71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015, 2017 i 2019 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015, 2017 i 2019 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Komunikaty prasowe

Traveliada.pl oferuje swoim klientom możliwośc zakupu taniego dostępu do internetu w kraju wyjazdu.


W ostatnich kilku miesiącach Traveliada.pl zwróciła uwagę, że klienci coraz częściej pytają o wyjazdy na wakacje z dojazdem własnym.
2016-02-19

Puls Biznesu rozdał w październiku 2015 roku Gazele Biznesu dla prężnie rozwijających się firm e-commerce w Polsce. Nasz portal turystyczny, który tworzymy od 10 lat, który przynosi przychody i dynamicznie się rozwija  dzięki czemu otrzymaliśmy, tak prestiżową nagrodę.

2015-11-19

Ani 18, ani 19 marca 2015 roku promienie słoneczne nie są tak ciepłe, ani jasne, jak były dzień wcześniej, czy miesiąc wcześniej. W Tunezji po rewolucji Jaśminowej, kiedy odszedł Dyktator, potem odeszła partia islamistyczna, to przyszłość dla Tunezyjczyków zaczęła rysować się w jaśniejszych barwach, byli pełni energii oraz wiary na przyszłość. Po zamachu w dniu 18 marca 2015 roku to nie my Polacy dnia następnego obudziliśmy się w innej rzeczywistości, ale Tunezyjczycy. To właśnie świat Tunezyjczyków runął, jak domino w kilka minut. Dwóch mężczyzn z kałasznikowami w ciągu kilku minut przekreśliło szansę na normalny letni sezon w Tunezji. Zginęli ludzie, którzy przyjechali odpoczywać na urlopie.

2015-03-19

Już drugi rok z rzędu portal turystyczny Traveliada.pl uczestniczy w Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. W tegorocznej edycji bierze udział ponad 240 wystawców, a odwiedzający mogą liczyć również na inne atrakcje: konkursy oraz spotkania ze słynnymi podróżnikami. Przedstawiciele biura podróży Traveliada.pl będą na Państwa czekali na stoisku nr 29.
2015-02-25

Według zapowiedzi premiera Turcji Ahmeta Davutoglu rząd turecki zniesie wizy dla Polaków. Nie podano jednak konkretnego terminu, w którym posiadanie wizy przestanie obowiązywać.
2014-12-10

Specjalnie dla klientów poszukujących wakacji last minute i korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych, portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił serwis Super-lastminute.pl, który został specjalnie dostosowany do potrzeb takich właśnie użytkowników.

2014-03-18

Traveliada.pl we współpracy z Getin Bankiem przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną ofertę wakacji 2014 na raty. Klienci, którzy zdecydują się wziąć kredyt na wakacje, będą mogli cieszyć się nie tylko z udanych wczasów i spełnionych marzeń, ale również spokojem, jaki daje korzystny system kredytowania.

2013-12-18

Początek roku to czas podsumowań minionego roku i prognoz na rok przyszły. To ważne zwłaszcza w turystyce, bo biura podróży sprzedają swoje oferty prowadząc wyścig z czasem. Kiedy mija termin wyjazdu, który nie został sprzedany to nie sprzedamy go już nigdy.

2013-01-18

Sezon letni 2012 powoli dobiega końca, zatem po kilku miesiącach intensywnej pracy, nadszedł czas na podsumowanie wakacyjnego okresu. Co najlepiej się sprzedawało w portalu turystycznym Traveliada.pl? Spośród bogatej oferty wczasów samolotowych, Polacy najchętniej wybierali Grecję, Egipt i Turcję.

2012-08-29

Od 21 maja zainteresowani turystyką internauci, mają do dyspozycji nową wersję strony internetowego biura podróży Traveliada.pl. Strona zyskała nową szatę szatę graficzną i została wzbogacona o nowe funkcjonalności, między innymi przewodnik dla turystów i oceny hoteli.

 " To już piąta wersja naszego portalu. Za każdym razem, zmieniamy nie tylko grafikę, ale udoskonalamy nawigację i wprowadzamy ulepszenia techniczne" - mówi Jacek Malarski dyrektor Traveliada.pl.

 

2012-05-30

W związku z licznymi anulacjami wczasów i wycieczek przez Biuro Podróży Ecco Holiday, Portal Turystyczny Traveliada.pl zaprasza wszystkich turystów, dotkniętych tą sytuacją. Nasi konsultanci znajdą dla Państwa oferty w równie atrakcyjnych cenach i otoczą Państwa szczególną opieką. Zapraszamy o kontakt

2012-05-13

Tunezja to z pewnością jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych, wybierany przez Polskich turystów. Jego atuty oraz walory turystyczne docenili także organizatorzy Ogólnopolskiego Pleneru FotoVideo Tunezja 2012.

2012-03-07

«  1  2  3  »


Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE
Rozpocznij rozmowę