Obóz Jeździecki na Jurze
Obóz Jeździecki na Jurze
Wiek uczestników:
10-13 lat
Kolonia konna dedykowana jest wszystkim dzieciom, które kochają konie, zarówno zupełnie początkującym, jak już jeżdżącym konno. Tutaj nauczycie się podstaw jazdy konnej lub podniesiecie swoje umiejętności oraz spędzicie niepowtarzalne, pełne wrażeń wakacje!
- Małe grupy jeździeckie (do 5 osób)
- Jazdy indywidualne dla początkujących!
- Kochająca dzieci kadra
- Codzienny kontakt z różnymi zwierzętami, przyrodą
- Kreatywne zajęcia plastyczne i sportowe
- Ekologiczne jedzenie
- Wycieczka do zamku w Ogrodzieńcu
Jedyny taki obóz na rynku, jedyne takie miejsce… Sprawdź!
W programie:
Obóz konny z ciekawymi warsztatami i wycieczkami, torem sprawnościowym, a przede wszystkim – w uroczym, ekologicznym rancho na Jurze!
Ta oferta jest unikatowa ze względu na cudowne, ekologiczne miejsce z 20-hektarowym terenem, jak też ze względu na wyjątkowe podejście w nauce – u nas dzieci naprawdę dużo się uczą i robią postępy, ale też są uczone rozumienia sztuki interakcji z koniem i rozumienia konia.
Zajęcia z jazdy konnej prowadzone będą przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych instruktorów jeździectwa. Na pierwszych zajęciach instruktor sprawdzi umiejętności każdego uczestnika i zakwalifikuje go do odpowiedniej grupy zaawansowania.
Lekcje jeździectwa będą odbywały się codziennie z wyjątkiem dnia wycieczki. W zależności od grupy zaawansowania czas trwania jednorazowych zajęć to:
- osoby początkujące: jazda indywidualna 30 min + 15 minut na siodłanie konia
- osoby średniozaawansowane: 45 min jazdy + 15 minut na siodłanie konia
- osoby zaawansowane: 45 min jazdy + 15 minut na siodłanie konia
Grupa początkująca i średniozaawansowana:
– nauka samodzielnego przygotowania konia do jazdy
– czyszczenie i siodłanie pod okiem instruktora
– nauka ruszania i skrętów
– wsiadanie i zsiadanie, dopasowanie strzemion
– indywidualne jazdy na lonży
– nauka jazdy stępem i kłusem
– nauka cofania
– jazdy na oklep
– jazda w zastępie
– zjazd i wjazd pod górę w kłusie
– budowanie więzi z koniem
Grupa zaawansowana:
– nauka podstaw ujeżdżenia
– galop, skręty w galopie
– podstawy skoków przez niskie przeszkody
– wyjazdy w teren
– jazda na oklep
– Podstawa jazdy sportowej teoria i praktyka
– budowanie więzi z koniem
W tej grupie istnieje możliwość jazdy w terenie bez realizacji programu, po stwierdzeniu przez instruktora nauki jazdy konnej wystarczających umiejętności uczestników.
A ponadto w programie:
- Interaktywne warsztaty – poznamy budowę konia, maści, rasy i typy koni, chody, a nawet budowę siodła.
- Bezpieczeństwo najważniejsze – zapoznamy się z zasadami BHP obowiązującymi w stadninie.
- Karmienie koni – dowiemy się jakie potrzeby żywieniowe ma zarówno dorosły koń, jak i źrebak.
- Jak dbać o konia – jak perfekcyjne zadbać o konia.
- Mimika i język ciała konia – nauczymy się odczytywać dawane nam przez konia sygnały. Dzięki temu współpraca z nim będzie jeszcze większą przyjemnością.
- Konikowe quizy i konkursy – zgadnij, po co koniowi ogon, ile ma zębów albo jak szybko może biec!
Pozostałe atrakcje dla Was:
- Wycieczka do zamku Ogrodzieniec: tajemnicze, dobrze zachowane zamczysko, na które można się wspiąć i zobaczyć widok na piękną Jurę.
- Jurajski piknik – podczas obozu nie zabraknie wypraw i wycieczek po okolicy, lądowych i wodnych – zaprosimy Was też na wielki piknik z widokiem na Jurę!
- Park doświadczeń fizycznych – a tam instrumenty, machiny, ciekawe eksponaty pod gołym niebem, wszystkiego można dotknąć i zobaczyć jak działa.
- Tor Saneczkowy River Splash – długi, szybki zjazd z całą masą zakrętów i serpentyn, z widokiem na jurajskie krajobrazy, bez ograniczeń wiekowych – dla każdego chętnego
- Activity Zone – badminton w wersji dla dzieci, gra w gumę, skakanki, mega piłki do ćwiczeń i zabawy, pojki i piłeczki do żonglowania, fresbee, chodzenie po linie, ping pong i gra w kapsle!
- Wodne szaleństwo – ochłoda w basenie ogrodowym!
- Podchody – sprawdzona zabawa w terenie – jakie zadania wymyślimy tym razem?
- Tor do skimboardu – czyli mokre szaleństwa na specjalnych, owalnych deskach na tafli wody – super zabawa dla każdego.
- Węże i drabiny – mega gra plenerowa, która zapewne Wam się spodoba – gry planszowe w giga wydaniu podwórkowym to jest to!
- Giga Warcaby XXL i Chińczyk XXL – świetne, sprawdzone gry, które doskonale znacie, ale tym razem w wydaniu giga! Spróbujecie?
- Tor sprawnościowy – największy w Polsce tor sportowy OCR jest właśnie u nas! Teraz i Wy możecie poczuć się jak w programie Ninja Warriors! Tor ma również strefę dla dzieci.
- Rezerwat Sokole Góry – chilloutowy spacer pięknymi szlakami w rezerwacie przyrody, który jest tuż za naszym płotem
- Wakacyjny relaks – wakacyjna, plenerowa sesja zdjęciowa z udziałem jurajskiej przyrody i zwierząt naszego rancza
- Jurajski vlog z wakacji – nagrywamy naszą relację z obozu.
- Baloniada – czyli ulubiona zabawa obozowiczów – wesoła walka balonami wypełnionymi wodą.
- Letnie kino – prawie jak w kinie, czyli filmowy wieczór towarzyski.
- Ognisko obozowe – wielka biesiada przy ognisku. Piękna okolica, rozgwieżdżone niebo, pyszne kiełbaski, garść innych ogniskowych przysmaków i kilka radosnych zabaw.
- Karaoke – ponoć śpiewać każdy może… zabawy z mikrofonem dla chętnych!
- Wakacyjne disco – czyli szalona zabawa tematyczna na dyskotece w naszym ośrodku.
- Strefa gier – a tam Wasze ulubione, kultowe i sprawdzone gry planszowe, karciane, fabularne, zręcznościowe i wiele innych.
- Pokaz zdjęć i filmów obozowych – garść wspomnień na zakończenie.
- Uroczyste zakończenie obozu – sentymentalne zakończenie tego niezapomnianego obozu, uroczyste rozdanie dyplomów.
Uwagi:
Proponowany harmonogram jazd konnych jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od umiejętności uczestników i stopnia zaawansowania w jeździectwie.
Zakwaterowanie:
Kogis Camp Sokole Góry Niezwykle malowniczo zlokalizowane gospodarstwo agroturystyczne przyjazne środowisku. Uczestnicy zakwaterowani będą w nowych, uroczych 4-6 osobowych domkach z łazienkami (w skandynawskim stylu). Na terenie obiektu znajdziemy konie, owce, kozy i inne przyjazne zwierzęta. Gospodarze prowadzą ogródek, a więc na uczestników czekać będą codziennie świeże i smaczne warzywa oraz owoce. Są tutaj dwa place zabaw, basen ogrodowy, stajnia dla koni, zagroda króliczków, sportowy tor sprawnościowy (OCR) i mnóstwo terenu zielonego. To idealne miejsce na wypoczynek w towarzystwie przyrody.
Wyżywienie:
FB oferuje - Pyszne posiłki to podstawa! Smakowite dania przygotowane na miejscu: śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Śniadania i kolacje są w formie szwedzkiego stołu, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest ciepła obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu. Szefowa kuchni serwuje domowe posiłki na bazie ekologicznych produktów.
Ekologiczne produkty spożywcze (jaja, warzywa, owoce, przetwory własnej roboty itp.)
DIETY – ewentualną dietę dziecka należy zgłosić pisemnie przy zapisie. Dieta bezglutenowa jest płatna 200 zł za turnus, dieta wegetariańska płatna 100 zł za turnus.
Co zabrać:
Strój do kąpieli, 2-3 ręczniki, klapki, sandały, wygodne buty sportowe zakryte (2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, płaszcz od deszczu, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 70-100 zł), bidon lub butelkę na wodę, mały plecaczek na wycieczki, latarkę z zapasem baterii.
Korzystanie z telefonów:
Uczestnicy mogą mieć na obozach telefony komórkowe i dzwonić codziennie do rodziców, jednak poza wyznaczoną porą (zazwyczaj odpoczynek po obiedzie) telefonów nie używamy. Rodzice otrzymają kontakt do kierownika obozu, aby mogli w każdej chwili skontaktować się z kadrą i dzieckiem w ważnych sprawach.
Uwagi:
- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.
- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).
- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Uczestnicy podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.
- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.
- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.
- Faktury za wyjazd wystawia Organizator na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o kontakt z konsultantem.
Dojazdy:
Dojazd własny 0 zł lub dojazd kolonijny za dopłatą. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd kolonijny odbywa się PKP lub autokarem/busem, dzieci są pod opieką opiekuna kolonijnego, muszą posiadać ważną legitymację szkolną (w razie jej braku do kosztów dojazdu należy doliczyć różnicę pomiędzy biletem ulgowym a biletem normalnym – w dwie strony).
Bydgoszcz 220 zł, Częstochowa 50 zł, Gdańsk 220 zł, Leszno 180 zł, Łódź 70 zł, Katowice 50 zł, Konin 150 zł, Kraków 70 zł, Opole 70 zł, Piła 220 zł, Poznań 200 zł, Toruń 220 zł, Warszawa 150 zł, Wrocław 150 zł.
Cena zawiera - oferta autokarowa / kolejowa:
Transport, zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wstępy do odwiedzanych obiektów, wycieczki, realizację programu, opiekę wychowawców, kierownika oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.
Cena zawiera - oferta na dojazd własny:
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wstępy do odwiedzanych obiektów, wycieczki, realizację programu, opiekę wychowawców, kierownika oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.
Cena nie zawiera:
Świadczeń nie opisanych w ofercie, zajęć fakultatywnych, transportu (dla ofert na dojazd własny).
Wiek uczestników:
10-13 lat
Kolonia konna dedykowana jest wszystkim dzieciom, które kochają konie, zarówno zupełnie początkującym, jak już jeżdżącym konno. Tutaj nauczycie się podstaw jazdy konnej lub podniesiecie swoje umiejętności oraz spędzicie niepowtarzalne, pełne wrażeń wakacje!
- Małe grupy jeździeckie (do 5 osób)
- Jazdy indywidualne dla początkujących!
- Kochająca dzieci kadra
- Codzienny kontakt z różnymi zwierzętami, przyrodą
- Kreatywne zajęcia plastyczne i sportowe
- Ekologiczne jedzenie
- Wycieczka do zamku w Ogrodzieńcu
Jedyny taki obóz na rynku, jedyne takie miejsce… Sprawdź!
W programie:
Obóz konny z ciekawymi warsztatami i wycieczkami, torem sprawnościowym, a przede wszystkim – w uroczym, ekologicznym rancho na Jurze!
Ta oferta jest unikatowa ze względu na cudowne, ekologiczne miejsce z 20-hektarowym terenem, jak też ze względu na wyjątkowe podejście w nauce – u nas dzieci naprawdę dużo się uczą i robią postępy, ale też są uczone rozumienia sztuki interakcji z koniem i rozumienia konia.
Zajęcia z jazdy konnej prowadzone będą przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych instruktorów jeździectwa. Na pierwszych zajęciach instruktor sprawdzi umiejętności każdego uczestnika i zakwalifikuje go do odpowiedniej grupy zaawansowania.
Lekcje jeździectwa będą odbywały się codziennie z wyjątkiem dnia wycieczki. W zależności od grupy zaawansowania czas trwania jednorazowych zajęć to:
- osoby początkujące: jazda indywidualna 30 min + 15 minut na siodłanie konia
- osoby średniozaawansowane: 45 min jazdy + 15 minut na siodłanie konia
- osoby zaawansowane: 45 min jazdy + 15 minut na siodłanie konia
Grupa początkująca i średniozaawansowana:
– nauka samodzielnego przygotowania konia do jazdy
– czyszczenie i siodłanie pod okiem instruktora
– nauka ruszania i skrętów
– wsiadanie i zsiadanie, dopasowanie strzemion
– indywidualne jazdy na lonży
– nauka jazdy stępem i kłusem
– nauka cofania
– jazdy na oklep
– jazda w zastępie
– zjazd i wjazd pod górę w kłusie
– budowanie więzi z koniem
Grupa zaawansowana:
– nauka podstaw ujeżdżenia
– galop, skręty w galopie
– podstawy skoków przez niskie przeszkody
– wyjazdy w teren
– jazda na oklep
– Podstawa jazdy sportowej teoria i praktyka
– budowanie więzi z koniem
W tej grupie istnieje możliwość jazdy w terenie bez realizacji programu, po stwierdzeniu przez instruktora nauki jazdy konnej wystarczających umiejętności uczestników.
A ponadto w programie:
- Interaktywne warsztaty – poznamy budowę konia, maści, rasy i typy koni, chody, a nawet budowę siodła.
- Bezpieczeństwo najważniejsze – zapoznamy się z zasadami BHP obowiązującymi w stadninie.
- Karmienie koni – dowiemy się jakie potrzeby żywieniowe ma zarówno dorosły koń, jak i źrebak.
- Jak dbać o konia – jak perfekcyjne zadbać o konia.
- Mimika i język ciała konia – nauczymy się odczytywać dawane nam przez konia sygnały. Dzięki temu współpraca z nim będzie jeszcze większą przyjemnością.
- Konikowe quizy i konkursy – zgadnij, po co koniowi ogon, ile ma zębów albo jak szybko może biec!
Pozostałe atrakcje dla Was:
- Wycieczka do zamku Ogrodzieniec: tajemnicze, dobrze zachowane zamczysko, na które można się wspiąć i zobaczyć widok na piękną Jurę.
- Jurajski piknik – podczas obozu nie zabraknie wypraw i wycieczek po okolicy, lądowych i wodnych – zaprosimy Was też na wielki piknik z widokiem na Jurę!
- Park doświadczeń fizycznych – a tam instrumenty, machiny, ciekawe eksponaty pod gołym niebem, wszystkiego można dotknąć i zobaczyć jak działa.
- Tor Saneczkowy River Splash – długi, szybki zjazd z całą masą zakrętów i serpentyn, z widokiem na jurajskie krajobrazy, bez ograniczeń wiekowych – dla każdego chętnego
- Activity Zone – badminton w wersji dla dzieci, gra w gumę, skakanki, mega piłki do ćwiczeń i zabawy, pojki i piłeczki do żonglowania, fresbee, chodzenie po linie, ping pong i gra w kapsle!
- Wodne szaleństwo – ochłoda w basenie ogrodowym!
- Podchody – sprawdzona zabawa w terenie – jakie zadania wymyślimy tym razem?
- Tor do skimboardu – czyli mokre szaleństwa na specjalnych, owalnych deskach na tafli wody – super zabawa dla każdego.
- Węże i drabiny – mega gra plenerowa, która zapewne Wam się spodoba – gry planszowe w giga wydaniu podwórkowym to jest to!
- Giga Warcaby XXL i Chińczyk XXL – świetne, sprawdzone gry, które doskonale znacie, ale tym razem w wydaniu giga! Spróbujecie?
- Tor sprawnościowy – największy w Polsce tor sportowy OCR jest właśnie u nas! Teraz i Wy możecie poczuć się jak w programie Ninja Warriors! Tor ma również strefę dla dzieci.
- Rezerwat Sokole Góry – chilloutowy spacer pięknymi szlakami w rezerwacie przyrody, który jest tuż za naszym płotem
- Wakacyjny relaks – wakacyjna, plenerowa sesja zdjęciowa z udziałem jurajskiej przyrody i zwierząt naszego rancza
- Jurajski vlog z wakacji – nagrywamy naszą relację z obozu.
- Baloniada – czyli ulubiona zabawa obozowiczów – wesoła walka balonami wypełnionymi wodą.
- Letnie kino – prawie jak w kinie, czyli filmowy wieczór towarzyski.
- Ognisko obozowe – wielka biesiada przy ognisku. Piękna okolica, rozgwieżdżone niebo, pyszne kiełbaski, garść innych ogniskowych przysmaków i kilka radosnych zabaw.
- Karaoke – ponoć śpiewać każdy może… zabawy z mikrofonem dla chętnych!
- Wakacyjne disco – czyli szalona zabawa tematyczna na dyskotece w naszym ośrodku.
- Strefa gier – a tam Wasze ulubione, kultowe i sprawdzone gry planszowe, karciane, fabularne, zręcznościowe i wiele innych.
- Pokaz zdjęć i filmów obozowych – garść wspomnień na zakończenie.
- Uroczyste zakończenie obozu – sentymentalne zakończenie tego niezapomnianego obozu, uroczyste rozdanie dyplomów.
Uwagi:
Proponowany harmonogram jazd konnych jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od umiejętności uczestników i stopnia zaawansowania w jeździectwie.
Zakwaterowanie:
Kogis Camp Sokole Góry Niezwykle malowniczo zlokalizowane gospodarstwo agroturystyczne przyjazne środowisku. Uczestnicy zakwaterowani będą w nowych, uroczych 4-6 osobowych domkach z łazienkami (w skandynawskim stylu). Na terenie obiektu znajdziemy konie, owce, kozy i inne przyjazne zwierzęta. Gospodarze prowadzą ogródek, a więc na uczestników czekać będą codziennie świeże i smaczne warzywa oraz owoce. Są tutaj dwa place zabaw, basen ogrodowy, stajnia dla koni, zagroda króliczków, sportowy tor sprawnościowy (OCR) i mnóstwo terenu zielonego. To idealne miejsce na wypoczynek w towarzystwie przyrody.
Wyżywienie:
FB oferuje - Pyszne posiłki to podstawa! Smakowite dania przygotowane na miejscu: śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Śniadania i kolacje są w formie szwedzkiego stołu, a więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest ciepła obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu. Szefowa kuchni serwuje domowe posiłki na bazie ekologicznych produktów.
Ekologiczne produkty spożywcze (jaja, warzywa, owoce, przetwory własnej roboty itp.)
DIETY – ewentualną dietę dziecka należy zgłosić pisemnie przy zapisie. Dieta bezglutenowa jest płatna 200 zł za turnus, dieta wegetariańska płatna 100 zł za turnus.
Co zabrać:
Strój do kąpieli, 2-3 ręczniki, klapki, sandały, wygodne buty sportowe zakryte (2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, płaszcz od deszczu, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 70-100 zł), bidon lub butelkę na wodę, mały plecaczek na wycieczki, latarkę z zapasem baterii.
Korzystanie z telefonów:
Uczestnicy mogą mieć na obozach telefony komórkowe i dzwonić codziennie do rodziców, jednak poza wyznaczoną porą (zazwyczaj odpoczynek po obiedzie) telefonów nie używamy. Rodzice otrzymają kontakt do kierownika obozu, aby mogli w każdej chwili skontaktować się z kadrą i dzieckiem w ważnych sprawach.
Uwagi:
- Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz.
- Zakwaterowanie dzieci/młodzieży odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwości życzeń dzieci. Z tych też względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach (w granicach określonej oferty).
- Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.
- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.
- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.
- Uczestnicy podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.
- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania i realizacji może ulec zmianie, a decyzje o kolejności podejmuje kierownik.
- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy.
- Faktury za wyjazd wystawia Organizator na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o kontakt z konsultantem.
Dojazdy:
Dojazd własny 0 zł lub dojazd kolonijny za dopłatą. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd kolonijny odbywa się PKP lub autokarem/busem, dzieci są pod opieką opiekuna kolonijnego, muszą posiadać ważną legitymację szkolną (w razie jej braku do kosztów dojazdu należy doliczyć różnicę pomiędzy biletem ulgowym a biletem normalnym – w dwie strony).
Bydgoszcz 220 zł, Częstochowa 50 zł, Gdańsk 220 zł, Leszno 180 zł, Łódź 70 zł, Katowice 50 zł, Konin 150 zł, Kraków 70 zł, Opole 70 zł, Piła 220 zł, Poznań 200 zł, Toruń 220 zł, Warszawa 150 zł, Wrocław 150 zł.
Cena zawiera - oferta autokarowa / kolejowa:
Transport, zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wstępy do odwiedzanych obiektów, wycieczki, realizację programu, opiekę wychowawców, kierownika oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.
Cena zawiera - oferta na dojazd własny:
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wstępy do odwiedzanych obiektów, wycieczki, realizację programu, opiekę wychowawców, kierownika oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.
Cena nie zawiera:
Świadczeń nie opisanych w ofercie, zajęć fakultatywnych, transportu (dla ofert na dojazd własny).
Opinie klientów dotyczące hotelu
Średnia wszystkich ocen: /10
Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie