801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Warto wiedzieć

Bardzo często klienci pytają w biurze podrózy: "a ile kosztuje wycieczka do Egiptu?" 
Brytyjskie linie lotnicze British Airways od grudnia 2017 roku wprowadzają znaczącą rolę w procesie boardingu, w  którym to cena biletu będzie nadrzędna. 
Od 2018 roku Rząd Grecji ustanowił opłatę klimatyczną w Grecji. Konieczność uregulowania opłaty będzie wymagana również od osób, które swoje pobyty rezerwowały w 2017 r.


5 powodów dla których warto wybrać Cypr Północny

Traveliada.pl uprzejmie prosi turystów udających się do/z kierunków NON-SCHENGEN, o  konieczności zgłaszania się  do kontroli paszportowej, w jak najszybszym czasie, po dokonaniu odprawy biletowo-bagażowej.
Kochamy oferty last minute! 
Samo słowo budzi w nas dreszczyk podniecenia... Udało nam się! Kupiliśmy super tanią ofertę!!! Szalejemy z radości, ale czy na pewno mamy się z czego cieszyć? 
Planujesz wyjechać na krótki urlop i zahaczyć o wolne dni? Przeczytaj uważnie ile możesz zyskać. Planuj urlop.
Wakacje, a ważność paszportu.... to odwieczny problem każdego turysty, który przypomina sobie o paszporcie tuż przed wyjazdem...
Zemsta faraona występuje najczęściej u ludzi podróżujących do krajów o gorącym klimacie m.in. takim, jak Egipt narażone są na bakterie niespotykane stale w środowisku ich stałego zamieszkania, ale rozpowszechnione w regionach z gorącym klimatem. 

W kwietniu 2014 rząd turecki wprowadził zmiany w przepisach regulujących uzyskanie wizy tureckiej. Wszyscy turyści, którzy tegoroczne wakacje planują spędzić właśnie w Turcji - dokument będą mogli nabyć jeszcze przed wyjazdem - za pośrednictwem portalu turystycznego Traveliada.pl. wakacje w Turcji. Dla klientów w sezonie wakacje 2016 Traveliada.pl wystawia wizy w kwocie 100 zł/os.

Traveliada.pl zaprasza wszystkich miłośników zimowego szaleństwa na narty na Słowację do ośrodka PARK SNOW Donovaly. Świetne warunki, krótki dojazd na pewno wyróżniają ten ośrodek i są atutami, które przyciągają turystów. Oferty na wyjazd zimowy do PARKSNOW Donovaly znajdą Państwo tutaj.

 
Liga Włoska - bilety na rozgrywki Serie A, wycieczki do Rzymu, weekendy lotnicze, loty, noclegi dostępne w Traveliada.pl

W Internecie znaleźć można mnóstwo ofert last minute, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "last minute" i zobaczyć, co się będzie działo. Portale turystyczne i internetowe biura podróży dosłownie prześcigają się w reklamowaniu tego typu ofert. Słowa last minute wykorzystywane są prawie na każdym kroku.


«  1  2  3  4  »


Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA