801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
kod oferty: 59573 - 193 - 1678
Chorwacja Wyc. objazdowe > Wyc. objazdowe
7+7:

Chorwacja na fali

standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu
Kup wakacje na raty!
Gwarancja Najniższej Ceny. Za tą wycieczkę płacisz tak, jak u Organziatora.
Ta oferta jest chroniona przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 100% zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta.
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
Rodzaj zakwaterowania
Cena
trwa ładowanie danych, proszę czekać ....
Rezerwacja
[Zamknij]
Dane osoby wypełniającej formularz rezerwacji

Imię
Nazwisko
Data urodzenia
Ulica nr /
Miejscowość kod
Email
Telefon
Telefon kom.
Sposób zapłaty
 

Dane uczestników wycieczki
Uczestnik 1
Uczestnik 2

Pytania do rezerwacji

Do Rezerwacji chcę dodać:

Parking przy lotnisku (Katowice)
91 zł / 14 dni
Ubezpieczenie od kosztów Rezygnacji wynosi 2,79% od całości
Dodatkowo płatne ubezpieczenie (wyższa suma, choroby przewlekłe, SKI i OC)
do uzgodnienia

Ważne informacje do rezerwacji

Zapisuję się do newslettera www.traveliada.pl.
Oświadczam że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa biura podróży oraz "regulaminem Traveliada.pl" zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. Nr 133 poz 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Traveliada.pl moich danych osobowych.

UWAGA! Prosimy zapoznanie się z warunki uczestnictwa i regulaminem Traveliada.pl.
Łącznie do zapłaty
wyślij rezerwacje
Chorwacja na fali - wycieczka + opcja 7 dni wypoczynku

Rejs po Adriatyku - Hvar - klimat najstarszych miast Chorwacji - Ztatni Rat - najpiękniejsza plaża Chorwacji - Vis - delfiny i Błękitna Jaskinia - Korcula - dom Marco Polo - Mljet - wydmy, klify i słone jeziora - Proizd - „Wyspa Miłości”

Program

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku. Wylot do Dubrovnika samolotem czarterowym. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu (w zależności od rozkładu lotów pierwszy nocleg będzie na Hvarze, Riwierze Makarskiej lub w Neum), czas wolny na odpoczynek po podróży, w hotelu nad morzem. Wieczorem obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu, krótka przeprawa promowa pomiędzy Drvenikiem a Sucurajem, następnie zwiedzanie wyspy Hvar. Hvar to piękne krajobrazy, turkusowe morze, góry, winnice, pola lawendy a także zabytkowe, klimatyczne miasta. Podczas wycieczki zobaczymy najstarsze miasto w Chorwacji Stari Grad, a w nim między innymi: kościół Św. Jana, barokowy kościół Św. Stefana, Muzeum Miejskie, dom-twierdzę P. Hektorovica. Pospacerujemy uroczymi, wąskimi uliczkami miasta, które najlepiej oddają klimat tego miejsca. Przejazd do miasta Hvar, stolicy wyspy, gdzie zobaczymy górującą nad miastem twierdzę z czasów Napoleona, z której rozciąga się wspaniały widok na archipelag wysp Pakleni Otoci. Ponadto zobaczymy jeden z najstarszych teatrów w Europie, arsenał, Katedrę Św. Stefana oraz klasztor benedyktynek, w którym siostry wykonują koronki z nitki agawy. Zakwaterowanie w hotelu na Hvarze, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu rejs statkiem do miejscowości Bol na Wyspie Brać.  Całodzienna wycieczka na najładniejszą w Chorwacji plażę, Zlatni Rat. Nawet jeśli ktoś nie był w tym miejscu, zapewne zna je z fotografii, bo jest to najczęściej spotykany obraz na pocztówkach z Chorwacji, Zlatni Rat to swoista wizytówka Adriatyku. Czas wolny, plażowanie, kapiele morskie i słoneczne. Dla klientów, którzy nie bedą mieli ochoty skorzystać z plażowania przygotujemy wycieczkę fakultatywną, zwiedzanie Brać. Powrót do hotelu na Hvarze, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu rejs statkiem na Wyspę Vis. Zwiedzanie stolicy wyspy, miasta Vis, spacer po nabrzeżu, następnie rejs wokół wyspy, podczas którego będziemy odkrywać śliczne, ukryte między skałami małe plaże. Adriatyk w tym miejscu jest domem delfinów, które przy odrobinie szczęścia bedziemy obserwować. Punktem kulminacyjnym wycieczki jest Błękitna Jaskinia (Modra Spilja). Do jaskini można wpłynąć stateczkiem lub przepłynąć kilka metrów pod wodą. Robi sie to w samo południe, kiedy promienie słoneczne przedzierajace się przez szpary groty, napełniają. ją cudownym błękitem. Powrót do hotelu na Wyspie Hvar, obiadokolacja , nocleg.

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd piekną, widokową trasą do przystani promowej, przeprawa do miejscowości Drvenik. Dalsza część podróży w kierunku Płw. Peljesac, z którego popłyniemy do miejscowości Sobra na Wyspie Mljet. Wyspa Mljet, nazywana także zieloną wyspą, to najbardziej zalesiona z wysp Chorwacji. Znaczna część flory jest chroniona w Parku Narodowym Mljet. Wyspa jest bardzo różnorodna, znajdziemy tu świetnie zachowane piękno śródziemnomorskiej przyrody, wysokie klify, wydmy, słone jeziora. Na środku jeziora Veliko Slano jest mała wysepka Sveta Marija z klasztorem Benedyktynów z XII w. Spacer po parku, podczas którego dotrzemy do małego miasteczka Govedari, dla chętnych czas na kapiel na jednej z uroczych plaż Mljetu. Przejazd do Orbica, krótka, 10 min przeprawa na Korculę, przejazd do hotelu w Vela Luce, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do stolicy wyspy. Zwiedzanie miasta Korcula, w którym urodził się i mieszkał słynny podróżnik Marco Polo. Podczas zwiedzania zobaczymy m.in. pozostałości domu rodzinnego Marco Polo, mury obronne z XIV/XV wieku, gotycko-renesansowa katedrę Ew. Marka, pałace Arneri i Gabrielis. Korcula bywa nazywana ,,małym Dubrownikiem’’, mimo innej skali jest nie mniej urocza. Duże połacie wyspy zajmuje winna latorośl, a produkowane tu wina sa znane w całej Europie, w drodze powrotnej  do hotelu zatrzymamy się w jednej z tradycyjnych winiarni.

Dzień 7

Po śniadaniu czas wolny na wypoczynek w Vela Luce lub wycieczka na Wyspę Lastovo (wliczona w cenę). Przeprawa promowa Vela Luka - Ubli. Wyspa Lastovo nazywana jest rajskim ogrodem śródziemnomorskim Adriatyku, przeważający krajobraz to skaliste wybrzeże, liczne zatoki, jaskinie. Krystalicznie czysta woda oraz występującę tu homary i langusty są dowodem na czystość środowiska. Dużą atrakcją wyspy są piękne stroje ludowe, unikalny dialekt oraz niespotykane nigdzie indziej zwyczaje. Ponadto wyspa jest znana doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych. Każdy kto przybywa na wyspę jest jej odkrywcą, ponieważ wyspa przez ponad 50 lat była zamknięta dla cudzoziemców. Spacer po wyspie, dla chętnych plażowanie, następnie rejs powrotny  i transfer do hotelu w Vela Luka, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8
Śniadanie , wykwaterowanie z hotelu, transfer. Dla Klientów pozostających dodatkowy tydzień pobytu - przejazd do wybranego hotelu i pobyt, a 15 dnia wylot do Polski. Dla Klientów powracających do Polski transfer na lotnisko, wylot samolotem czarterowym.

Zakwaterowanie:
Podczas objazdu:
Hotele **/ *** położone nad morzem (odległość do morza do 300 m.) Na Korculi w miejscowości Vela Luka, na Hvarze w miejscowości Stari Grad lub Hvar. Wszystkie posiadają recepcję, bar, restaurację. Pokoje: Funkcjonalnie wyposażone pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki, wszystkie z łazienkami, WC i w większości z TV. Większość z nich posiada balkon.
Podczas wypoczynku: 7 nocy w wybranym hotelu (hotele o różnym standardzie zakwaterowania (***, **** lub *****) oferujące wyżywienie BB, HB, FB lub all inclusive). W celu wybrania hotelu prosimy Państwa o kliknięcie na długość pobytu 14 dni w małym okienku wyszukiwarki, a następnie na rezerwacja online z listą dostępnych hoteli i typem wyżywienia, do wyboru.

Wyżywienie:
Podczas zwiedzania HB oferuje:
śniadania najczęściej typu bufet i obiadokolacje (wybór z 2 zestawów lub bufet w zależności od hotelu ). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Podczas wypoczynku: wyżywienie wg oferty w wybranym hotelu: BB, HB, FB lub All Inclusive.

Uwagi:

Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. Program najczęściej realizowany statkiem jednak ze względu na warunki pogodowe w niektórych sytuacjach program może być realizowany dzięki przeprawom promowym.
Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu!
TOUR GUIDE Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide

Cena zawiera:
przelot samolotem czarterowym do Chorwacji, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, rejsy statkiem, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie zawiera:

kosztów realizacji programu - biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej 1-1,5 EUR/dzień/os. (dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Chorwacji, Bośni lub Czarnogórze) oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - ok. 90 EUR.
Przedstawione w ofercie godziny podawania posiłków a także działanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, prośby Gości, warunki pogodowe lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.
Wycieczki fakultatywne
Wycieczki fakultatywne - Chorwacja

SPLIT + TROGIR - cena ok. 35 EUR
Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska
Split to miasto żyjące wolniejszym rytmem, do którego szybko można się przyzwyczaić. Place, restauracje i kafejki zawsze są wypełnione po brzegi nie tylko turystami, ale również miejscową społecznością. W czasie wycieczki poznacie Państwo historię powstania i rozwoju miasta, zwiedzicie wpisany na listę UNESCO pałac cesarza Dioklecjana, bramy rzymskie prowadzące do miasta, katedrę oraz malowniczy port. Trogir to miasto leżące w środkowej Dalmacji, w pobliżu Splitu, często nazywane Małą Wenecją. Trogir usytuowany jest na małej wyspie, stąd wygląda jak zamek na wodzie. W Trogirze fascynuje całość zabudowy, z wąskimi uliczkami, nastrojowymi kawiarenkami i zabytkami, które są przykładem kunsztu kamieniarskiego i architektonicznego. Całe miasto znajduje się pod ochroną UNESCO. W czasie zwiedzania poznacie owo „ muzeum pod gołym niebem”, a Kairos być może da Wam porcję szczęścia.

DUBROWNIK - cena ok. 30 EUR
Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska, okolice Dubrovnika
Znakomicie zachowane Stare Miasto Dubrownika jest unikalne ze względu na wykładane jasnym marmurem place, strome brukowane uliczki, wysokie domy, klasztory, kościoły, pałace, fontanny i muzea. Stare mury miejskie odgradzają miasto od ruchu ulicznego. W wąskich uliczkach znajduje się wiele przytulnych kafejek i restauracji.

MEDJUGORJE + MOSTAR - cena ok. 55 EUR
Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska, okolice Dubrovnika
Medjugorje to niewielkie miasteczko w Bośni , skryte wśród szczytów gór. To miejsce, w którym w 1981 r. sześciorgu dzieciom objawiła się Matka Boża - Królowa Pokoju. Obecnie to największe Sanktuarium Maryjne na Bałkanach. Mostar to kolejne bajeczne miasto Bośni łączące wiele kultur i religii. Wizyta w nim z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia.
 
PARK NARODOWY KRKA - cena ok. 55 EUR
Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska
KRKA jest najcudowniejszą i najpiękniejszą rzeką krasową w Chorwacji. Rozciąga się na odcinku o długości 72 km. Przebijając się głębokim kanionem ku morzu tworzy po drodze liczne jeziora, wodospady i kaskady. Podczas zwiedzania parku będziecie mieli okazję zażyć kąpieli w rozlewie największego z wodospadów oraz zwiedzić skansen, w którym poznacie rytm życia chorwackiej wsi sprzed wieków.

PARK NARODOWY PLITVICKIE JEZIORA - cena ok. 65 EUR
Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, północ Riviery Makarskiej
Niezaprzeczalnie oszałamiające turkusowe wody Plitvic bulgocząc przelewają się przez ciąg 16 jezior, powiązanych ze sobą aż 92 wodospadami! Jeziora otaczają gęste lasy bukowe i jodłowe, miejscami przypominają puszcze. Park został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO.

RAFTING - cena ok. 40 EUR
Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska
Zapraszamy na pełen emocji, kilkukilometrowy spływ pontonami w dół górskiej rzeki Cetiny w okolicach miasta Omiš. W czasie spływu będziecie mieli okazję, aby zażyć kąpieli pod wodospadami a odważni mogą skakać z wysokich skał. Podczas kilkugodzinnego wyjazdu będziecie pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Po pełnym wrażeń spływie możecie nabyć płytę ze zdjęciami spływu ze swoim udziałem.

WIECZÓR DALMATYŃSKI - cena ok. 35 EUR
Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska, okolice Dubrovnika
Zapraszamy Państwa na niezapomniany Wieczór Dalmatyński do małej i niezwykle urokliwej wioski Blizna, położonej u podnóża gór. Podczas wizyty w tejże wiosce gospodarze restauracji ugoszczą Państwa regionalnymi specjałami kuchni dalmatyńskiej, a w czasie posiłku uroku doda regionalna muzykę, nauka gry w balote.

CZARNOGÓRA W PIGUŁCE - cena ok. 70 EUR
Dla hoteli: Południe Riviery Makarskiej, okolice Dubrovnika
W czasie tej całodniowej wycieczki do sąsiedniej Czarnogóry zwiedzimy słynną Zatokę Kotorską . Z KOTORU przejedziemy słynnymi serpentynami do punktu widokowego na wysokości 1000 m, dalej przejedziemy do wioski NJEGUSI -miejsce znane z produkcji suszonych szynek i serów itp,. Powrót do hotelu trasą widokową na Budvańską Rivierę.

KORĆULA I WINA PELJEŚCA - cena ok. 50 EUR
Dla hoteli: Południe Riviery Makarskiej, okolice Dubrovnika
Jedyna w swoim rodzaju wycieczka, która łączy w sobie zapoznanie się z historią i kulturą wyspy Korčula oraz degustację najlepszych win w regionie Dalmacji południowej.
W czasie wycieczki będą Państwo mieli okazję poznać najciekawsze zakątki wyspy Korčula, a następnie relaksować się przy kieliszku wyśmienitego wina.

Cena oraz realizacja wycieczek jest uzależniona od położenia hotelu.

Informacje o wycieczkach fakultatywnych aktualne na 04.08.2015 r., mogą ulec zmianie.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Zadaj pytanie
dotyczące tej oferty
Treść zapytania
Imię
Nazwisko
Email
Nr telefonu
Zapisuję się do newslettera
wyślij
Gwarancje Traveliada.pl

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Najniższej Ceny
Oferujemy wycieczki w najniższych cenach na rynku.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Wycieczki w Traveliada.pl
Posiadamy podpisane umowy z największymi Touroperatorami działającymi w Polsce. W jednej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie oferty.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Zdjęcia z hotelu: Chorwacja na fali

Traveliada last minute do Chorwacja na fali
Traveliada na raty do Chorwacja na fali
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA