71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-22, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 i 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »

Referencje od Firm
Możemy pochwalić się dobrze zorganizowanymi wyjazdami dla form, szkół, stowarzyszeń. Sprawdź »

Dyplomy
Należymy do Polskiej Izby Turystycznej. I posiadamy dyplom Rzetelna Firma wydany przez KRD.


 

Japonia - Kraj kwitnącej wiśni

Z uśmiechem przez Japonię...

Neony Tokio,  nieprawdopodobny tłum w metrze, herbata, drzwi z papieru, praca 20 godzin na dobę... Milion skojarzeń.


Zapraszamy na 12 dniową wycieczkę do Japonii.Program ramowy:
Dzień 1- Warszawa - Tokio
Spotkanie na lotnisku na 2 godziny przed wylotem. Odprawa paszportowo- bagażowa. Wylot do Tokio z Okęcia o godz. 15:20. Lot bezpośredni Dreamlinerem. Lot trwa niespełna 11 godzin.

Dzień 2- Przylot do Tokio godz. 08:45 czasu lokalnego.
Z lotniska przejazd autobusem do hotelu w Tokio. Zakwaterowanie w hotelu, czas na wypoczynek.

Dzień 3- Tokio.Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Tokio z wycieczką przybliżającą kulturę z japońską ceremonią picia herbaty. Zwiedzanie mauzoleum cesarza Meiji, twórcy współczesnej potęgi Japonii i położoną nieopodal dzielnicę handlowo-rozrywkową Harajuku. Powrót do hotelu. Nocleg w hotelu w Tokio.

Dzień 4- Tokio.Po śniadaniu wyjazd do Nikko - historyczne miasto stanowi ważny ośrodek kultu religijnego. Zwiedzanie kompleksu świątynnego, w tym: Świątyni Toshogu z pagodą z XVIII wieku, kilkoma bogato rzeźbionymi bramami, zabudowaniami gospodarczymi, biblioteką i słynną w Japonii figurką śpiącego kota. Następnie świątynia Rinnoji z Pawilonem Trzech Buddów i złoconym wizerunkiem bogini miłosierdzia Kannon oraz skarbcem. Lub wizyta w destylarni sake. Wieczorem powrót do hotelu w Tokio.

Dzień 5- Kioto.Po śniadaniu przejazd do Kioto i zwiedzanie miasta. Świątynia Kinkaku-ji (Świątynia Złotego Pawilonu zwana również Rokuon-ji - Świątynią w Ogrodzie Jeleni) - budowla pochodzi z XIV wieku i początkowo stanowiła rezydencję szoguna Yoshimitsu Ashikagi, zamienioną przez jego syna w świątynię. Następnie buddyjska Świątynia Kyomizu (Czysta Woda) - wpisana na listę dziedzictwa UNESCO, założona w VIII w, obecne budynki pochodzą z XVII w. Swoją nazwę zawdzięcza spływającemu z pobliskich wzgórz wodospadowi. Następnie spacer dzielnicą gejsz - Gion, założoną w średniowieczu naprzeciwko szintoistycznego sanktuarium Yasaka. Przejazd do Osaki, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 6- Osaka. Po śniadaniu wycieczka po Osace (metrem). Zamek w Osace - pochodząca z XVI w konstrukcja jest jednym z symboli Japonii i odegrała ważną rolę w zjednoczeniu kraju w XVI w. Następnie Świątynia Shitenoji. Nocleg w Osace.

Dzień 7- Osaka. Po śniadaniu wycieczka po Osace (metrem). Dzielnica Namba - centrum handlu, rozrywki i życia nocnego.Nocleg w Osace.

Dzień 8- Osaka - Nara - Tokio. Po śniadaniu przejazd pociągiem do Nara, dawnej stolicy Japonii z VIII w. To starożytne miasto szczytowy okres rozwoju przeżywało ponad 1000 lat temu. Zwiedzania parku Nara, gdzie obecnie żyją oswojone daniele (w czasach przedbuddyjskich uważane były za posłańców bogów) oraz najważniejszej w mieście świątyni Todaiji z największym na świecie miedzianym posągiem siedzącego Buddy. Rzeźba waży 495 ton i mierzy 16 metrów, na jej pozłocenie zużyto 132 kg złota. Następnie zwiedzanie świątyni Kofukuji, przeniesionej w to miejsce z Kioto w 710 r. Powrót do Osaki i przejazd szybkim pociągiem (JR Shinkansen) do Tokio.

Dzień 9- Tokio.Następnie tysiącletnia świątynia Asakusa oraz spacer ulicą handlową Nakamise. Na zakończenie most Nijubashi - główny most prowadzący do Pałacu Cesarskiego.

Dzień 10- Tokio. Dzień wolny w Tokio.

Dzień 11- Tokio. Po śniadaniu transfer na lotnisko i wylot do Polski. Lot bezpośredni Dreamlinerem.

Cena zawiera: przelot na trasie Warszawa-Tokyo- Warszawa bezpośrednio, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach 2 osobowych z łazienkami i klimatyzacją, śniadania w formie bufetu w hotelu,  lokalny transport metrem, klimatyzowanymi autokarami lub busami,  zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i dodatkowo płatnych wycieczek), serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego i polskiego pilota.

Cena nie zawiera: obiadokolacji, wycieczki i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: ok. 370 USD/os. płatne pilotowi na miejscu, biletów na pociąg Shinkansen 120 USD/os. płatne pilotowi na miejscu.
 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA