801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 62452 - 199 - NAP

Weekend w Neapolu - 5 dni

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 04-02-2018. ZNIŻKI ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ (dotyczy ofert ze zwiedzaniem)!
Promocja LATO 2018
Zniżka w wysokości 150 zł/os
Gwarancja Niezmienności Ceny gratis
Promocja dotyczy ofert ze zorganizowanym zwiedzaniem
Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty. Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa - Modlin)
49 zł / 4 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Ważne informacje do rezerwacji

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży oraz "regulaminem Traveliada.pl" zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. Nr 133 poz 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Traveliada.pl moich danych osobowych.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje




Weekend w Neapolu - 5 dni

Najpiękniejszy fragment włoskiego wybrzeża, łagodny klimat, piękne wyspy, jedyny czynny wulkan na europejskim lądzie, bogata kultura, leniwe życie według zasady „dolce far niente” i wspaniała kuchnia nieomylnie wskazują na to, że okolice Neapolu to świetne miejsce na weekendowy wypad!

Program zwiedzania:

Dzień 1

Zbiórka na wybranym lotnisku, odprawa i przelot do Neapolu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
Uwaga! Jeśli pozwolą na to godziny przelotów, w pierwszym i ostatnim dniu będzie realizowany program zwiedzania.

Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd do Pompei - miasta, które podczas wybuchu Wezuwiusza w 79 r. zostało przykryte kilkumetrową warstwą popiołów wulkanicznych. Przejście przez Bramę Morską i zwiedzanie wykopalisk - w programie m.in. antyczne Forum, Bazylika i Świątynia Apollina, termy miejskie, ruiny amfiteatru, który mógł pomieścić nawet 20 tysięcy widzów oraz domy mieszkalne, ozdobione pięknymi freskami i mozaikami.
Następnie przejazd na Wezuwiusz – jedyny czynny wulkan na naszym kontynencie, z którego roztacza się fantastyczny widok na całą Zatokę Neapolitańską. Spacer po wulkanie do miejsca, w którym można zajrzeć do wnętrza krateru.
Po południu powrót do Neapolu - miasta, w którym narodziła się pizza. Zwiedzanie stolicy południowych Włoch: Castel Nuovo - architektoniczny symbol miasta, Piazza del Plebiscito i Pałac Królewski z fasadą ozdobioną posągami neapolitańskich władców oraz spacer po urokliwym starym mieście. Degustacja słynnego limoncello – lokalnego likieru cytrynowego. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Costiery Amalfitańskiej, uważanej za najpiękniejszy fragment włoskiego wybrzeża. W programie spokojne zwiedzanie dwóch najbardziej malowniczych miasteczek regionu Kampania:
Amalfi – kolorowego miasteczka położonego na stromym wybrzeżu, pełnego kwiatów, niewielkich placyków, uroczych kafejek i wąskich uliczek. Zwiedzanie Katedry św. Andrzeja, spacer po centrum, czas wolny na „zagubienie się” w uliczkach Amalfi.
Ravello – miasteczka położonego 350 m.n.p.m, z którego roztaczają się fantastyczne widoki na Wybrzeże Amalfitańskie, spacer po mieście i ogrodach Ravello.  Jeśli warunki drogowe na to pozwolą – przejazd trasą widokową do Positano. Positano to dawna osada rybacka, słynąca obecnie z pięknej, piaszczystej plaży, labiryntu wąskich uliczek oraz Katedry Santa Maria Assunta o charakterystycznej mozaikowej kopule. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej na Capri. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.
Wycieczka fakultatywna Capri
Zapraszamy na wycieczkę fakultatywną na Capri – uważaną za najpiękniejszą z włoskich wysp, gdzie będzie czas na kąpiele morskie i słoneczne, a dla chętnych rejs do malowniczych grot oraz zwiedzanie centrum wyspy i Ogrodów Augusta. Po południu powrót do Neapolu i czas wolny.
Cena wycieczki to 35 € (płatne u pilota). Cena zawiera rejs na Capri oraz opiekę pilota. Cena nie obejmuje ewentualnego rejsu do grot i wjazdu kolejką do Ogrodów Augusta (ok. 25 €). Wycieczka jest realizowana przy min. 8 zgłoszonych osobach, jeśli pozwalają na to warunki atmosferyczne.

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie i złożenie bagażu. Wyjazd pociągiem do Caserty, gdzie znajduje się pałac nazywany „włoskim Wersalem”. Spacer po starym mieście i zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO pałacu Burbonów – Reggia di Caserta oraz królewskich ogrodów z licznymi fontannami. Po południu powrót do Neapolu, odbiór bagażu, transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

Zakwaterowanie:
Proponujemy zakwaterowanie w hotelach 3* położonych w Neapolu, w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta, w pobliżu przystanku komunikacji miejskiej. Wszystkie hotele gwarantują zakwaterowanie w wygodnie urządzonych pokojach 2-osobowymi (z możliwością jednej dostawki), z łazienkami, TV i telefonem.

Wyżywienie:
BB oferuje:
śniadania kontynentalne.

UWAGA!
Cena wycieczki zawiera jedynie bagaż podręczny o wadze 10 kg i wymiarach 42x32x25 cm (bagaż mieszczący się pod siedzenie fotela lotniczego). Istnieje również możliwość wykupienia bagażu głównego – jego ceny zależą od terminu przelotu i są ustalane przez przewoźnika, a dodatkowy bagaż przypisany jest do konkretnej osoby.
Uwaga! Prosimy o wybór bagażu w momencie dokonywania rezerwacji, gdyż w przypadku wykupienia bagażu w późniejszym terminie, jego cena będzie wyższa o 50 zł. Ze względów organizacyjnych prosimy o ostateczny wybór opcji bagażu najpóźniej na 4 dni robocze przed planowanym terminem wycieczki – po tym terminie dodanie bagażu może nie być możliwe.
Przypominamy, że w bagażu podręcznym nie mogą znajdować się płyny ani żele czy fluidy w opakowaniach większych niż 100 ml oraz ostre narzędzia (noże, metalowe pilniczki do paznokci, nożyczki, itp.).

Cena zawiera:
Przelot na wybranej trasie, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, transfery busem/autokarem w 2 i 3 dniu wycieczki, noclegi, wyżywienie wg oferty, opiekę pilota, ubezpieczenie podstawowe (KL, NNW, CHP i bagażu).

Cena nie zawiera:
kosztu realizacji programu zwiedzania ok. 120-130 € (obejmuje przejazdy komunikacją miejską podczas programu zwiedzania, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji: Pompeje, wjazd na Wezuwiusz, Katedra w Amalfi, Reggia di Caserta, pociąg do Caserty, lokalnych przewodników oraz słuchawki podczas realizacji programu zwiedzania), bagażu głównego, podatku miejskiego – łącznie 8 €, opcji dla chętnych (wycieczka fakultatywna), wydatków własnych.

Dodatkowe informacje:
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie punkty programu zostaną zrealizowane
Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów (zwiedzanie muzeów z przewodnikiem lokalnym)
Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub w Neapolu po przylocie
Transfery lotniskowe oraz wycieczki do Pompei i na Costierę Amalfitańską realizowane są busem/autokarem, przejazdy podczas realizacji programu odbywają się komunikacją miejską oraz pociągami
W przypadku wylotu we wczesnych godzinach porannych zamiast śniadania mogą zostać przygotowane pakiety śniadaniowe.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Zdjęcia z hotelu: Weekend w Neapolu - 5 dni

Traveliada last minute do Weekend w Neapolu - 5 dni
Traveliada na raty do Weekend w Neapolu - 5 dni
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA