71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »

Referencje od Firm
Możemy pochwalić się dobrze zorganizowanymi wyjazdami dla form, szkół, stowarzyszeń. Sprawdź »

Dyplomy
Należymy do Polskiej Izby Turystycznej. I posiadamy dyplom Rzetelna Firma wydany przez KRD.


 

Miasto miłości Paryż. Wyjazd firmowy.

Paryż to stolica i największe miasto Francji. Położone nad malownicza Sekwaną; lato jest ciepłe, zima chłodna. Stanowi centrum turystyczne, polityczne, ekonomiczne, a także kulturalne kraju.

 

Oferta skierowana :

- dla firm

- dla szkół

-dla stowarzyszeń

- dla osób prywatnychTo niezwykłe miasto co roku odwiedza prawie 30 milionów turystów. Do stolicy Francji przyciągają znane domy mody, dzieła sztuki, malownicze uliczki na których możemy spotkać malarzy i poetów. Paryż często określany jest mianem romantycznego miast i jest to prawda wszak kolacja na Wieży Eiffla z przepięknym widokiem zawróciłaby w głowie nie jednej osobie. W Paryżu mieszkali i tworzyli słynni Polacy np. Fryderyk Chopin, Adam Mickiewicz (który umieścił opis paryskiego bruku w "Panu Tadeuszu"). Po mieście możemy poruszać się metrem, tramwajem, autobusem. Paryż oferuje możliwość przejazdu jednym z najszybszych pociągów TGV, który osiąga prędkość do 320km/h. Dla dzieci Paryż przygotował także masę atrakcji np. Park Asterixa. W Paryżu mieści się akcja wielu ciekawych filmów np. "Amelia" czy "Niebo nad Paryżem"; Paryż pojawia się także w bajkach np. "Dzwonnik z Notre Dame".

 

Vive La France !

1 Dzień:


Zbiórka w wyznaczonym miejscu przez klienta. Przejazd na lotnisko w Warszawie ,odprawa i przelot do Barcelony. Transfer  do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg-jeżeli przylot jest w godzinach porannych istnieje możliwość rozpoczęcia zwiedzania- Wersal– zespół pałacowy Ludwika XIV i barokowe ogrody autorstwa Le Nôtre’a (w środku; dorośli: 15 euro/osoba lub na Paris Museum Pass, młodzież do 25 lat bezpłatnie) Konieczna rezerwacja. Wejście bez kolejki. Koszt rezerwacji: 26 euro.


2 Dzień:

 

Śniadanie,5 godzinne zwiedzanie Paryża ( objazd odbywa się metrem lub busem ) .Zwiedzanie z przewodnikiem serca miasta – wysp i Dzielnicy Łacińskiej, Najstarszy most Paryża Pont Neuf, Jeden z placów królewskich – Place Dauphine,Pierwsza siedziba królów Francji i Dozorcownia – więzienie rewolucyjne (w środku dorośli: 8,50 euro/osoba lub na Paris Museum Pass, młodzież do 25 lat bezpłatnie), Sainte-Chapelle – średniowieczna kaplica z XIII-wiecznymi witrażami (w środku dorośli: 8,50 euro/osoba lub na Paris Museum Pass, młodzież do 25 lat bezpłatnie),XIX-wieczny targ kwiatów,katedra Notre-Dame (w środku, bezpłatnie) powrót do hotelu, kolacja, nocleg.


3 Dzień:

Śniadanie, 5 godzinne zwiedzanie: Luwr (w środku dorośli: 12 euro/osoba lub na Paris Museum Pass, młodzież do 25 lat bezpłatnie),Comédie Française (z zewnątrz),XIX-wieczne pasaże handlowe, Opera Garnier (w środku 10 euro/osoba),Galeria Lafayettepowrót do hotelu, kolacja, nocleg.


4 Dzień:

 

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko, odprawa, przylot do Warszawy.


Hotel Ibis Paris Porte d' Orleans 3*


3-gwiazdkowy hotel ibis Paris Porte d'Orléans ma doskonałą lokalizację na podróż biznesową lub urlop. Mieści się niedaleko Paryża, lotnisk Orly i Charles de Gaulle oraz dworca kolejowego Montparnasse, w spokojnym Montrouge.Do hotelu można dojechać metrem Mairie de Montrouge, autostradą A6 i obwodnicą Porte d'Orléans. Do dyspozycji gości jest restauracja Courtepaille, darmowa sieć WIFI, bar i płatny prywatny parking.

Warto zobaczyć Paryż, Wieżę Eiffla, dzielnicę Montparnasse i centrum wystawowe.


Zapraszamy do kontaktu:
801 000 701 (dział incentive)


Jeżeli chcą Państwo zamówić dodatkową usługę, założyć zamówienie, stworzyć specjalny program szyty na miarę" prosimy o maila na:

incentive@traveliada.pl


 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA