801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 80337 - 224 - PEKCHIR
Chiny Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe

Chiński Ekspres

Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Ważne informacje!
Uwaga! Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do końcowej ceny rezerwacji należy doliczyć składkę ( 15 zł/os lub 13 zł/os - w zależności od rodzaju wyjazdu) na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Symulacja całkowitej kwoty rezerwacji nie zawiera wyżej wymienionej opłaty.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
75 zł / 8 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Ważne informacje do rezerwacji

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży oraz "regulaminem Traveliada.pl" zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. Nr 133 poz 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Traveliada.pl moich danych osobowych.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Chiński Ekspres - wycieczka

Pekin • Wielki Mur • Suzhou • Luzhi • Szanghaj


Świetnie zaplanowana trasa do Państwa Środka fascynującego wspaniałymi zabytkami, baśniowymi krajobrazami, rozmachem metropolii i ciekawymi zwyczajami. W programie Pekin – mieszanka tradycji i nowoczesności, Wielki Mur – symbol Chin i Szanghaj z imponującymi punktowcami. Emocji dostarczy na pewno wjazd na wieżę telewizyjną Perła Orientu i przejazd szybkim pociągiem, a lekcja kaligrafii pozwoli odkryć uśpione talenty. Wizyta w dwóch najpiękniejszych ogrodach w Suzhou, będących przykładami perfekcji i harmonii w sztuce projektowania oraz rejs łodziami po kanałach wodnej wioski Luzhi to wymarzony relaks.

Program:

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Chin.

2. DZIEŃ.
Przylot do PEKINU, stolicy Chin, kulturalnego, gospodarczego i politycznego centrum kraju. Zwiedzanie: Świątynia Nieba – uważana za łącznik z niebiosami, jeden z najbardziej rozpoznawalnych zabytków w mieście. Spacer zabytkową uliczką Qianmen. Przejazd do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Krótki postój przy parku olimpijskim i możliwość podziwiania z zewnątrz Stadionu Narodowego, znanego również jako Ptasie Gniazdo. Przejazd do Pałacu Letniego, najpiękniejszego ogrodu cesarskiego w Chinach położonego w bajecznej scenerii parku, nad jeziorem Kunming, na którym podziwiać można oryginalną marmurową łódź i liczne pawilony wkomponowane w piękny krajobraz. Spacer wzdłuż słynnej Długiej Galerii. Wizyta w zakładzie zajmującym się produkcją pereł, gdzie można poznać zasady hodowli pereł słodkowodnych oraz dokonać zakupów w przyfabrycznym sklepie. Przejazd na WIELKI MUR – jedną z największych atrakcji turystycznych Chin. Imponująca budowla znajduje się na liście UNESCO. Przejście po jednym z najlepiej zachowanych odcinków muru. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): Kung-Fu Show – interesujący pokaz chińskich sztuk walki, świat buddyjskich mnichów przedstawiony w oprawie wspaniałej muzyki i w barwnej scenerii. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie Placu Tiananmen, położonego w samym centrum Pekinu. Tiananmen jest największym publicznym placem na świecie, znajdują się przy nim gmach parlamentu i mauzoleum Mao Zedonga. Przejście do Zakazanego Miasta i zwiedzanie pochodzącego z XV w. Pałacu Cesarskiego, rezydencji cesarzy dwóch ostatnich dynastii: Ming i Qing. Wizyta w parku Jingshan, malowniczo usytuowanym na terenie słynnego Wzgórza Węglowego, z którego rozciąga się piękna panorama na Zakazane Miasto i okolicę. Zwiedzanie Świątyni Harmonii i Pokoju, będącej czynnym centrum religijnym wyznawców lamaizmu. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji, której specjalnością jest kaczka po pekińsku – najsłynniejsze danie Pekinu. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd super szybkim pociągiem do SUZHOU – najbardziej znanego dawnego ośrodka produkcji jedwabiu, miasta słynącego z malowniczych kanałów i bajkowych ogrodów, wpisanych na listę UNESCO. Zwiedzanie jednego ze wspaniałych ogrodów: Ogrodu Mistrza Sieci. Wizyta w Fabryce Jedwabiu – poznanie procesu produkcji tego materiału, możliwość zakupów w przyfabrycznym sklepie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wcześnie rano przejazd do parku, gdzie mieszkańcy ćwiczą Tai-Chi. Gimnastyka jest w Chinach bardzo popularna, w parkach i na placykach można często zaobserwować ćwiczących ludzi. Zwiedzanie Ogrodu Pokornego Zarządcy, kolejnej perełki wśród klasycznych chińskich ogrodów. Lekcja kaligrafii w jednym z ogrodowych pawilonów z użyciem tradycyjnych przedmiotów: tusz, pędzle i papier ryżowy. Przejazd do LUZHI, zabytkowej „wodnej wioski”, malowniczo położonej na brzegach kanałów, gdzie ma się wrażenie, że czas zatrzymał się dawno temu. Spacer wąskimi uliczkami można porównać do podróży w czasie. Rejs stylowymi łodziami po kanałach miasteczka. Przejazd do Szanghaju. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Zwiedzanie SZANGHAJU, miasta drapaczy chmur i nowoczesnej architektury, nazywanego „Paryżem Wschodu”. Zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy – jednej z niewielu buddyjskich świątyń w mieście, gdzie przechowywany jest bezcenny skarb: nefrytowy, inkrustowany kamieniami posąg Buddy. Wizyta w muzeum szanghajskim, gdzie znajduje się znakomita kolekcja obrazująca rozwój chińskiej sztuki na przestrzeni dziejów. Spacer ulicami Starego Miasta. Podziwianie panoramy miasta z tarasu widokowego na najwyższej w Azji i trzeciej pod względem wysokości na świecie wieży telewizyjnej, zwanej „Perłą Orientu”. Spacer nabrzeżną promenadą o nazwie Bund oraz po głównej arterii handlowej Szanghaju – Nanjing Road. Czas wolny na zakupy. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka statkiem po rzece Huang Pu przepływającej przez środek Szanghaju. Powrót do hotelu. W zależności od godziny wylotu: czas wolny i transfer na lotnisko lub nocleg.

8. DZIEŃ.

Przelot do Polski.
 
Zakwaterowanie:
5 noclegów w hotelach*** w miastach lub okolicy: 3 w Pekinie, 1 Suzhou, 1 w Szanghaju • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami .

Wyżywienie:
BB oferuje:
śniadania.

Cena zawiera:
zakwaterowanie, wyżywienie, przelot, przejazd komfortowym autokarem, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera:

wizy, Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy i bilety kolejowe na przejazd super szybkim pociągiem: ok. 225 USD, napiwki ok. 35 USD/os. Opłaty fakultatywne: kolacja – kaczka po pekińsku: ok. 29 USD, Kung-Fu Show: ok. 32 USD, wycieczka statkiem po rzece Huang Pu: ok. 29 USD; wszystkie imprezy fakultatywne realizowane są od 10 osób, podane ceny obejmują koszty wstępu, transportu, pracy przewodnika lokalnego i kierowcy.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Zdjęcia z hotelu: Chiński Ekspres

Traveliada last minute do Chiński Ekspres
Traveliada na raty do Chiński Ekspres
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA