Żałoba
71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015, 2017 i 2019 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015, 2017 i 2019 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »

Praca. Praca w portalu turystycznym Traveliada.pl

Specjalizujemy się w sprzedaży i organizacji imprez turystycznych. Naszym Klientom oferujemy najlepszą jakość usług - współpracujemy z renomowanymi touroperatorami lub sprzedajemy imprezy własne.

Jeśli podzielasz naszą pasję, czyli podróże - zapraszamy do naszego zespołu Traveliada.pl!

Aktualnie do Siedziby biura we Wrocławiu do Call Center poszukujemy kandydatów na stanowisko konsultanta ds. sprzedaży ogłoszenie aktualne data dodania ogłoszenia 24-01-2023. Na to stanowisko oczekujemy wyłącznie CV i List Motywacyjny.

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY ( oferta 1 )

(praca stała)

Zadania:

  • obsługa Klientów i sprzedaż oferty turystycznej przez internet
  • przeprowadzanie procesów rezerwacji usług w systemach rezerwacyjnych
  • obsługa posprzedażowa Klientów
  • współpraca z kontrahentami w zakresie sprzedaży ich ofert
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w branży turystycznej w biurze podróży
  • umiejętności sprzedażowe
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość MS Office, internetu
  • nastawienie na realizację celów
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność samoorganizacji i energiczne nastawienie, samodzielność i dokładność w realizowaniu powierzonych zadań oraz inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, rzetelność
  • znajomość języka obcego - angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym środowisku
  • szkolenia produktowe

Zapraszamy do naszego zespołu osoby odnajdujące się w dynamicznym środowisku pracy, nastawione na podnoszenie kompetencji zawodowych.

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@traveliada.pl

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do obecnego procesu rekrutacji i do procesów rekrutacji realizowanych w przyszłości przez Traveliada.pl (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE