Żałoba
71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015, 2017 i 2019 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:

Opinie: wysoki standard hotelu

Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015, 2017 i 2019 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Franczyza Biura Podróży Traveliada.pl

Rozpocznij z nami przygodę z turystyką i zostań właścicielem własnego biura biura podróży pod marką Traveliada.pl

Franczyza Traveliada.pl to atrakcyjna to propozycja założenia własnego biura podróży w oparciu o doświadczenia i wzorce wypracowane w  ciągu kilkunastu lat działalności naszej firmy. Chcemy współpracować zarówno z osobami, które pracowały już w turystyce, jak i tymi, które nie maja dotychczas doświadczenia w tej branży. Nawiązując z nami współpracę zbudujesz solidny i zyskowny biznes. 

Posiadamy w sprzedaży oferty kilkudziesięciu polskich i zagranicznych touroperatorów jak Itaka, Neckermann, Rainbow Tours, Sun&Fun, Wezyr Holidays, Exim Tours, Ecco Holiday, Grecos Holiday, Oasis, Best Reisen, 7 Islands, Otium, Prima Holiday, Net Holiday, Orex Travel, Mouzendis Travel i wielu innych. Nasza internetowa baza ofert należy do największych w Polsce. Oferta internetowa jest dostępna dla klientów w czasie rzeczywistym przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W sprzedaży posiadamy oferty wyjazdów wypoczynkowych zagranicznych i krajowych, wycieczek objazdowych, wyjazdów egzotycznych i narciarskich. Oferujemy sprzedaż wczasów samolotem, autokarem i z dojazdem własnym. 

Traveliada.pl jest również samodzielnym touroperatorem który oferuje możliwość przygotowywania klientom indywidualnych pakietów według ich życzenia. Udostępniamy możliwość rezerwacji, samochodów, biletów lotniczych i ubezpieczeń turystycznych. Oferta naszego biura jest dostępna w MerlinX.  

Podstawowe wymagania wobec franczyzobiorcy to prowadzenie działalności gospodarczej, posiadanie lokalu o powierzchni ok. 15-30 m2 z dobrym dojazdem, parkingiem najlepiej w centrum miasta, w centrum handlowym lub dużego osiedla, z dużą powierzchnią okna wystawowego umożliwiającego prezentację ofert. Lokal  powinien urządzony zgodnie z wytycznymi wizualnymi Traveliada.pl, posiadać 2 stanowiska sprzedaży oraz stałe łącze internetowe, telefon stacjonarny i fax. 

Naszym partnerom zapewniamy wszechstronne szkolenia w zakresie produktu, systemów rezerwacyjnych, a także pozyskiwania i obsługi klienta. Oferujemy szerokie wsparcie marketingowe w internecie i na portalach społecznościowych. 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami prosimy o kontakt telefoniczny 71 340 50 50 lub mailowy: 

Adrianna Rudaniecka a.rudaniecka at traveliada.pl
Jacek Malarski j.malarski at traveliada.pl. 
 
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE