71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy

Złoty Trójkąt 3*

kod oferty: 109021 - 200 - 10043
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Złoty Trójąt 3*

Trasa wycieczki:
POLSKA - DELHI - AGRA- FATEHPUR SIKRI - JAIPUR - DELHI - POLSKA

Program:

Dzień 1
Wylot z Polski i przelot do Delhi przez jeden z portów zagranicznych.
 
Dzień 2
Przylot do Delhi, spotkanie z przedstawicielem organizatora, transfer do hotelu (pokoje dostępne od godziny 12.00 w południe). Po południu możliwa wycieczka fakultatywna do miejsc nieobjętych podstawowym programem: świątynia Akshardham, sikhijska gurdwara, świątynia bahaistyczna.

Dzień 3
Od rana ruszamy na zwiedzanie Delhi. Stolica Indii jest tętniącą życiem metropolią, która z powodzeniem łączy historyczną przeszłość z nowoczesnością. Zaczynamy od Starego Delhi, gdzie przejedziemy pod murami wpisanego na listę UNESCO Czerwonego Fortu (Red Fort), okazałego przykładu architektury mogolskiej i wstąpimy do pobliskiego Meczetu Zgromadzeń (Jama Masjid), jednego z największych w całej Azji, gdzie jednocześnie może się modlić 25000 wiernych. W Nowym Delhi zobaczymy Qutub Minar, najwyższą kamienną wieżę w Indiach, pozostałość po pierwszym meczecie miasta oraz pochodzący z XVI wieku grobowiec cesarza Humajuna, drugiego władcy z dynastii Wielkich Mogołów, architektoniczny przedsmak" dla Tadż Mahalu. W centrum miasta, pochodzącym z czasów brytyjskich, zobaczymy imponującą Bramę Indii (India Gate) - pomnik ku czci żołnierzy indyjskich poległych na frontach różnych wojen, zabudowania parlamentu oraz pałacu prezydenckiego (Rashtrapati Bhavan).

Dzień 4
Rano ruszamy w kierunku Agry, po przyjeździe na miejsce zakwaterowanie w hotelu i czas wolny. Współczesna Agra nie ma czym zachwycić, ale to właśnie tutaj wspaniali budowniczowie z czasów dynastii Wielkich Mogołów pozostawili swoje najpiękniejsze dzieła. Później po południu zwiedzamy olbrzymią twierdzę Agra. Potężny wygląd z rozległymi murami (siedemdziesiąt stóp wysokości, 1,5 mili w obwodzie) z imponującymi wieżyczkami i bramami. Zewnętrzna ściana otoczona jest fosą. Z pięknem, precyzją i architektonicznymi niuansami i szczegółami, które stworzyły fort, można go dokładnie określić jako miasto z murami obronnymi.  Na zakończenie pełnego atrakcji dnia wisienka na torcie - Tadż Mahal - poemat w marmurze, najpiękniejszy pomnik miłości jaki zbudowały ludzkie dłonie. Budowa tego grobowca dla swojej ukochanej żony Mumtaz Mahal, zajęła cesarzowi Szah Dżahanowi 22 lata. Pracowało przy niej 20 000 robotników, rzemieślników i artystów, biały marmur sprowadzano z odległości ponad 300 km na grzbietach 1000 słoni - a działo się to w połowie XVII wieku. Tadż Mahal jest niewątpliwie jednym z cudów świata.

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w hotelu w drogę do Dżajpuru. Po drodze zatrzymamy się w wymarłym mieście Fatehpur Sikri. Pod koniec XVI wieku cesarz Akbar kazał je wybudować i przenieść tu z Agry stolicę cesarstwa. Z powodu trudności w zaopatrzeniu w wodę, po kilkunastu latach miasto zostało opuszczone, i dziś wygląda jak pozostawiono je 300 lat temu. Następnie dalsza podróż, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 6
Po śniadaniu zabieramy się za zwieedzanie stolicy Radżasthanu - Dżajpuru. Radżasthan, kraina określana jako kwintesencja indyjskości, leży na skraju niegościnnej pustyni Thar, przez którą prowadziły niegdyś ważne szlaki karawan kupieckich. Rozwój handlu przyczynił się do rozkwitu  wspaniałych miast, a jego zanik spowodował, że czas się tu zatrzymał. Tak jak przed wiekami, miejscowe kobiety noszą wielobarwne, błyszczące od świecidełek stroje, a mężczyźni zawijają na głowach wymyślne turbany. Niezdobyte forty, wspaniałe pałace, piaszczyste wydmy i pustynne wioski tworzą unikalny, fascynujący koloryt.
Zaczynamy od Pałacu Miejskiiego. Jest to przytłaczający kompleks wykwintnych pałaców, ogrodów i dziedzińców, sztuki dekoracyjnej i rzeźbionych drzwi. W pałacowych muzeach znajdują się kolekcje rzadkich rękopisów, zbroi i kostiumów dawnej rodziny królewskiej, dywanów i miniatur. Następnie przechodzimy do Jantar Mantar (lub Obserwatorium Astronomicznego), w którym znajdują się urządzenia geometryczne do pomiaru czasu i przewidywania zaćmień. Kolejny punkt programu to Hawa Mahal znany również jako "Pałac Wiatrów". Zachwycająca budowla z różowego piaskowca majestatycznie lśni w promieniach słońca. Chłodny wiatr wieje przez elewację okien i siatki, te same przez które królowe dworu niegdyś patrzyły na ulice miasta.
Jaipur jest również doskonałym miejscem na zakupy. Wieczorem przewidujemy czas wolny, aby spacerować po ruchliwym bazarze i spróbować swoich umiejętności przetargowych, wśród mnóstwa lokalnych produktów, takich jak obuwie mojri, miękka bawełniana kołdra, rękodzieło i wiele wiele innych.

Dzień 7
Rano ruszamy w kierunku Agry  (235 km / 6 godzin jazdy). Po drodze zatrzymamy się w wymarłym mieście Fatehpur Sikri. Pod koniec XVI wieku cesarz Akbar kazał je wybudować i przenieść tu z Agry stolicę cesarstwa. Z powodu trudności w zaopatrzeniu w wodę, po kilkunastu latach miasto zostało opuszczone, i dziś wygląda jak pozostawiono je 300 lat temu. Po przyjeździe do Agry zakwaterowanie w hotelu i czas wolny. Współczesna Agra nie ma czym zachwycić, ale to właśnie tutaj wspaniali budowniczowie z czasów dynastii Wielkich Mogołów pozostawili swoje najpiękniejsze dzieła.

Dzień 8
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i wyjazd do Delhi przed południem. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach lotniska.

Dzień 9
Transfer na lotnisko w Delhi. Przelot do Polski przez jeden z portów europejskich.

Przelot:
Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

Wyżywienie:
HB oferuje - śniadania, obiadokolacje.

Zakwaterowanie:
Wycieczka obejmuje zakwaterowanie w hotelach 3*.

Uwagi:
Wycieczka obejmuje usługi anglojęzycznego przewodnika na całej trasie wycieczki oraz miejscowych przewodników w zwiedzanych miejscach.
Istnieje możliwość przedłużenia wycieczki objazdowej o wypoczynek w hotelu w rejonie Goa lub Kerali.
Impreza możliwa do realizacji przy minimalnej liczbie 2 uczestników.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Best Reisen Group zastrzega sobie możliwość zmiany programu w przypadku, gdy zbyt późne lub za wczesne godziny lotu uniemożliwią pełną jego realizację. O wystąpieniu takiej sytuacji klienci będą każdorazowo informowani. W przypadku wystąpienia siły wyższej (warunki pogodowe, demonstracje, czasowe zamknięcie dróg itp.) - w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów - organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu podczas jego realizacji.

Wizy:
Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datą wylotu. 
Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są: 
- paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę
- formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka "Online Visa Application Registration")
- kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm)
- kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji
- opłata za wizę, wynosząca 232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo biura    
W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych dokumentów na adres wskazany przez konsultanta, maksymalnie na 18 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty z gotową wizą odsyłane są klientowi kurierem. 
W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.
UWAGA! Od sierpnia 2015 istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 60 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.
O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą wjazdu jednokrotnego, jej ważność to 30 dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

Cena zawiera - oferta samolotowa:
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transport klimatyzowanym busem, zakwaterowanie w hotelach wg oferty, wyżywienie wg oferty, usługi anglojęzycznego przewodnika, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera - oferta samolotowa:
Opłaty wizowej (232 zł + 100 zł za pośrednictwo wizowe), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz obsługi lokalnych przewodników (165 USD - obowiązkowo płatne na miejscu u rezydenta), zezwoleń na fotografowanie/filmowanie, posiłków innych niż wymienione w programie, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, dodatkowych wycieczek fakultatywnych proponowanych podczas realizacji programu.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne

WYCIECZKI FAKULTATYWNE - INDIE

Wycieczki fakultatywne - Goa
 
Stolica stanu Goa
Program wycieczki obejmuje m.in. wizytę na plaży Miramar, zwiedzanie XVI - wiecznej bazyliki Bom Jesus w starej części Goa z grobem św. Franciszka, katedry Se (największy kościół w Azji Południowej), świątyni Shri Manguesh poświęconej bogu Sziwie, rejs po rzece Mandovi do Panadżi (poczęstunek na łodzi), spacer po centrum stolicy Goa.
Cena - ok. 60 USD
 
Piknik nad wodospadem
Całodzienna wycieczka dla wielbicieli natury. Wczesnym rankiem wyjazd z hotelu do ośrodka Dudh Sagar, czas wolny na relaks i odpoczynek w pobliżu wodospadu. Jego nazwa to w wolnym tłumaczeniu „Morze mleka”. Jest to drugi co do wysokości (około 600 m) wodospad w Indiach. W programie krótki trekking, 2-godzinne safari jeepami po dżungli, obiad, opcjonalnie przejażdżka na słoniu.
Cena - ok.  110 USD
 
Krokodyle i przyprawy
Całodzienna wycieczka, podczas której uczestnicy odbywają rejs po rzece, wypatrują w niej krokodyli, oglądają lasy mangrowe, odwiedzają plantację przypraw i ziół. Można tam osobiście sprawdzić "gdzie pieprz rośnie". W cenie również obiad.
Cena- ok. 80 USD
 
Hampi
Wycieczka do niezwykłego miejsca wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W XIV wieku znajdowała się tu siedziba ogromnego imperium Vijayanagara, obejmująca trzy państwa, zniszczone później przez Mogołów. Fragmenty pałaców, bram i świątyń dają wyobrażenie o wielkości dawnej stolicy hinduskiego państwa. Cena obejmuje śniadanie oraz lunch.
Cena - ok. 280 USD
 
Pociągiem do wioski Chandor
Transport do portu Vasco Da Gama, stąd przejazd pociągiem przez rejon malowniczych wiosek i miasteczek, piaszczystych wzgórz i gajów palmowych. Przyjazd do Chandor - niegdysiejszej stolicy Goa, spacer, zwiedzanie starej wilii rodowej - dworu Menezes Braganza, degustacja herbaty, lunch.
Cena - ok. 50 USD
 
 
Wycieczki fakultatywne - Kovalam
 
Stolica stanu Kerala
Zwiedzanie Trivandrum: świątynia boga Wisznu, świątynia Śri Padmanabhaswamiego (tylko z zewnątrz, znaleziono w niej ostatnio bezcenne skarby ukryte w 6 komnatach), XIX-wieczne Muzeum Napier (starożytne ornamenty, rzeźby z kości słoniowej, posążki bogów z brązu), galeria sztuki Sree Chitra, targ rybno-warzywny, obiad, czas wolny na zakupy.
Cena - ok.  50 USD
 
Przylądek Kormoranów
Przejazd do Kanyakumari, które leży na południowym krańcu Półwyspu Indyjskiego, pomiędzy Oceanem Indyjskim, Morzem Arabskim i Zatoką Bengalską. Słynie z pięknych, naturalnych krajobrazów, jest miejscem pielgrzymek wyznawców hinduizmu. Po drodze obiad, zwiedzanie drewnianego pałacu w Padmanabhapuram i świątyni Suchindram, poświęconej Sziwie, Wisznu i Brahmie, przed którą stoi 18-metrowa statua.
Cena - ok. 60 USD
 
Z wizytą u słoni
Wyjazd do szkółki dla słoni, możliwość kąpania i karmienia ich oraz przejażdżki na nich. Przejazd do Kollam, spływ kanoe po meandrach rzeki i wizyta w fabryce włókien kokosowych, obiad.
Cena - ok. 73 USD
 
Backwaters
Rejs tradycyjną barką kettuvalam. To jedna z największych atrakcji regionu: malownicze rozlewiska, jezioro, wysepki, brzegi pokryte plantacjami kauczuku i ogrodami przypraw, tradycyjne wioski, w których czas stanął w miejscu, a wszystko to podziwiane z tarasu luksusowej łodzi wyposażonej w sypialnię, łazienkę, generator prądu i 3-osobową załogę - w tym kucharza. Cena rejsu uzależniona od długości wyprawy, liczby posiłków, programu oraz miejsca docelowego.
Cena - ok. 175 USD
 
Kochin
Zwiedzanie najpiękniejszego miasta Kerali. Kochin (190 km od Kovalam) jest urokliwie położone na kilku wysepkach połączonych mostami nad jeziorem, ma kolonialną atmosferę (sporo hotelików, rezydencji i klubów z minionych epok) oraz unikatowe zabytki: najstarszą w tej części świata synagogę, najstarszą świątynię chrześcijańską (kościół św. Franciszka), Pałac Holenderski (wewnątrz muzeum), fort z urokliwymi wąskimi uliczkami, gdzie przyklejone do siebie jasne domki, sklepiki, galerie sztuki tworzą niezwykły widok. W cenie obiad.
Cena - ok. 100 USD
 
Ponmudi
Wyjazd do idyllicznego resortu w górach (ok. 70 km od Kovalam). Zastaną tu Państwo piękne widoki, plantacje przypraw, bujną roślinność, strumienie, rezerwat przyrody (możliwy trekking z przewodnikiem), Varkala Beach z cudownym źródełkiem i świątynię Janardana Swamy sprzed 2 tysięcy lat. Cena zawiera obiad.
Cena - ok. 110 USD
 

Podane ceny są orientacyjne. Zależą od odległości od hotelu, liczby uczestników, sezonu, kursu walut itd.

Ceny wycieczek: wrzesień 2013

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Złoty Trójkąt 3*

Traveliada last minute do Złoty Trójkąt 3*
Traveliada na raty do Złoty Trójkąt 3*
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA