71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Swisspeak Resort Zinal

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
kod oferty: 145129 - 141 - CHWVZINAVSW000002
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Ważne informacje!
Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!
Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację.
Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji.

Karnet narciarski tylko przy ofertach ze SKIPASSEM (tylko w terminach, gdzie skipass jest odhaczony na czerwono w wyszukiwarce, w terminach gdzie nie ma słowa SKIPASS nie ma karnetu narciarskiego w cenie)
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Swisspeak Resort Zinal

Teren narciarski Grimentz - Zinal:
Z karnetem narciarskim Val d'Anniviers mają Państwo do dyspozycji 195 km tras narciarskich i 15 km tras do skialpinizmu na wszystkich stopniach trudności, obsługiwanych przez 46 wyciągów na 3 terenach narciarskich Grimentz - Zinal, Vercorin i Saint Luc - Chandolin (patrz: region narciarski). Na wysokości między 1340 - 3026 m miłośnicy sportów zimowych znajdą szeroką ofertę w najlepszych warunkach śniegowych. Od jazdy poza wyznaczoną trasą przez skok adrenaliny podczas heliskiingu - tutaj znajdzie się wszystko.
Najbliższy teren narciarski "Grimentz - Zinal" rozciąga się na wys. 1570 - 2900 m. Dopiero od początku 2014 roku oba ośrodki narciarskie są połączone wyciągiem o długości 3 km, co czyni go trzecią najdłuższą kolejką linową w Szwajcarii. Od tego czasu karnet "Grimentz - Zinal" zawiera dla fanów sportów zimowych 21 wyciągów i 100 km doskonale przygotowanych nartostrad. Są one dość równomiernie podzielone na różne stopnie trudności, także każdy znajdzie coś dla siebie: 27 km to trasy niebieskie, 43 km to czerwone, a 30 km to trasy czarne. Znajduje się tu również 15 km tras do skialpinizmu i wspaniały teren freeride'owy.
Teren poza wyznaczoną trasą "Gardes de Bordon" jest szczególnie odpowiedni dla doświadczonych freeriderów, którzy mogą cieszyć się 100 hektarami naturalnego białego puchu. Szerokie, naturalne krajobrazy i strome zbocza zapewniają najwyższy poziom emocji i są czynne aż do 3 stopnia zagrożenia lawinowego.
Na terenie narciarskim "Grimentz - Zinal" znajdą Państwo również coś dla młodych narciarzy: dziecięcy stok narciarski z wieloma przeszkodami i stacjami, zamienia pierwsze próby jazdy na nartach w zabawne doświadczenie.

Après-ski Zinal:
Wycieczka do przytulnego baru jest zdecydowanie warta zachodu w Zinalu. Do tego celu szczególnie nadają się winiarnia "Bar e Vox" i "Franky'z Pub". W restauracji "Le Besso" specjalnie miłośnicy piwa wydają swoje pieniądze, ponieważ jest szeroki wybór piw. Jeśli chcą Państwo przenieść się bezpośrednio ze stoków na parkiet, mogą Państwo zatańczyć do muzyki na żywo w "La Ferme" lub w barze "Chez Florioz" w sąsiedniej miejscowości Grimentz.
Wędrówki na rakietach śnieżnych są świetną alternatywą lub uzupełnieniem dla narciarstwa. Od prostych wycieczek do wymagających - wybór jest szeroki. Szczególną atrakcją jest wizyta na lodowcu Zinal. Ten lodowiec ma kilka naturalnych zagłębień i dlatego można do nich zejść.
Kolejnym imponującym widowiskiem przyrodniczym są zamarznięte wodospady Val d'Anniviers - prawdziwy raj dla alpinistów lodowych. Bezpośrednio w Zinalu znajduje się "Cascade du Belvédère", która jest również oświetlona w nocy i dlatego można się na nią wspinać również o późnych godzinach.
Inną polecaną rozrywką jest jazda na łyżwach na naturalnym lodowisku w Zinalu. Tutaj wejście jest wolne i jest oświetlone do 21:00. Okazjonalnie jest też dyskoteka lodowa.

Snowpark: Snowpark Grimentz - Zinal Zinal:
Aby odpocząć, Snowpark Grimentz - Zinal jest właśnie właściwym miejscem. Różne kickery, boxy, jibs i rails we wszystkich możliwych wariantach i stopniach trudności nie pozostawiają nic do życzenia. Do snowparku można łatwo dotrzeć wyciągiem Orzival. Big Air Bag Grimentz", o powierzchni 300 m², zapewnia dodatkowe kopnięcie adrenaliny i łapie każdy skok, niezależnie od tego, jak spektakularny.

Położenie:
Nowy, powstały w 2018 roku Swisspeak Resort Zinal znajduje się jedynie ok. 150 m od wyciągu Zinal-Sorebois, natomiast do centrum miejscowości jest ok. 200 m.

Wyposażenie:

Nowoczesny resort składa się z 5 budynków i posiada recepcję, Wi-Fi, windę, bar, pokój zabaw dla dzieci i przechowalnię sprzętu narciarskiego. Za opłatą mogą Państwo skorzystać z opieki nad dziećmi (w wieku 3-8 lat). W odległości ok. 300 m znajduje się ogólnodostępna strefa wellness (za opłatą) z krytym basenem, sauną, łaźnią parową i jacuzzi. Na miejscu oferowane są płatne miejsca parkingowe i płatny garaż (w obu przypadkach ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia).

Wyżywienie:
OV
- we własnym zakresie.

Apartamenty:
Apartament 4-osob.
(34 - 41 m²), SC - pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, podwójną rozkładaną kanapą i TV; nisza kuchenna z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy; sypialnia z podwójnym łóżkiem; łazienka z prysznicem; częściowo oddzielne WC; Wi-Fi.
Apartament 4-osob. (ok. 41 m², balkon), SC - pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, podwójną rozkładaną kanapą i TV; nisza kuchenna z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy; sypialnia z podwójnym łóżkiem; łazienka z prysznicem; częściowo oddzielne WC; balkon lub taras; Wi-Fi.
Apartament 6-osob. (57 - 67 m²), SC - pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, podwójną rozkładaną kanapą i TV; nisza kuchenna z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy; 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem; łazienka z prysznicem; oddzielne WC; Wi-Fi.
Apartament 6-osob. (ok. 67 m²), SC - pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, podwójną rozkładaną kanapą i TV; nisza kuchenna z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy; 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem; łazienka z prysznicem; oddzielne WC; Wi-Fi.
Apartament 8-osob. (ok. 76 m²), SC - pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, podwójną rozkładaną kanapą i TV; nisza kuchenna z lodówką, piekarnikiem, zmywarką, kuchenką i ekspresem do kawy; 2 sypialnie z podwójnym łóżkiem; sypialnia z łóżkiem piętrowym; łazienka z prysznicem; dodatkowa łazienka z WC; Wi-Fi.

Zwierzęta domowe:
Zwierzęta domowe na zapytanie (20,- CHF /maks. 1 zwierzę na apart., bez karmy; zwierzęta ras obronnych (1 i 2 kategorii) nie są dozwolone).

Ważne wskazówki:

Przed rozpoczęciem podróży prosimy o sprawdzenie, czy nie pochodzą Państwo z regionu, który aktualnie został sklasyfikowany jako region ryzyka związanego z koronawirusem oraz czy z tego powodu nie wprowadzono ograniczeń dla wyjazdów z regionu. Prosimy o samodzielne sprawdzenie informacji o wprowadzonych środkach i konsekwencjach związanych wyjazdem w trakcie pandemii koronawirusa. Ze względu na urzędowe wymogi dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, przepisy dotyczące higieny obowiązujące w zarezerwowanym obiekcie, mogą powodować odstępstwa w hotelu lub świadczeniach.

Cena zawiera - oferta na dojazd własny:
Noclegi w wybranym terminie; 6-dniowy karnet Val d'Anniviers (Cena karnetu do 1 157 zł) (tylko przy ofertach oznaczonych słowem SKIPASS); bielizna pościelowa; ręczniki; sprzątanie końcowe; krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność); Wi-Fi.

Cena nie zawiera - oferta na dojazd własny:
Płatne na miejscu - opłata klimatyczna: ok. 4,- CHF za osob./noc; kaucja: 350,- CHF /apart.; Opcjonalnie płatne na miejscu - korzystanie z ogólnodostępnej strefy wellness (ok. 300 m): 22,- CHF /os./dzień; łóżeczko dla dziecka: 20,- CHF /pobyt; miejsca parkingowe (konieczność wcześniejszego zgłoszenia i ograniczona dostępność): 70,- CHF /tydz.; garaż (konieczność wcześniejszego zgłoszenia i ograniczona dostępność): 70,- CHF /tydz.

Jeżeli widnieją koszty świadczeń „Opcjonalnie płatne na miejscu”, to podane są one na dzień 01.06.2020.


Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Warunki narciarskie

WARUNKI NARCIARSKIE WALLIS (Saas-Fee, Crans Montana)


Saas-Fee to największy i najbardziej znany ośrodek położony w dolinie Saastal, który wspólnie z nieco mniejszymi Saas-Grund i Saas-Almagell tworzą jeden region narciarski objęty jednym karnetem. Ośrodek Saas-Fee położony jest we wschodniej części Alp Walijskich, u stóp jednego z najwyższych szczytów alpejskich – Dom (4545 m n.p.m.). Miejsce to często nazywane jest "Perłą Alp". Ośrodek ma bardzo urozmaicone trasy zjazdowe - najwięcej jest tras dla początkujących i średnio zaawansowanych, ale nie brak też bardzo trudnych tras czarnych. Początkujący narciarze mogą stawiać pierwsze kroki w wiosce, natomiast freestylerzy mogą się bawić w Snow Park. Położenie na dużej wysokości oraz pobliski lodowiec stanowią absolutną gwarancję śniegu. Jeździć na nartach można tu także latem.

Teren sportów zimowych Saas-Fee jest sercem całego regionu. Dla osób nie jeżdżących na nartach do dyspozycji jest 20 km zimowych szlaków wędrownych i pętla dla biegów narciarskich o długości 8 km. Różne trasy saneczkowe, jak zjazd z Kreuzboden do Saas-Grund o długości 11 km, stanowią urozmaicenie zimowej oferty regionu. Po dniu spędzonym na stoku czeka wieczór pełen atrakcji w jednym z barów znajdujących się w wiosce. Urocze miasteczka z tradycyjnymi, drewnianymi domami zapraszają na romantyczny wypoczynek zimowy. Wizyta w największej na świecie grocie lodowcowej i w najwyżej położonej restauracji obrotowej na świecie, u stóp Lodowca Allalin, to dodatkowe, atrakcyjne punkty pobytu.


więcej ofert na narty >>
narty z dojazdem własnym do Wallis >>
narty autokarem do Wallis >>

INFORMACJE NARCIARSKIE WALLIS (Saas-Fee)
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Saas-Fee 1800 - 3600 m n.p.m.

Trasy narciarskie: ok. 100 km tras

Trasy łatwe: 40 km
Trasy średnie: 40 km
Trasy trudne: 20 km

Wyciągi: 22 wyciągi

Wyciągi kabinowe: 8 kabinowych
Wyciągi krzesełkowe: 2 krzesełka
Wyciągi orczykowe: 12 orczyków


PRZYKŁADOWY DOJAZD DO WALLIS (Saas-Fee)


Dojazd samochodem z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg na Monachium, dalej A99 na A14 Bregenz B204 dalej na Chur A13/E43, zjazd nr 39 na Schindellegi/Gotthard, dalej na Schwyz droga nr 8, dalej E41/A4 i A2 na Lugano/Gotthard, dalej A9 na Losanne/Sion, następnie zjazd na Auserberg i dalej na Zermatt/Grachen/Saas-Fee. Razem ok. 1280-1300 km.

Dojazd samochodem z Kudowy: 11/E67 na Pragę, 5/E50 na Plzen, A93 na Regensburg/Monachium, dalej jw. Razem 1050 km.

Dojazd samochodem z lotniska: Genewa ok. 230 km, Mediolan ok. 225 km, Turyn lub Bergamo ok. 265 km.


Mapa narciarska regionu Saas-Fee
WARUNKI NARCIARSKIE WALLIS (Saas-Fee, Crans Montana)


Crans Montana to miejscowość leżąca w regionie Wallis. Usadowiona na płaskowyżu, oferuje spojrzenie z lotu ptaka na Dolinę Rodanu i wspaniałe alpejskie panoramy, na prezentujące się w całej okazałości majestatyczne szczyty od Mont Blanc po Matterhorn. Miejscowość znajduje się w centrum jednego z najładniejszych masywów górskich w Alpach, w otoczeniu czterotysięczników. Jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez narciarzy. Tutaj na nartach jeździ się od prawie wieku, 140 km tras, które łączą wieczny śnieg Lodowca Plaine-Morte (3000 m n.p.m.) z centrum miejscowości dostępnych jest dla wszystkich kategorii wiekowych i dla różnych stopni narciarskich umiejętności. To prawdziwy raj dla miłośników białego szaleństwa.

Większość tras narciarskich wytyczono na południowych stokach, co oznacza jazdę w słońcu. Niemniej najlepszy śnieg leży na lodowcu Plaine Morte. Zimowej przyjemności z jazdy można doświadczać na wiele sposobów: carving, narty, deska snowboardowa, sanki, rower śnieżny, freeride, wędrówki w rakietach śnieżnych, snowtubing, curling. Zima w Crans Montana jest synonimem nie tylko dla licznych sportowych atrakcji, ale także dla programu kulturalnego. Zimą pole golfowe przekształca się w raj dla dzieci. Najmłodsi mogą wybawić się za wszystkie czasy w fun parku. Wielką atrakcją jest 10 dniowy festiwal Caprices, podczas którego w Crans Montana i na okolicznych stokach odbywają się koncerty i przedstawienia. Crans Montana nazwana jest "Sercem Alp" nie tylko ze względu na swoje położenie lecz również dlatego, że stanowi duży ośrodek sportów zimowych. To tutaj rozgrywane są Mistrzostwa i Puchary Świata.


więcej ofert na narty >>

INFORMACJE NARCIARSKIE WALLIS (Crans Montana)
Wyciągi i trasy narciarskie


Tereny narciarskie: Crans - Montana – Aminona 1500 - 3000 m n.p.m.

Trasy narciarskie: ok. 140 km tras

Trasy łatwe: 55 km
Trasy średnie: 70 km
Trasy trudne: 15 km

Wyciągi: 26 wyciągów

Wyciągi kabinowe: 6 kabinowych
Wyciągi krzesełkowe: 6 krzesełek
Wyciągi orczykowe: 14 orczyków


PRZYKŁADOWY DOJAZD DO WALLIS (Crans Montana)


Dojazd samochodem z Cieszyna: drogą na Olomouc, E 462 na Brno, 52/E 461 na Wiedeń przez Mikulov, A1 na Linz, Salzburg na Monachium, dalej A99 na A14 Bregenz B204 dalej A1 na St.Galen, dalej A12 Zurich/Berno/St.Gotthard, dalej A9 zjazd nr 28 na Sieree ouest/Crans Montana, dalej droga nr 9. Razem ok. 1380 km.

Dojazd samochodem z Kudowy: 11/E67 na Pragę, 5/E50 na Plzen, A93 na Regensburg/Monachium, dalej jw. Razem 1150 km.

Dojazd samochodem z lotniska: Genewa ok. 190 km, Mediolan ok. 240 km, Zurich ok. 305 km.


Mapa narciarska regionu Crans MontanaŹródło: Traveliada.pl


Chcesz zarezerwować narty, snowboard? Napisz do nas: rezerwacje@traveliada.pl
Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy i ceny karnetów narciarskich są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Pełny wykaz dostępnych karnetów wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w kraju, do którego Państwo się udajecie. Jeżeli w opisie oferty znajduje się informacja, że karnet narciarski jest w cenie, wtedy oferta zawiera w cenie karnet, skipass jest gratis i są to oferty free ski.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Swisspeak Resort Zinal

Ubezpieczenie turystyczne poszerzone o Covid do Swisspeak Resort Zinal
Procedury wyjazdowe Covid do Swisspeak Resort Zinal
Opinie o hotelu Swisspeak Resort Zinal
ZADZWOŃ
infolinia: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
NEWSLETTER
Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
Akceptujemy płatności kartami:
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE