71 340 50 50
pn-pt: 10-18, so: 9-16, nd: nieczynne
e-Gazele Biznesu 2015 i 2017 - Traveliada.pl
GWARANCJA UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI
Polska Izba Turystyki Referencje Dyplomy Unia Europejska
Wyszukaj artykuł:
Brakuje Ci czasu, by znaleźć
odpowiednią ofertę?
Przygotujemy ją dla Ciebie!
@ Zostaw kontakt
Gwarancje Traveliada.pl

Bezpieczna Rezerwacja
Sprzedajemy wycieczki przez internet od 2004 roku. Mamy doświadczonych konsultantów ds sprzedaży.

Szybka Rezerwacja
Wszystkie formalności związane z rezerwacją możemy załatwić w 15 minut.

Twoja podróż jest bezpieczna
Każda wycieczka jest chroniona przez specjalne ubezpieczenie od niewypłacalności Organizatora.

Gazele Biznesu
W 2015 i 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni e-Gazelą Biznesu przez Puls Biznesu w dziedzinie biznes e-commerce.

Nagrody i Dyplomy
Jesteśmy regularnie nagradzani przez Touroperatorów. Sprawdź »


 

Nagrody i dyplomy

Podziękowania za sprzedaż wycieczek w roku 2011 od Matimpex dla Traveliada.pl

Podziękowania za super współpracę w zakresie sprzedaży wycieczek w roku 2011 oraz profesjonalizm i zaangażowanie od Matimpex Travel dla Biura Podróży Traveliada.pl. Polecamy wycieczki do Włoch i Chorwacji tego organizatora oraz weekendy w Rzymie, Paryżu, Londynie, Barcelonie.

Zostaliśmy uchonorowani przez Sky Club nagrodą - Mały Globus.

Za bardzo dobre wyniki sprzedaży w roku 2011 marki Triada oraz Sky Club otzrmaliśmy nagrodę w postaci Małego Globusa.

 

Dyplom dla portalu internetowego Traveliada.pl za bardzo dobre wyniki sprzedaży i wzorową współracę oferty Itaka w sezonie Lato 2011.

Itaka specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Grecji - Kreta, Rodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Chalkidiki; Hiszpanii - Majorka, Ibiza, Teneryfa, Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura; Bułgarii, Turcji - Alanya, Antalya, Side, Belek, Kenmer, Bodrum Cesme, Serigerme, Kusadasi, Marmaris; Tunezji, Maroko, na Cypr i Egiptu: Marsa Alam, Hurghada, Sharm el Sheikh. W wakacje posiadają szeroką ofertę wyjazdów autokarowych po Europie i wycieczek objazdowych samolotem. Specjalizują się w ofercie zimowej w kierunki egzotyczne, takie, jak: Dominikana, Kenia, Goa, Sri Lanka, Zanzibar, Meksyk, Bali.

 

Dyplom dla portalu internetowego Traveliada.pl za bardzo dobre wyniki sprzedaży oferty Ecco Holiday w sezonie Lato 2011 oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Ecco Holiday specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii i Egiptu. Specjalizują się również na kierunku Turcja, Maroko, Cypr.

 

Dyplom dla portalu internetowego Traveliada.pl za  najlepszą sprzedaż oferty w sezonie Lato 2011 i najwyższą jakość usługi Exim Tours 2011.

Exim Tours specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Tunezji i Egiptu. Specjalizują się również na kierunku Turcja, Grecja, Maroko. W sezonie zimowym poszerzają ofertę o Dominikanę, Kubę, Meksyk, Margaritę, Coche, Sri Lankę.

 

Dyplom dla portalu internetowego Traveliada.pl za  promowanie marki i zaangażowanie w sprzedaży ofert Wezyr Holidays 2011.

Wezyr Holidays specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Turcji. Specjaluziją się również na kierunku egipski, tunezyjskim, marokańskim oraz greckim.

 

Dyplom dla portalu internetowego Traveliada.pl za  wzrost i najwyższą dynamikę sprzedaży oferty Oasis Tours 2010/2011.

Oasis Tours specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Tunezji, Egiptu. W roku 2011 rozpoczęli sprzedaż nowego kierunku - Kreta. Oasis Tours posiada w swojej ofercie tanie hotele z sieci Carribean, specjalnie przygotowane dla rodzin z dziećmi z aquaparkiem i zjeżdżalniami. Dla osób, które lubią Wellnes & Spa proponują doskonałą tunezyjską sieć hoteli Thalassa.

 

Nagroda dla najepszego sprzedawcy w sezonie wakacje 2011 od CT OSKAR 

Nagroda od Biura podróży Oskar dla najlepszego sprzedawcy Barbary Adamskiej portalu turystycznego TRAVELIADA.PL w sezonie wakacje 2011.  Oskar specjalizuje się w tanich wyjazdach  autokarowych do Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Czarnogóry, Hiszpanii. Nowością jest Albania, czy Rumunia.

 

Dyplom dla portalu internetowego Traveliada.pl za sprzedaż oferty Ecco Travel 2010/2011.

Ecco Travel specjalizuje się w wycieczkach objazdowych do Tajlandii, Sri Lanki, Kambodży, Chin, Indii, Brazylii, Wenezuelii, Meksyku, Peru, Wietnamu. W wczasach egzotycznych na Malediwy, Mauritius, Kubę, Filipiny, Jamajkę, do Emiratów Arabskich, czy na Dominikanę, Arubę, Bermudy, Bahamy, Barbados.

 

Nagroda dla portalu  internetowego Traveliada.pl od Matimpex

Biuro Matimpex specjalizuje się w wycieczkach weekendowych samolotem do Paryża, Londynu, Rzymu, Barcelony oraz w wycieczkach objazdowych autokarem do Włoch i Chorwacji.

 

Dyplom dla portalu Traveliada.pl od Triada SA

Triada specjalizuje się w wczasach w Grecji, Maroku, Turcji, Tunezji, Bułgarii, Cyprze i Egipcie. W wycieczkach i wczasach 7 +7 do MAroka, Egiptu, Turcji, jak i w wycieczkach objazdowych po Europie: Paryż, Bruksela oraz egzotycznych wczasach i wycieczkach do Tajlandii, Sri Lanki, Brazylii.

 


«  1  2  3  »


ZADZWOŃ
infolinia: 801 000 701
tel.kom: 71 340 50 50
Zostaw nr - oddzwonimy
ODWIEDŹ NAS
Nasi doradcy pomogą Państwu
w doborze najlepszej oferty
Odwiedź nasz salon
KONTAKT
Nasi konsultanci chętnie
odpowiedzą na pytania
Napisz do nas
Opublikowane na stronach www.traveliada.pl ceny lub informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
OFERTA
DNIA
PROMOCJE