71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy Unia Europejska

Atlas

Hotel Atlas City 3*

Budapeszt to najpiękniejszy w Europie Parlament; malowniczy Dunaj, który przecina miasto niczym srebrna wstęga; to jedyna w Europie stolica, w której można odpocząć na licznych kąpieliskach z gorącymi wodami termalnymi; to język, który brzmi naprawdę egzotycznie; to też najlepszy gulasz na świecie i niezmierna życzliwość mieszkańców, którzy z przyjemnością nazywają Polaków bratankami!

Hotel:
Hotel Atlas City 3* położony jest w niewielkim oddaleniu od ścisłego centrum miasta, zaledwie 10 minut spacerem od dworca kolejowego Keleti i stacji metra. W odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się stacja linii metra M4 Janos Pal papa ter, a w odległości ok. 500 m stacja linii M2 Blaha Lujza ter.
Odległość od lotniska w Budapeszcie wynosi ok. 20 km.

Pokoje:
Hotel Atlas City 3* oferuje zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach o klasycznym wystroju, z łazienką wyposażoną w suszarkę, ręczniki oraz zestaw mini-kosmetyków. Wszystkie pokoje w hotelu Atlas City wyposażone są w indywidualnie regulowaną klimatyzację. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów kablowych i telefon. W niektórych pokojach znajduje się również sejf. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.
We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia.
UWAGA! Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, inne rodzaje pokojów dostępne są jedynie na zapytanie (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)

Wyżywienie:
BB oferuje
- Śniadania w formie bufetu kontynentalnego.

Udogodnienia w hotelu:
Do dyspozycji Gości w Atlas City Hotel 3* jest całodobowa recepcja, punkt informacji turystycznej, przechowalnia bagażu oraz wypożyczalnia rowerów.

Doba hotelowa:
Zameldowanie od 14:00
Wymeldowanie do 11:00

Dojazd do centrum:
Z lotniska Budapeszt Ferihegy do centrum Budapesztu można dojechać:
- metrem – czas przejazdu to ok. 25 minut, koszt biletu to ok. 1-2 €/os w 1 stronę
- autobusem do dworca Keleti – czas przejazdu to ok. 45 minut, koszt biletu to ok. 1 €/os/1 stronę
- taksówką – cena to ok. 25-35 €/taxi (w zależności od dnia i pory)
- prywatnym transferem

Ważne informacje:
- OFERTA NA POTWIERDZENIE! Cała oferta pakietowa dostępna jest na potwierdzenie i zależna jest od dostępności przelotów i wybranego hotelu w kalkulowanej cenie. Dostępność oferty zostanie potwierdzona przez Organizatora w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku, gdy Organizator nie potwierdzi rezerwacji lub przekroczy termin potwierdzenia, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu wpłaty, albo prawo do wyboru propozycji alternatywnej.
- Dokumenty podróży zostaną wysłane wcześniej drogą mailową, a Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przekazania dokumentów oraz planowanego wyjazdu.
- Ze względu na zasady dotyczące odprawy on-line, karty pokładowe zostaną przesłane na 2 dni przed planowanym lotem (karty na powrót zostaną przesłane do hotelu). Organizator udostępni również dane umożliwiające odprawę w aplikacji mobilnej.

Informacje dodatkowe:
- Prywatny transfer lotnisko – hotel – lotnisko +150 zł/os.
- Istnieje możliwość wykupienia większego bagażu podręcznego, bagażu głównego oraz rezerwacji wybranych miejsc w samolocie – ceny usług dodatkowych zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora).

Ubezpieczenie:
Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 15.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP).
Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia:
- Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 25.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł.
- Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 40.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +40 zł.
- Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki.
- Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.

Cena zawiera - oferta z przelotem:
Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi), mały bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki), zakwaterowanie w hotelu Atlas City 3*, pokoje 2-osobowe (typu Standard) z łazienkami, śniadania w formie bufetu kontynentalnego, ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 15.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł).

Cena nie zawiera - oferta z przelotem:
Transferu - możliwość dopłaty 150 zł za prywatny transfer; podatku miejskiego w wysokości 1-2 €/os/noc (podatek płatny w hotelu); większego bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego; rezerwacji miejsc w samolocie; dodatkowych ubezpieczeń.

Pokaż na mapie położenie hotelu: Atlas

Opinie klientów dotyczące hotelu

Średnia wszystkich ocen:  6.9/10
Autor: zoover
  
Ocena ogólna: 7/10
Cena/jakość: 6/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2017-12-15
Autor: aniat
  
Ocena ogólna: 8/10
Cena/jakość: 8/10
Szczegółowa ocena wybranych paramatrów hotelu:
Pokoje:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Posiłki:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Wsparcie:
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
ocena
Data wpisu: 2012-08-25
+ dodaj opinie

Zdjęcia z hotelu: Atlas

Traveliada wakacje 2020 do
Traveliada last minute do
USA bez wizy!
 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE