71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Rotonda (Saloniki)

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 86951 - 227 - MZT3288
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Promocja ważna do 16-12-2019. Rabat do 30%!
First Greece Lato 2020, etap IV:
Promocja dotyczy oferty pakietowej z przelotami charterowymi dla klientów indywidualnych przy min. 7-dniowym pobycie:
~ Rabat do 30%
~ Zaliczka rezerwacyjna 12% przy potwierdzaniu rezerwacji
~ Rezerwacja miejsc premium na liniach Ellinair dla wylotów z Warszawy i Katowic w cenie 10 zł od miejsca
~ Gwarancja niezmienności ceny
~ Gwarancja najniższej ceny do dnia 31.03.2020
~ Gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji do 30 dni przed datą wyjazdu
~ Fundusz Gwarancyjny zawarty w cenie wyjazdu

Ceny podane na www.traveliada.pl zawierają już naliczone rabaty
Regulamin promocji dostępny u konsultanta
Rezerwuj 713405050 mail rezerwacje@traveliada.pl.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Warszawa)
85 zł / 7 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Hotel Rotonda

Dogodne położenie hotelu, prosty styl, internet, bezpłatny parking, obsługa pokojowa. Niedrogi wypoczynek niedaleko od centrum Salonik.

Położenie:
Centrum Salonik, obok dworca kolejowego, 10 minut pieszo do głównej ulicy Ignatia, 15 km do lotniska Macedonia. Hotel całkowicie odnowiony w 2009 r.

Pokoje:
W pokojach: klimatyzacja, ogrzewanie, telewizor, telefon, lodówka, prysznic, suszarka, bezpłatny sejf, bezpłatny internet Wi-Fi, balkon

Możliwość wykorzystania dodatkowej rozkładanej kanapy.

Codzienne sprzątanie pokoi, zmiana pościeli 2 razy w tygodniu.

Wyżywienie:
BB oferuje:
śniadania.

Cena zawiera:
Przelot, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie NNW i KL. opiekę rezydenta.

Cena nie zawiera:
Wycieczek fakultatywnych, wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w cenie.

Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne -  Chalkidiki

Aridea

Wspaniałe miejsce położone w paśmie górskim. W pobliżu miasta Aridea, w miejscowości Loutra, czeka na Państwa czyste, rześkie powietrze oraz krystaliczne strumienie i potoki. "Ogrody Edenu" - jak miejsce to nazywają miejscowi, zachwycą najbardziej wymagających podróżników. Bogata roślinność oraz malowniczy kanion rozciągają się na długości 15 km. wzdłuż rzeki Termopotamos (gr. ciepła rzeka), fascynując swym pięknem oraz kojąc duszę.
Aridea to uzdrowisko z wodami termalnymi, które mają zbawienny wpływ na organizm. Oddaj się wspaniałemu relaksowi w naturalnym SPA pod gołym niebem...
Koszt za osobę dorosłą ok. 45€.

Ateny

Ateny, stolica Grecji, miasto niesamowitego przeznaczenia, żywe świadectwo najwyższych osiągnięć kultury, które znajdują swój wyraz w zabytkach z różnych epok. Podczas wycieczki będzie możliwość zobaczenia tego, co jest chwałą Grecji: Partenonu, Erechtheionu ze słynnymi kariatydami, Propylei i świątyni Bezskrzydłej Nike (na Akropolu), która od 1987 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Odwiedź Muzeum Akropolu (opcjonalnie - w wolnym czasie) z jego bogatą kolekcją. Będzie również okazja zobaczyć Świątynię Zeusa Olimpijskiego, Odeon Herodesa Attykusa (do dziś odbywają się tu przedstawienia), stadion Kalimarmaro, gdzie w 1896 roku odbyły się pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie. Zobaczymy Parlament, Uniwersytet i Akademię Nauk. Nie ulega wątpliwości, że w pamięci pozostanie Wam kolorowa ceremonia zmiany warty honorowej przy pomniku Nieznanego Żołnierza. Wycieczka zakończy się w malowniczej okolicy starych Aten. Tu czekają na nas sklepy z pamiątkami, tradycyjne tawerny i kawiarnie.
Koszt za osobę dorosłą ok. 100€.

Athos

Wycieczka wokół zachodniego wybrzeża Świętej Góry to fascynujący rejs wzdłuż wybrzeża półwyspu Athos. Niepowtarzalna przygoda i szczególna szansa dla kobiet aby z pokładu statku zobaczyć Teokratyczną Republikę Mnichów i klasztory wybudowane na zboczach gór, ponieważ od 1060r. kobiety nie mają wstępu na teren Republiki. Mamy szansę zobaczyć 8 z 20 istniejących klasztorów i podziwiać dziewiczą naturę półwyspu.
Koszt za osobę dorosłą ok. 50€.

Meteory

Meteory to wycieczka do „wiszących klasztorów” - niesamowity krajobraz, gdzie na szczytach wysokich skał znajdują się prawosławne klasztory. Nazwa Meteora oznacza „zawieszony między niebem a ziemią”. Meteory to miejsce, w którym równocześnie odczuwa się strach i zachwyt. To harmonia natury oraz dzieła człowieka. Uważane są za ósmy cud świata współczesnego. Wycieczka do klasztorów Meteora jest fantastyczną podróżą poza realny świat.
Koszt za osobę dorosłą ok. 70€.

Park wodny WATERLAND

Park wodny WATERLAND to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych, doskonała okazja do wypoczynku całą rodziną. Miasteczko wodne jest pełne niespodzianek i rozrywki. Baseny, rzeki, bicze wodne, sztuczna fala i mnóstwo zjeżdżalni, to tylko niektóre z atrakcji! Na terenie miasteczka wodnego znajdują się również korty tenisowe, boisko do koszykówki, restauracje i kawiarnie.
Koszt za osobę dorosłą ok. 40€.

Saloniki

Saloniki to drugie, co do wielkości miasto w Grecji, uważane za jedno z najpiękniejszych w kraju. Saloniki są stolicą północnej Grecji, często określane mianem narzeczonej północy. Niesamowite dziedzictwo historyczne i architektoniczne sprawia, że Saloniki są wyjątkową atrakcją turystyczną. Na odwiedzających czekają zabytki, muzea oraz miejsca o znaczeniu archeologicznym, a ulice i place miasta otoczone są starożytnymi budowlami. Biała Wieża na wybrzeżu (symbol miasta), Łuk Galeriusza, Świątynia św. Demetriosa, to tylko niektóre z atrakcji Salonik!
Koszt za osobę dorosłą ok. 45€.

Wergina, Olimp, Dion

Wergina+Olimp+Dion to wspaniała przygoda dla wszystkich tych, którzy interesują się historią i mitologią starożytnej Grecji. W Werginie zobaczymy, ukryty pod powierzchnią ziemi, starożytny grobowiec Filipa II, ojca Aleksandra Wielkiego i unikalne muzeum. Tumulus w Werginie wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dotrzemy również na majestatyczny Olimp, aby cieszyć oczy zapierającym dech w piersiach widokiem. Odwiedzimy Dion, starożytne macedońskie miasto, w którym znajduje się stanowisko archeologiczne z ołtarzem ofiarnym Zeusa.
Koszt za osobę dorosłą ok. 55€.

Wieczór grecki

Wieczór grecki to tańce, muzyka i grecka atmosfera przy kieliszku greckiego wina.
Koszt za osobę dorosłą ok. 40€

Wycieczka Trójząb Posejdona

Wycieczka Trójząb Posejdona to relaksujący rejs wzdłuż półwyspu Sithonia. Rozpoczniemy dzień od plażowania w Toroni, po czym udamy się do miasteczka Neos Marmaras. Tu będziemy mieli czas na lunch i zwiedzanie. Następnie udamy się w rejs do wyspy Kelyfos, nazywanej wyspą żółwi, gdzie znów będziemy mogli popływać w krystalicznych wodach. Podczas rejsu mamy możliwość podziwiać piękne widoki. Wycieczka jest doskonałym pomysłem na wypoczynek dla całej rodziny.
Koszt za osobę dorosłą ok. 45€.

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 09.05.2018r., ceny mogą ulec zmianie 


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Rotonda (Saloniki)

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 3 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do Grecji na naszym portalu miała miejsce 4 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Rotonda (Saloniki)

Traveliada wakacje 2020 do Rotonda (Saloniki)
Traveliada last minute do Rotonda (Saloniki)
USA bez wizy!
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA