71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015, 2017 i 2019 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Wilno - Święto Chłodnika

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 244504 - 270 - 5002
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne terminy -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Usługi dodatkowo płatne:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
HOTEL: Wilno - Swieto Chlodnika

Kraj

LITWA

Program

Różowy Festiwal w Wilnie zdarza się tylko raz w roku! Chłodnik litewski to rozpoczęcie sezonu letniego w mieście, a różowo podczas festiwalu robi się wszędzie. Chłodnik wylewa się z barów, restauracji, sklepów i galerii sztuki. Na zimnym barszczu się nie kończy – spróbuj koniecznie różowej kawy albo deserów o smaku chłodnika litewskiego. To obowiązkowa impreza w Wilnie nie tylko dla fanów gastronomii! W roku 2023 blisko 90 miejsc w Wilnie brało udział w promowaniu Różowego Festiwalu poprzez różne inicjatywy.  Spotkanie z przewodnikiem lokalnym – w programie -  Wieża Giedymina (założyciela miasta) – legenda głosi, iż książę wyśnił stojącego na wzgórzu, wyjącego w przestworza wilka mającego symbolizować sławę, a zbudowane na tym terenie miasto i zamek miały być nie do zdobycia (jest to również jeden z powodów, dla których Wilno nazywane było „małym Rzymem”). Dalej Bazylika Archidiecezjalna św. Stanisława i Władysława – symbol chrztu litewskiego z charakterystyczną 57-metrową dzwonnicą, a także Pałac Książąt Litewskich – kilkukrotnie przebudowywana rezydencja wielkich książąt. Przejście pod założony w 1579 roku, funkcjonujący po dziś dzień Uniwersytet Wileński oraz Pałac Prezydencki. Przejście upamiętniającą twórczość wielu pisarzy ulicą Literatów, przy której mieszkał nasz wieszcz narodowy - Adam Mickiewicz. Rzut okiem na Dzielnicę Żydowską – niegdyś Wilno nazywane było Jerozolimą Północy, już w 1633 roku Władysław IV Waza nadał ludności żydowskiej przywilej założenia własnej, kwitnącej handlem i usługami dzielnicy. Podczas spaceru nie zabraknie również punktów takich jak - zbudowany w XV wieku Ratusz Miasta, czy niepowtarzalna Ostra Brama – wieża pełniąca niegdyś funkcję obronną, dziś zaś sakralną (dla chętnych podejście pod obraz Matki Bożej Ostrobramskiej). Czas wolny na posiłek i korzystanie z imprez towarzyszących w mieście. W godzinach wieczornych zbiórka i przejazd w stronę Polski. 

Informacja o cenie

Informacje o imprezie W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450-650 zł/osoba/wyjazd (w zależności od imprezy i terminu - o szczegóły dopytaj sprzedawcę). W tym przypadku dana osoba podczas podróży ma do dyspozycji 2 fotele obok siebie.    Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.  Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę. Zgłoś się do nas przed potwierdzeniem rezerwacji. Otrzymasz zniżki 5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych  3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji 

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna. Koszty leczenia 20.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży 1000 PLN  Każdy Podróży przez wyjazdem jest zobowiązany do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia.  Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych - opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży.  Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – jest to 4,5% wartości imprezy (obejmuje również choroby przewlekłe). Możliwość wykupienia w ciągu 7 dni od potwierdzenia rezerwacji w przypadku gdy impreza rozpoczyna się za więcej niż 30 dni. Gdy do imprezy pozostało mniej niż 30 dni, Podróżny zobowiązany jest do wykupienia tego ubezpieczenia w dniu potwierdzenia rezerwacji.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy to składki, które każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji wyjazdu. Kwoty są bezzwrotne i nie są przychodem biura. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura, a Turystyczny Fundusz Pomocowy jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych na rynku. Wysokości składek różnią się i zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii przyjęto następujące kwoty - Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os. – za imprezy autokarowe i oparte o loty rejsowe w Europie za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską 2 zł/os. - za imprezy organizowane na terytoriach państw mających lądową granicę z Polską oraz na terytorium RP. Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł/os. – za imprezy autokarowe i oparte o loty rejsowe w Europie za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską 2 zł/os. - za imprezy organizowane na terytoriach państw mających lądową granicę z Polską oraz na terytorium RP.

Nasza flota

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń między siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż minie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie niezapomnianym przeżyciem!

CENA ZAWIERA

Cena zawiera: przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, barek - napoje dodatkowo płatne, DVD) opiekę pilota podczas podróży ubezpieczenie KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN

CENA NIE ZAWIERA

Cena nie zawiera:  kosztów programowych - usługa lokalnego przewodnika w Wilnie, obsługa grupy z systemem TOUR GUIDE, ewentualne opłaty wjazdowe do miasta - 30 euro/osoba, płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie
Nasi klieci przeglądali tą ofertę 5 razy w ciągu ostatnich 24 godzin
Ostatnia rezerwacja do tego hotelu na naszym portalu miała miejsce wczoraj
Ostatnia rezerwacja na Litwę na naszym portalu miała miejsce wczoraj

Zdjęcia z hotelu: Wilno - Święto Chłodnika

Opinie o hotelu Wilno - Święto Chłodnika
powrót do góry
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
NEWSLETTER
Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
Akceptujemy płatności kartami:
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE