71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Grecja Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe
7+7:

Zachodnia Grecja i Wyspy Morza Jońskiego

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 41973 - 193 - 755
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 07-11-2018. Lato 2019 do 40% rabatu!!!
Promocja na ofertę Lato 2019 trwa do 07.11
Zaliczka 20% wartości imprezy płatna przy rezerwacji
Atrakcyjne zniżki nawet do 40%!
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 15 zł/os
Gwarancja Niezmiennej Ceny - GRATIS!!!
Gwarancja Najniższej Ceny - GRATIS!!!
Dodatkowy rabat dla drugiej osoby do 400 zł
Gwarancja bezpłatnej zmiany rezerwacji do 30 dni przed wylotem GRATIS!!!
Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty. Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Katowice)
92 zł / 14 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Zachodnia Grecja i Wyspy M.Jońskiego - wycieczka (+ opcja 7 dni wypoczynku)

Słynny Stadion w Olimpii - Wyrocznia delficka - Ateny i Meteory - Korfu - ulubiona wyspa Sissi - Lefkada - legenda Atlantydy. Dla chętnych przedłużenie pobytu na Peloponezie!

Program:

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku. Przelot do Patry/Araxos w Grecji samolotem charterowym. Po przylocie spotkanie z pilotem, transfer do hotelu. Gwarantujemy hotel położony nad morzem lub z basenem. Czas wolny na odpoczynek, plażowanie (w zależności od rozkładu lotów).

Dzień 2

Po śniadaniu  przejazd do Olimpii (lista UNESCO), zwiedzanie miejscowości, w której ponad 1000 lat temu odbywały się najważniejsze igrzyska panhelleńskie (do dziś przed każdą olimpiadą zapalany jest znicz olimpijski) zwiedzanie Gimnazjonu, gdzie sportowcy przygotowywali się do zawodów, Świątyni Hery, Świątyni Zeusa, Pracowni Fidiasza oraz Stadionu. Następnie zwiedzimy Muzeum Archeologiczne, w którym zgromadzono rzeźby z czasów greckiej i rzymskiej starożytności, jego zbiory zaliczane są do najwspanialszych w Grecji.
Przejazd  na Lefkadę  nowoczesnym mostem łączącym  Rio-Andirio. W drodze do stolicy wyspy miniemy ruiny zamku Agias Mauras. Wybudowany ok. 1300 r. był wzorcem budowli obronnych epoki i jest jednym z najważniejszych obiektów średniowiecznych w Grecji. Następnie spacer po stolicy wyspy Lefkadzie. Miasto Lefkada jest położone wokół jeziora-morza, rezerwatu, w którym żyją chronione gatunki ptaków np. pelikany. Spacer uliczkami Starówki z tradycyjną zabudową i mnóstwem zabytkowych kościołów, np. Św. Spyrydon z XVII w, czy barokowy Ag. Nikolaos. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Trasa ok. 400 km)

Dzień 3
Przejazd wzdłuż wschodniego wybrzeża przez miejscowość Nirikos - starożytną Lefkadę, gdzie zachowały się ruiny osady z czasów rzymskich do Nidri ,malownicza trasa z pięknymi zatokami, licznymi plażami zawiedzie nas do uroczego kurortu, otoczonego od strony wschodniej plejadą wysp, z których najsłynniejszą jest  Skorpios , należąca do rodu Onassis. Kontynuacja objazdu wyspy przez popularne miejscowości turystyczne  m.in. Vassiliki-leżące nad rozległą zatoką na południu wyspy, znana jako jeden z największych w Europie ośrodków windsurfingu,  czy Agios Nikita. Po drodze  przerwy na zdjęcia malowniczych widoków i kąpiele na pięknych plażach wschodniego jak i  u stóp klifów  zachodniego wybrzeża. Popołudniu  przejazd do Igoumenitsy, przeprawa promowa  na wyspę Korfu (ok. 1 godz. 30 min.) Zakwaterowanie w hotelu na Korfu, nocleg. (Trasa ok.150 km)

Dzień 4

Zwiedzanie rozpoczyna wizytą w miejscowości Gastouri, w której znajduje się wspaniały pałac Achillion, wybudowany przez austriacką cesarzową Elżbietę (Sissi), będący w późniejszych czasach letnią rezydencją cesarza Wilhelma. Pałac słynie z pięknych ogrodów, w których znajduje się imponująca kolekcja rzeźb przedstawiających greckich bogów, bohaterów i mędrców. Następnie zwiedzanie miasta Korfu. (Stare miasto Korfu wpisane jest na listę UNESCO). Miasto to, podzielone na kilka regionów, jest ciekawą mieszanką architektoniczno-kulturową. Zobaczymy między innymi starówkę z portem i fortyfikacją, , oraz słynną Liston, ulicę z arkadami, w których ulokowane są eleganckie kawiarnie i sklepy, ulubione miejsce spotkań turystów i wyspiarzy. Wjazd na punkt panoramiczny, aby zobaczyć Pontikonisi (Wyspę Mysią) , która jest wizytówka Korfu. Następnym etapem wycieczki jest północno-zachodnie wybrzeże wyspy i jej najpiękniejsza, „pięciopalczasta" zatoka Paleokastritsa. Możliwość plażowania,  rejsu do grot morskich  (dodatkowo płatne, ok. 10 EUR/os.) jak i wycieczki pieszej do  XIII –wiecznego monastyru Theotoku na szczycie niższego z dwóch cypli Paleokastritsy. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok 100 km)

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd w kierunku Joaniny. Joanina leży nad Jeziorem Pamwotis, na środku którego znajduje się wyspa Kira Frosinis, gdzie mieszkał Ali Pasza wraz ze swoim haremem. Nazwa wyspy pochodzi od imienia Greczynki, ukochanej Alego Paszy. Krótki spacer po mieście, przejdziemy przez piękną Starówkę z XII-XV, czas wolny na zakup pamiątek. Joanina słynie z niepowtarzalnych wyrobów ze srebra, jednych z najlepszych na świecie fajek oraz żabich udek jako przysmaku regionu. Przejazd w okolice Kalambaki, zwiedzanie Meteorów - słynnych bizantyjskich klasztorów, zbudowanych przez mnichów na niedostępnych, przypominających maczugi skałach. Według legendy, św. Atanazy, założyciel najstarszego i największego klasztoru tzw. Wielkiego Meteoronu wzniósł się na skały na grzbiecie orła. Obecnie tylko dwa klasztory są ośrodkami życia monastycznego, pozostałe pełnią tylko funkcję muzealną Uwaga! Konieczny skromny strój - okryte ramiona, długie spódnice/spodnie. Przejazd na nocleg do Kalambaki. (Trasa ok. 220 km)

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Delf (lista UNESCO), miasteczka położonego wśród urwistych skał Parnasu. Wyrocznia delficka była miejscem pielgrzymek antycznych Greków poszukujących boskich porad w sprawach polityki, wojny czy też miłości. Zwiedzimy  najciekawsze części antycznej wyroczni: m. in.: Świątynia Apollina, w której urzędowały Pytie, czyli antyczne wróżki, Skarbiec Ateńczyków zbudowany dla uczczenia zwycięstwa nad Persami pod Maratonem i wspaniały teatr, który mógł pomieścić 5.000 widzów. Następnym punktem naszego programu jest  wizyta w muzeum  w Delfach-jednym z najatrakcyjniejszych muzeów archeologicznych Grecji .Przejazd do Aten, nocleg. (Trasa ok 370 km)

Dzień 7
Po śniadaniu zwiedzanie Aten - stolicy Grecji. Zobaczymy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta: wzgórze Akropolu zwieńczone ruinami Partenonu - Świątyni Ateny Partenon. Następnie zobaczymy Odeon Herodosa Attyka, monumentalną bramę Propyleje, świątynię Ateny Nike oraz Erechtejon ze słynnym krużgankiem. Następnym punktem programu będzie Muzeum Akropolu z którego przejdziemy na Agorę – starożytny rynek grecki, oraz Forum z Wieżą Wiatrów. Podczas objazdu miasta zobaczymy świątynię Zeusa Olimpijskiego oraz stadion Kali Marmaro, na którym odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie. Następnie przejdziemy pod parlament , aby zobaczyć słynnych gwardzistów greckich w tradycyjnych strojach trzymających wartę przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Zwiedzanie zakończymy spacerem po Place. Dla chętnych rejs po Kanale Korynckim (dodatkowo płatny, ok. 25 EUR/os.). Nocleg w hotelu nad morzem, w okolicach Patry lub Loutraki (Trasa ok. 200 km)

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfery :
- dla klientów powracających do kraju - na lotnisko
- dla klientów, którzy wybrali pobyt na drugi tydzień imprezy - do wybranego hotelu.

Zakwaterowanie:
podczas zwiedzania: hotele ***. Wygodne pokoje 2- osobowe (z możliwością dostawki), wszystkie z łazienkami, WC oraz klimatyzacją.
podczas pobytu: Wybrany hotel. W celu wybrania hotelu prosimy Państwa o kliknięcie na długość pobytu 14 dni w małym okienku wyszukiwarki, a następnie na rezerwacja online z listą dostępnych hoteli i typem wyżywienia, do wyboru.

Wyżywienie:
podczas zwiedzania: BB oferuje: śniadania. HB oferuje: śniadania i obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
podczas pobytu: OV, BB, HB, FB lub All inclusive (w zależności od wybranego hotelu).

Cena zawiera:
przelot samolotem czarterowym do Patry, opłaty lotniskowe, noclegi, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem, wyżywienie wg oferty, program turystyczny, opiekę pilota, ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie zawiera:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów kolejowych i promowych lokalnych przewodników(orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie - ok. 110 EUR, wieczór grecki w Atenach (fakultatywnie), ok. 30 E), dodatkowych posiłków, opłat lotniskowych, wydatków własnych, 
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Zachodnia Grecja i Wyspy Morza Jońskiego

Traveliada last minute do Zachodnia Grecja i Wyspy Morza Jońskiego
Traveliada na raty do Zachodnia Grecja i Wyspy Morza Jońskiego
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA