71 340 50 50
pn-pt: 9-19, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015, 2017 i 2019 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
  • Traveliada.pl 
  • Hotele 
  • Egipt 
  • Sharm El Sheikh 
  • > Inter Plaza Beach

    Inter Plaza Beach

    standard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelustandard hotelu

    Opis:
    Idealnie położony, nad zatoką z piękną rafą koralową, znakomite warunki do nurkowania głębinowego i snurkowania! Przepiękne widoki na błękitne Morze Czerwone i góry Synaj. Bardzo ładna architektura, niskie białe budynki na tle błękitnych basenów i zielonych palm tworzą widok jak z obrazka. Elegancki, w stylu śródziemnomorskim zajmuje aż 140.000 m, jest zadbany w każdym calu, znakomicie wyposażony i profesjonalnie prowadzony. Wysmakowane wnętrza z akcentami egipskimi harmonijnie łączą nowoczesność i lokalne klimaty. Hotelowe Spa to świetne miejsce na pełen relaks - w ofercie masaże, zabiegi rewitalizujące i upiększające.

    Położenie:
    nad Zatoką Garden Reef, przy plaży, ok. 6 km od centrum rozrywki SHARM EL SHEIKH - Naama Bay, ok. 10 km od portu lotniczego; bus hotelowy do Naama Bay (ok. 6 USD/os./2 strony), ok. 14 km od Old Market.

    Plaża:
    hotelowa, 250 m od budynku recepcji, piaszczysta, łagodne zejście do morza, leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe bezpłatne, pomost, bar; płatne centrum nurkowe.

    Hotel:
    pięciogwiazdkowy, otwarty w marcu 2007 r., nowoczesny, elegancki, 598 pokoi, składa się z dwóch części: położonej przy plaży, gdzie znajdują się pokoje z widokiem na morze, oraz z oddalonej o kilkaset metrów od plaży części z pokojami standardowymi i rodzinnymi; 3 piętra, elegancki i duży hol, całodobowa recepcja, 2 restauracje główne: Panorama (dostępne krzesełka dla dzieci i potrawy wegetariańskie) i La Duna - dania w formie bufetu, El Fayrouz - przy basenie, obsługa kelnerska, lekkie obiady, dania z grilla, przekąski restauracja All Season - a la carte, kuchnia włoska, indyjska i owoce morza; 5 barów: Caffe Lounge, Bell Vedere, coctail-bar, bar na plaży, bar All Season; ogród, taras z widokiem na morze i basen, kantor wymiany walut, mini-pasaż handlowy: m.in. z pamiątki, biżuteria, galanteria skórzana; 4 windy w budynku głównym, centrum konferencyjne dla 170 osób; różnice poziomów na terenie hotelu; udogodnienia i pokoje dla niepełnosprawnych; za opłatą: kawiarenka Internetowa, bezprzewodowy Internet w lobby (ok. 10 USD/30 minut), room-service, fryzjer, pralnia, wypożyczalnia samochodów, lekarz na wezwanie, fotograf, shisha bar, salon piękności; akceptowane karty: Visa, Mastercard, American Express.

    Pokój:
    standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m, elegancki, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna (polskie kanały), telefon, sejf, mini-bar (za opłatą - raz w czasie pobytu napoje bezalkoholowe gratis), łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis, na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka) z widokiem na ogród, basen lub morze; rodzinny: (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 45 m, wyposażenie jak pokój standardowy, część dzienna połączona z sypialnią, dodatkowa łazienka z prysznicem, widok na ogród lub basen.

    Sport i rozrywka:
    4 baseny o nieregularnych kształtach (w tym 1 sezonowo podgrzewany), woda słodka, powierzchnia: 2 x 800 m, 1400 m, 1500 m, głębokość 1-1,20 m, 4 baseny dla dzieci, głębokość 0,30-0,60 m, bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe, Aqua Park (planowane otwarcie - lato 2009), tenis stołowy, siatkówka plażowa, water polo, rzutki, animacje dla dzieci i dorosłych, wieczorami muzyka na żywo, mini-klub (4-12 lat), plac zabaw i pokój zabaw dla dzieci, dyskoteka w hotelu Continental (płatne drinki), siłownia; za opłatą: bilard, 2 korty tenisowe w sąsiednim hotelu Continental, centrum nurkowe, centrum Spa: sauna, łaąnia parowa, jacuzzi, masaże.

    All inclusive:
    śniadanie (7.00-10.30), obiad (13.00-15.00) i kolacja (19.00-22.00) w formie bufetu w restauracjach głównych; przekąski (11.00-13.00 i 16.00-17.00), napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (8.00-02.00); w pakiecie: 1 raz podczas pobytu kolacja w jednej z wybranych restauracji a la carte, wymagana wcześniejsza rezerwacja.

    Zdaniem biura podrózy Traveliada.pl:
    Hotel polecany dla osób aktywnie spędzających wolny czas a także tym z Państwa którzy pragną odpocząć w miłej atmosferze i cenią sobie wysoką jakość świadczonych usług.

    Cena zawiera:
    przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transferów lotnisko-hotel-lotnisko, noclegi, wyżywienie wg oferty, opieka polskiego rezydenta, ubezpieczenie KL i NNW.

    Cena nie zawiera:
    własnych wydatków, wizy egipskiej.

    Strona www:
    www.interplazasharm.com

    Opinie klientów dotyczące hotelu

    Średnia wszystkich ocen:  /10

    Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
    + dodaj opinie

    Zdjęcia z hotelu: Inter Plaza Beach

    Opinie o hotelu

    Film z hotelu: Inter Plaza Beach

    Loading the player...


    21 lat doświadczenia
    w sprzedaży przez internet
    25 lat w turystyce
     
    ZADZWOŃ
    infolinia: 71 340 50 50
    Zostaw nr - oddzwonimy
    ODWIEDŹ NAS
    Nasi doradcy pomogą Państwu
    w doborze najlepszej oferty
    Odwiedź nasz salon
    KONTAKT
    Nasi konsultanci chętnie
    odpowiedzą na pytania
    Napisz do nas
    NEWSLETTER
    Informacje o promocjach i nowościach na Twoją skrzynkę
    Akceptujemy płatności kartami:
    Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
    OFERTA
    DNIA
    PROMOCJE
    Rozpocznij rozmowę