: ok. 135 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.


Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Oman

Terenówką przez Orient
Języki:
Polski
Wyjazd wcześnie rano samochodami terenowymi w kierunku zachodniej strony Salalah. Zwiedzanie Ain Sahlanout – naturalnych źródeł geotermalnych. Następnie podróż w stronę góry Ittin, gdzie podziwiać można niezwykłe panoramiczne widoki na miasto Salalah i okoliczne górskie wioski. Dalej przejazd i odpoczynek na Al Fizayah, jednej z najpiękniejszych plaż Omanu. Następnie trasa wiedzie przez Zegzeg Road – zapierającą dech górską drogę z serpentynami. W tle fantastyczne krajobrazy Oceanu Indyjskiego i wybrzeża, a także góra Jebel Akhbar. Powrót do Salalah, po drodze przystanek na pięknej plaży Al Mughsail z perforacjami w wapiennej skale.
Wliczone w cenę: Przejazd samochodem terenowym, Opieka przewodnika, Parasol na plaży Al Fizayah (dla 2 osób), Napoje bezalkoholowe
Niewliczone w cenę: Obiad
Cena od 585 PLN za dorosłego

Obserwacja delfinów w Salalah
Wybrzeże Omanu (Dhofar) przez cały rok jest domem dla wielu gatunków delfinów, gdzie można je podziwiać w naturalnym środowisku Oceanu Indyjskiego.
Wliczone w cenę: Rejs statkiem, Napoje
Cena od 351 PLN za dorosłego

Salalah City Tour
Zwiedzanie południowej części Omanu, miasto Salalah - miejsce pięknych krajobrazów, ważne stanowisko archeologiczne i historyczne. Wycieczka rozpoczyna się od zwiedzania Muzeum Krainy Kadzidła. Wizyta w Wielkim Meczecie (wymagany odpowiedni ubiórz) oraz postój przy Pałacu Sułtana, przerwa na zrobienie zdjęć, przejście przez tradycyjny suk, gdzie będzie możliwość zakupienia dhofarskich kadzideł, tekstyliów, świeżych owoców i słodyczy.
Wliczone w cenę: Transfer,  Opieka przewodnika, Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, Woda
Cena od 215 PLN za dorosłego

Wschodni i Zachodni Salalah
Wycieczka rozpoczyna się w wiosce rybackiej Taqah. Krótki spacer w kierunku plaży, czas na zdjęcia. Następnie zwiedzanie ruin starożytnego miasta Sumhuram wpisanego na listę UNESCO, dawniej łączącego rejon Morza Śródziemnego z Zatoką Perską i Indiami. Wizyta u źródeł Razat. Następnie przejazd na dziewicze plaże Mughsail otoczone wysokimi klifami.
Wliczone w cenę: Przejazd autokarem, Opieka przewodnika, Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, Napoje
Niewliczone w cenę: Obiad - ok. 20 USD
Cena od 382 PLN za dorosłego

Górskie Safari 4x4
Języki:
Polski
Przejazd jeepami w góry Dhofar. Dalej przejazd do wiecznie zielonej doliny Wadi Darbat, możliwość spaceru wśród niesamowitej scenerii, którą tworzą drzewka akacji, róże pustyni i swobodnie przechadzające się wielbłądy. Następnie jeden z największych lejów krasowych o nazwie Tayq Cave. Następnie przejazd przez pasmo górskie Qara, najwyższy punkt widokowy z widokiem na wybrzeże. Powrót do Salalah po południu.
Wliczone w cenę: Przejazd autokarem, Opieka przewodnika, Napoje
Niewliczone w cenę: Obiad - ok. 20 USD
Cena od 624 PLN za dorosłego

Gardens Mall

Popołudniowy przejazd do największego centrum handlowego w Salalah. Czas wolny na zakupy (ok. 2 godz.) Wycieczka przy min. 12 uczestnikach.
Wliczone w cenę: Transfer, Napoje
Cena od 55 PLN za dorosłego

Zaginione miasto Ubar i Rub Al Khali
Języki:
Polski
Pustynne Safari 4x4, zwiedzanie „zaginionego miasta” Ubar, starożytnego miejsca, kiedyś ważnego ośrodka handlu kadzidłem, odkrytego przez archeologów w 1992 r. Przejazd jeepami przez pustynię Rub Al. Khali, ogromną piaszczystą równinę znaną ze stanowisk archeologicznych. Po drodze możliwość zobaczenia miasteczka Thumrait oraz Wadi Dawkah - plantacji drzew kadzidłowca.
Wliczone w cenę: Przejazd autokarem, Opieka przewodnika, Napoje
Niewliczone w cenę: Obiad - ok. 20 USD
Cena od 663 PLN za dorosłego

Noc na pustyni Rub Al-Khali
Języki
:Angielski
Niezapomniana noc na Rub Al-Khali – największej piaszczystej pustyni na świecie. Po południu wyjazd jeepami w kierunku pustyni. Po drodze krótki postój na farmie wielbłądów, czas na zdjęcia. Następnie wjazd na największe wydmy w okolicy Al-Hashman, skąd można podziwiać przepiękny zachód słońca. Rozbicie obozu, rozpalenie ogniska, kolacja. Podziwianie przepięknego nieba pełnego gwiazd. Nocleg. Śniadanie. W drodze powrotnej przystanek w dolinie Wadi Dawkah, gdzie można zobaczyć drzewa kadzidłowca.
Wliczone w cenę: Transport samochodem terenowym, Opieka anglojęzycznego przewodnika, Śniadanie i kolacja, Napoje bezalkoholowe, Nocleg pod wieloosobowymi namiotami - standard podstawowy
Cena od 896 PLN za dorosłego

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 28.01.2020r., ceny mogą ulec zmianie.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Oman na okrągło

Opinie o hotelu Oman na okrągło
powrót do góry
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
NEWSLETTER
Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
Akceptujemy płatności kartami:
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE