71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »

Referencje od Firm
Możemy pochwalić się dobrze zorganizowanymi wyjazdami dla form, szkół, stowarzyszeń. Sprawdź »

Dyplomy
Należymy do Polskiej Izby Turystycznej. I posiadamy dyplom Rzetelna Firma wydany przez KRD.


 

Rejsy po Renie dla firm

Zapraszamy firmy po atrakcyjne programy rejsów po Renie. Rejsy odbywają się na wygodnych statkach rzecznych, które stawią pływające hotele z licznymi udogodnieniami by spędzić niezapomniany wyjazd. 

Rejsy po Renie wyjazdy firmowe


Jedna z najdłuższym rzek w Europie jest wspaniałym, atrakcyjnym krajobrazowo szlakiem turystycznym. Zapraszamy wszystkie firmy na wyjazdy grupowe po Renie i Dolinie Renu. W ofercie wiele ciekawych programów. Szczególnie polecamy Strasburg i Nadrenia oraz program Dolina Renu.

Strasburg i Nadrenia - rejs po Renie

Dzień 1 Strasburg/Francja

Zaokrętowanie na statku. Wieczorem czeka na Gości koktajl powitalny i kolacja. Warto skorzystać z wycieczki „Strasburg by night” i pływając łódką po kanale Strasburg podziwiać piękno miasta.

Dzień 2    Rudesheim/Niemcy

Drugiego dnia statek kieruje się do miejscowości Rudesheim, mijając takie miasta jak: Spira (ze słynną romańską katedrą), Ludwigshafen, Mannheim oraz Moguncję - stolicę Palatynatu-Nadrenii. Dotarcie do Rudesheim po lunchu. Podczas wycieczki fakultatywnej zobaczym Muzeum Mechanicznych Instrumentów Muzycznych, przejedziemy się miniaturową kolejką oraz udamy się na degustację wina. Po kolacji wieczór spędzimy w tętniącej życiem Drosselgasse.

Dzień 3    Koblencja/Niemcy

W trzecim dniu będziemy mieli okazję do podziwiania najbardziej malowniczych odcinków rzeki. Po drodze mijamy piękne zamki, winiarnie i zobaczymy słynną skałę Lorelei. Około godziny 14:00 statek dociera do Koblencji, skąd przejeżdżamy autokarem do Strasburga.

Inną, równie ciekawą propozycją jest rejs po Dolinie Renu.


Romantyczna Dolina Renu

Dzień 1    Frankfurt/Niemcy

Pierwszego dnia Goście uczestniczą w koktajlu powitalnym i w uroczystej kolacji. Statek nocuje we Frankfurcie, wieczorem czas wolny.  

Dzień 2    Frankfurt-Moguncja, Nadrenia-Palatynat/Niemcy

Po śniadaniu mogą Państwo zwiedzać Frankfurt i poczuć atmosferę tej dynamicznej metropolii, która jest ważnym europejskim ośrodkiem handlu i biznesu. Tego samego dnia statek wypływa w kierunku Moguncji założonej przez Rzymian ponad 2000 lat temu. Popołudnie mogą Państwo wykorzystać na szkolenia, konferencje, spędzić jako czas wolny lub wybrać się na wycieczkę fakultatywną, podczas której zobaczymy atrakcje miasta.  
Po lunchu wypłyniemy w kierunku Moguncji, która jest stolicą kraju związkowego Nadrenia-Palatynat. Moguncja została założona 2000 lat temu przez Rzymian. Mamy tutaj do wyboru: czas wolny lub wycieczkę fakultatywną ze zwiedzaniem miasta. W programie Muzeum Gutenberga. Po kolacji zapraszamy na wieczór rozrywkowy. Statek na noc cumuje w Moguncji.

Dzień 3    Rudesheim-Koblencja/Niemcy

Statek udaje się z Moguncji do Rudesheim. Polecamy wycieczkę fakultatywną, podczas której udamy się na degustację lokalnych win oraz odwiedzimy  Muzeum Mechanicznych Instrumentów Muzycznych. Po lunchu statek przepływa przez jeden z najpiękniejszych odcinków Renu: zobaczymy skałę Loreley, ruiny oraz romantyczne zamki. Wieczorem uroczysta kolacja pożegnalna przy muzyce. 

Dzień 4    Koblencja/Niemcy

Wyokrętowanie ze statku.

Uczestnictwo w rejsie z pewnością dostarczy wielu wrażeń. Piękne widoki, wspaniałe zabytki, przyjemna atmosfera oraz zakwaterowanie na komfortowych statkach rzecznych sprzyjają integracji.

Możemy zaproponować również inne rejsy z dłuższym programem:
Rejs: Saksonia i Czechy - rejs po Łabie i Wełtawie (8 dni), Nadrenia i Alzacja (4 dni), a także Rejs kulinarny po Renie i Neckarze.

Zapraszamy firmy na wyjazdy! Infolinia: 801 000 701 email: incentive@traveliada.pl


 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA