71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015, 2017 i 2019 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
  • Traveliada.pl 
  • Hotele 
  • Chorwacja 
  • > Rejs Jachtem + Apartamenty Trogir

    Rejs Jachtem + Apartamenty Trogir

    Rejs Jachtem + Apartamenty Trogir

    Trogir – Maslenica (wyspa Solta) - Bol - Hvar (Marina Palmizana) - Sv. Nedjela - Vis - Bisevo - Komiza - Milna (Brać) -Trogir

    Program:

    Dzień 1

    przyjazd do Trogiru, zaokrętowanie na jachtach, rejs Trogir - Maslenica, wsypa Solta, ok. 1h, postój nocny w porcie

    Dzień 2
    rejs na trasie Solta - Bol - Hvar (Marina Palmizana) -ok. 4h, po drodze postój na kąpiele i snorkling przy plaży Bol, postój nocny w marinie

    Dzień 3
    rejs na trasie Palmizana - Hvar - Sv. Nedjela, ok. 2h, zwiedzanie Hvaru, wizyta/nocleg w winnicy Sv.Nedjela

    Dzień 4

    rejs na trasie Sv.Nedjela - Vis, miasto Vis, ok. 5-6h, postój nocny w porcie miejskim

    Dzień 5
    rejs na trasie Vis - Bisevo - Komiza, ok. 3h, zwiedzanie Błękitnej Groty na wyspie Bisevo, zwiedzanie Komizy, postój nocny w porcie miejskim

    Dzień 6

    rejs na trasie Komiza - Milna (Brac), ok. 4-5h, zwiedzanie Milnej, postój nocny w marinie

    Dzień 7
    rejs na trasie Milna (Brac) - Trogir, ok.3h, postój na kąpiele na Solta, postój nocny w marinie

    Dzień 8
    wyokrętowanie z jachtu, transfer do apartamentów, zakwaterowanie w wybranym apartamencie

    Dzień 9-15
    wypoczynek w apartamentach

    Dzień 15
    wykwaterowanie z apartamentów do godziny 10

    Uwagi:
    Realizacja imprezy odbędzie się przy min. 5 osobach

    Zakwaterowanie:
    Podczas rejsu: każdy z uczestników zostanie zakwaterowany na jachcie w kabinie dwuosobowej. Podziału miejsc w dniu zaokrętowania dokonuje kapitan jachtu biorąc pod uwagę m. in. wiek, płeć, pary itp. Podczas rejsu planowane są postoje jachtu w marinach, przy kejach miejskich, na bojach i kotwicowiskach dzięki czemu mamy możliwość nie tylko korzystania z luksusowych (acz często otoczonych betonem i miastami…) przystani ale również obcowania z zapierającą dech chorwacką przyrodą (malownicze zatoczki, turkusowa woda , lokale serwujące owoce morza, itp.).
    Podczas wypoczynku: Apartamenty - Villa położona jest w części miasta mieszczącej się na wyspie Čiovo. Centrum miasta znajduje się w odległości ok. 800m. Spacer do Trogiru zajmuje jedynie 10-15 minut. Ok. 20m od Villi znajduje się prywatna plaża. Wyposażenie apartamentów: Wszystkie apartamenty posiadają wyposażony aneks kuchenny, miejsce do spożywania posiłków, pełny węzeł sanitarny, taras lub balkon, klimatyzację płatną dodatkowo, TV/ SAT, miejsce do parkowania samochodu, ogród z miejscem do grillowania oraz basen dla dzieci.

    Wyżywienie:
    OV:
    we własnym zakresie.

    Informacje dodatkowe:

    Bagaż: Każdemu z Uczestników przysługuje na jachcie miejsce na jedną średniej wielkości torbę podróżną bez sztywnych ścian/dna/stelaża oraz mały bagaż podręczny.
    Posiłki: na jachcie wykonywane są samodzielnie przez uczestników z produktów zakupionych i dostarczonych przez uczestników według zaleceń kapitana. W przeciwieństwie do niektórych firm nie wozimy jedzenia z Polski – na miejscu kupujemy na bieżąco wyłącznie świeże, lokalne produkty. Planowane są 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja). Załoga pokrywa koszty wyżywienia dla Skippera.
    Ze względu na specyfikę imprezy każdy z uczestników otrzyma po dokonaniu rezerwacji szczegółową umowę uczestnictwa. Dopiero jej podpisanie oraz dokonanie wpłat w terminach i w wysokości podanej w umowie gwarantuje możliwość wzięcia udziału w rejsie. Cena rejsu jest aktualna w przypadku korzystania także z transportu autokarem (pakiet). W zależności od zainteresowania ilość terminów może ulec zmianie.

    Cena zawiera:
    przejazd lux autokarem, opiekę przedstawiciela biura w czasie przejazdu (nie dotyczy dojazdu własnego), miejsce w kabinie dwuosobowej na tygodniowym rejsie, pobyt tygodniowy w apartamencie, usługi skippera na czas trwania rejsu, opiekę rezydenta podczas pobytu w apartamencie, ubezpieczenie KL/NNW.  
     
    Cena nie zawiera:
    postoju na bojach cumowniczych na kąpieliskach, opłat wstępu do muzeów, parków narodowych,itp., kosztów dodatkowych -180 euro/os (transit log i sprzątanie jachtu, postoje w marinach, paliwo do jachtu - rozliczanie pod koniec rejsu ), kaucji zwrotnej – 250 euro/os., opłaty klimatycznej 1 euro/os.dzień.

    Opinie klientów dotyczące hotelu

    Średnia wszystkich ocen:  /10

    Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
    + dodaj opinie

    Zdjęcia z hotelu: Rejs Jachtem + Apartamenty Trogir

    Opinie o hotelu
     
    ZADZWOŃ
    infolinia: 71 340 50 50
    Zostaw nr - oddzwonimy
    ODWIEDŹ NAS
    Nasi doradcy pomogą Państwu
    w doborze najlepszej oferty
    Odwiedź nasz salon
    KONTAKT
    Nasi konsultanci chętnie
    odpowiedzą na pytania
    Napisz do nas
    NEWSLETTER
    Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
    Akceptujemy płatności kartami:
    Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
    OFERTA
    DNIA
    PROMOCJE
    Rozpocznij rozmowę