71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Włochy Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe
7+7:

O Sole Mio!

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 41959 - 193 - 661
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 07-11-2018. Lato 2019 do 40% rabatu!!!
Promocja na ofertę Lato 2019 trwa do 07.11
Zaliczka 20% wartości imprezy płatna przy rezerwacji
Atrakcyjne zniżki nawet do 40%!
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 15 zł/os
Gwarancja Niezmiennej Ceny - GRATIS!!!
Gwarancja Najniższej Ceny - GRATIS!!!
Dodatkowy rabat dla drugiej osoby do 400 zł
Gwarancja bezpłatnej zmiany rezerwacji do 30 dni przed wylotem GRATIS!!!
Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty. Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Katowice)
92 zł / 14 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Włochy - O Sole Mio! - wycieczka (+ opcja 7 dni wypoczynku)

Trulle w Alberollo i groty Castellana - Bari - miasto królowej Bony, Matera – Miasto Niezwykłe - Neapol, Pompeje i Wezuwiusz - Luksusowa Capri - Dla chętnych dodatkowy tydzień pobytu na Kalabrii

Program:

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Przylot do Lamezia di Terme, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w ok. Cosenza, nocleg. (Trasa ok. 120 km)

Dzień 2

Po śniadaniu wjazd na wysokość ok. 1000 m n.p.m. na Wezuwiusza - „uśpiony” wulkan górujący nad Zatoką Neapolitańską. Możliwość dojścia pieszo do wygasłego krateru, skąd rozciąga się przepiękna panorama na całą okolicę. Przejazd do Pompejów - miasta, które wciąż „żyje w cieniu” złowrogiego wulkanu. Zwiedzanie miasta. Następnie przejazd do hotelu ok. Castellammare di Stabbia. (Trasa ok. 330 km)

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Salerno. Całodniowa wycieczka wzdłuż Wybrzeża Amalfi (ze względu na warunki pogodowe, program będzie realizowany statkiem lub autobusem). W programie wizyta w Amalfi, gdzie będziemy podziwiać najsłynniejszą katedrę na wybrzeżu. W dalszej części programu przepłynięcie do Positano, miasteczka zawieszonego na skale. Po południu powrót do hotelu. (Trasa ok. 100 km)

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Neapolu. Zwiedzanie Neapolu, nieoficjalnej stolicy całego włoskiego południa. Zwiedzanie Galerii Umberta I, Piazza del Plebiscito z Pałacem Królewskim, Teatro San Carlo oraz niepowtarzalnej starówki. Następnie objazd autokarem, gdzie będziemy podziwiać wspaniałą panoramę miasta jak również Zatoki Neapolitańskiej. W trakcie lunchu proponujemy degustację tradycyjnej pizzy neapolitańskiej (degustacja płatna dodatkowa). Po południu przejazd do Caserty, zwiedzanie Palazzo Reale - Pałacu Królewskiego, który swoją wielkością i urodą dorównuje Wersalowi, spacer po ogrodach królewskich. Po południu powrót do hotelu. (Trasa ok. 130 km)

Dzień 5
Po śniadaniu przeprawa promowa na Capri. Wyspa zdobyła rozgłos już w starożytności dzięki cesarzowi Tyberiuszowi, a w czasach późniejszych dzięki poetom, pisarzom i malarzom. Rejs wzdłuż najpiękniejszego fragmentu wybrzeża wyspy. Po rejsie spacer po stolicy wyspy Capri. A następnie przejazd busami do Anacapri, spacer, który zakończymy w najpiękniejszej villi na wyspie – Axel Munthe. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 50 km)

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Matery, zobaczymy unikatowe domostwa, przypominające Kapadocję, drążone w skale. Matera wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Następnie przejazd do Bari, gdzie spoczęła królowa Bona. Spacer po starówce: romańska katedra San Sabino, bazylika San Nicola z grobowcem Bony Sforzy i średniowieczny normański zamek. Następnie przejazd do Alberobello. Spacer po tym niezwykle urokliwym mieście, zobaczymy „trulle” - cylindryczne, kamienne domy przypominające ule, zbudowane bez żadnej zaprawy. Dla chętnych obiad regionalny (płatny dodatkowo). Przejazd na nocleg do hotelu w ok. Alberobello. (Trasa ok. 280 km)
Uwaga! W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu.

Dzień 7
Po śniadaniu, przejazd do Grot Castellana, które przyroda niezwykle dekoracyjnie przyozdobiła niezwykłymi formami stalaktytów i stalagmitów. Kolejnym punktem programu będzie zwiedzanie Ostuni jednego z najpiękniejszych miast Apuli. Spacer po mieście. Następnie przejazd na nocleg w ok. Amantea. (Trasa ok. 380 km)

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie transfery:
- dla klientów pozostających na drugi tydzień pobytu - przejazd do wybranego hotelu na Kalabrii, pobyt w dniach 8-14, a 15 dnia wylot do Polski. Transfer może odbywać się z przejazdem przez lotnisko w Lamezia di Terme
- dla klientów powracających do Polski transfer na lotnisko i powrót do Polski.

Zakwaterowanie:
Podczas zwiedzania:
Hotele**/*** - wszystkie położone są w okolicach miast (30-65 km do centrum), w miastach satelickich, na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. Pokoje: skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości: restauracja, czasem bar. 
Podczas wypoczynku: 7 nocy w wybranym hotelu (hotele o różnym standardzie zakwaterowania (***, **** lub *****) oferujące wyżywienie BB, HB, FB lub All Inclusive). W celu wybrania hotelu prosimy Państwa o kliknięcie na długość pobytu 14 dni w małym okienku wyszukiwarki, a następnie na rezerwacja online z listą dostępnych hoteli i typem wyżywienia, do wyboru.

Wyżywienie:
Podczas zwiedzania BB oferuje:
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) wg programu. HB oferuje: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) i obiadokolacje wg programu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Podczas wypoczynku: wyżywienie wg oferty w wybranym hotelu: BB, HB, FB lub All Inclusive.

Uwagi:
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.
Wycieczki lokalne: obiad regionalny w Materze 30 EUR, degustacja pizzy neapolitańskiej 20 EUR.

Cena zawiera:
przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, noclegi, przejazdy klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg oferty, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie zawiera:
 biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (rejs na Capri i wzdłuż wybrzeża Amalfi), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie Tour Guide (Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i ich rezerwacja, przewodnicy, rejsy statkiem, system Tour Guide) ok. 215 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), podatków turystycznych na terenie Włoch, wycieczek lokalnych i innych wydatków własnych.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: O Sole Mio!

Traveliada last minute do O Sole Mio!
Traveliada na raty do O Sole Mio!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA