71 340 50 50
info 801-000-701
pn-pt: 8-21, so: 9-19, ni: 13-20
e-Gazele Biznesu 2015 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Rzetelna firma Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Gwarancja Organizatora
Od 2015 roku jesteśmy Touroperatorem i posiadamy Gwarancję ubezpieczeniową.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »

Referencje od Firm
Możemy pochwalić się dobrze zorganizowanymi wyjazdami dla form, szkół, stowarzyszeń. Sprawdź »

Dyplomy
Należymy do Polskiej Izby Turystycznej. I posiadamy dyplom Rzetelna Firma wydany przez KRD.


 

Rejsy integracyjne dla firm.

Proponujemy dla naszych klientów firmowych rejsy integracyjne, motywacyjne dla pracowników, kontrahentów. Rejsy proponujemy na morzach i oceanach całego świata, jak również na statkach rzecznych.  

 

Rejsy integracyjne dla firm

Nasi klienci coraz częściej pytają o rejsy w ramach spędzenia wspólnego czasu motywacyjnego, czy szkoleniowego z konferencją na statkach całego świata. Jest to również wspaniały sposób na nagrodzenie i wyróżnienie najlepszych pracowników swojej organizacji, czy swojej firmy. Biuro podróży Traveliada.pl proponuje krótkie trzy lub dwudniowe rejsy ekskluzywne na statkach rzecznych po Renie, po Sekwanie w Paryżu, Dunaju, a również i dłuższe rejsy po Amazonce, Jangcy, czy Ganges. Statki ekskluzywne z rejsami po morzach zwykle odbywają się w standardzie 8 dniowym, ale nie brakuje również dłuższych wypraw 14 dniowych, a nawet i 28 dniowych.

Cały wyjazd na rejs, jaki proponujemy kompleksową obsługę z wynajmem również sal konferencyjnych, jak również polskiego pilota na rejsie oraz dojazdu do portu autobusem lub samolotem, zorganizowanie całego wyjazdu od początku do samego końca. Na dużych statkach rejsowych każdy dzień można zaplanować inaczej, wybrać się na wycieczki fakultatywne w porcie, obejrzeć jednego dnia Rzym, drugiego Neapol, trzeciego Tunis, a następnego Barcelonę, czy Monako. Oczywiście trasa, o której teraz piszę Państwu to trasa po morzu śródziemnym. Do dyspozycji dla Państwa proponujemy rejsy po Karaibach, morzu Bałtyckim, Norweskim z Fiordami, jak również po Oceanie Spokojnym, jak i Indyjskim. Na większości statków znajduje się basen, kasyno, wieczorne animacje oraz teatry i dyskoteki, taka forma wyjazdu rejsowego to niewątpliwie ciekawa forma wyjazdu.

Pomysłów na firmowe wyjazdy rejsowe mamy wiele, także zapraszamy firmy, które chcą zorganizować rejs dla firm integracyjny, motywacyjny, incentive, czy imprezę firmową na statku. Proponujemy rejsy po rzekach, morzach i oceanach, krótkie i długie imprezy firmowe 

Infolinia: 801 000 701 email: incentive@traveliada.pl

Proponujemy Państwu przykładowe rejsy po morzu śródziemnym na zorganizowanie rejsów na imprezy firmowe na ekskluzywnych statkach pływających po morzach i oceanach:

 • Rejs Bahamy i Małe Antyle.

  Na ten statek można wejść w porcie na Florydzie. Statek: Freedom of the Seas. Linia Royal Caribbean Cruise Line.
 • Rejs Adriatyk i Morze Egejskie.

  Na ten statek można wejść w portach w Wenecji, w Bari, w Atenach i w Dubrowniku. Statek: Costa Magica Linia: Costa Cruises
 • Rejs Wybrzeże Francji i Włoch.

  Na ten statek można wejść w portach w Barcelonie, w Nicei, w Marsylii, w Rzymie, w Neapolu. Linia: Royal Caribbean Cruise Line. Statek: Liberty of the Seas
 • Rejs Z Turcji do Grecji.

  Na ten statek można wejść w portach w Marsylii, Savonie, Barcelonie lub Palma de Majorce. Statek: Riviera. Linia: Oceania Cruises.
 • Rejs Wyspy Kanaryjskie i Morze Śródziemne.

  Na ten statek można wejść w portach w Genui, Maladze,  na Teneryfie w Santa Cruz, na Maderze w Funchal, w Barcelonie.  Linia: MSC Cruises. Statek: MSC Sinfonia.
 • Rejs Wyspy Morza Śródziemnego.

  Na ten statek można wejść w portach w Savonie, Barcelonie, na Sycylii w Palermo, w Valetta na Malcie, na Majorce w Palma de Majorka. Linia: Costa Cruises. Statek: Costa Favolosa
 • Rejs Turcja, Cypr i Kreta.

  Na ten statek można wejść w portach w Turcji w Antalyi, w Limassol na Cyprze, w Heraklionie na Krecie, w Marmaris w Turcji. Linia: Aida Cruises Statek: AIDAdiva

Proponujemy Państwu przykładowe rejsy rzeczne na organizację dla firm imprezy firmowej na statku, który pływa po rzekach:

 • Rejs po Dunaju.

  Na takim rejsie zaokrętowanie jest w Wiedniu, noc jest w Wiedniu, więc można skorzystać z nocnego życia na statku lub w Wiedniu, następnego dnia z wycieczką zwiedzić Wiedeń, następnie jest wypłynięcie do Budapesztu, gdzie następnego dnia można zwiedzić Budapeszt. Około północy statek wyruszy w kierunku Bratysławy na Słowację, następnego dnia zwiedzamy Bratysławę. A ostatniego piątego dnia po uroczystej kolacji statek wyruszy z powrotem do Wiednia. Rejs pięciodniowy.

 • Rejs Strasburg i Nadrenia.

  Zaokrętowanie w Strasburgu z powitalną kolacją i koktajlem. Dla chętnych wycieczka po Strasburgu łódką po kanale. Następnego dnia przejazd do Rudesheim w Niemczech. Po drodze płyniemy przez Spirę, gdzie znajduje się słynna romańska katedra, Ludwigshafen z dużym portem, Mannheim oraz Moguncji, która jest stolicą Palatynatu-Nadrenii. Po lunchu dopłyniemy do Rudesheim. Po dopłynięciu czas wolny lub możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej podczas której można zobaczyć Muzeum Mechanicznych Instrumentów Muzycznych, przejazd miniaturową kolejką oraz degustacja wina. Po kolacji wieczór spędzimy na tętniącej życiem Drosselgasse, gdzie turyści z całego świata przyjeżdżają żeby skosztować miejscowego wina i posłuchać lokalnych zespołów muzycznych. Trzeciego dnia wypłynięcie  wzdłuż najpiękniejszych i najbardziej romantycznych odcinków Renu, gdzie możemy podziwiać piękne zamki, słynne winiarnie i zobaczymy słynną skałę Lorelei. Około godziny 14:00 wyokrętowanie w Koblencji. Przejazd autokarem do Strasburga.

 • Dolina Sekwany i Paryż.

  Zaokrętowanie na statku w Paryżu wieczorem, rozpoczynamy drinkiem powitalnym. I wypływamy  w trakcie kolacji na pokładzie statku będziemy mogli podziwiać najwspanialsze zakątki Paryża nocą. Połyskujące światła miasta sprawiają magiczne wrażenie. Będziemy przepływać m.in. wzdłuż wieży Eifla, Grand Palais, Luwru oraz Katedry Notre Dame. Następnego dnia przypłyniemy do Andeleys i następnego dnia Rouen.  Po kolacji możliwość wycieczki pieszej po starym mieście – dawnej stolicy Normandii. Zwiedzimy historyczne dzielnice m.in. „Place du Vieux Marche”, gdzie Joanna d'Arc spłonęła na stosie. Około północy wypłynięcie do Honfleur. Ranek będzie przeznaczony na piesza wycieczkę po mieście. Znajduje się tutaj port rybacki, malownicze uliczki ze starymi domami oraz kościół św. Katarzyny, który w całości zbudowany jest z drewna. Po południu wycieczka do „Cote Fleurie”, Trouville, Deauville w trakcie której wizyta w destylarni gdzie produkują słynnego Calvadosa. Po kolacji opuścimy Honfleur i będziemy przepływać pod fantastyczną Pont de Normandie. Następnego dnia rejs do Caudebec-en-Caux i Vernon, w tym czasie można się relaksować i wypoczywać, albo zorganizować szkolenie lub konferencję dla firmy.

 •  

 
ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA