71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy Unia Europejska
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 i 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Blog Turystyczny

Stale rośnie zainteresowanie słonecznymi Emiratami Arabskimi, postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży bezpośredni czarter do Fujairah z wylotami z Warszawy! 
Gdzie można wyjechać lub wylecieć na bezpieczne wakacje bez testów i bez kwarantanny po powrocie do Polski. Lista podana poniżej jest aktualna na wyjazdy w listopadzie.


LEĆ DO TURCJI. BEZ WIZY BEZ TESTÓW BEZ KWARANTANNY.
Zobacz oferty Turcja last minute

Bez testów na Koronawirusa dla turystów przylatujących lotami bezpośrednimi czarterowymi do Egipskich kurortów Sharm El-Sheikh, Taba, Hurghada, Marsa Alam oraz Matrouh podały Władze Egiptu. Do 31 października 2020 roku wprowadzono również zwolnienie z opłaty wizowej. Loty z Polski odbywają się od 20 sierpnia 2020 r.
Polacy mogą jednak podróżować do Grecji. Od 15 czerwca będą mogły odbywać się loty międzynarodowe na lotniska w Atenach i Salonikach, od 1 lipca na wszystkie inne lotniska Grecji. 
Główny Inspektorat Sanitarny we współpracy z Urzędem Lotnictwa Cywilnego opracował na podstawie wytycznych Agencji Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) szczegółowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa na krajowych lotniskach i na pokładach samolotów. Ich celem jest ograniczenie ryzyka transmisji SARS-CoV-2.
Turyści będą mogli wjeżdżać do Grecji bez konieczności robienia testów na koronawirusa ani odbywania czternastodniowej kwarantanny. Międzynarodowe połączenia zostaną przywrócone 1 lipca. Testy będą przeprowadzane „wyrywkowo” – zapowiedział minister zdrowia Haris Theoharis.
Wśród urlopowych propozycji Egipt zajmuje wyjątkowe miejsce.  Egipt to słońce!
 Naszą  kolejną urlopową propozycję stanowi Hiszpania. To kraj zupełnie wyjątkowy jeśli chodzi o zasoby turystyczne.
Jadąc na wczasy zagraniczne zwykle nie zakładamy sytuacji, że cały pobyt poświęcimy na pobyt w hotelu i korzystanie wyłącznie z jego atrakcji. a wyjechaliśmy do nieznanego kraju chcielibyśmy coś zwiedzić i poznać  jakieś lokalne atrakcje. 
 W naszym poradniku urlopowym dziś opowiemy o Grecji. W turystyce trwa nieprzerwana rywalizacja między Grecją a Turcją, o to, który z tych krajów przyjmie więcej turystów. 

Kolejny kraj w naszym subiektywnym przewodniku po urlopowych miejscach to Turcja. Znawcy tematu, hotelarze i pracownicy biur podróży są zgodni, że w Turcji czeka nas najwyższy standard za stosunkowo najniższą cenę.
Podejmując decyzję o urlopie zwykle najpierw bierzemy pod uwagę wyjazd nad polskie morze czy w góry. I gdyby nie fakt, że z pogądą latem w naszym kraju bywa różnie, wielu z nas nawet nie myślałoby o zagranicznych wakacjach. 

«  1  2  3  4  5  6  »


ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE