71 340 50 50
pn-pt: 9-20, so: 9-16, nd: 13-18
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 i 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Blog Turystyczny

LEĆ DO TURCJI. BEZ WIZY BEZ TESTÓW BEZ KWARANTANNY.
Zobacz oferty Turcja last minute

Bez testów na Koronawirusa dla turystów przylatujących lotami bezpośrednimi czarterowymi do Egipskich kurortów Sharm El-Sheikh, Taba, Hurghada, Marsa Alam oraz Matrouh podały Władze Egiptu. Do 31 października 2020 roku wprowadzono również zwolnienie z opłaty wizowej. Loty z Polski odbywają się od 20 sierpnia 2020 r.
Polacy mogą jednak podróżować do Grecji. Od 15 czerwca będą mogły odbywać się loty międzynarodowe na lotniska w Atenach i Salonikach, od 1 lipca na wszystkie inne lotniska Grecji. 
Główny Inspektorat Sanitarny we współpracy z Urzędem Lotnictwa Cywilnego opracował na podstawie wytycznych Agencji Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) szczegółowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa na krajowych lotniskach i na pokładach samolotów. Ich celem jest ograniczenie ryzyka transmisji SARS-CoV-2.
Turyści będą mogli wjeżdżać do Grecji bez konieczności robienia testów na koronawirusa ani odbywania czternastodniowej kwarantanny. Międzynarodowe połączenia zostaną przywrócone 1 lipca. Testy będą przeprowadzane „wyrywkowo” – zapowiedział minister zdrowia Haris Theoharis.
Wśród urlopowych propozycji Egipt zajmuje wyjątkowe miejsce.  Egipt to słońce!
 Naszą  kolejną urlopową propozycję stanowi Hiszpania. To kraj zupełnie wyjątkowy jeśli chodzi o zasoby turystyczne.
Jadąc na wczasy zagraniczne zwykle nie zakładamy sytuacji, że cały pobyt poświęcimy na pobyt w hotelu i korzystanie wyłącznie z jego atrakcji. a wyjechaliśmy do nieznanego kraju chcielibyśmy coś zwiedzić i poznać  jakieś lokalne atrakcje. 
 W naszym poradniku urlopowym dziś opowiemy o Grecji. W turystyce trwa nieprzerwana rywalizacja między Grecją a Turcją, o to, który z tych krajów przyjmie więcej turystów. 

Kolejny kraj w naszym subiektywnym przewodniku po urlopowych miejscach to Turcja. Znawcy tematu, hotelarze i pracownicy biur podróży są zgodni, że w Turcji czeka nas najwyższy standard za stosunkowo najniższą cenę.
Podejmując decyzję o urlopie zwykle najpierw bierzemy pod uwagę wyjazd nad polskie morze czy w góry. I gdyby nie fakt, że z pogądą latem w naszym kraju bywa różnie, wielu z nas nawet nie myślałoby o zagranicznych wakacjach. 

Hotel El Wekala Aqua Park Resort położony w centrum TABA HEIGHTS, na wzgórzu, przy centrum handlowym, ok. 20 km od centrum Taby; ok. 35 km od lotniska w Tabie; blisko hotelu przystanek lokalnego minibusu (bezpłatne kursy do najważniejszych miejsc w Taba Heights, m.in. do centrum nurkowego Waterworld).

Wylot już za 2 dni.


Każdego roku przybywa  nam klientek, które chciałyby zrobić zakupy w Mediolanie. Nasi klienci dopytują o tą włoską stolicę mody, dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy pakiety wyjazdowe hotel z przelotem do Mediolanu. Tutaj znajdziesz oferty do Mediolanu.

«  1  2  3  4  5  6  »


ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE
BON
TURYSTYCZNY
500+