71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:

Opinie: wysoki standard hotelu

Opinie: ostatnio oceniane hotele

Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 i 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Nagrody i dyplomy

Dyplom dla Traveliada.pl za promowanie marki oraz sprzedaż ofert Wezyr Holidays - Coral Travel w roku 2016. Wezyr Holidays działa samodzielnie na polskim rynku od 1999 roku. Obecnie Organizator proponuje, obok Turcji, wczasy w Egipcie, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Tunezji oraz w krajach egzotycznych.
Od 2005 roku należymy do Polskiej Izby Certyfikat. Prezentujemy Certyfikat na rok 2016. Zapraszamy do zakupu ofert turystycznych za pośrednictwem naszego portalu Traveliada.pl, Super-lastminute.pl, Wakacjeautokarem.pl, Wycieczkisamolotem.pl, Samochodem.pl

Dyplom od Fun Club za kształtowanie pozytywnego wizerunku i doskonałą znajomość oferty i zaangażowanie w sprzedaży oferty Fun Club. Fun Club specjalizuje się w ofercie autokarowej.

 

Na sezon 2016 zostaliśmy wyróżnieni i jesteśmy Prestiżowym Agentem ITAKI.

Otrzymaliśmy Dyplom TOP AGENTA od CT Oskar z Poznania za rok 2015. CT Oskar specjalizuje się w wyjazdach autokarowych do Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Albanii i Czarnogóry. Wyjazdy na sylwestra i krótkie weekendowe wycieczki oraz obozy młodzieżowe.

Dyplom dla portalu internetowego Traveliada.pl za promowanie marki i zaangażowanie w sprzedaży ofert Wezyr Holidays - Coral Travel w roku 2015 Wezyr Holidays działa samodzielnie na polskim rynku od 1999 roku. Obecnie Organizator proponuje, obok Turcji, wczasy w Egipcie, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Tunezji oraz w krajach egzotycznych, takich jak Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Portal Traveliada.pl prestiżowym agentem Biura Podróży Rainbow

Z przyjemnością informujemy, że za sezon 2014/2015 zostaliśmy wyróżnieni tytułem prestiżowego agenta Biura Podróży Rainbow.

Rainbow jest jednym z największych touroperatorów na polskim rynku turystycznym. Specjalizuje się w organizacji wczasów, wycieczek objazdowych na bliskie i dalekie kierunki. W ofercie letniej biuro proponuje również wycieczki po Europie samolotem, autokarem, a także krótkie wyjazdy do europejskich miast (City Break). Zapraszamy po Rainbow.
Traveliada.pl po raz kolejny prestiżowym agentem Biura Podróży Itaka

Z przyjemnością informujemy, że na sezon 2014/2015 po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni tytułem prestiżowego agenta Biura Podróży Itaka.

Nowa Itaka jest jednym z największych touroperatorów na polskim rynku turystycznym. Specjalizuje się w organizacji wczasów, wycieczek objazdowych na bliskie i dalekie kierunki. W ofercie letniej biuro proponuje również wycieczki po Europie samolotem autokarem a także krótkie wyjazdy do europejskich miast (City Break).
Podziękowanie za współpracę w 2014 r. od Matimpex Travel dla Biura Podróży Traveliada.pl.

Wyróżnienie dla biura podróży Traveliada.pl za bardzo dobre wyniki w sprzedaży w roku 2014
oraz doskonałą znajomość oferty Matimpex Travel.

Biuro Podróży Matimpex Travel specjalizuje się w organizacji wycieczek weekendowych samolotem do Paryża, Londynu, Rzymu, Barcelony i Budapesztu oraz w wycieczkach objazdowych autokarem do Włoch.

Dyplom od biura podróży Matimpex Travel za współpracę w sprzedaży imprez grupowych w sezonie 2014.

Matimpex Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów lotniczych w najpiękniejsze miejsca w Europie (Paryż, Londyn, Rzym, Amsterdam, Budapeszt). Obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak też grupy zorganizowane.

 

Dyplom dla portalu internetowego Traveliada.pl za  promowanie marki i zaangażowanie w sprzedaży ofert Wezyr Holidays - Coral Travel w roku 2014

Wezyr Holidays działa samodzielnie na polskim rynku od 1999 roku. W lipcu 2014 zdecydowano się połączyć Wezyr Holidays z Coral Travel – marką OTI Holding. Obecnie Organizator proponuje, obok Turcji, wczasy w Egipcie, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Tunezji oraz w krajach egzotycznych, takich jak Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Dyplom od Fun Club dla Biura Podróży Traveliada.pl za kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i doskonałą znajomość oferty i zaangażowanie w sprzedaż.

Dyplom dla Traveliada.pl od Biura Podróży Index za wybitne osiągnięcia w sprzedaży, doskonałą znajomość produktu oraz profesjonalną obsługę Klienta.

Index jest liderem w turystyce dzieci i młodzieży. Organizuje różnego rodzaju kolonie i obozy młodzieżowe, wycieczki szkolne w kraju i za granicą, zielone szkoły, zimowiska i obozy narciarskie. Organizator specjalizuje się również w organizacji wypoczynku sylwestrowego w kurortach narciarskich w Polsce, na Słowacji i w Czechach oraz w stolicach europejskich. Index proponuje ponadto "Majówki" - czyli wycieczki do stolic europejskich. 
 

«  1  2  3  »


Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE