801-000-701
kom. 71 340 50 50
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Wyszukaj artykuł:

Warto wiedzieć

Traveliada.pl uprzejmie prosi turystów udających się do/z kierunków NON-SCHENGEN, o  konieczności zgłaszania się  do kontroli paszportowej, w jak najszybszym czasie, po dokonaniu odprawy biletowo-bagażowej.
Kochamy oferty last minute! 
Samo słowo budzi w nas dreszczyk podniecenia... Udało nam się! Kupiliśmy super tanią ofertę!!! Szalejemy z radości, ale czy na pewno mamy się z czego cieszyć? 
Planujesz wyjechać na krótki urlop i zahaczyć o wolne dni? Przeczytaj uważnie ile możesz zyskać. Planuj urlop.
Wakacje, a ważność paszportu.... to odwieczny problem każdego turysty, który przypomina sobie o paszporcie tuż przed wyjazdem...
Zemsta faraona występuje najczęściej u ludzi podróżujących do krajów o gorącym klimacie m.in. takim, jak Egipt narażone są na bakterie niespotykane stale w środowisku ich stałego zamieszkania, ale rozpowszechnione w regionach z gorącym klimatem. 

W kwietniu 2014 rząd turecki wprowadził zmiany w przepisach regulujących uzyskanie wizy tureckiej. Wszyscy turyści, którzy tegoroczne wakacje planują spędzić właśnie w Turcji - dokument będą mogli nabyć jeszcze przed wyjazdem - za pośrednictwem portalu turystycznego Traveliada.pl. wakacje w Turcji. Dla klientów w sezonie wakacje 2016 Traveliada.pl wystawia wizy w kwocie 100 zł/os.

Traveliada.pl zaprasza wszystkich miłośników zimowego szaleństwa na narty na Słowację do ośrodka PARK SNOW Donovaly. Świetne warunki, krótki dojazd na pewno wyróżniają ten ośrodek i są atutami, które przyciągają turystów. Oferty na wyjazd zimowy do PARKSNOW Donovaly znajdą Państwo tutaj.

 
Liga Włoska - bilety na rozgrywki Serie A, wycieczki do Rzymu, weekendy lotnicze, loty, noclegi dostępne w Traveliada.pl

W Internecie znaleźć można mnóstwo ofert last minute, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "last minute" i zobaczyć, co się będzie działo. Portale turystyczne i internetowe biura podróży dosłownie prześcigają się w reklamowaniu tego typu ofert. Słowa last minute wykorzystywane są prawie na każdym kroku.

Jedną z greckich nowości, dostępnych na sezon Lato 2016 jest wyspa Lesbos. Wakacje na Lebos to ciekawa propozycjach dla tych, którzy chcą wciąż odkrywać nowe miejsca Grecji. Zwłaszcza, że teraz wczasy na Lesbos można zarezerwować już od 1230 zł/osobę za 7 dni!

wyspa Lesbos wakacje 2016

Kiedy warto wybrać się na Fuerteventurę? Ważne wydarzenia na Fuerteventurze w 2016 roku.

Gdzie jechać zimą?. Wakacje zimą do ciepłych krajów nad ciepły ocean indyjski lub spokojny to doskonały pomysł dla zmarzluchów i dla tych, co kochają ciepło, słońce i ciepłą wodę, a i również orzeźwiające napoje. Polecamy ciepłe kraje zimą w Polsce, szczególnie w chłodne listopadowe, grudniowe, styczniowe, lutowe, czy marcowe dni, wtedy wczasy w egzotycznych kierunkach się opłacają.

Do jakiego kraju można pojechać na dowód osobisty? Wczasy z dowodem osobistym?


«  1  2  3  »


Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.