71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
> > > Wycieczka dla grup lub nauczycieli po Wroclawiu (Quality)

Wycieczka dla grup lub nauczycieli po Wroclawiu (Quality)

Wyjazd grupowy zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem

Wycieczki po Wrocławiu lub Wrocław - Wałbrzych (Zamek Książ)

Wrocław – miasto w południowo-zachodniej Polsce. Położone w Europie Środkowej na Nizinie Śląskiej, w Pradolinie Wrocławskiej, nad rzeką Odrą i czterema jej dopływami. Jest historyczną stolicą Dolnego Śląska, a także całego Śląska. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce. We Wrocławiu mimo zniszczeń wojennych zachowało się wiele budowli w stanie pierwotnym, odrestaurowanych czy odbudowanych po wojnie. Do wyróżniających się należą: gotycki Stary Ratusz na Rynku, gotyckie kościoły: archikatedra św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim, kolegiata św. Krzyża; barokowy zespół głównych budynków Uniwersytetu Wrocławskiego z Aulą Leopoldina; neogotycki budynek Dworca Głównego;  Hala Stulecia wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO), Urząd Pocztowy, Wieża ciśnień przy Alei Wiśniowej.

Quality obiekt hotelowy
Quality System – Hotel Wrocław to nowoczesny, klimatyzowany obiekt hotelowo-konferencyjny z Centrum Wellness (basen, sauna), położony w centrum miasta, a jednocześnie przy najważniejszych traktach komunikacyjnych - trasie E67 Wrocław-Warszawa oraz trasie E261 Wrocław-Poznań. Atrakcyjna lokalizacja Hotelu pozwala na szybkie dotarcie do Starego Miasta, Dworca PKP Wrocław Główny oraz Hali Stulecia.

Pokoje:
Do dyspozycji jest 107 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami.
Pokoje 1, 2 oraz 3- osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w ręczniki, TV oraz dostęp do internetu (WiFi).

Wyżywienie:
zgodnie z opisem.

Restauracja - Rosso Nero, 120 osób
Lobby Bar i kawiarnia - 20 osób

Do dyspozycji gości:
4 sale konferencyjne na 250 osób, wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy Internet, parking. Rekreacja - basen, sauna. Podziemny garaż i parking 

Programy do wyboru 2 dni we Wrocławiu lub Wrocław i Wałbrzych

Program 1 Wrocław i Wałbrzych:
09.10
przyjazd do Wrocławia, kolacja.
10.10 śniadanie, możliwość skorzystania z basenów i sauny. Spotkanie pod Panoramą Racławicką 11.00. ZOO z Afrykarium cena ok 30, 20 pln, Fontanna Multimedialna, Ogród Japoński (4/2 pln), opcjonalnie rejs statkiem ze śluzowaniem (20/17 pln), obiad w Spiżu w Najstarszej Browarni Wrocławia z degustacją piwa pszennego, Ostrów Tumski z Katedrą. Wyspa Piasek. Stare Miasto - Ossolineum - dawne więzienie - Stare Jatki - Uniwersytet - Rynek. Kolacja. Dla chętnych impreza w najlepszej dyskotece we Wrocławiu z czasów PRL z muzyką z czasów PRL.
11.10 śniadanie, możliwość skorzystania z basenów i sauny, wykwaterowanie. Wjazd na Sky Tower najwyższy budynek mieszkalny w Polsce (punkt widokowy na wysokości 200 metrów !!! )(15/8 pln). Wyjazd do Zamku Książ w Wałbrzychu. Obiad.  Wyjazd z Wałbrzycha.

Programy do wyboru

Program 2 Wrocław:
09.10
przyjazd do Wrocławia, kolacja.
10.10 śniadanie, możliwość skorzystania z basenów i sauny. Spotkanie pod Panoramą Racławicką 11.00. Ostrów Tumski z Katedrą. Wyspa Piasek. Stare Miasto - Ossolineum - dawne więzienie - Stare Jatki - Uniwersytet - Rynek. Obiad w Spiżu w Najstarszej Browarni Wrocławia z degustacją piwa pszennego.  Wjazd na Sky Tower najwyższy budynek mieszkalny w Polsce (punkt widokowy na wysokości 200 metrów !!! )(15/8 pln). Możliwość czasu wolnego zakupy w Galerii Dominikańskiej. Kolacja. Dla chętnych impreza w najlepszej dyskotece we Wrocławiu z czasów PRLmuzyką z czasów PRL.
11.10 śniadanie, możliwość skorzystania z basenów i sauny, wykwaterowanie. ZOO z Afrykarium cena ok 30, 20 pln, Fontanna Multimedialna, Ogród Japoński (4/2 pln), opcjonalnie rejs statkiem ze śluzowaniem (20/17 pln), Obiad w Starym Klasztorze. Wyjazd z Wrocławia.

Możliwości
Wszystko możemy dodać ewentualnie odjąć w zależności, czy wyjazd ma być niskobudżetowy, czy bardziej jakościowy.

Cena zawiera: noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie według oferty,  zwiedzanie wg. programu z przewodnikiem.

Cena nie zawiera: transport we własnym zakresie, wydatków własnych, biletów wstępów.

Opinie klientów dotyczące hotelu: Wycieczka dla grup lub nauczycieli po Wroclawiu (Quality)

Średnia wszystkich ocen:  /10

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym hotelu.
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Wycieczka dla grup lub nauczycieli po Wroclawiu (Quality)

Traveliada last minute do Wycieczka dla grup lub nauczycieli po Wroclawiu (Quality)
Traveliada na raty do
 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA