71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015, 2017 i 2019 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015, 2017 i 2019 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Salon prasowy

Portal turystyczny Traveliada.pl otrzymał tytuł Gazeli Biznesu w kategorii sprzedaży internetowej. Nagroda przyznawana jest firmom, które odnotowują najbardziej dynamiczny wzrost przychodów ze sprzedaży

Rzeczpospolita, 25.11.2015

Relacje Foto z rozdania nagród Gala Biznesu.

 

Puls Biznesu 25.11.1015

Dla klientów poszukujących wakacji last minute i korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych, portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił serwis Super-lastminute.pl. Tym, co wyróżniać ma stronę, jest sposób jej wypozycjonowania w wyszukiwarkach.

e-Biznes.pl, 21.03.2014

Wraz z końcem roku piętrzą się wydatki - drożeją rachunki za prąd i ogrzewanie, rosną ceny żywności, wydajemy także więcej z okazji świąt oraz Sylwestra. Skąd i jak wziąć fundusze na tegorocznego Sylwestra, aby uniknąć nadwyrężania portfela radzą eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF).
Panujący kryzys gospodarczy oraz spadek koniunktury zmusiły nas do większych oszczędności. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Deloitte statystyczna polska rodzina wyda na tegoroczne, świąteczne zakupy mniej niż przed rokiem. Wzmożone wydatki oraz mniejsza zasobność portfela prowokują też do zastanowienia się skąd wziąć pieniądze na zbliżającego się Sylwestra. Co ciekawe, wydatki na tę wyjątkową noc zamiast maleć – rosną. Badania przeprowadzone przez KPMG wskazują, iż co czwarty Polak w ubiegłym roku wydał więcej pieniędzy na Sylwestra niż w 2010 r. Czy tendencja wzrostowa się utrzyma?
eGospodarka.pl, 09.12.2012

Dla klientów poszukujących wakacji last minute i korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych, portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił serwis Super-lastminute.pl.
Dziennik Turystyczny, 19.03.2014
Super-lastminute.pl - nowy serwis portalu Traveliada.pl

Specjalnie dla klientów poszukujących wakacji last minute i korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych, portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił serwis Super-lastminute.pl, który został specjalnie dostosowany do potrzeb takich właśnie użytkowników.
Goniec Małpolski, 20.03.2014

Dla klientów poszukujących wakacji last minute i korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych, portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił serwis Super-lastminute.pl
Rzeczpospolita, 19.03.2014


Specjalnie dla klientów poszukujących wakacji last minute i korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych, portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił serwis Super-lastminute.pl, który został specjalnie dostosowany do potrzeb takich właśnie użytkowników.

Turystyka24h.pl, 19.03.2014

Dla klientów poszukujących wakacji last minute i korzystających przede wszystkim z urządzeń mobilnych, portal turystyczny Traveliada.pl uruchomił serwis Super-lastminute.pl

Rzeczpospolita 19.03.2014

Chcesz spędzić sylwestra za granicą? Sprawdź oferty last minute. Piszemy o cenach i ofertach wycieczek na ostatnią chwilę. Na hiszpańską wyspę Fuerteventura może polecieć jeszcze ok. 9 osób. Wycieczkowicze mają do dyspozycji trzygwiazdkowy Hotel Club Caleta Dorada, położony 900 m od plaży el Castillo w mieście Caleta de Fuste. W cenie 1899 zł/ 1 osoba: 7 dni wycieczki,przelot samolotem( wylot z Katowic), wyżywienie, kolacja sylwestrowa, noclegi plus standardy ofertowe. Dodatkowo: opłatą parkingowa na lotnisku. Wycieczka trwa od 30 grudnia do 7 stycznia. (oferta biura podróży Traveliada.pl).

Gazeta Wrocławska, 25.12.2012

Grudzień nie należy do lekkich miesięcy dla naszego portfela. Wydatki związane z zakupem prezentów na święta, organizacją Sylwestra, a także perspektywa zimowych wakacji oraz ferii dla dzieci przerażają niejednego z nas. Ile kosztuje zimowy wyjazd i jak go sfinansować, by nie popaść w pętlę zadłużenia - radzą eksperci ZFDF. Z badań przeprowadzonych przez Instytut Turystyki wynika, że w 2011 roku co piąty Polak wyjechał na zimowe wakacje. Największą popularnością cieszyły się wyjazdy na Słowację, do Austrii, Czech oraz Włoch. Jak podaje portal traveliada.pl cena tygodniowego pobytu w Austrii dla dwóch osób, z wyżywieniem i dojazdem własnym kosztuje ok. 2 tys. zł. Z kolei narty w Czechach to wydatek ok. 1700 zł. Nowymi zimowymi kierunkami są natomiast Bułgaria i Turcja, gdzie również można wybrać się na narty. Biura podróży oferują takie wyjazdy od 1800 zł za tygodniowy pobyt z wyżywieniem i przelotem.

eGospodarka.pl, 18.12.2012

Podczas Świąt Bożego Narodzenia czy sylwestra stawiajmy na wypoczynek i dobrą zabawę. Czy to w naszym domu, w rodzinnym gronie, czy też pozwalając sobie na odrobinę szaleństwa i wyjazd last minute do egzotycznego kraju. Tych kilka dni wytchnienia przyda się wszystkim. Wyszukaliśmy dla was kilka niedrogich ofert wyjazdowych z Poznania.

Gazeta Wyborcza, 16.12.2012

Firmy Dotpay oraz Bank PKO SA operujące terminalami kart płatniczych wprowadzają zmiany w umowach zawartych z firmami z branży turystycznej. Nowe zasady narzucają wysokie obciążenia dla agentów, a nawet kolidują z umowami agencyjnymi. Obie firmy już zaczęły wypowiadać umowy przedsiębiorcom, którzy nie zaakceptowali zmian. Po tym jak we wrześniu eService wypowiedział wszystkim biurom agencyjnym umowy na obsługę terminali płatniczych, kolejne firmy rozliczeniowe zaostrzają warunki współpracy z agentami. Dotpay i Banko PKO SA wprowadzają zmiany w umowach, które mają zabezpieczyć transakcje. PKO żąda wpłacenia kaucji na poziomie wielokrotności miesięcznych obrotów kartowych. W zależności od kontrahenta w grę mogą wchodzić kwoty rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy złotych.

Onet.pl, 30.11.2012

«  1  2  3  4  5  6  »


Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE
Rozpocznij rozmowę