Eden (Saas Grund)





Kraj:Szwajcaria
Region:Wallis
Miasto:Saas Grund
Udogodnienia:





wypożyczalnia sprzętu zimowego
sporty zimowe
internet
wypożyczalnia rowerów, rowery
dla rodzin z dziećmi
region narciarski
bez paszportu
blisko stoku
parking
darmowe wifi
dla seniorów






zobacz więcej
Udogodnienia dla hotelu












Oferta wczasów do hotelu: Eden (Saas Grund)
Dojazd:
Liczba osób dorosłych:
Wiek dzieci:
Wyjazd z:
Termin:
Dni:
Wyżywienie:
Zakwaterowanie:
Cena:
2026-01-10 - 2026-01-12
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-18 - 2026-01-20
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-19 - 2026-01-21
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-20 - 2026-01-22
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-21 - 2026-01-23
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-22 - 2026-01-24
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-17 - 2026-01-19
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-16 - 2026-01-18
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-11 - 2026-01-13
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
2026-01-12 - 2026-01-14
2 dni
HB - 2 posiłki
Double Room balcony
839zł / osobę
Znaleziono: 501 ofert
«
1
2
3
»
przejdź do rezerwacji
Wallis
Saas-Grund (1.559 m) umiejscowione w Dolinie Saastaal to spokojniejsze wydanie Saas-Fee, które oddalone jest stąd o 3 km. Wioska ta, aż do dzisiaj zachowała typową atmosferę panującą w kantonie Valais. Różnorodne oferty spędzania czasu wolnego przyczynią się do tego, iż nikt nie będzie się tutaj nudził. Miłośnicy sportu, kultury, czy też imprez, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W szczególności fani narciarstwa i snowboardu cenią sobie dwie gondole w wiosce, które bezpośrednio dowożą ich na słoneczny teren narciarski na lodowcu. Godnym polecenia jest tor saneczkowy o długości 11 km, który zapowiada świetną zabawę.Teren narciarski
Z karnetem narciarskim „Destinationspass“ (zobacz w opisie regionu) mają Państwo do dyspozycji 145 km tras narciarskich w Dolinie Saastal, łącznie z terenami na lodowcu w Saas-Fee. W tym regionie narciarskim można skorzystać z nartostrad o każdym stopniu trudności.Dzięki kolejce kabinowej "Kreuzboden" dostaną się Państwo bezpośrednio z Saas-Grund do terenu narciarskiego Kreuboden-Hohsaas na wysokość od 1.559 do 3.100 m. Mają tu Państwo do dyspozycji 35 km tras narciarskich. 9 nowoczesnych wyciągów ułatwia dostęp do nartostrad o średnim stopniu trudności. Najdłuższa trasa „Hohsaas-Saas-Grund“ mierzy 15 km, a trasa na lodowcu „Hohsaas-Kreuzboden“ (o różnicy w wysokości 800 m) wymaga nawet od zawodowców pewnych umiejętności. Dzieci mogą natomiast stawiać pierwsze kroki na nartach w snowlandzie.
Chalet Alpenvue
Położenie:Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Eden położony jest ok. 500 m od centrum miejscowości Saas-Grund. Region narciarski Hohsaas-Kreuzboden Saas Grund oddalony jest o ok. 300 m. Do lodowca Trift-Gletscher w Saas-Fee jest 3 km. Trasa narciarstwa biegowego jak i przystanek autobusu dla narciarzy znajdują się w odległości ok. 50 m.
Udogodnienia:
Gościnny hotel składa się z budynku głównego i oddalonego o ok 30 m. budynku sąsiedniego i wyposażony jest w recepcję, hol hotelowy, windę, pokój TV, pokój wypoczynkowy z TV sat., jadalnię, restaurację z barem, przechowalnię sprzętu narciarskiego jak również Wi-fi i kącik internetowy (oba w cenie). Za dodatkową opłatą można skorzystać z sauny, dzieci bezpłatnie mogą korzystać z przeróżnych gier. Bezpłatne miejsca parkingowe do dyspozycji gości (ograniczona dostępność).
Z karnetem narciarskim na miejscu otrzymają Państwo „Saaspass” - kartę która upoważnia do różnych zniżek (wg informacji na miejscu) np. jazdy na nartach nocą, wyprawy na lodowiec, korzystania z tras do narciarstwa biegowego, wspinaczki lodowej, wędrówek z pochodniami, fondue czy jazdy na łyżwach. Dodatkowo można korzystać z przejazdów autobusem i uzyskać zniżki w lokalnych restauracjach.
Wyposażenie:
Przytulne pokoje wyposażone są w prysznic/WC, TV sat., radio, Wi-fi i sejf (oba w cenie), suszarkę do włosów oraz balkon lub taras. Zakwaterowanie może być w budynku głównym lub w budynku sąsiednim.
Pokoje:
Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB
przytulne pokoje z TV sat., balkon
Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB
przytulne pokoje z TV sat., balkon lub taras
Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB
przytulne pokoje z TV sat., balkon lub taras
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB
przytulne pokoje z TV sat., balkon lub taras
Wyżywienie:
HB oferuje: bufet śniadaniowy oraz kolację z 4-daniowym menu do wyboru. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. Na życzenie przygotowywane będą również wieczory tematyczne z kuchnia szwajcarską. Z okazji świąt Bożego Narodzenia (25.12.2014) serwowana będzie kolacja z 5-daniowym menu do wyboru, w programie jest spacer z pochodniami i grzanym winem (w zależności od pogody) a po pasterce wieczór z kawą, herbatą oraz świątecznymi przekąskami. W sylwestra podawana będzie kolacja z 5-daniowym menu do wyboru z mięsnym foundue i zabawą taneczną z muzyką na żywo. Na zapytanie serwowane jest menu dla dzieci. Posiłki odbywają się w budynku głównym.
Uwaga:
W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Karnet Narciarski:
W cenie: 6-dniowy karnet Destinationspass & Saaspass. Istnieje możliwość rozszerzenia oferty o 1 dodatkowy dzień na stoku lub rezygnacja z karnetu. (Prosimy przesłać zapytanie wraz z kodem oferty na maila: rezerwacje@traveliada.pl, konsultant wyceni wartość rezerwacji.)Dodatkowe opłaty:
obowiązkowe: opłata klimatyczna: ok. 2,10 Fr. za osob./noc, Keycard: 5,- Fr.
opcjonalnie: sauna: 20,- Fr./4 osob. (od 16. roku życia)
Zwierzęta:
Można przywieźć zwierzęta domowe (6,- Fr. za noc, bez karmy).
Cena zawiera:
noclegi, wyżywienie wg oferty, 3-, 4- lub 6-dniowy karnet Destinationspass & Saaspass w zależności od oferty, Kartę Saaspass (wg opisu na miejscu), menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu) w terminach świąteczno-noworocznych, Wi-Fi, wypożyczelnię gier towarzyskich, łóżeczko dla dziecka (konieczność wcześniejszego zgłoszenia), sejf (w pokoju), miejsca parkingowe (ograniczona dostępność), gwarancję śniegu, ubezpieczenie KL i NNW.
Cena nie zawiera:
opłaty klimatycznej: ok. 2,10 Fr. za osob./noc, Keycard: 5,- Fr., ubezpieczenia OC Ski (płatne opcjonalnie), wydatków własnych.
Opinie klientów dotyczące hotelu
Średnia wszystkich ocen: 8/10
Autor: zoover
Ocena ogólna: 8/10
Cena/jakość: 8/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Pokoje:










Posiłki:










Wsparcie:










Data wpisu: 2017-12-15
+ dodaj opinie