71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Indie Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe

Kolory Pustynnych Miast - wycieczka

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 43913 - 193 - 16
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
105 zł / 14 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Indie - Kolory Pustynnych Miast - wycieczka

Program:

Dzień 1
11.40 Zbiórka na lotnisku Warszawa - Okęcie, hala odlotów, stanowisko organizatora przy ruchomych schodach. Przelot lotem rejsowym na trasie Warszawa- Delhi, z przesiadką w Stambule.
13.40 Wylot samolotu Turkish Airlines do Stambułu
17.10 Przylot do Stambułu
18.45 Wylot do Delhi

Dzień 2
03.10 Przylot do Delhi w godzinach porannych, transfer do hotelu 3*** (hotel położony poza centrum, skromne pokoje 3***). Czas na odpoczynek po podróży.
Po śniadaniu zwiedzanie New Delhi: m.in. w programie Złota Świątynia sikhijska. Następnie grobowiec Humayuna (pierwowzór słynnego Taj Mahal). Z zewnątrz zobaczymy budynki rządowe: Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) oraz Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki). Kolejno udamy się pod India Gate - słynne wrota Indii. Po południu zwiedzanie Starego Delhi: z zewnątrz obejrzymy monumentalny Czerwony Fort zbudowany przez Szahjahana (przez lata służący jako koszary), zwiedzimy największy w Indiach Płn. meczet Jama Masjid oraz Raj Ghat - miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Shekhawati- krainy słynącej z handlu opium, bawełną i przyprawami. Obszar półpustynny, nazywany radźastańską galerią sztuki pod gołym niebem. Podziwiać tu można unikatowe malowidła będące ozdobą wewnętrznych i zewnętrznych ścian haveli (rezydencji kupieckich), również świątyń i fortów. Następnie przejazd do miejscowości Mandawa, zakwaterowanie w hotelu. Popołudniowy spacer ulicami kupieckiego miasta założonego w XVIII w. Ze względu na bogatą zabudowę pokrytą pięknymi freskami, region ten znany jest również pod nazwą „kraina malowanych miast”. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Bikaneru (przejazd ok. 4 h) i transfer do centrum „Camel safari”. Następnie rozpoczniemy niezapomniane safari na wielbłądach przez pustynię, mijając po drodze tradycyjne wioski i pokonując wydmy. Zatrzymamy się na lunch na pustyni Thar. Safari potrwa do zachodu słońca. Następnie zakwaterowanie w namiotach na wydmach i kolacja urozmaicona pokazem tańca Kalbeliya oraz lokalną muzyką na żywo. Uwaga!!! Ze względu na zakwaterowanie w namiotach sugerujemy zabranie cieplejszej odzieży oraz latarek.

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Bikaner- miasta wielbłądów, skąd pochodzą słynne Wielbłądzie Oddziały z Bikaneru. Miasto będące niczym ogromna oaza na pustyni powstało w 1488r. Legenda mówi, że to właśnie surowe warunki terenu zachęciły przybyszów do upiększania nowo powstającej osady, czego wynikiem są dziś niezwykle delikatne rzeźbienia w czerwonym piaskowcu pałacu Labach. Zwiedzimy Fort Dżunagarh, który kryje w sobie przepiękne pałace i świątynie. Po zwiedzaniu Bikaneru przejazd do Dżajsalmer. Po drodze odwiedzimy słynną na całe Indie 600-letnią świątynię Karni Mata, którą zamieszkuje tysiące otoczonych czcią szczurów. Następnie zakwaterowanie i kolacja w hoteli w Dżajsalmer.

Dzień 6
Po śniadaniu zwiedzanie Dżajsalmer- najstarszego, nadal funkcjonującego, ufortyfikowanego miasta w Radżasthanie. W planie mamy zwiedzanie Złotego Fortu zbudowanego w 1156 r., który urzeka baśniową zabudową starych murów, bastionów, pałaców, świątyń i bazarów. Między innymi zobaczymy wyróżniający się w zabudowie fortecy, siedmiokondygnacyjny pałac maharadży. Cechą charakterystyczną fortu jest fakt, iż po dziś dzień stanowi on „miasto w mieście”- są tu miniaturowe uliczki, domy, hotele, sklepiki i co ciekawe mieszka tu nadal ponad 1000 osób. Z perspektywy fortu roztacza się widok na całe miasto, w większości wybudowane z żółtego piaskowca, wyrastające niczym gigantyczny zamek z piasku z otaczającej je pustyni Thar. Jaisalmer w promieniach zachodzącego słońca sprawia wrażenie mieniącego się złotem i klejnotami, dlatego też nazywany jest Złotym Miastem. Atrakcją wieczoru będzie tematyczna kolacja „Radżasthan Nocą”, z fajerwerkami, muzyką na żywo i tańcami. Nocleg w hotelu w Dżajsalmer.

Dzień 7
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd przez pustynne krajobrazy do Dżodhpur- Błękitnego Miasta (295km. na płd-zach od Jaisalmeru), drugiego, co do wielkości miasta na terenie stanu. Zwiedzimy górujący ponad miastem fort Mehrangarh, który wznosi się na 12- metrowej skale. Z murów obronnych fortu otwiera się pocztówkowy widok na stare miasto, w oddali widać również sylwetkę potężnego Umaid Bhawan - rezydencji lokalnego maharadży oraz historycznego hotelu, jednej z większych prywatnych posiadłości na świecie. Zobaczymy również Jaswant Thada- miejsce kremacji władców Dżodhpuru. Będzie czas na zakupy na lokalnym bazarze i spacer wąskimi i krętymi uliczkami fortu. Następnie zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Dżodhpurze.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Bisznoi Village Camp. Następnie udamy się na pół- dniowe jeep safari mijając po drodze wioski plemienia Bisznoi., co da nam okazję do zetknięcia się z tradycją, zwyczajami i codziennym życiem lokalnej ludności. Po safari przejazd przez znany na całym świecie Ranakpur, gdzie wznosi się zachwycający dżinijski zespół świątynny z połowy XV w. Następnie przejazd do Udajpuru, zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 9
Po śniadaniu zwiedzanie Udajpuru- miasta uważanego za najpiękniejsze i najbardziej romantyczne w całym stanie Radżasthan, tak zwana Wenecja Wschodu. Baśniową urodą miasta, jego światłem i idealnie przejrzystym powietrzem zachwycali się francuscy impresjoniści. Zwiedzimy ulokowany na brzegu jeziora Pichola Pałac Miejski. Zobaczymy jedną z głównych atrakcji starego miasta - świątynię Jagdisz z połowy XVII w. poświęconą bogu Wisznu - Kreatorowi Wszechświata. Ozdobą świątyni m.in. jest wykonany z brązu posąg Garudy, pół-ptaka, pół-człowieka, wierzchowca samego Wisznu. Następnie zobaczymy Sahelion Ki Bari - królewski resort przeznaczony do goszczenia przyjaciół rodziny monarszej oraz Bharatiya Lok Kala Mandir - muzeum sztuki folkowej, w którym odbywają się przedstawienia lalkowe . Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 10
Po śniadaniu przejazd do Puszkar, który należy do najważniejszych miejsc kultu dla wyznawców hinduizmu. Jak głosi legenda święte jezioro, będące sercem miasta, powstało w miejscu, w którym Brahma upuścił z ręki płatki kwiatu lotosu. To tutaj znajduje się najważniejsza z nielicznych świątyń postawionych ku czci boga Brahmy. Każdego roku w czasie listopadowej pełni księżyca przybywają do Puszkaru setki tysięcy pielgrzymów, by wykąpać się w oczyszczających z grzechu wodach świętego jeziora. Uroczyste obchody połączone są z największym i najbarwniejszym w Radżasthanie targiem bydła i wielbłądów. Ponadto Puszkar był, i jest również w dniu dzisiejszym, ulubioną lokalizacją hippisów. Po zwiedzaniu miasta przejazd do Jaipuru. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 11
Po wczesnym śniadaniu zwiedzanie Jaipuru, które zaczniemy od wycieczki do fortecy Amber - wjazd do fortu na słoniach. Zwiedzanie części pałacowej kompleksu z XVI w. Po południu zwiedzanie Pałacu Miejskiego, siedziby Maharadży. Wizyta w unikalnym, zaskakującym futurystyczną architekturą, Obserwatorium Astronomicznym Jantar Mantar, zbudowanym w połowie XVIII wieku. Zobaczymy również przepiękną fasadę Hawa Mahal, tzw. Pałacu Wiatrów - wizytówki miasta. Wizyta w emporium dywanów, tekstyliów oraz kamieni szlachetnych. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 12
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Agry (około 235 km). Po drodze zwiedzimy Fatehpur Sikri, opuszczone miasto Wielkich Mogołów, wielki meczet oraz Bulund Darwaza - Bramę Wolności, zbudowane przez cesarza Akbara.. Na trasie odwiedzimy również wioskę Abhaneri, w której nietypową atrakcję stanowi skomplikowany architektonicznie olbrzymi zbiornik na wodę deszczową wybudowany tutaj ok. X w.n.e przez lokalnego władcę. Następnie zwiedzanie Taj Mahal, jednego z siedmiu współczesnych cudów świata, mauzoleum ufundowanego przez cesarza Szachjahana ku czci swojej żony Mumtaz Mahal, budowanego z białego marmuru przez 22 lata i 22 000 rzemieślników. Kolacja i nocleg w Agrze.

Dzień 13
Po wczesnym śniadaniu zwiedzimy Sikandrę, gdzie znajduje się mauzoleum Akbara. Budowla ma cztery kondygnacje, z których pierwsze trzy powstały z czerwonego piaskowca. W czwartej, marmurowej, umieszczono „fałszywy” grobowiec; prawdziwy grób władcy znajduje się w podziemnej krypcie. Następnie zwiedzanie monumentalnego Czerwonego Fortu w Agrze - największego i najlepiej zachowanego mongolskiego pałacu. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 14
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Dehli. Przyjazd do Dehli w godzinach popołudniowych i czas wolny na odpoczynek po podróży. Kolacja pożegnalna w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu w Dehli.

Dzień 15
Wczesne wykwaterowanie i transfer na lotnisko w Delhi.
04.45 wylot do Stambułu
09.10 przylot do Stambułu
11.20 wylot ze Stambułu do Warszawy
12.40 przylot na lotnisko Warszawa - Okęcie

Zakwaterowanie:
w hotelach 3*** wg kategorii lokalnej (3 noce w New Delhi, 1 noc w Mandawie, 1 noc w Bikanerze pod namiotami, 2 noce w Jaisalmerze, 1 noc w Jodhpurze, 2 noc w Udajpurze, 2 noc w Jaipurze, 2 noc w Agrze),

Wyżywienie:
HB oferuje: śniadania i obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Cena zawiera:
przelot liniami rejsowymi Warszawa- Dehli- Bombaj- Warszawa z przesiadką w Stambule, opłaty lotniskowe, opiekę polskiego pilota oraz miejscowych przewodników, zwiedzanie według programu, przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem,  zakwaterowanie, wyżywienie, Ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż), 1 butelka wody dla Klienta dziennie.

Cena nie zawiera:
opłaty za procedurę wizową do Indii, opłat lotniskowych, biletów wstępu oraz napiwków dla lokalnych przewodników (około 115 USD płatne obowiązkowo pilotowi - jako pakiet), napiwków (ok. 60 USD), dodatkowych posiłków (niewyszczególnionych w programie), opłat za zdjęcia i filmowanie ok. 40 USD, wycieczek fakultatywnych, wydatków osobistych.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Kolory Pustynnych Miast - wycieczka

Traveliada last minute do Kolory Pustynnych Miast  - wycieczka
Traveliada na raty do Kolory Pustynnych Miast  - wycieczka
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA