71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy Unia Europejska

Messina Mare Resort

kod oferty: 113457 - 241 - GPAMESI
UWAGA! Nie znaleźliśmy w systemie oferty o podanych parametrach. Poniżej wyświetlona jest wycieczka do tego samego hotelu, ale o innych niż wskazane parametry.
Możesz zmienić dane wycieczki klikając przycisk "zmień" i wybierając odpowiednie wartości z wyszukiwarki.
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Ważne informacje!
Uwaga!
Polski rezydent na miejscu oraz bagaż podręczny i rejestrowany w cenie (20 kg + 5 kg).
Możliwość wykupienia polskich wycieczek fakultatywnych.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):
Od dnia 01.01.2021 do każdej rezerwacji należy obowiązkowo doliczyć opłaty na fundusze TFG oraz TFP.
Do ceny widocznej na stronie na późniejszym etapie rezerwacji zostaną dodane opłaty na oba fundusze.
Zmiana parametrów
- wyszukaj inne oferty do tego hotelu -
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Ilu dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Wybierz rodzaj zakwaterowania
Cena całkowita
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,9% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia
Kartę SIM SimFly 4G umożliwiającą korzystanie z internetu w ponad 150 krajach (wysyłka karty gratis - dopytaj konsultanta)
zobacz cennik

Dodanie do newslettera

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.

Wymagane oświadczenia

Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży.
Oświadczam że zapoznałem się z "regulaminem Traveliada.pl".    Koniecznie zapoznaj się przed wyjazdem.
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Hotel Messina Mare Resort

Bezpośrednio przy plaży • Wakacyjna grecka atmosfera • Przestronne pokoje

Peloponez położony jest między Morzem Jońskim a Morzem Egejskim, a połączony z resztą kraju jedynie wąskim Kanałem Korynckim. Na półwyspie znajduje się największa liczba historycznych miast, o których wspomina mitologia oraz najsłynniejsze zabytki archeologiczne Grecji.

Hotel położony przy piaszczysto-kamienistej plaży w typowo greckiej wiosce. Idealny wybór na wakacje pełne relaksu i spokoju.

Gratis w hotelu:
Wi-Fi w całym hotelu

Położenie:
w rejonie Kalo Nero ok. 100 m do najbliższego sklepu ok. 500 m do najbliższego przystanku autobusowego miejscowość Kyparissia ok. 7 km lotnisko w Araxos / Patra ok. 130 km lotnisko w Kalamacie ok. 60 km

Plaża:
prywatna Messina Resort (dojście promenadą) piaszczysto-kamienista łagodne wejście do wody leżaki i parasole (bezpłatne)

Atuty Hotelu:
częściowo odnowiony na sezon 2019 (niektóre pokoje oraz część ogólnodostępna) 10 dwupiętrowych budynków - willi lobby z recepcją 24 h restauracja w budynku głównym bar w lobby sejf w recepcji (10 EUR/tydzień) Wi-Fi (bezpłatne) room service (płatne) udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (ogólnodostępne części hotelu i pokoje) 64 pokoje

Wyżywienie:
All Inclusive oferuje: śniadanie, lunch i kolacja – bufet przerwa kawowa: filtrowana kawa i ciasta (10.30–12.00) lody (12:30-14:30 i  16:00-18:00) lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych miejscach (11.00–23.00)

Zakwaterowanie:
Studio: 2-os. (ok. 36 m2 ) możliwość 1 dostawki TV-SAT telefon Wi-Fi (bezpłatne) indywidualnie sterowana klimatyzacja (bezpłatna) lodówka (bezpłatna) łazienka - prysznic, suszarka balkon lub taras widok na morze za dopłatą
Maissonette: 3-5 os. (ok. 44 m2 ) dostawki dla 3., 4., i 5. os. pokój dzienny i sypialnia na antresoli toaleta na dwóch piętrach urządzone jak pokój typu Studio

Sport i rekreacja:
Bezpłatnie: basen ze słodką wodą (1,15 - 1,7 m) leżaki i parasole przy basenie muzyka na żywo raz w tygodniu
Odpłatnie: sporty wodne na plaży (organizowane przez zewnętrzną firmę)

Cena zawiera - oferta samolotowa:
bilet lotniczy, bagaż według oferty, zakwaterowanie w hotelu, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, opiekę rezydenta, wyżywienie wg opisu,  podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL I NNW), opłaty lotniskowe i paliwowe.

Cena nie zawiera - oferta samolotowa:
wydatków własnych, świadczeń nie zawartych w ofercie i wycieczek fakultatywnych, opłaty klimatycznej, jeśli taka występuje.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Peloponez

Starożytna Olimpia - kolebka igrzysk
Całodniowa wycieczka do kolebki igrzysk olimpijskich. Z historycznym znaczeniem Olimpii nie może się równać zbyt wiele antycznych miast. Należy ona do największych i najpiękniejszych zabytkowych miejsc w Grecji. Zachwyt budzi już sama lokalizacja: w żyznej dolinie, pełnej dzikich oliwek i platanów. To tutaj przez ponad tysiąc lat łączył się w pokoju cały antyczny świat. Zachowane do dzisiaj zabytki jak: Gimnazjon, Palestra, Leonidejon, świątynia Zeusa, Hery, stoa Ech, stadion czy Filipjon doskonale pokazują jak mocno Grecy wierzyli w swoich bogów. Spacer po świętej ziemi Zeusa przenosi nas do tej ciekawej, pełnej legend epoki. A wizyta w muzeum archeologicznym dopełni nam obraz o historii tego miejsca.
Cena • ok. 65 EUR dorosły • ok. 32,5 EUR dziecko

Sycylia Peloponezu
Zapraszamy do magicznych i tajemniczych zakątków Peloponezu, która na długo pozostanie w pamięci każdego! Półwysep Mani , zaraz opuszczeniu portu w Koroni , zacznie czarować swoimi wdziękami oprawionymi groźnie wyglądającymi górami Tajgetos .. A przepłynięcie łodziami w jednych z najpiękniejszych mokrych jaskiń na świecie – Dirou Cave zauroczy. Korytarze o długości 14 km prowadzą do najdziwniejszych i najciekawszych zakątków. Gigantyczne stalagmity i stalaktyty o przeróżnych kolorach zachwycają swoimi kształtami.
Cena • ok. 65 EUR dorosły • ok. 32,5 EUR dziecko

Smaki Messini
Wczesnym rankiem udamy się w regionie Messinia do Androusy, która stała się regionalnym centrum rolniczym dla obszaru, gdzie produkuje się, sprzedaje i eksportuje oliwki, oliwę z oliwek, figi, rodzynki i wino. Będziemy gośćmi rodzinnej firmy , która zajmuje się wyłącznie produkcją, standaryzacją i handlem oliwą z oliwek. Od 1904 roku produkują „domowej roboty” oliwę z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Dbają o najmniejszy szczegół, aby cieszyć się doskonałym produktem i smakiem. Historia, dusza i tradycja, gastronomii regionu Mesenia ujawniają się krok po kroku oraz cieszyć nas będą wyjątkowym przeżyciem w niekończących się gajach oliwnych wypełnionych mądrością, smakiem i aromatem Peloponezu, które będzie nam dane doświadczyć.
Cena • ok. 59 EUR dorosły • ok. 29,5 EUR dziecko

Ateny - zachwycająca stolica
Zwiedzanie stolicy Grecji, jednego z najstarszych miast, kolebki cywilizacji, filozofii i sztuki należy potraktować wręcz jako obowiązek. Na początek zwiedzimy Akropol święte wzgórze. Monumentalne Propyleje, Partenon czy Erechtejon do dziś zachwycają miliony turystów swoim pięknem, elegancją i doskonałością. Potęga myśli technicznej starożytnych Greków w zasięgu wzroku. Postój na Kalimarmaro, antycznym stadionie, arenie pierwszych nowożytnych igrzysk olimpijskich. Podczas objazdu zobaczymy okazałe ruiny świątyni Zeusa Olimpijskiego, widowiskową zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Syntagma, ateńską trylogię czyli trzy najbardziej okazałe budynki XIX wieku – Akademia, Uniwersytet i Biblioteka Narodowa. Wolny czas na udane zakupy czy dobry grecki obiad u stóp Akropolu w uroczej dzielnicy Plaka. W drodze powrotnej zatrzymamy się nad kanałem korynckim, łączącym Morze Egejskie z Morzem Jońskim. Można powiedzieć, że jego historia sięga aż VI wieku p.n.e., gdy stworzono pierwsze plany przekopania terenu. Jednak kanał oficjalnie ukończono i otwarto dopiero pod koniec XIX wieku Do dziś stanowi jeden z ważniejszych i robiących ogromne wrażenie cudów techniki.
Cena • ok. 85 EUR dorosły • ok. 42,5 EUR dziecko

Magiczny Peloponez
Zapraszamy na rejs do magicznych i tajemniczych zakątków Peloponezu, który na długo pozostanie w pamięci każdego! Zatoka Messyńska, zaraz po wypłynięciu z portu w Kalamacie, zacznie czarować swoimi wdziękami oprawionymi groźnie wyglądającymi górami Tajgetos. Kąpiel w głębokim morzu przy Kardamili, małym miasteczku o wielkiej historii, wspomnianym już przez Homera, gdzie kamienne domy otoczone są podwórkami pełnymi rajskiej zieleni będzie wyjątkowy. Przy odrobinie szczęście dopłyniemy w towarzystwie bawiących się delfinów do wioski Stoupa. Chwila relaksu na plaży Kalogria zachwyci miękkim piaskiem, turkusowymi, krystalicznymi wodami. Magia tego urokliwego zakątku była natchnieniem dla autora Greka Zorby, który napisał tutaj fragmenty tej legendarnej powieści.
Cena • ok. 65 EUR dorosły • ok. 32,5 EUR dziecko

Magiczne Zakynthos
Całodzienna wyprawa na jedną z najpiękniejszych greckich wysp - Zakynthos. Zwiedzanie rozpoczniemy od rejsu do Błękitnych Grot. To zjawiskowe miejsce przyciąga krystalicznie czystą wodą, której refleksy odbijają się na wapiennych ścianach. Podczas krótkiego postoju przy grotach ochłodzimy się w wodach Morza Jońskiego. Następnie udamy się na wysokie klify, z których będziemy podziwiać zapierającą dech w piersi Zatokę Wraku - symbol wyspy i jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w całej Grecji. Nie zabraknie okazji, by delektować się specjałami kuchni regionalnej oraz spróbować oliwy z oliwy w lokalnej tłoczarni. Ostatnim punktem będzie spacer po mieście Zakynthos - stolicy wyspy z kościołem św. Dionizego, Placem Dionizosa Solomosa i pełną pamiątek ulicą Alexandrou Roma.
Cena • ok. 83 EUR dorosły • ok. 41,5 EUR dziecko


Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 17.01.2020r., ceny mogą ulec zmianie.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Messina Mare Resort

Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
    Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Traveliada.pl, NIP: 751-151-79-72, REGON: 081065539, Rejestr Organizatorów Marszałka Dolnośląskiego nr 583, adres siedziby: ul. Celtycka 6, 54-153 Wrocław, w celu marketingowym, wysyłania newslettera oraz prowadzenia konta w sklepie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
[zobacz więcej...]
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  9.1/10
Autor: Iza
Wyjazd: czerwiec 2018
Ocena ogólna: 9/10
Cena/jakość: 7/10
Opis:
Hotel czysty. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie, pościel co drugi dzień. Obsługa miła. Jedzenie może i trochę monotonne ale wszystkie produkty od lokalnych dostawców. Miejsce wymarzone do odpoczynku. Cisza spokój,( nie ma gdzie wydać dodatkowo pieniędzy :) ), najbliższe miasteczko około 6km. Plaża żwirkowa- dzieci trochę marudziły. z czystą satysfakcją polecam. Osoby, które naprawdę chcą odpocząć od pędu życia i zgiełku miasta na pewno będą zadowolone z urlopu.
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2018-07-10
Autor: Karol
  
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
Pobyt w tym hotelu uważam za bardzo udany. Pokoje bardzo duże, przestronne, komfortowe. Sprzatane codziennie. Wyżywienie bardzo dobre, urozmaicone. Wnętrze hotelu robi wrażenie. Można skorzystać z hotelowego basenu ale również z piaszczystej pieknej plaży. polecam na urlop
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2017-05-10
Autor: Amelia
  
Ocena ogólna: 10/10
Cena/jakość: 10/10
Opis:
Bardzo elegancki hotel, który imponuje wnętrzem. Piękna publiczna piaszczysta plaża. Hotel zasługuje na 4 * gdyż wszystko jest na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo życzliwa, rzetelna. Pokoje czyste, sprzątane codziennie.Hotel zapewnia wiele atrakcji.Polecam
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Lokalizacja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Łazienka:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Restauracja:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Atrakcje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Dla dzieci:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Przestrzenie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2017-05-10
+ dodaj opinie
Ostatnia rezerwacja do Grecji na naszym portalu miała miejsce 3 dni temu

Zdjęcia z hotelu: Messina Mare Resort

Promocje lato 2021 do Messina Mare Resort
Bon turystyczny w Polsce
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE