71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Sekretne plaże Tajlandii

kod oferty: 97516 - 193 - 3610
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Sekretne plaże Tajlandii- wycieczka

Phuket - pobyt na rajskiej wyspie - rejs po bajecznej zatoce Phang Nga - tropikalne krajobrazy Krabi - piękna plaża Ao Nang - wyspa Phi Phi - wyspa Jamesa Bonda


Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Organizatora znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Wylot samolotem rejsowym do Dubaju, transfer do hotelu i nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Przylot na Phuket w godzinach wieczornych. Odprawa paszportowa, transfer i zakwaterowanie w hotelu; odpoczynek po podróży, a wieczorem kolacja w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do jednej z najpiękniejszych zatok Tajlandii - Phang Nga, gdzie udamy się na rejs. Niesamowity krajobraz zatoki tworzą liczne nieduże wysepki pokryte roślinnością tropikalną, ciekawe formacje skalne wyrastające wprost z wody, wapienne klify oraz jaskinie. Zatoka to bogactwo wielu gatunków zwierząt i roślin, znajdujących się od 1981 roku pod nadzorem utworzonego na jej terenie Parku Narodowego Phang Nga. Zatrzymamy się również na wyspie Koh Tapoo, znanej obecnie jako Wyspa Jamesa Bonda po tym jak kręcono na niej kilka scen do filmu „Człowiek ze złotym pistoletem”. Następnie przejazd w kierunku Krabi na nocleg w hotelu niedaleko jednej z najpiękniejszych plaż Krabi - Ao Nang. (Trasa ok. 180 km) Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczki kajakowej w lasy namorzynowe (dodatkowo płatna ok. 45 USD).

Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Z Krabi udamy się promem na Wyspy Phi Phi, uważane za najpiękniejsze wyspy Morza Andamańskiego. W planie całodniowa wycieczka łodzią motorową po okolicznych tropikalnych wysepkach. W programie kilka postojów na pływanie i nurkowanie z rurką oraz lekki lunch na jednej z plaż. Zobaczymy również plażę May Bay znaną z filmu z Leonardem DiCaprio „Niebiańska plaża”. Nocleg na jednej z wysp Phi Phi.

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie i przeprawa promowa z wyspy Phi Phi na Phuket. Transfer do wybranego hotelu i zakwaterowanie. (Trasa ok. 45 km, w zależności od hotelu)

Dzień 6 - 9
Czas wolny na wypoczynek na wyspie Phuket (wyżywienie – według opisu hotelu). Możliwość skorzystania z fakultetu do obozu słoni- dla chętnych przejażdżka na słoniach (dodatkowo płatna  ok. 35 USD).

Dzień 10
Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot samolotem rejsowym do Polski (rejs z przesiadką w Dubaju).

Dzień 11
Przylot do Warszawy zgodnie z aktualnym rozkładem

Uwagi do programu:

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Ze względu na restrykcyjnie egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek
w Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku.
- W hotelu pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).

Zakwaterowanie na objeździe

Zakwaterowanie: Część objazdowa
Hotele dobrej klasy, odpowiadające standardowi ***/**** w ocenie organizatora.
Pokoje: we wszystkich hotelach są wyposażone w TV, klimatyzację, łazienki z WC i często mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).

Część pobytowa:

Zakwaterowanie w wybranym hotelu na Phuket. Opisy poszczególnych hoteli w katalogu lub systemie rezerwacyjnym.
Do dyspozycji gości: w hotelach restauracja, bar i w większości hoteli basen

Wyżywienie:
Według programu imprezy

Wiza:
Zniesiono obowiązek wizowania dla obywateli polskich.

Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.

Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.

Cena zawiera - oferta samolotowa:
Przelot samolotem rejsowym (rejs z noclegiem w Dubaju na trasie Warszawa - Phuket i z przesiadką w Dubaju na trasie Phuket - Warszawa), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (8 rozpoczęte doby hotelowe + 1 nocleg w Dubaju), transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Tajlandii, wyżywienie jak w programie, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie zawiera - oferta samolotowa:
Kosztów realizacji programu - biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, obowiązkowej opłaty na wynagrodzenie dla lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, przewodnicy, rejsy łodzią i napiwki ok. 100 USD, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz wycieczek lokalnych, wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w cenie.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Sekretne plaże Tajlandii

Traveliada last minute do Sekretne plaże Tajlandii
Traveliada na raty do Sekretne plaże Tajlandii
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA