71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-22, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Tajlandia Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe
7+7:

Baśniowa Tajlandia

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 44009 - 193 - 108
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
105 zł / 14 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Baśniowa Tajlandia - wycieczka

Bangkok i Szmaragdowy Budda - Złoty Trójkąt - Chiang Mai i Chiang Rai - słonie, krokodyle i tygrysy - Wodospady Khao Yai - wypoczynek w Pattaya, Jomtien, Rayong lub na Koh Samet

Program:

Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa. Wylot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop) do Bangkoku.

Dzień 2
Przelot samolotem czarterowym do Bangkoku. Odprawa wizowo-paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Bangkoku: Świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, na terenie którego znajduje się również Wat Pra Kaeo - świątynia gdzie przechowywany jest najsłynniejszy tajski posąg Buddy - niewielki Budda Szmaragdowy. Po zwiedzaniu lunch. Po południu wycieczka po Klongach - rejs łodzią po kanałach, które w przeszłości stanowiły alternatywny system komunikacyjny Bangkoku. Wieczorem dla chętnych kolacja z programem artystycznym.

Dzień 4

Śniadanie w hotelu, następnie wykwaterowanie i przejazd na zwiedzanie pałacu Vimanmek – największego i najbardziej okazałego na świecie budynku z drewna tekowego. Po zwiedzaniu lunch i transfer na lotnisko. Przelot do Chiang Mai, przejazd do hotelu. (Przelot wewnętrzny)

Dzień 5
Śniadanie, rano zwiedzimy jedną z najsłynniejszych świątyń w Tajlandii - Wat Doi Suthep, usytuowaną na górze Suthep nieopodal Chiang Mai. Następnie przejazd do centrum Chiang Mai, lunch i czas wolny na samodzielne spacery po starej części miasta.Po południu wizyta w gabinecie masażu tajskiego (masaż ok. 1,5 godziny).Wieczorem dla chętnych kolacja połączona z pokazem tańców ludowych (dodatkowo płatna ok. 500 THB lub ok. 13 EUR). Późny wieczór pozostaje wolny, żeby dokonać zakupów na  nocnym targowisku w Chiang Mai.

Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie, wizyta w ogrodzie orchidei, a następnie w ośrodku hodowli tygrysów – Tiger Kingdom. Lunch zjemy w San Kampaeng, wiosce rękodzieła usytuowanej na peryferiach Chiang Mai. Po posiłku odwiedzimy niektóre ze stoisk rękodzielniczych znanych z rzeźb, wyrobów z jedwabiu, srebra, parasolek itp. Po południu  przejazd w okolice Chiang Rai, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 230 km)

Dzień 7
Śniadanie, a następnie wizyta w królewskiej willi Doi Tung – dawnej rezydencji królowej matki Somdej Phra Srinagarindra. Po południu powrót do hotelu i czas wolny na wypoczynek nad basenem, lub (za dodatkową opłatą) masaże w centrum spa. Kolacja w hotelu. (Trasa ok. 100 km)

Dzień 8
Po śniadaniu odwiedzimy wioski plemion górskich (w miarę możliwości będzie to osada plemienia Padaung, znanego bardziej jako „Długie Szyje”, w przeciwnym wypadku zobaczymy inne plemiona górskie tego regionu). Następnie zobaczymy położone najdalej na północ miasto Tajlandii – Mae Sai. W zależności od sytuacji politycznej możliwość przejścia na teren Birmy i przejażdżka rikszą motorową po miasteczku Tachilek (dodatkowo płatne ok. 1400 THB lub ok. 35 EUR). Przejazd w rejon Złotego Trójkąta. Następnie wsiadamy na łódź, która powiezie nas wzdłuż granic Tajlandii, Laosu i Birmy oddzielonych rzeką Mekong. Powrót na kolację i nocleg w okolicach Chiang Rai. (Trasa ok. 220 km)

Dzień 9
Po śniadaniu wolne przedpołudnie i czas na relaks lub dla chętnych wyjazd na wycieczkę opcjonalną: przejażdżka na słoniu i rejs rzeką Kok. Zainteresowani pojadą nad rzekę Kok w pobliżu miasta Chiang Rai, gdzie wsiądą na łodzie, którymi popłyną ok. 45 min do wioski słoni. Tam mahuci – opiekunowie słoni zabiorą nas na wycieczkę na słoniowym grzbiecie. Powrót do Chiang Rai samochodami typu pick-up. W drodze powrotnej miniemy kilka wiosek zamieszkałych przez tajskich rolników i mniejszości etniczne. Cena imprezy ok. 1500 THB/ok. 38 EUR. Osoby, które nie uczestniczą w tej wycieczce wyjadą z hotelu później i dołączą do grupy już na trasie. Przejazd do Sukhotai, po drodze lunch. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg i kolacja. (Trasa ok. 500 km)

Dzień 10
Śniadanie, następnie wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie  parku historycznego - pozostałości stolicy Tajlandii w latach 1238-1438. Po zwiedzaniu przejazd do Phitsanulok, gdzie zwiedzamy świątynię Wat Mahathat. Lunch w lokalnej restauracji. Następnie przejazd w okolice Ayutthaya na kolację i nocleg. (Trasa ok. 390 km)

Dzień 11
Po śniadaniu wykwaterowanie i  przejazd do parku historycznego Ayutthaya, dawnej stolicy Tajlandii (1350-1767). Zwiedzimy niektóre z licznych ruin i kompleksów świątyń, które znajdują się w tym mieście - między innymi Wat Phra Si Sanphet. Następnie kontynuujemy podróż do Parku Narodowego Khao Yai, gdzie zobaczymy słynne wodospady i odbędziemy spacer ze strażnikiem parku. Kolacja w lokalnej restauracji, a wieczorem nocne safari (przy odrobinie szczęścia będziemy mogli spotkać krokodyle, sambary, czy węże). Nocleg na terenie parku narodowego. (Trasa ok. 50 km)

Dzień 12
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Pattayi. Dla gości jadących na wyspę Samed lub w okolice Rayongu, zakwaterowanie tego dnia ok. godziny 17.00. Czas wolny na plażowanie, kąpiele morskie i wypoczynek. (Trasa ok. 250 km)

Dzień 13-15
Czas wolny na wypoczynek nad morzem lub dokonanie zakupów. Możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych (nie dotyczy to Klientów wybierających pobyt na wyspie Koh Samet lub w Rayongu): wycieczka na wyspę koralową Koh Lan (ok. 900 THB lub ok. 25 EUR), rewia transwestytów (ok. 900 THB lub ok. 25 EUR), tropikalne ogrody Nong Nooch (ok. 1200 THB lub 30 EUR) lub inne.

Dzień 16
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot samolotem czarterowym do Polski (rejs non stop).

Zakwaterowanie:
Podczas zwiedzania:
wysokiej klasy,odpowiadające standardowi ****/****+ w ocenie organizatora. Pokoje: we wszystkich hotelach są wyposażone w TV, klimatyzację, łazienki z WC i często mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy). Do dyspozycji gości: w hotelach restauracja, bar i w większości hoteli basen.
Podczas wypoczynku: noclegi w wybranym hotelu w Tajlandii (Jomtien/ Pattaya lub Koh Samet) (hotele o różnym standardzie zakwaterowania (***, **** lub *****) oferujące wyżywienie BB, HB, FB lub all inclusive). W celu wybrania hotelu prosimy Państwa o kliknięcie na rezerwacja online z listą dostępnych hoteli i typem wyżywienia, do wyboru.

Wyżywienie:
Podczas zwiedzania FB oferuje:
14 śniadań, 6 lunchy/obiadów, 7 kolacji. Napoje do lunchów/obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
Podczas wypoczynku: wyżywienie wg oferty w wybranym hotelu: BB, HB, FB lub All Inclusive.

Wycieczka w wersji de lux
to oprócz niezapomnianych doznań związanych ze zwiedzaniem i podróżowaniem szereg udogodnień dodatkowych, takich jak: maksymalnie 20 osób w autokarze, wysokiej klasy hotele 4* z klimatyzacją. Jak zawsze gwarantujemy również profesjonalną kadrę w postaci starannie dobranych pilotów oraz kierowców.

Uwagi:
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek w Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku.
W niektórych terminach pilot może odbierać grupę na lotnisku w Bangkoku. Wówczas na lotnisku w Polsce oferujemy Klientom asystę polskiego przedstawiciela w trakcie odprawy.
W hotelu pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji  (z małymi wizerunkami prezydentów).
Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.

Cena zawiera:
przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop) na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa, przelot wewnętrzny na trasie Bangkok - Chiang Mai, opłaty lotniskowe, noclegi, transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg programu, oopiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie zawiera:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowej opłaty na wynagrodzenie dla lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, przewodnicy, rejsy łodzią i napiwki ok. 205 USD), wycieczek fakultatywnych, wydatków własnych.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Baśniowa Tajlandia

Traveliada last minute do Baśniowa Tajlandia
Traveliada na raty do Baśniowa Tajlandia
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA