71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy Unia Europejska
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 i 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Nagrody i dyplomy

Wyróżnienie od biura podróży Matimpex Travel za współpracę w sprzedaży imprez grupowych w sezonie 2013.

Matimpex Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów lotniczych w najpiękniejsze miejsca w Europie (Paryż, Londyn, Rzym, Wenecja). Obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak też grupy zorganizowane.

Nagroda dla biura podróży Traveliada.pl za bardzo dobre wyniki w sprzedaży ofert Wezyr Holidays w sezonie 2013.

Wezyr Holidays specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Turcji. Biuro oferuje również wczasy w Egipcie, Grecji oraz Hiszpanii.

Dyplom dla biura podróży Traveliada.pl od Matimpex Travel za wysokie wyniki sprzedaży w sezonie 2013

Matimpex Travel organizuje wyjazdy lotnicze do najpiękniejszych miast Europy. W ofercie znajdują się między innymi: Paryż, Rzym , Barcelona czy Londyn. Biuro oferuje również ciekawe programy wycieczek autokarowych do Włoch.
 
Nagroda dla biura podróży Traveliada.pl

Delta Travel Specjalizuje się się w zakresie wczasów autokarowych w sezonie letnim do Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Grecji, Hiszpanii, Włoch oraz w sezonie zimowym do  Włoch, Austrii, Słowacji, Słowenii i Hiszpanii.

Biuro jest również organizatorem wycieczek objazdowych (samolot, autokar) a także wypoczynku ze zwiedzaniem oraz pobytów z dojazdem własnym w Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Grecji, Turcji, Hiszpanii.
Dyplom dla biura podróży Traveliada.pl za promowanie marki i zaangażowanie w sprzedaży ofert Wezyr Holidays w sezonie 2013.

Wezyr Holidays działa na polskim rynku od 20 lat i zajmuje się organizacją wypoczynku głównie na kierunku tureckim. Proponuje także wczasy w Egipcie, a także Grecji, Bułgarii i Hiszpanii
 
Traveliada.pl prestiżowym agentem Biura Podróży Itaka

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem prestiżowego agenta Biura Podróży Itaka na sezon 2012/2013.
Nowa Itaka jest jednym z największych touroperatorów w Polsce zajmujących się organizowaniem wczasów, wycieczek objazdowych oraz egzotyką. W ofercie letniej biuro proponuje wycieczki objazdowe po Europie samolotem oraz autokarem.


Nagroda od Sun & Fun za zajęcie III miejsca w programie lojalnościowym dla agentów.

Biuro podróży Sun & Fun funkcjonuje na polskim rynku turystycznym od 2004 roku. Swoją ofertę wyjazdową skupia przede wszystkim na kierunku egipskim i tunezyjskim. Poza Egiptem i Tunezją z biurem można zobaczyć także Maroko, Turcję, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bułgarię oraz greckie wyspy Kretę i Rodos. W sprzedaży kierunku egipskiego, Sun & Fun jest w Polsce liderem.
Nagroda dla portalu  internetowego Traveliada.pl od Matimpex Travel

Matimpex Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów lotniczych w najpiękniejsze miejsca w Europie. W ofercie biura można znaleźć takie miasta jak Paryż, Londyn, Rzym czy Wenecja. Oferta jest stale poszerzana o nowe, atrakcyjne miejsca. Biuro posiada w swojej ofercie również wycieczki autokarowe do Włoch.

Dyplom dla biura podróży Traveliada.pl za  promowanie marki i zaangażowanie w sprzedaży ofert Wezyr Holidays 2012.

Wezyr Holidays specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Turcji. Specjaluziją się również na kierunku egipski, tunezyjskim, marokańskim oraz greckim.

 

Ceryfikat Rzetelny Agent dla Traveliada.pl

Certyfikat Rzetelny Agent od Alfa Star za bardzo dobre wyniki sprzedaży w 2011 roku. Z Alfa Star pracujemy już od 2004 roku otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelnego Agenta. Alfa Star specjalizuje się w organizacji wyjazdów i wycieczek do Egiptu - Hurghada, Sharm el Sheikh, Dahab, Safaga, Nuweiba, Soma Bay, Taba, Makkadi Bay; Bułgarii, Turcji - Alanya, Side, Belek, Antalya, Kemer, Oludeniz, Fethiye czy Marmaris; Grecji - Kreta; Portugalii oraz Hiszpanii - Teneryfa, Fuerteventura.

Nagroda od Itaki - Otrzymaliśmy wyróżnienie za rok 2011.


Zostaliśmy wyróżnieni za wysokie wyniki sprzedaży i wzorową współpracę w sezonie 2011. Biuro Podróży Itaka, zostało założone w 1989 r., posiada stałe członkowstwo w Polskiej Izby Turystyki. Duży polski touroperator zatrudnia ponad 200 osób, dynamicznie się rozwija. W 2012 roku posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku turystycznym. Największą część oferty biura, stanowią wycieczki czarterowe w Basenie Morza Śródziemnego. Głównie są to wyjazdy do Grecji, Włoch, Turcji, na Półwysep Iberyjski oraz Wyspy Kanaryjskie.

Wyróżnienie dla portalu turystycznego Traveliada.pl za wkład w promowanie marki i duże zaangażowanie w sprzedaż oferty Viva Club w 2011 roku.

Viva Club specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Egiptu - Hurghada, Makadi Bay, Soma Bay, El Gouna i Sharm El Sheikh; oraz Tunezji - praktycznie we wszystkich regionach. Biuro proponuje bogatą ofertę wycieczek w najpiękniejsze miejsca tych krajów.

Certyfikat Srebrny Agent dla Traveliada.pl


Certyfikat od Aquamaris dla portalu turystycznego Traveliada.pl za doskonałe wyniki sprzedaży. Za rzetelną i fachową obsługę Klientów oraz owocną współpracę w roku 2011. Aquamaris specjalizuje się w czarterach do Grecji i do Bułgarii. Na wakacje do Grecji proponuje Kretę i Rodos.


«  1  2  3  »


ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE