71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-22, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Hiszpania Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe

Andaluzja warta zobaczenia

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 59627 - 193 - 1657
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
75 zł / 7 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Andaluzja warta zobaczenia - wycieczka+ opcja 7 dni wypoczynku

Granada - u podnóży Sierra Nevada - Kordoba -średniowieczna stolica Kalifatu - Sewilla - najwazniejsze miasto Andaluzji - Kadyks - port założony przez Fenicjan - Jerez dela Fronteraa i sherry -  Punta Europa na Gibraltarze - Malaga i andaluzyjskie pueblos blancos.
Program:

Dzień 1
Zbiórka przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Transfer do hotelu w okolicach Almerii. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący do Malagi/Almerii późnym wieczorem nie mają kolacji w dniu 1.
 
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Granady i zwiedzanie miasta. Proponujemy spacer po krętych uliczkach centrum miasta - Alcaiceria (arabski bazar) i gotycka katedra z kaplicą królewską. Następnie zobaczycie Państwo piękne budowle Maurów będące częścią Alhambry: Pałace Nasrydów - arcydzieło architektury charakteryzujące się wspaniałą kompozycją przestrzeni, wody, światła i dekoracji oraz Generalife - letnią rezydencję dynastii Nasrydów. Po południu zapraszamy na spacer po urokliwej dzielnicy Albaicin, z której zobaczymy piękną panoramę Alhambry na tle gór Sierra Nevada. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Granady. Trasa ok.160 km.

Dzień 3
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Kordoby. Spacerując po starówce, odnosi się wrażenie, jakby czas stanął w miejscu: wąskie wybrukowane uliczki (w tym słynna uliczka kwiatowa), zaułki i kute bramy z żelaza, to wszystko przenosi nas w średniowiecze. Najciekawsze zabytki to Mezquita (czyli Wielki Meczet, budowany od VIII wieku), synagoga i Puente Romano, rzymski most na Gwadalkiwirze. Po południu przejazd do Sewilli – stolicy Andaluzji. Zwiedzanie zaczniemy od panoramicznej wizyty autokarem po portowej dzielnicy El Arenal słynnej z Plaza de Toros de la Maestranza, promenady Cristobal Colon, posągu Carmen, Torre del Oro (dwunastobocznej arabskiej wieży). Kolacja i nocleg w okolicach Sewilli.
Dla chętnych wieczorem wyjście na wieczór flamenco – cena ok 39 euro. Trasa ok. 400 km.

Dzień 4
Po śniadaniu ciąg zwiedzania Sewilli - tereny Parku Marii Luizy z przepiękną wizytówką miasta Plaza de Espana. Następnie spacer najstarszą dzielnicą Santa Cruz - ogromna gotycka katedra i mauretańska dzwonnica La Giralda. Dla chętnych rejs statkiem po Guadalikiwrze (ok. 16 Euro). Po południu przejazd Jerez de la Frontera - gdzie odwiedzimy znane na całym świecie bodegi Tio Pepe oraz gdzie zapoznamy się z produkcją winnego sherry. Dla wielbicieli hippiki – wizyta w słynnej królewskiej akademii jazdy konnej. Późnym popołudniem przejazd w okolice Kadyksu na kolację i nocleg. Trasa ok. 120 km.

Dzień 5

Po śniadaniu zwiedzanie Kadyksu - zwanego "małą Hawaną". Kadyks to najstarsze miasto w Europie założone przez Fenicjan 3000 lat temu. Wspaniale położone, na półwyspie oddzielającym zatokę Kadyksu od Oceanu Atlantyckiego, jest tętniącym miastem portowym. Kadyks uważany jest za kolebkę flamenco - pełno tu szkół flamenco, a muzyka nie cichnie nawet w nocy. Miasto najlepiej podziwiać ze szczytu barokowej wieży Torre Tavira, skąd rozpościera się zapierający dech widok na port, szerokie aleje nadmorskie, plażę de la Caleta, wąskie uliczki starówki, xviii-wieczną katedrę Nueva oraz liczne kościoły. Po południu przejazd do Gibraltaru - półwyspu o długości zaledwie 6 km, który jest malutką enklawą brytyjską na Płw. Iberyjskim. W programie przejazd minibusami na Punta Europa ze wspaniałym widokiem na Afrykę, a następnie wjazd na Skałę Gibraltarską, jedyne miejsce w Europie, w którym na wolności żyją małpy, wejście do Jaskini Świętego Michała i następnie zjazd do miasta. Jeśli wystarczy czasu, proponujemy zakupy na Main Street (Gibraltar to strefa handlu wolnocłowego).  Kolacja i nocleg w okolicach Gibraltaru lub Estepony. Trasa ok. 120 – 150 km.
UWAGA: w niektórych terminach hotel może być zlokalizowany poza kurortem nadmorskim.
Uwaga: po Gibraltarze podróżuje się minibusami lub taksówkami z anglojęzycznymi kierowcami-przewodnikami. Cała grupa spotyka się przy danej atrakcji turystycznej, gdzie na czas jej zwiedzania opiekę przejmuje polskojęzyczny pilot wycieczki.

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Rondy - miasta zawieszonego na dwóch wzniesieniach przedzielonych imponującą przepaścią – Tajo (różnica poziomów 130 m).W czasie spaceru zobaczymy Kolegiatę Najświętszej Marii Panny,  starówkę, dom Juana de Bosco, XVI -wieczny most Puente Nuevo łączący dwie części miasta oraz areny do walki z bykami. Kolejnym punktem programu będzie Malaga – urocze miasto i znany kurort Costa del Sol. Zwiedzanie miasta: zamek Gibralfaro, starówka z przepiękną katedrą, bodega El Pimpi – jedno z ulubionych miejsc lokalnych celebrytów. Malaga to również miasto kojarzone z postacią słynnego Pablo Picassa , którego dom - muzeum zobaczymy w trakcie spaceru. Kolacja i nocleg na Costa del Almeria. Trasa ok. 400 km.

Dzień 7
Czas wolny na plażowanie. Chętnym proponujemy wycieczkę fakultatywną w rejon Alpujarry znany z malowniczych pueblos blancos  w programie: Lanjaron (znane z ujęcia wód mineralnych),  Pampaneira (spacer krętymi uliczkami) i najwyżej położone w górach Sierra Nevada -  Trevelez (miasteczko słynie z suszarni szynek, zwiedzanie jednej z suszarni połączony z degustacją tego andaluzyjskiego specjału (cena ok. 30 Eur/os)

Dzień 8
Klienci powracający do Polski - wykwaterowanie, czas wolny, transfer na lotnisko w Almerii/Maladze. Klienci pozostający na pobycie na Costa del Almeria - po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny. Po południu transfer do wybranego hotelu.

Zakwaterowanie:
Podczas zwiedzania:
hotele *** położone poza zwiedzanymi miastami. Na miejscu w hotelu restauracja i bar. Pokoje 1- 2- 3 osobowe, (przy czym 3- os. to z reguły pokój 2- os. z dostawką), wszystkie z łazienkami i WC, często z telefonem i radiem i klimatyzacją.
Podczas wypoczynku: 7 nocy w wybranym hotelu na wybrzeżu Costa del Almeria (hotele o różnym standardzie zakwaterowania (***, **** lub *****) oferujące wyżywienie BB, HB, FB lub all inclusive). W celu wybrania hotelu prosimy Państwa o kliknięcie na długość pobytu 14 dni w małym okienku wyszukiwarki, a następnie na rezerwacja online z listą dostępnych hoteli i typem wyżywienia, do wyboru.

Wyżywienie:
Podczas zwiedzania HB oferuje
: śniadania kontynentalne i serwowane obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Podczas wypoczynku: wyżywienie wg oferty w wybranym hotelu: BB, HB, FB lub All Inclusive.

Cena zawiera:
przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi wyżywienie wg oferty, program turystyczny j. w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Costa del Sol opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide, napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide - ok. 174 EUR. W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).

Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie
WARUNKI NARCIARSKIE - HISZPANIA

Hiszpania może być ciekawą propozycją dla tych, którzy są już znudzeni jazdą w popularnych kurortach Włoch, Francji i Austrii. Większość tutejszych ośrodków narciarskich znajduje się w Pirenejach i ciągnie się wzdłuż francuskiej granicy. Ich podstawową zaletą jest brak tłumów, słoneczna pogoda oraz znakomite warunki śniegowe. Urozmaiceniem pobytu może być próbowanie potraw kuchni katalońskiej oraz zwiedzanie zabytków architektury romańskiej. Te wszystkie składniki oraz bliskość Andory, która również słynie ze świetnych warunków narciarskich, a także strefy wolnocłowej, tworzą doskonałe miejsce na szalony, zimowy wypoczynek. Drugim hiszpańskim regionem, w którym można jeździć na nartach jest Andaluzja, a konkretnie Sierra Nevada. 


REGIONY NARCIARSKIE

LA MOLILNA
leży w Pirenejach, w prowincji Girona. Ośrodek znajduje się na wysokości 1700 m, a jego wyciągi docierają na wysokość 2445 m. Teren narciarski to obszar o powierzchni 53 km. Wielbiciele sportów zimowych mogą tu korzystać z snowparku, wędrówek w rakietach śnieżnych, jazdy psimi zaprzęgami, Ski-Doo oraz toru saneczkowego. Sezon narciarski trwa od grudnia do kwietnia.

Trasy narciarskie: 46 tras
trasy zielone: 12 tras
trasy niebieskie: 13 tras
trasy czerwone: 15 czerwonych
trasy czarne: 6 czarnych

Wyciągi: 16 wyciągów
wyciągi gondolowe: 1 gondola
wyciągi krzesełkowe: 8 krzesełek
wyciągi talerzykowe: 5 talerzykowych
ruchome chodniki: 2 ruchome chodniki

SIERRA NEVADA
Leży w Południowej Hiszpanii w masywie górskim Penibético. W pobliżu znajduje się pełna zabytków Granda. Sam ośrodek zlokalizowany jest na wysokości 3282 m i jest podzielony na 6 terenów narciarskich: Veleta, Laguna de las Yeguas, Borreguiles, Loma Dílar, Parador y Río. Sezon narciarski rozpoczyna się w grudniu i trwa do kwietnia. W jego trakcie można korzystać ze snowparku oraz Mirlo Blanco - strefy aktywności z wieloma atrakcjami.

Trasy narciarskie: 103 km tras
trasy zielone: 16 tras
tasy niebieskie: 35 tras
trasy czerwone: 43 trasy
trasy czarne: 9 czarnych

Wyciągi: 30 wyciągów
wyciągi gondolowe: 2 gondole
wyciągi krzesełkowe: 15 krzesełek
wyciągi talerzykowe: 5 talerzykowych
ruchome chodniki: 8 ruchomych chodnikówUwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Andaluzja warta zobaczenia

Traveliada last minute do Andaluzja warta zobaczenia
Traveliada na raty do Andaluzja warta zobaczenia
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA